Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Adamov BVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 421/1, Adamov 67904, Vchod od parkoviště kryt CO, Teplota 18-23°CRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:44 Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vespalec Přemysl
Bartošík Jan
 
 
Zukal Aleš
Zukal Josef
 
 
     1301
2.Šafárik Ferdinand
Dobeš Roman
 
 
Flek Roman
Škrabal Martin
 
 
     2302
3.Vespalec PřemyslZukal Aleš     1303
4.Bartošík JanZukal Josef     3213
5.Šafárik FerdinandŠkrabal Martin     2314
6.Dobeš RomanFlek Roman     3124
7.Bartošík JanZukal Aleš     2325
8.Šafárik FerdinandZukal Josef     3235
9.Dobeš RomanŠkrabal Martin     3245
10.Vespalec PřemyslFlek Roman     3255
11.Šafárik FerdinandZukal Aleš     3265
12.Dobeš RomanZukal Josef     2366
13.Vespalec PřemyslŠkrabal Martin     1367
14.Bartošík JanFlek Roman     2368
15.Dobeš RomanZukal Aleš     3178
16.Vespalec PřemyslZukal Josef     1379
17.Bartošík JanŠkrabal Martin     3289
18.Šafárik FerdinandFlek Roman     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vespalec Přemysl13Zukal Aleš22
Bartošík Jan22Zukal Josef22
Šafárik Ferdinand22Škrabal Martin22
Dobeš Roman31Flek Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá BVrchní
rozhodčí:
Čapka Petr
HOSTUJÍCÍ:Petrovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31 Okrouhlá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Marek
Vlach Ivo
 
 
Paulík Vladimír
Pavlíček Ondřej
 
 
     3010
2.Bašný David
Čapka Petr
 
 
Dvořáček Jan
Musil Josef
 
 
     3120
3.Vlach MarekPavlíček Ondřej     1321
4.Čapka PetrDvořáček Jan     3031
5.Bašný DavidMusil Josef     3041
6.Vlach IvoPaulík Vladimír     2342
7.Čapka PetrPavlíček Ondřej     1343
8.Bašný DavidDvořáček Jan     1344
9.Vlach IvoMusil Josef     3254
10.Vlach MarekPaulík Vladimír     3164
11.Bašný DavidPavlíček Ondřej     0365
12.Vlach IvoDvořáček Jan     3275
13.Vlach MarekMusil Josef     3085
14.Čapka PetrPaulík Vladimír     0386
15.Vlach IvoPavlíček Ondřej     3296
16.Vlach MarekDvořáček Jan     30106
17.Čapka PetrMusil Josef     32116
18.Bašný DavidPaulík Vladimír     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vlach Marek31Pavlíček Ondřej31
Čapka Petr22Dvořáček Jan13
Bašný David13Musil Josef04
Vlach Ivo31Paulík Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Voděrady CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:9 Kunštát C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenora Jiří
Bednář Jiří
 
 
Šmerda Pavel
Provazník Zdeněk
 
 
     3010
2.Michele David
Klein Miroslav
 
 
Kudláček Pavel
Novák Jan
 
 
     3120
3.Michele DavidŠmerda Pavel     3030
4.Klein MiroslavProvazník Zdeněk     3040
5.Bednář JiříKudláček Pavel     3050
6.Tenora JiříNovák Jan     3060
7.Klein MiroslavŠmerda Pavel     3270
8.Bednář JiříProvazník Zdeněk     3180
9.Tenora JiříKudláček Pavel     3090
10.Michele DavidNovák Jan     30100
11.Bednář JiříŠmerda Pavel     31110
12.Tenora JiříProvazník Zdeněk     31120
13.Michele DavidKudláček Pavel     30130
14.Klein MiroslavNovák Jan     30140
15.Tenora JiříŠmerda Pavel     03141
16.Michele DavidProvazník Zdeněk     30151
17.Klein MiroslavKudláček Pavel     30161
18.Bednář JiříNovák Jan     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michele David40Šmerda Pavel13
Klein Miroslav40Provazník Zdeněk04
Bednář Jiří40Kudláček Pavel04
Tenora Jiří31Novák Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:V. Opatovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vísky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežnická 430, Velké Opatovice 679 63, Tělocvična bývalého učilištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18 V. Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalas František
Čermák Miloš
 
 
Čapka Libor
Kamba Stanislav
 
 
     3010
2.Horák Vít
Maleček Josef
 
 
Učeň Jan
Synek Karel
 
 
     3020
3.Kalas FrantišekČapka Libor     3030
4.Čermák MilošKamba Stanislav     3040
5.Horák VítUčeň Jan     2341
6.Maleček JosefSynek Karel     3051
7.Čermák MilošČapka Libor     3061
8.Horák VítKamba Stanislav     1362
9.Maleček JosefUčeň Jan     3072
10.Kalas FrantišekSynek Karel     3182
11.Horák VítČapka Libor     3192
12.Maleček JosefKamba Stanislav     30102
13.Kalas FrantišekUčeň Jan     32112
14.Čermák MilošSynek Karel     30122
15.Maleček JosefČapka Libor     30132
16.Zemánek TomášKamba Stanislav     03133
17.Čermák MilošUčeň Jan     13134
18.Horák VítSynek Karel     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalas František30Čapka Libor04
Čermák Miloš31Kamba Stanislav22
Horák Vít22Učeň Jan22
Maleček Josef40Synek Karel04
Zemánek Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná BVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Křetín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:12 Ždárná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Radek
Polívka Jan
 
 
Novotná Natálie
Winkler Adam
 
 
     3010
2.Žáček Václav
Slaný Petr
 
 
Slezák Martin
Šimurda Daniel
 
 
     3120
3.Slaný PetrŠimurda Daniel     3230
4.Polívka RadekWinkler Adam     3140
5.Žáček VáclavSlezák Martin     3050
6.Polívka JanNovotná Natálie     3160
7.Polívka RadekŠimurda Daniel     3270
8.Žáček VáclavWinkler Adam     3080
9.Polívka JanSlezák Martin     3090
10.Slaný PetrNovotná Natálie     30100
11.Žáček VáclavŠimurda Daniel     32110
12.Polívka JanWinkler Adam     30120
13.Slaný PetrSlezák Martin     30130
14.Polívka RadekNovotná Natálie     31140
15.Polívka JanŠimurda Daniel     32150
16.Slaný PetrWinkler Adam     30160
17.Polívka RadekSlezák Martin     30170
18.Žáček VáclavNovotná Natálie     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slaný Petr40Šimurda Daniel04
Polívka Radek40Winkler Adam04
Žáček Václav40Slezák Martin04
Polívka Jan40Novotná Natálie04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brumov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brumov 98Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:39 Zbraslavec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek Miroslav
Pařízek Libor
 
 
Just Jaroslav
Křepela Jiří
 
 
     1301
2.Nečas František
Nečas Marek
 
 
Petr Zdeněk
Křepela Vladimír
 
 
     3011
3.Pařízek LiborJust Jaroslav     0312
4.Šrámek MiroslavKřepela Vladimír     2313
5.Nečas FrantišekPetr Zdeněk     3023
6.Nečas MarekKřepela Jiří     1324
7.Šrámek MiroslavJust Jaroslav     1325
8.Nečas FrantišekKřepela Vladimír     1326
9.Nečas MarekPetr Zdeněk     3236
10.Pařízek LiborKřepela Jiří     2337
11.Nečas FrantišekJust Jaroslav     3047
12.Nečas MarekKřepela Vladimír     2348
13.Pařízek LiborPetr Zdeněk     0349
14.Šrámek MiroslavKřepela Jiří     23410
15.Nečas MarekJust Jaroslav     03411
16.Pařízek LiborKřepela Vladimír     03412
17.Šrámek MiroslavPetr Zdeněk     31512
18.Nečas FrantišekKřepela Jiří     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízek Libor04Just Jaroslav31
Šrámek Miroslav13Křepela Vladimír40
Nečas František31Petr Zdeněk13
Nečas Marek13Křepela Jiří31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS