Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá BVrchní
rozhodčí:
Čapka Petr
HOSTUJÍCÍ:Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30 Okrouhlá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Marek
Vlach Ivo
 
 
Zukal Josef
Zukal Aleš
 
 
     3110
2.Bašný Josef
Čapka Petr
 
 
Flek Roman
Škrabal Martin
 
 
     3120
3.Vlach MarekZukal Josef     3130
4.Čapka PetrZukal Aleš     2331
5.Bašný JosefŠkrabal Martin     1332
6.Vlach IvoFlek Roman     3242
7.Čapka PetrZukal Josef     3052
8.Bašný JosefZukal Aleš     2353
9.Vlach IvoŠkrabal Martin     3063
10.Vlach MarekFlek Roman     3073
11.Bašný JosefZukal Josef     0374
12.Vlach IvoZukal Aleš     2375
13.Vlach MarekŠkrabal Martin     3185
14.Čapka PetrFlek Roman     3095
15.Vlach IvoZukal Josef     31105
16.Vlach MarekZukal Aleš     32115
17.Čapka PetrŠkrabal MartinWO    03116
18.Bašný JosefFlek RomanWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vlach Marek40Zukal Josef13
Čapka Petr21Zukal Aleš31
Bašný Josef03Škrabal Martin12
Vlach Ivo31Flek Roman03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Adamov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:43 Adamov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenora Jiří
Bednář Jiří
 
 
Farkaš Michael
Kotol Lukáš
 
 
     1301
2.Michele David
Klein Miroslav
 
 
David Lukáš
Trnčák Stanislav
 
 
     2302
3.Michele DavidOstrý Jan     3212
4.Klein MiroslavKotol Lukáš     1313
5.Bednář JiříFarkaš Michael     0314
6.Tenora JiříDavid Lukáš     1315
7.Klein MiroslavOstrý Jan     3025
8.Bednář JiříKotol Lukáš     1326
9.Tenora JiříFarkaš Michael     2327
10.Michele DavidDavid Lukáš     2328
11.Bednář JiříTrnčák Stanislav     1329
12.Tenora JiříKotol Lukáš     3039
13.Michele DavidFarkaš Michael     3149
14.Klein MiroslavDavid Lukáš     13410
15.Tenora JiříTrnčák Stanislav     13411
16.Michele DavidKotol Lukáš     31511
17.Klein MiroslavFarkaš Michael     03512
18.Bednář JiříDavid Lukáš     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Michele David31Ostrý Jan02
Klein Miroslav13Kotol Lukáš22
Bednář Jiří04Farkaš Michael31
Tenora Jiří13David Lukáš40
   Trnčák Stanislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:V. Opatovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Petrovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežnická 430, Velké Opatovice 679 63, Tělocvična bývalého učilištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:23 V. Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalas František
Čermák Miloš
 
 
Musil Josef
Dvořáček Jan
 
 
     3010
2.Horák Vít
Maleček Josef
 
 
Paulík Vladimír
Pavlíček Ondřej
 
 
     3120
3.Kalas FrantišekPaulík Vladimír     3030
4.Čermák MilošPavlíček Ondřej     3140
5.Horák VítMusil Josef     3050
6.Maleček JosefDvořáček Jan     3060
7.Čermák MilošPaulík Vladimír     3170
8.Horák VítPavlíček Ondřej     0371
9.Maleček JosefMusil Josef     3181
10.Kalas FrantišekDvořáček Jan     1382
11.Horák VítPaulík Vladimír     3092
12.Maleček JosefPavlíček Ondřej     0393
13.Kalas FrantišekMusil Josef     32103
14.Čermák MilošDvořáček Jan     31113
15.Maleček JosefPaulík Vladimír     31123
16.Kalas FrantišekPavlíček Ondřej     03124
17.Čermák MilošMusil Josef     31134
18.Horák VítDvořáček Jan     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalas František22Paulík Vladimír04
Čermák Miloš40Pavlíček Ondřej31
Horák Vít31Musil Josef04
Maleček Josef31Dvořáček Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná BVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Voděrady CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21 Ždárná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlů Bedřich
Polívka Radek
 
 
Bílek Jan
Kudláček Pavel
 
 
     3010
2.Polívka Jan
Polívka Martin st.
 
 
Novák Jan
Šmerda Pavel
 
 
     3120
3.Žáček VáclavBílek Jan     3130
4.Pavlů BedřichKudláček Pavel     3040
5.Polívka RadekNovák Jan     3050
6.Polívka Martin st.Šmerda Pavel     1351
7.Pavlů BedřichBílek Jan     3261
8.Polívka RadekKudláček Pavel     3171
9.Polívka Martin st.Novák Jan     3081
10.Žáček VáclavŠmerda Pavel     2382
11.Polívka RadekBílek Jan     3092
12.Polívka Martin st.Kudláček Pavel     30102
13.Žáček VáclavNovák Jan     32112
14.Pavlů BedřichŠmerda Pavel     23113
15.Polívka Martin st.Bílek Jan     31123
16.Žáček VáclavKudláček Pavel     31133
17.Pavlů BedřichNovák Jan     30143
18.Polívka RadekŠmerda Pavel     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žáček Václav31Bílek Jan04
Pavlů Bedřich31Kudláček Pavel04
Polívka Radek31Novák Jan04
Polívka Martin st.31Šmerda Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brumov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vísky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brumov 98Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:23 Brumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nečas Marek
Nečas František
 
 
Přichystal Jan
Čapka Libor
 
 
     3010
2.Šrámek Miroslav
Nečas Pavel
 
 
Učeň Jan
Synek Karel
 
 
     3220
3.Pařízek LiborPřichystal Jan     3030
4.Nečas MarekČapka Libor     0331
5.Nečas FrantišekUčeň Jan     3041
6.Nečas PavelSynek Karel     3151
7.Nečas MarekPřichystal Jan     0352
8.Nečas FrantišekČapka Libor     3062
9.Nečas PavelUčeň Jan     3172
10.Pařízek LiborSynek Karel     3182
11.Nečas FrantišekPřichystal Jan     3092
12.Nečas PavelČapka Libor     0393
13.Šrámek MiroslavUčeň Jan     2394
14.Nečas MarekSynek Karel     1395
15.Nečas PavelPřichystal Jan     1396
16.Šrámek MiroslavČapka Libor     30106
17.Nečas MarekUčeň Jan     30116
18.Nečas FrantišekSynek Karel     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pařízek Libor20Přichystal Jan22
Nečas Marek13Čapka Libor22
Nečas František40Učeň Jan13
Nečas Pavel22Synek Karel13
Šrámek Miroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec EVrchní
rozhodčí:
Křepela Jiří
HOSTUJÍCÍ:Křetín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679072, 2 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
09:45Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:12 Zbraslavec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Jiří
Kyzlink Ondřej
 
 
Novotná Natálie
Winkler Adam
 
 
     3010
2.Just Jaroslav
Petr Zdeněk
 
 
Slezák Martin
Šimurda Daniel
 
 
     3020
3.Just JaroslavŠimurda Daniel     3030
4.Kyzlink OndřejNovotná Natálie     0331
5.Petr ZdeněkSlezák Martin     3041
6.Křepela JiříWinkler Adam     3051
7.Kyzlink OndřejŠimurda Daniel     2352
8.Petr ZdeněkNovotná Natálie     3062
9.Křepela JiříSlezák Martin     3072
10.Just JaroslavWinkler Adam     3182
11.Petr ZdeněkŠimurda Daniel     3092
12.Křepela JiříNovotná Natálie     30102
13.Just JaroslavSlezák Martin     30112
14.Kyzlink OndřejWinkler Adam     31122
15.Křepela JiříŠimurda Daniel     31132
16.Just JaroslavNovotná Natálie     30142
17.Kyzlink OndřejSlezák Martin     23143
18.Petr ZdeněkWinkler Adam     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Just Jaroslav40Šimurda Daniel13
Kyzlink Ondřej13Novotná Natálie13
Petr Zdeněk40Slezák Martin13
Křepela Jiří40Winkler Adam04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS