Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Flek Roman
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice BRozhodčí:Vaněk Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysočany - Molenburk 130, Kulturní důmRozhodčí:Žáček Roman
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Zukal Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:43 V. Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabal Martin
Vaněk Tomáš
 
 
Čermák Miloš
Kalas František
 
 
     0301
2.Zukal Josef
Zukal Aleš
 
 
Horák Vít
Maleček Josef
 
 
     3111
3.Zukal AlešČermák Miloš     2312
4.Škrabal MartinKalas František     0313
5.Zukal JosefHorák Vít     2314
6.Flek RomanMaleček Josef     3224
7.Škrabal MartinČermák Miloš     0325
8.Zukal JosefKalas František     0326
9.Flek RomanHorák Vít     1327
10.Zukal AlešMaleček Josef     2328
11.Zukal JosefČermák Miloš     3038
12.Flek RomanKalas František     2339
13.Zukal AlešHorák Vít     3249
14.Vaněk TomášMaleček Josef     03410
15.Flek RomanČermák Miloš     31510
16.Zukal AlešKalas František     31610
17.Vaněk TomášHorák Vít     13611
18.Zukal JosefMaleček Josef     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zukal Aleš22Čermák Miloš22
Škrabal Martin02Kalas František31
Zukal Josef13Horák Vít31
Flek Roman22Maleček Josef31
Vaněk Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná BVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Kunštát CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:28 Ždárná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Martin st.
Slaný Petr
 
 
Bednář Jiří
Tenora Jiří
 
 
     3110
2.Polívka Radek
Žáček Václav
 
 
Michele David
Klein Miroslav
 
 
     3220
3.Žáček VáclavMichele David     3130
4.Slaný PetrBednář Jiří     3140
5.Polívka RadekKlein Miroslav     2341
6.Polívka Martin st.Tenora Jiří     3051
7.Slaný PetrMichele David     2352
8.Polívka RadekBednář Jiří     1353
9.Polívka Martin st.Klein Miroslav     3263
10.Žáček VáclavTenora Jiří     0364
11.Polívka RadekMichele David     3074
12.Polívka Martin st.Bednář Jiří     1375
13.Žáček VáclavKlein Miroslav     3185
14.Slaný PetrTenora Jiří     3095
15.Polívka Martin st.Michele David     2396
16.Žáček VáclavBednář Jiří     31106
17.Slaný PetrKlein Miroslav     31116
18.Polívka RadekTenora Jiří     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žáček Václav31Michele David22
Slaný Petr31Bednář Jiří22
Polívka Radek22Klein Miroslav13
Polívka Martin st.22Tenora Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brumov BVrchní
rozhodčí:
Pařízek Libor
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brumov 98Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:28 Brumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nečas František
Nečas Marek
 
 
Vlach Ivo
Čapka Petr
 
 
     1301
2.Šrámek Miroslav
Pařízek Libor
 
 
Bašný Josef
Bašný David
 
 
     3011
3.Nečas MarekVlach Ivo     2312
4.Šrámek MiroslavČapka Petr     2313
5.Nečas FrantišekBašný Josef     3023
6.Nečas PavelBašný David     1324
7.Šrámek MiroslavVlach Ivo     1325
8.Nečas FrantišekČapka Petr     3235
9.Nečas PavelBašný Josef     3145
10.Nekouš JosefBašný David     3055
11.Nečas FrantišekVlach Ivo     2356
12.Nečas PavelČapka Petr     3166
13.Nekouš JosefBašný Josef     0367
14.Šrámek MiroslavBašný David     3177
15.Nečas PavelVlach Ivo     3087
16.Nekouš JosefČapka Petr     3297
17.Šrámek MiroslavBašný Josef     30107
18.Nečas FrantišekBašný David     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nečas Marek01Vlach Ivo31
Šrámek Miroslav22Čapka Petr13
Nečas František31Bašný Josef13
Nečas Pavel31Bašný David13
Nekouš Josef21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec EVrchní
rozhodčí:
Křepela Jiří
HOSTUJÍCÍ:Adamov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 3 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:21Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:43 Adamov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Jiří
Křepela Vladimír
 
 
Bezděk Petr
Ostrý Jan
 
 
     1301
2.Just Jaroslav
Petr Zdeněk
 
 
Farkaš Michael
Kotol Lukáš
 
 
     1302
3.Křepela VladimírBezděk Petr     0303
4.Křepela JiříFarkaš Michael     0304
5.Petr ZdeněkKotol Lukáš     3114
6.Just JaroslavOstrý Jan     2315
7.Křepela JiříBezděk Petr     0316
8.Petr ZdeněkFarkaš Michael     1317
9.Just JaroslavKotol Lukáš     3227
10.Křepela VladimírOstrý Jan     3237
11.Petr ZdeněkBezděk Petr     0338
12.Just JaroslavFarkaš Michael     0339
13.Křepela VladimírKotol Lukáš     3149
14.Křepela JiříOstrý Jan     13410
15.Just JaroslavBezděk Petr     03411
16.Křepela VladimírFarkaš Michael     30511
17.Křepela JiříKotol Lukáš     31611
18.Petr ZdeněkOstrý Jan     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křepela Vladimír31Bezděk Petr40
Křepela Jiří13Farkaš Michael31
Petr Zdeněk13Kotol Lukáš04
Just Jaroslav13Ostrý Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín DVrchní
rozhodčí:
Maresch Robert
HOSTUJÍCÍ:Petrovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:43 Petrovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezák Martin
Winkler Adam
 
 
Musil Josef
Novohradský Jakub
 
 
     3110
2.Šimurda Daniel
Novotná Natálie
 
 
Paulík Vladimír
Pavlíček Ondřej
 
 
     2311
3.Šimurda DanielMusil Josef     3221
4.Novotná NatálieNovohradský Jakub     3131
5.Slezák MartinPaulík Vladimír     0332
6.Winkler AdamPavlíček Ondřej     0333
7.Novotná NatálieMusil Josef     0334
8.Slezák MartinNovohradský Jakub     3144
9.Winkler AdamPaulík Vladimír     1345
10.Šimurda DanielPavlíček Ondřej     0346
11.Slezák MartinMusil Josef     1347
12.Winkler AdamNovohradský Jakub     3257
13.Šimurda DanielPaulík Vladimír     3267
14.Novotná NatáliePavlíček Ondřej     1368
15.Winkler AdamMusil Josef     0369
16.Šimurda DanielNovohradský Jakub     3179
17.Novotná NatáliePaulík Vladimír     13710
18.Slezák MartinPavlíček Ondřej     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimurda Daniel31Musil Josef31
Novotná Natálie13Novohradský Jakub04
Slezák Martin13Paulík Vladimír31
Winkler Adam13Pavlíček Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vísky AVrchní
rozhodčí:
Kamba Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Voděrady CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vísky 94, 67933, Pod kostelem vedle faryRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:25 Vísky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapka Libor
Kamba Stanislav
 
 
Novák Jan
Bílek Jan
 
 
     3010
2.Učeň Jan
Synek Karel
 
 
Šmerda Pavel
Pavel František
 
 
     3220
3.Čapka LiborNovák Jan     3030
4.Kamba StanislavBílek Jan     3240
5.Synek KarelŠmerda Pavel     1341
6.Učeň JanPavel František     3151
7.Kamba StanislavNovák Jan     3061
8.Synek KarelBílek Jan     2362
9.Učeň JanŠmerda Pavel     3272
10.Čapka LiborPavel František     2373
11.Synek KarelNovák Jan     3083
12.Učeň JanBílek Jan     3193
13.Čapka LiborŠmerda Pavel     32103
14.Kamba StanislavSlezák Michal     30113
15.Učeň JanNovák Jan     30123
16.Čapka LiborBílek Jan     13124
17.Kamba StanislavŠmerda Pavel     03125
18.Synek KarelSlezák Michal     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čapka Libor22Novák Jan04
Kamba Stanislav31Bílek Jan22
Synek Karel22Šmerda Pavel22
Učeň Jan40Pavel František11
   Slezák Michal02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS