Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vísky AVrchní
rozhodčí:
Kamba Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vísky 94, 67933, Pod kostelem vedle faryRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40 Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamba Stanislav
Čapka Libor
 
 
Zukal Josef
Zukal Aleš
 
 
     0301
2.Učeň Jan
Synek Karel
 
 
Flek Roman
Žáček Roman
 
 
     3011
3.Čapka LiborZukal Aleš     0312
4.Kamba StanislavŽáček Roman     3122
5.Synek KarelZukal Josef     3132
6.Učeň JanFlek Roman     0333
7.Kamba StanislavZukal Aleš     0334
8.Synek KarelŽáček Roman     3244
9.Učeň JanZukal Josef     3254
10.Čapka LiborFlek Roman     0355
11.Synek KarelZukal Aleš     1356
12.Učeň JanŽáček Roman     3166
13.Čapka LiborZukal Josef     0367
14.Kamba StanislavFlek Roman     1368
15.Učeň JanZukal Aleš     3078
16.Čapka LiborŽáček Roman     1379
17.Kamba StanislavZukal Josef     13710
18.Synek KarelFlek Roman     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čapka Libor04Zukal Aleš31
Kamba Stanislav13Žáček Roman13
Synek Karel22Zukal Josef22
Učeň Jan31Flek Roman40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Voděrady CVrchní
rozhodčí:
Novák Jan
HOSTUJÍCÍ:Křetín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Voděrady 160 , 679 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26 Voděrady C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotouček Lukáš
Novák Jan
 
 
Winkler Adam
Novotná Natálie
 
 
     3010
2.Pavel František
Slezák Michal
 
 
Slezák Martin
Šimurda Daniel
 
 
     3220
3.Kotouček LukášWinkler Adam     3030
4.Novák JanNovotná Natálie     3240
5.Pavel FrantišekSlezák Martin     3050
6.Slezák MichalŠimurda Daniel     2351
7.Novák JanWinkler Adam     2352
8.Pavel FrantišekNovotná Natálie     3062
9.Slezák MichalSlezák Martin     3172
10.Kotouček Lukᚊimurda Daniel     2373
11.Pavel FrantišekWinkler Adam     3083
12.Švancara JakubNovotná Natálie     0384
13.Kotouček LukášSlezák Martin     3094
14.Novák JanŠimurda Daniel     1395
15.Švancara JakubWinkler Adam     0396
16.Kotouček LukášNovotná Natálie     30106
17.Novák JanSlezák Martin     13107
18.Pavel FrantišekŠimurda Daniel     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotouček Lukáš31Winkler Adam22
Novák Jan13Novotná Natálie13
Pavel František40Slezák Martin13
Slezák Michal11Šimurda Daniel31
Švancara Jakub02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice CVrchní
rozhodčí:
Kalod Jiří
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec ERozhodčí:Dvořáček Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Hruška Luboš
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Mullerová Eva
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38 Zbraslavec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novohradský Jakub
Musil Josef
 
 
Křepela Jiří
Křepela Vladimír
 
 
     1301
2.Pavlíček Ondřej
Paulík Vladimír
 
 
Petr Zdeněk
Just Jaroslav
 
 
     3211
3.Pavlíček OndřejJust Jaroslav     3221
4.Novohradský JakubKřepela Vladimír     1322
5.Paulík VladimírPetr Zdeněk     2323
6.Musil JosefKřepela Jiří     2324
7.Novohradský JakubJust Jaroslav     0325
8.Paulík VladimírKřepela Vladimír     3135
9.Musil JosefPetr Zdeněk     2336
10.Pavlíček OndřejKřepela Jiří     3046
11.Paulík VladimírJust Jaroslav     1347
12.Musil JosefKřepela Vladimír     0348
13.Pavlíček OndřejPetr Zdeněk     3058
14.Novohradský PavelKřepela Jiří     3268
15.Musil JosefJust Jaroslav     1369
16.Pavlíček OndřejKřepela Vladimír     3179
17.Novohradský PavelPetr Zdeněk     23710
18.Paulík VladimírKřepela Jiří     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ondřej40Just Jaroslav31
Novohradský Jakub02Křepela Vladimír22
Paulík Vladimír22Petr Zdeněk31
Musil Josef04Křepela Jiří13
Novohradský Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Adamov BVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:Brumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 421/1, Adamov 67904, Vchod od parkoviště kryt CO, Teplota 18-23°CRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29631:582Adamov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděk Petr
Ostrý Jan
 
 
Nečas František
Nečas Marek
 
 
103-79 3110
2.Farkaš Michael
Kotol Lukáš
 
 
Nečas Pavel
Šrámek Miroslav
 
 
547  3020
3.Farkaš MichaelNečas Marek787  3030
4.Ostrý JanŠrámek Miroslav10-10-9-8 1331
5.Kotol LukášNečas Pavel-4-8-9  0332
6.Bezděk PetrNečas František9-7129 3142
7.Ostrý JanNečas Marek697  3052
8.Kotol Lukᚊrámek Miroslav9-78-1073262
9.Bezděk PetrNečas Pavel565  3072
10.Farkaš MichaelNečas František-7-89-8 1373
11.Kotol LukášNečas Marek-89-9893283
12.Bezděk PetrŠrámek Miroslav332  3093
13.Farkaš MichaelNečas Pavel-8-9710732103
14.Ostrý JanNečas František-7-6-7  03104
15.Bezděk PetrNečas Marek567  30114
16.Farkaš MichaelŠrámek Miroslav-9-108-5 13115
17.Ostrý JanNečas Pavel-10-13-9  03116
18.Kotol LukášNečas František-6-7-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Farkaš Michael22Nečas Marek04
Ostrý Jan13Šrámek Miroslav22
Kotol Lukáš22Nečas Pavel22
Bezděk Petr40Nečas František31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá BVrchní
rozhodčí:
Čapka Petr
HOSTUJÍCÍ:Ždárná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:42 Ždárná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Marek
Bašný David
 
 
Pavlů Bedřich
Polívka Radek
 
 
     1301
2.Vlach Ivo
Čapka Petr
 
 
Žáček Václav
Slaný Petr
 
 
     1302
3.Vlach IvoŽáček Václav     3212
4.Vlach MarekSlaný Petr     3122
5.Čapka PetrPavlů Bedřich     0323
6.Bašný DavidPolívka Radek     3133
7.Vlach MarekŽáček Václav     3043
8.Čapka PetrSlaný Petr     3253
9.Bašný DavidPavlů Bedřich     1354
10.Vlach IvoPolívka Radek     3264
11.Čapka PetrŽáček Václav     1365
12.Bašný DavidSlaný Petr     0366
13.Vlach IvoPavlů Bedřich     0367
14.Vlach MarekPolívka Radek     3177
15.Bašný DavidŽáček Václav     2378
16.Vlach IvoSlaný Petr     2379
17.Vlach MarekPavlů Bedřich     13710
18.Čapka PetrPolívka RadekWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlach Ivo22Žáček Václav22
Vlach Marek31Slaný Petr22
Čapka Petr12Pavlů Bedřich40
Bašný David13Polívka Radek03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenora Jiří
Bednář Jiří
 
 
Kalas František
Gerbrich Radim
 
 
     3110
2.Michele David
Klein Miroslav
 
 
Horák Vít
Maleček Josef
 
 
     3020
3.Michele DavidKalas František     2321
4.Klein MiroslavGerbrich Radim     1322
5.Tenora JiříHorák Vít     1323
6.Bednář JiříMaleček Josef     1324
7.Klein MiroslavKalas František     1325
8.Tenora JiříGerbrich Radim     3235
9.Bednář JiříHorák Vít     3045
10.Michele DavidMaleček Josef     3255
11.Tenora JiříKalas František     3065
12.Bednář JiříGerbrich Radim     2366
13.Michele DavidHorák Vít     2367
14.Klein MiroslavMaleček Josef     2368
15.Bednář JiříKalas František     3178
16.Michele DavidGerbrich Radim     3288
17.Klein MiroslavHorák Vít     3198
18.Tenora JiříMaleček Josef     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michele David22Kalas František22
Klein Miroslav13Gerbrich Radim22
Tenora Jiří22Horák Vít22
Bednář Jiří22Maleček Josef31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS