Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín DVrchní
rozhodčí:
Maresch Robert
HOSTUJÍCÍ:Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:44 Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezák Martin
Novotná Natálie
 
 
Zukal Josef
Zukal Aleš
 
 
     0301
2.Šimurda Daniel
Winkler Adam
 
 
Škrabal Martin
Vaněk Tomáš
 
 
     2302
3.Šimurda DanielZukal Josef     0303
4.Winkler AdamZukal Aleš     1304
5.Novotná NatálieŠkrabal Martin     0305
6.Slezák MartinFlek Roman     3215
7.Winkler AdamZukal Josef     3225
8.Novotná NatálieZukal Aleš     0326
9.Slezák MartinŠkrabal Martin     3036
10.Šimurda DanielFlek Roman     2337
11.Novotná NatálieZukal Josef     3147
12.Slezák MartinZukal Aleš     0348
13.Šimurda DanielŠkrabal Martin     0349
14.Winkler AdamVaněk Tomáš     13410
15.Slezák MartinZukal Josef     03411
16.Šimurda DanielZukal Aleš     03412
17.Winkler AdamŠkrabal Martin     03413
18.Novotná NatálieVaněk Tomáš     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimurda Daniel04Zukal Josef22
Winkler Adam13Zukal Aleš40
Novotná Natálie22Škrabal Martin31
Slezák Martin22Flek Roman11
   Vaněk Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vísky AVrchní
rozhodčí:
Kamba Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vísky 94, 67933, Pod kostelem vedle faryRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33 Vísky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapka Libor
Kamba Stanislav
 
 
Jonáš Pavel
Křepela Jiří
 
 
     0301
2.Učeň Jan
Synek Karel
 
 
Petr Zdeněk
Kyzlink Ondřej
 
 
     3111
3.Čapka LiborPetr Zdeněk     1312
4.Kamba StanislavJonáš Pavel     1313
5.Učeň JanKřepela Jiří     1314
6.Synek KarelKyzlink Ondřej     3124
7.Kamba StanislavPetr Zdeněk     0325
8.Učeň JanJonáš Pavel     3135
9.Synek KarelKřepela Jiří     3245
10.Čapka LiborKyzlink Ondřej     3055
11.Učeň JanPetr Zdeněk     2356
12.Synek KarelJonáš Pavel     3066
13.Čapka LiborKřepela Jiří     3276
14.Kamba StanislavKyzlink Ondřej     3086
15.Synek KarelPetr Zdeněk     0387
16.Čapka LiborJonáš Pavel     3297
17.Kamba StanislavKřepela Jiří     1398
18.Učeň JanKyzlink Ondřej     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čapka Libor31Petr Zdeněk40
Kamba Stanislav13Jonáš Pavel13
Učeň Jan22Křepela Jiří22
Synek Karel31Kyzlink Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Voděrady CVrchní
rozhodčí:
Zachoval Antonín
HOSTUJÍCÍ:Brumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Voděrady 160 , 679 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42 Brumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel František
Švancara Jakub
 
 
Šrámek Miroslav
Pařízek Libor
 
 
     0301
2.Bílek Jan
Kotouček Lukáš
 
 
Nečas František
Nečas Marek
 
 
     2302
3.Bílek JanNečas Marek     3212
4.Kotouček LukášPařízek Libor     3022
5.Švancara JakubŠrámek Miroslav     0323
6.Pavel FrantišekNečas František     0324
7.Kotouček LukášNečas Marek     3134
8.Švancara JakubPařízek Libor     2335
9.Pavel FrantišekŠrámek Miroslav     0336
10.Bílek JanNečas František     0337
11.Švancara JakubNečas Marek     1338
12.Pavel FrantišekPařízek Libor     3148
13.Bílek JanŠrámek Miroslav     1349
14.Kotouček LukášNečas František     13410
15.Pavel FrantišekNečas Marek     31510
16.Bílek JanPařízek Libor     31610
17.Kotouček Lukᚊrámek Miroslav     03611
18.Švancara JakubNečas František     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bílek Jan22Nečas Marek13
Kotouček Lukáš22Pařízek Libor13
Švancara Jakub04Šrámek Miroslav40
Pavel František22Nečas František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice CVrchní
rozhodčí:
Vintr Pavel
HOSTUJÍCÍ:Ždárná BRozhodčí:Dvořáček Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Kalod Jiří
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1427:48 Ždárná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Josef
Paulík Vladimír
 
 
Pavlů Bedřich
Polívka Radek
 
 
     2301
2.Pavlíček Ondřej
Novohradský Pavel
 
 
Žáček Václav
Slaný Petr
 
 
     1302
3.Pavlíček OndřejPavlů Bedřich     1303
4.Novohradský PavelPolívka Radek     2304
5.Paulík VladimírŽáček Václav     0305
6.Musil JosefSlaný Petr     0306
7.Novohradský PavelPavlů Bedřich     0307
8.Paulík VladimírPolívka Radek     3217
9.Musil JosefŽáček Václav     1318
10.Pavlíček OndřejSlaný Petr     3228
11.Paulík VladimírPavlů Bedřich     2329
12.Musil JosefPolívka Radek     03210
13.Pavlíček OndřejŽáček Václav     23211
14.Novohradský PavelSlaný Petr     23212
15.Musil JosefPolívka Jan     13213
16.Pavlíček OndřejPolívka Radek     30313
17.Novohradský PavelŽáček Václav     32413
18.Paulík VladimírSlaný Petr     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlíček Ondřej22Pavlů Bedřich30
Novohradský Pavel13Polívka Radek22
Paulík Vladimír13Žáček Václav31
Musil Josef04Slaný Petr31
   Polívka Jan10



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Adamov BVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 421/1, Adamov 67904, Vchod od parkoviště kryt CO, Teplota 18-23°CRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:17 Adamov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděk Petr
Ostrý Jan
 
 
Čermák Miloš
Kalas František
 
 
     3110
2.Farkaš Michael
Dobeš Roman
 
 
Horák Vít
Maleček Josef
 
 
     3020
3.Farkaš MichaelČermák Miloš     3130
4.Ostrý JanKalas František     3040
5.Dobeš RomanHorák Vít     3050
6.Bezděk PetrMaleček Josef     3060
7.Ostrý JanČermák Miloš     0361
8.Dobeš RomanKalas František     3071
9.Bezděk PetrHorák Vít     3281
10.Farkaš MichaelMaleček Josef     3091
11.Dobeš RomanČermák Miloš     2392
12.Bezděk PetrKalas František     30102
13.Farkaš MichaelHorák Vít     30112
14.Ostrý JanMaleček Josef     31122
15.Bezděk PetrČermák Miloš     31132
16.Farkaš MichaelKalas František     30142
17.Ostrý JanHorák Vít     32152
18.Dobeš RomanMaleček Josef     23153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Farkaš Michael40Čermák Miloš22
Ostrý Jan31Kalas František04
Dobeš Roman22Horák Vít04
Bezděk Petr40Maleček Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá BVrchní
rozhodčí:
Slepánek František
HOSTUJÍCÍ:Kunštát CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26 Okrouhlá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Marek
Vlach Ivo
 
 
Tenora Jiří
Sojka Ondřej
 
 
     3010
2.Bašný David
Bašný Josef
 
 
Michele David
Klein Miroslav
 
 
     1311
3.Vlach IvoTenora Jiří     3121
4.Bašný DavidSojka Ondřej     3031
5.Bašný JosefMichele David     1332
6.Vlach MarekKlein Miroslav     3042
7.Bašný DavidTenora Jiří     2343
8.Bašný JosefSojka Ondřej     3053
9.Vlach MarekMichele David     3163
10.Vlach IvoKlein Miroslav     1364
11.Bašný JosefTenora Jiří     3274
12.Vlach MarekSojka Ondřej     3084
13.Vlach IvoMichele David     1385
14.Bašný DavidKlein Miroslav     3195
15.Vlach MarekTenora Jiří     30105
16.Vlach IvoSojka Ondřej     30115
17.Bašný DavidMichele David     03116
18.Bašný JosefKlein Miroslav     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlach Ivo22Tenora Jiří13
Bašný David22Sojka Ondřej04
Bašný Josef22Michele David31
Vlach Marek40Klein Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Flek Roman
HOSTUJÍCÍ:Kunštát CRozhodčí:Škrabal Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysočany - Molenburk 130, Kulturní důmRozhodčí:Zukal Josef
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Vaněk Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:39 Kunštát C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zukal Josef
Zukal Aleš
 
 
Tenora Jiří
Bednář Jiří
 
 
     3110
2.Vaněk Tomáš
Flek Roman
 
 
Michele David
Klein Miroslav
 
 
     0311
3.Zukal JosefMichele David     0312
4.Zukal AlešKlein Miroslav     0313
5.Vaněk TomášTenora Jiří     0314
6.Flek RomanBednář Jiří     3124
7.Zukal AlešMichele David     3034
8.Vaněk TomášKlein Miroslav     0335
9.Flek RomanTenora Jiří     1336
10.Zukal JosefBednář Jiří     3046
11.Vaněk TomášMichele David     0347
12.Flek RomanKlein Miroslav     3157
13.Zukal JosefTenora Jiří     2358
14.Zukal AlešBednář Jiří     1359
15.Flek RomanMichele David     03510
16.Zukal JosefKlein Miroslav     23511
17.Zukal AlešTenora Jiří     30611
18.Vaněk TomášBednář Jiří     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zukal Josef13Michele David31
Zukal Aleš22Klein Miroslav31
Vaněk Tomáš04Tenora Jiří31
Flek Roman22Bednář Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:V. Opatovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežnická 430, Velké Opatovice 679 63, Tělocvična bývalého učilištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:37 Okrouhlá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalas František
Čermák Miloš
 
 
Čapka Petr
Vlach Ivo
 
 
     0301
2.Horák Vít
Maleček Josef
 
 
Vlach Marek
Bašný David
 
 
     3111
3.Kalas FrantišekČapka Petr     3021
4.Čermák MilošVlach Ivo     3231
5.Horák VítVlach Marek     1332
6.Maleček JosefBašný David     3042
7.Čermák MilošČapka Petr     1343
8.Horák VítVlach Ivo     3253
9.Maleček JosefVlach Marek     3263
10.Kalas FrantišekBašný David     2364
11.Horák VítČapka Petr     1365
12.Maleček JosefVlach Ivo     3075
13.Kalas FrantišekVlach Marek     2376
14.Čermák MilošBašný David     0377
15.Maleček JosefČapka Petr     2378
16.Kalas FrantišekVlach Ivo     3088
17.Čermák MilošVlach Marek     2389
18.Horák VítBašný David     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalas František22Čapka Petr31
Čermák Miloš13Vlach Ivo04
Horák Vít13Vlach Marek31
Maleček Josef31Bašný David31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná BVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Adamov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:41 Adamov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlů Bedřich
Polívka Radek
 
 
Bezděk Petr
Ostrý Jan
 
 
     1301
2.Slaný Petr
Žáček Václav
 
 
Farkaš Michael
Kotol Lukáš
 
 
     1302
3.Slaný PetrBezděk Petr     0303
4.Pavlů BedřichFarkaš Michael     0304
5.Žáček VáclavOstrý Jan     3214
6.Polívka RadekKotol Lukáš     3124
7.Pavlů BedřichBezděk Petr     0325
8.Žáček VáclavFarkaš Michael     0326
9.Polívka RadekOstrý Jan     3036
10.Slaný PetrKotol Lukáš     3046
11.Žáček VáclavBezděk Petr     0347
12.Polívka RadekFarkaš Michael     0348
13.Slaný PetrOstrý Jan     1349
14.Pavlů BedřichKotol Lukáš     3159
15.Polívka RadekBezděk Petr     03510
16.Slaný PetrFarkaš Michael     13511
17.Pavlů BedřichOstrý Jan     31611
18.Žáček VáclavKotol Lukáš     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slaný Petr13Bezděk Petr40
Pavlů Bedřich22Farkaš Michael40
Žáček Václav13Ostrý Jan13
Polívka Radek22Kotol Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brumov BVrchní
rozhodčí:
Pařízek Libor
HOSTUJÍCÍ:Petrovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brumov 98Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37 Petrovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nečas František
Nečas Marek
 
 
Paulík Vladimír
Musil Josef
 
 
     3010
2.Šrámek Miroslav
Nečas Pavel
 
 
Pavlíček Ondřej
Novohradský Pavel
 
 
     3120
3.Nečas MarekPavlíček Ondřej     0321
4.Šrámek MiroslavNovohradský Pavel     3231
5.Nečas FrantišekPaulík Vladimír     3041
6.Nečas PavelMusil Josef     2342
7.Šrámek MiroslavPavlíček Ondřej     1343
8.Nečas FrantišekNovohradský Pavel     3053
9.Nečas PavelPaulík Vladimír     1354
10.Nečas MarekMusil Josef     3264
11.Nečas FrantišekPavlíček Ondřej     3174
12.Pařízek LiborNovohradský Pavel     0375
13.Nečas MarekPaulík Vladimír     0376
14.Šrámek MiroslavMusil Josef     1377
15.Pařízek LiborPavlíček Ondřej     1378
16.Nečas MarekNovohradský Pavel     1379
17.Šrámek MiroslavPaulík Vladimír     13710
18.Nečas FrantišekMusil Josef     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nečas Marek13Pavlíček Ondřej31
Šrámek Miroslav13Novohradský Pavel22
Nečas František40Paulík Vladimír31
Nečas Pavel02Musil Josef22
Pařízek Libor02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec EVrchní
rozhodčí:
Křepela Jiří
HOSTUJÍCÍ:Voděrady CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 3 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:25 Zbraslavec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petr Zdeněk
Křepela Jiří
 
 
Pavel František
Novák Jan
 
 
     3010
2.Jonáš Pavel
Křepela Pavel st.
 
 
Kotouček Lukáš
Bílek Jan
 
 
     0311
3.Petr ZdeněkPavel František     2312
4.Křepela Pavel st.Novák Jan     0313
5.Jonáš PavelKotouček Lukáš     0314
6.Křepela JiříBílek Jan     3024
7.Křepela Pavel st.Pavel František     1325
8.Jonáš PavelNovák Jan     3135
9.Křepela JiříKotouček Lukáš     3045
10.Petr ZdeněkBílek Jan     3155
11.Jonáš PavelSlezák Michal     3065
12.Křepela JiříNovák Jan     3175
13.Petr ZdeněkKotouček Lukáš     3085
14.Křepela Pavel st.Bílek Jan     0386
15.Křepela JiříSlezák Michal     3196
16.Petr ZdeněkNovák Jan     30106
17.Křepela Pavel st.Kotouček Lukáš     03107
18.Jonáš PavelBílek Jan     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petr Zdeněk31Pavel František20
Křepela Pavel st.04Novák Jan13
Jonáš Pavel31Kotouček Lukáš22
Křepela Jiří40Bílek Jan13
   Slezák Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín DVrchní
rozhodčí:
Maresch Robert
HOSTUJÍCÍ:Vísky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:48 Vísky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Winkler Adam
Novotná Natálie
 
 
Čapka Libor
Přichystal Jan
 
 
     3010
2.Šimurda Daniel
Slezák Martin
 
 
Učeň Jan
Synek Karel
 
 
     0311
3.Winkler AdamČapka Libor     1312
4.Šimurda DanielPřichystal Jan     0313
5.Slezák MartinUčeň Jan     0314
6.Novotná NatálieSynek Karel     0315
7.Šimurda DanielČapka Libor     0316
8.Slezák MartinPřichystal Jan     1317
9.Novotná NatálieUčeň Jan     0318
10.Winkler AdamSynek Karel     0319
11.Slezák MartinČapka Libor     03110
12.Novotná NatáliePřichystal Jan     03111
13.Winkler AdamUčeň Jan     13112
14.Šimurda DanielSynek Karel     31212
15.Novotná NatálieČapka Libor     03213
16.Winkler AdamPřichystal Jan     03214
17.Šimurda DanielUčeň Jan     03215
18.Slezák MartinSynek Karel     32315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Winkler Adam04Čapka Libor40
Šimurda Daniel13Přichystal Jan40
Slezák Martin13Učeň Jan40
Novotná Natálie04Synek Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vísky AVrchní
rozhodčí:
Kamba Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vísky 94, 67933, Pod kostelem vedle faryRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40 Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamba Stanislav
Čapka Libor
 
 
Zukal Josef
Zukal Aleš
 
 
     0301
2.Učeň Jan
Synek Karel
 
 
Flek Roman
Žáček Roman
 
 
     3011
3.Čapka LiborZukal Aleš     0312
4.Kamba StanislavŽáček Roman     3122
5.Synek KarelZukal Josef     3132
6.Učeň JanFlek Roman     0333
7.Kamba StanislavZukal Aleš     0334
8.Synek KarelŽáček Roman     3244
9.Učeň JanZukal Josef     3254
10.Čapka LiborFlek Roman     0355
11.Synek KarelZukal Aleš     1356
12.Učeň JanŽáček Roman     3166
13.Čapka LiborZukal Josef     0367
14.Kamba StanislavFlek Roman     1368
15.Učeň JanZukal Aleš     3078
16.Čapka LiborŽáček Roman     1379
17.Kamba StanislavZukal Josef     13710
18.Synek KarelFlek Roman     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čapka Libor04Zukal Aleš31
Kamba Stanislav13Žáček Roman13
Synek Karel22Zukal Josef22
Učeň Jan31Flek Roman40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Voděrady CVrchní
rozhodčí:
Novák Jan
HOSTUJÍCÍ:Křetín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Voděrady 160 , 679 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26 Voděrady C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotouček Lukáš
Novák Jan
 
 
Winkler Adam
Novotná Natálie
 
 
     3010
2.Pavel František
Slezák Michal
 
 
Slezák Martin
Šimurda Daniel
 
 
     3220
3.Kotouček LukášWinkler Adam     3030
4.Novák JanNovotná Natálie     3240
5.Pavel FrantišekSlezák Martin     3050
6.Slezák MichalŠimurda Daniel     2351
7.Novák JanWinkler Adam     2352
8.Pavel FrantišekNovotná Natálie     3062
9.Slezák MichalSlezák Martin     3172
10.Kotouček Lukᚊimurda Daniel     2373
11.Pavel FrantišekWinkler Adam     3083
12.Švancara JakubNovotná Natálie     0384
13.Kotouček LukášSlezák Martin     3094
14.Novák JanŠimurda Daniel     1395
15.Švancara JakubWinkler Adam     0396
16.Kotouček LukášNovotná Natálie     30106
17.Novák JanSlezák Martin     13107
18.Pavel FrantišekŠimurda Daniel     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotouček Lukáš31Winkler Adam22
Novák Jan13Novotná Natálie13
Pavel František40Slezák Martin13
Slezák Michal11Šimurda Daniel31
Švancara Jakub02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice CVrchní
rozhodčí:
Kalod Jiří
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec ERozhodčí:Dvořáček Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Hruška Luboš
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Mullerová Eva
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38 Zbraslavec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novohradský Jakub
Musil Josef
 
 
Křepela Jiří
Křepela Vladimír
 
 
     1301
2.Pavlíček Ondřej
Paulík Vladimír
 
 
Petr Zdeněk
Just Jaroslav
 
 
     3211
3.Pavlíček OndřejJust Jaroslav     3221
4.Novohradský JakubKřepela Vladimír     1322
5.Paulík VladimírPetr Zdeněk     2323
6.Musil JosefKřepela Jiří     2324
7.Novohradský JakubJust Jaroslav     0325
8.Paulík VladimírKřepela Vladimír     3135
9.Musil JosefPetr Zdeněk     2336
10.Pavlíček OndřejKřepela Jiří     3046
11.Paulík VladimírJust Jaroslav     1347
12.Musil JosefKřepela Vladimír     0348
13.Pavlíček OndřejPetr Zdeněk     3058
14.Novohradský PavelKřepela Jiří     3268
15.Musil JosefJust Jaroslav     1369
16.Pavlíček OndřejKřepela Vladimír     3179
17.Novohradský PavelPetr Zdeněk     23710
18.Paulík VladimírKřepela Jiří     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ondřej40Just Jaroslav31
Novohradský Jakub02Křepela Vladimír22
Paulík Vladimír22Petr Zdeněk31
Musil Josef04Křepela Jiří13
Novohradský Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Adamov BVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:Brumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 421/1, Adamov 67904, Vchod od parkoviště kryt CO, Teplota 18-23°CRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29631:582Adamov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděk Petr
Ostrý Jan
 
 
Nečas František
Nečas Marek
 
 
103-79 3110
2.Farkaš Michael
Kotol Lukáš
 
 
Nečas Pavel
Šrámek Miroslav
 
 
547  3020
3.Farkaš MichaelNečas Marek787  3030
4.Ostrý JanŠrámek Miroslav10-10-9-8 1331
5.Kotol LukášNečas Pavel-4-8-9  0332
6.Bezděk PetrNečas František9-7129 3142
7.Ostrý JanNečas Marek697  3052
8.Kotol Lukᚊrámek Miroslav9-78-1073262
9.Bezděk PetrNečas Pavel565  3072
10.Farkaš MichaelNečas František-7-89-8 1373
11.Kotol LukášNečas Marek-89-9893283
12.Bezděk PetrŠrámek Miroslav332  3093
13.Farkaš MichaelNečas Pavel-8-9710732103
14.Ostrý JanNečas František-7-6-7  03104
15.Bezděk PetrNečas Marek567  30114
16.Farkaš MichaelŠrámek Miroslav-9-108-5 13115
17.Ostrý JanNečas Pavel-10-13-9  03116
18.Kotol LukášNečas František-6-7-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Farkaš Michael22Nečas Marek04
Ostrý Jan13Šrámek Miroslav22
Kotol Lukáš22Nečas Pavel22
Bezděk Petr40Nečas František31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá BVrchní
rozhodčí:
Čapka Petr
HOSTUJÍCÍ:Ždárná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:42 Ždárná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Marek
Bašný David
 
 
Pavlů Bedřich
Polívka Radek
 
 
     1301
2.Vlach Ivo
Čapka Petr
 
 
Žáček Václav
Slaný Petr
 
 
     1302
3.Vlach IvoŽáček Václav     3212
4.Vlach MarekSlaný Petr     3122
5.Čapka PetrPavlů Bedřich     0323
6.Bašný DavidPolívka Radek     3133
7.Vlach MarekŽáček Václav     3043
8.Čapka PetrSlaný Petr     3253
9.Bašný DavidPavlů Bedřich     1354
10.Vlach IvoPolívka Radek     3264
11.Čapka PetrŽáček Václav     1365
12.Bašný DavidSlaný Petr     0366
13.Vlach IvoPavlů Bedřich     0367
14.Vlach MarekPolívka Radek     3177
15.Bašný DavidŽáček Václav     2378
16.Vlach IvoSlaný Petr     2379
17.Vlach MarekPavlů Bedřich     13710
18.Čapka PetrPolívka RadekWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlach Ivo22Žáček Václav22
Vlach Marek31Slaný Petr22
Čapka Petr12Pavlů Bedřich40
Bašný David13Polívka Radek03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenora Jiří
Bednář Jiří
 
 
Kalas František
Gerbrich Radim
 
 
     3110
2.Michele David
Klein Miroslav
 
 
Horák Vít
Maleček Josef
 
 
     3020
3.Michele DavidKalas František     2321
4.Klein MiroslavGerbrich Radim     1322
5.Tenora JiříHorák Vít     1323
6.Bednář JiříMaleček Josef     1324
7.Klein MiroslavKalas František     1325
8.Tenora JiříGerbrich Radim     3235
9.Bednář JiříHorák Vít     3045
10.Michele DavidMaleček Josef     3255
11.Tenora JiříKalas František     3065
12.Bednář JiříGerbrich Radim     2366
13.Michele DavidHorák Vít     2367
14.Klein MiroslavMaleček Josef     2368
15.Bednář JiříKalas František     3178
16.Michele DavidGerbrich Radim     3288
17.Klein MiroslavHorák Vít     3198
18.Tenora JiříMaleček Josef     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michele David22Kalas František22
Klein Miroslav13Gerbrich Radim22
Tenora Jiří22Horák Vít22
Bednář Jiří22Maleček Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Flek Roman
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice BRozhodčí:Vaněk Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysočany - Molenburk 130, Kulturní důmRozhodčí:Žáček Roman
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Zukal Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:43 V. Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabal Martin
Vaněk Tomáš
 
 
Čermák Miloš
Kalas František
 
 
     0301
2.Zukal Josef
Zukal Aleš
 
 
Horák Vít
Maleček Josef
 
 
     3111
3.Zukal AlešČermák Miloš     2312
4.Škrabal MartinKalas František     0313
5.Zukal JosefHorák Vít     2314
6.Flek RomanMaleček Josef     3224
7.Škrabal MartinČermák Miloš     0325
8.Zukal JosefKalas František     0326
9.Flek RomanHorák Vít     1327
10.Zukal AlešMaleček Josef     2328
11.Zukal JosefČermák Miloš     3038
12.Flek RomanKalas František     2339
13.Zukal AlešHorák Vít     3249
14.Vaněk TomášMaleček Josef     03410
15.Flek RomanČermák Miloš     31510
16.Zukal AlešKalas František     31610
17.Vaněk TomášHorák Vít     13611
18.Zukal JosefMaleček Josef     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zukal Aleš22Čermák Miloš22
Škrabal Martin02Kalas František31
Zukal Josef13Horák Vít31
Flek Roman22Maleček Josef31
Vaněk Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná BVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Kunštát CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:28 Ždárná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Martin st.
Slaný Petr
 
 
Bednář Jiří
Tenora Jiří
 
 
     3110
2.Polívka Radek
Žáček Václav
 
 
Michele David
Klein Miroslav
 
 
     3220
3.Žáček VáclavMichele David     3130
4.Slaný PetrBednář Jiří     3140
5.Polívka RadekKlein Miroslav     2341
6.Polívka Martin st.Tenora Jiří     3051
7.Slaný PetrMichele David     2352
8.Polívka RadekBednář Jiří     1353
9.Polívka Martin st.Klein Miroslav     3263
10.Žáček VáclavTenora Jiří     0364
11.Polívka RadekMichele David     3074
12.Polívka Martin st.Bednář Jiří     1375
13.Žáček VáclavKlein Miroslav     3185
14.Slaný PetrTenora Jiří     3095
15.Polívka Martin st.Michele David     2396
16.Žáček VáclavBednář Jiří     31106
17.Slaný PetrKlein Miroslav     31116
18.Polívka RadekTenora Jiří     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žáček Václav31Michele David22
Slaný Petr31Bednář Jiří22
Polívka Radek22Klein Miroslav13
Polívka Martin st.22Tenora Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brumov BVrchní
rozhodčí:
Pařízek Libor
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brumov 98Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:28 Brumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nečas František
Nečas Marek
 
 
Vlach Ivo
Čapka Petr
 
 
     1301
2.Šrámek Miroslav
Pařízek Libor
 
 
Bašný Josef
Bašný David
 
 
     3011
3.Nečas MarekVlach Ivo     2312
4.Šrámek MiroslavČapka Petr     2313
5.Nečas FrantišekBašný Josef     3023
6.Nečas PavelBašný David     1324
7.Šrámek MiroslavVlach Ivo     1325
8.Nečas FrantišekČapka Petr     3235
9.Nečas PavelBašný Josef     3145
10.Nekouš JosefBašný David     3055
11.Nečas FrantišekVlach Ivo     2356
12.Nečas PavelČapka Petr     3166
13.Nekouš JosefBašný Josef     0367
14.Šrámek MiroslavBašný David     3177
15.Nečas PavelVlach Ivo     3087
16.Nekouš JosefČapka Petr     3297
17.Šrámek MiroslavBašný Josef     30107
18.Nečas FrantišekBašný David     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nečas Marek01Vlach Ivo31
Šrámek Miroslav22Čapka Petr13
Nečas František31Bašný Josef13
Nečas Pavel31Bašný David13
Nekouš Josef21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec EVrchní
rozhodčí:
Křepela Jiří
HOSTUJÍCÍ:Adamov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 3 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:21Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:43 Adamov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Jiří
Křepela Vladimír
 
 
Bezděk Petr
Ostrý Jan
 
 
     1301
2.Just Jaroslav
Petr Zdeněk
 
 
Farkaš Michael
Kotol Lukáš
 
 
     1302
3.Křepela VladimírBezděk Petr     0303
4.Křepela JiříFarkaš Michael     0304
5.Petr ZdeněkKotol Lukáš     3114
6.Just JaroslavOstrý Jan     2315
7.Křepela JiříBezděk Petr     0316
8.Petr ZdeněkFarkaš Michael     1317
9.Just JaroslavKotol Lukáš     3227
10.Křepela VladimírOstrý Jan     3237
11.Petr ZdeněkBezděk Petr     0338
12.Just JaroslavFarkaš Michael     0339
13.Křepela VladimírKotol Lukáš     3149
14.Křepela JiříOstrý Jan     13410
15.Just JaroslavBezděk Petr     03411
16.Křepela VladimírFarkaš Michael     30511
17.Křepela JiříKotol Lukáš     31611
18.Petr ZdeněkOstrý Jan     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křepela Vladimír31Bezděk Petr40
Křepela Jiří13Farkaš Michael31
Petr Zdeněk13Kotol Lukáš04
Just Jaroslav13Ostrý Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín DVrchní
rozhodčí:
Maresch Robert
HOSTUJÍCÍ:Petrovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:43 Petrovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezák Martin
Winkler Adam
 
 
Musil Josef
Novohradský Jakub
 
 
     3110
2.Šimurda Daniel
Novotná Natálie
 
 
Paulík Vladimír
Pavlíček Ondřej
 
 
     2311
3.Šimurda DanielMusil Josef     3221
4.Novotná NatálieNovohradský Jakub     3131
5.Slezák MartinPaulík Vladimír     0332
6.Winkler AdamPavlíček Ondřej     0333
7.Novotná NatálieMusil Josef     0334
8.Slezák MartinNovohradský Jakub     3144
9.Winkler AdamPaulík Vladimír     1345
10.Šimurda DanielPavlíček Ondřej     0346
11.Slezák MartinMusil Josef     1347
12.Winkler AdamNovohradský Jakub     3257
13.Šimurda DanielPaulík Vladimír     3267
14.Novotná NatáliePavlíček Ondřej     1368
15.Winkler AdamMusil Josef     0369
16.Šimurda DanielNovohradský Jakub     3179
17.Novotná NatáliePaulík Vladimír     13710
18.Slezák MartinPavlíček Ondřej     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimurda Daniel31Musil Josef31
Novotná Natálie13Novohradský Jakub04
Slezák Martin13Paulík Vladimír31
Winkler Adam13Pavlíček Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vísky AVrchní
rozhodčí:
Kamba Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Voděrady CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vísky 94, 67933, Pod kostelem vedle faryRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:25 Vísky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapka Libor
Kamba Stanislav
 
 
Novák Jan
Bílek Jan
 
 
     3010
2.Učeň Jan
Synek Karel
 
 
Šmerda Pavel
Pavel František
 
 
     3220
3.Čapka LiborNovák Jan     3030
4.Kamba StanislavBílek Jan     3240
5.Synek KarelŠmerda Pavel     1341
6.Učeň JanPavel František     3151
7.Kamba StanislavNovák Jan     3061
8.Synek KarelBílek Jan     2362
9.Učeň JanŠmerda Pavel     3272
10.Čapka LiborPavel František     2373
11.Synek KarelNovák Jan     3083
12.Učeň JanBílek Jan     3193
13.Čapka LiborŠmerda Pavel     32103
14.Kamba StanislavSlezák Michal     30113
15.Učeň JanNovák Jan     30123
16.Čapka LiborBílek Jan     13124
17.Kamba StanislavŠmerda Pavel     03125
18.Synek KarelSlezák Michal     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čapka Libor22Novák Jan04
Kamba Stanislav31Bílek Jan22
Synek Karel22Šmerda Pavel22
Učeň Jan40Pavel František11
   Slezák Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Voděrady CVrchní
rozhodčí:
Novák Jan
HOSTUJÍCÍ:Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Voděrady 160 , 679 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:45 Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmerda Pavel
Pavel František
 
 
Zukal Josef
Zukal Aleš
 
 
     3110
2.Kotouček Lukáš
Novák Jan
 
 
Ševčík Pavel ml.
Flek Roman
 
 
     1311
3.Šmerda PavelZukal Josef     3221
4.Pavel FrantišekZukal Aleš     3231
5.Kotouček Lukᚊevčík Pavel ml.     2332
6.Novák JanFlek Roman     0333
7.Pavel FrantišekZukal Josef     3143
8.Kotouček LukášZukal Aleš     2344
9.Novák JanŠevčík Pavel ml.     0345
10.Šmerda PavelFlek Roman     3155
11.Kotouček LukášZukal Josef     1356
12.Novák JanZukal Aleš     0357
13.Šmerda PavelŠevčík Pavel ml.     1358
14.Slezák MichalFlek Roman     0359
15.Novák JanZukal Josef     03510
16.Šmerda PavelZukal Aleš     03511
17.Slezák MichalŠevčík Pavel ml.     13512
18.Kotouček LukášFlek Roman     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmerda Pavel22Zukal Josef22
Pavel František20Zukal Aleš31
Kotouček Lukáš13Ševčík Pavel ml.40
Novák Jan04Flek Roman22
Slezák Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice CVrchní
rozhodčí:
Dvořáček Jiří
HOSTUJÍCÍ:Vísky ARozhodčí:Dvořáček Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Mikulášková Šárka
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Hruška Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:32 Petrovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novohradský Jakub
Musil Josef
 
 
Kamba Stanislav
Čapka Libor
 
 
     1301
2.Pavlíček Ondřej
Paulík Vladimír
 
 
Synek Karel
Přichystal Jan
 
 
     3011
3.Pavlíček OndřejKamba Stanislav     3021
4.Novohradský JakubČapka Libor     0322
5.Paulík VladimírSynek Karel     3232
6.Musil JosefPřichystal Jan     3242
7.Novohradský JakubKamba Stanislav     2343
8.Paulík VladimírČapka Libor     2344
9.Musil JosefSynek Karel     1345
10.Pavlíček OndřejPřichystal Jan     3055
11.Paulík VladimírKamba Stanislav     3265
12.Musil JosefČapka Libor     3275
13.Pavlíček OndřejSynek Karel     3085
14.Novohradský JakubPřichystal Jan     1386
15.Musil JosefKamba Stanislav     3196
16.Pavlíček OndřejČapka Libor     31106
17.Novohradský JakubSynek Karel     23107
18.Paulík VladimírPřichystal Jan     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ondřej40Kamba Stanislav13
Novohradský Jakub04Čapka Libor22
Paulík Vladimír31Synek Karel22
Musil Josef31Přichystal Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Adamov BVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:Křetín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 421/1, Adamov 67904, Vchod od parkoviště kryt CO, Teplota 18-23°CRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7 Adamov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ostrý Jan
Trnčák Stanislav
 
 
Šimurda Daniel
Novotná Natálie
 
 
     3010
2.Farkaš Michael
Kotol Lukáš
 
 
Slezák Martin
Winkler Adam
 
 
     3020
3.Farkaš MichaelŠimurda Daniel     3130
4.Ostrý JanSlezák Martin     3040
5.Trnčák StanislavNovotná Natálie     3050
6.Kotol LukášWinkler Adam     3060
7.Ostrý JanŠimurda Daniel     3070
8.Trnčák StanislavSlezák Martin     3280
9.Kotol LukášNovotná Natálie     3090
10.Farkaš MichaelWinkler Adam     30100
11.Trnčák StanislavŠimurda Daniel     32110
12.Kotol LukášSlezák Martin     30120
13.Farkaš MichaelNovotná Natálie     30130
14.Ostrý JanWinkler Adam     30140
15.Kotol Lukᚊimurda Daniel     31150
16.Farkaš MichaelSlezák Martin     30160
17.Ostrý JanNovotná Natálie     30170
18.Trnčák StanislavWinkler Adam     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Farkaš Michael40Šimurda Daniel04
Ostrý Jan40Slezák Martin04
Trnčák Stanislav40Novotná Natálie04
Kotol Lukáš40Winkler Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá BVrchní
rozhodčí:
Slepánek František
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23 Okrouhlá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Ivo
Čapka Petr st.
 
 
Jonáš Pavel
Křepela Jiří
 
 
     3110
2.Vlach Marek
Bašný David
 
 
Just Jaroslav
Petr Zdeněk
 
 
     3020
3.Čapka Petr st.Just Jaroslav     3130
4.Vlach MarekJonáš Pavel     3140
5.Vlach IvoKřepela Jiří     0341
6.Bašný DavidPetr Zdeněk     3151
7.Vlach MarekJust Jaroslav     3261
8.Vlach IvoJonáš Pavel     3071
9.Bašný DavidKřepela Jiří     3181
10.Čapka Petr st.Petr Zdeněk     3091
11.Vlach IvoJust Jaroslav     31101
12.Bašný DavidJonáš Pavel     30111
13.Bašný JosefKřepela Jiří     13112
14.Vlach MarekPetr Zdeněk     30122
15.Bašný DavidJust Jaroslav     13123
16.Bašný JosefJonáš Pavel     13124
17.Vlach MarekKřepela Jiří     30134
18.Vlach IvoPetr Zdeněk     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čapka Petr st.20Just Jaroslav13
Vlach Marek40Jonáš Pavel13
Vlach Ivo22Křepela Jiří22
Bašný David31Petr Zdeněk13
Bašný Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Brumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:37 Brumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenora Jiří
Bednář Jiří
 
 
Nečas František
Nečas Marek
 
 
     2301
2.Michele David
Klein Miroslav
 
 
Šrámek Miroslav
Nečas Pavel
 
 
     0302
3.Michele DavidNečas Marek     3012
4.Klein MiroslavŠrámek Miroslav     0313
5.Tenora JiříNečas Pavel     0314
6.Bednář JiříNečas František     0315
7.Klein MiroslavNečas Marek     3025
8.Tenora JiříŠrámek Miroslav     0326
9.Bednář JiříNečas Pavel     1327
10.Michele DavidNečas František     0328
11.Tenora JiříNečas Marek     2329
12.Bednář JiříŠrámek Miroslav     3239
13.Michele DavidNečas Pavel     3049
14.Klein MiroslavNečas František     3059
15.Bednář JiříNečas Marek     3069
16.Michele DavidŠrámek Miroslav     3279
17.Klein MiroslavNečas Pavel     03710
18.Tenora JiříNečas František     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Michele David31Nečas Marek13
Klein Miroslav22Šrámek Miroslav22
Tenora Jiří04Nečas Pavel31
Bednář Jiří22Nečas František31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:V. Opatovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ždárná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežnická 430, Velké Opatovice 679 63, Tělocvična bývalého učilištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:34 Ždárná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalas František
Čermák Miloš
 
 
Slaný Petr
Žáček Václav
 
 
     3010
2.Horák Vít
Maleček Josef
 
 
Polívka Radek
Pavlů Bedřich
 
 
     0311
3.Kalas FrantišekŽáček Václav     3121
4.Čermák MilošSlaný Petr     3031
5.Horák VítPavlů Bedřich     0332
6.Maleček JosefPolívka Radek     0333
7.Čermák MilošŽáček Václav     1334
8.Horák VítSlaný Petr     1335
9.Maleček JosefPavlů Bedřich     1336
10.Kalas FrantišekPolívka Radek     0337
11.Horák VítŽáček Václav     0338
12.Maleček JosefSlaný Petr     3048
13.Kalas FrantišekPavlů Bedřich     2349
14.Čermák MilošPolívka Radek     3159
15.Maleček JosefŽáček Václav     3069
16.Kalas FrantišekSlaný Petr     3079
17.Čermák MilošPolívka Jan     13710
18.Horák VítPolívka Radek     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalas František22Žáček Václav22
Čermák Miloš22Slaný Petr13
Horák Vít13Pavlů Bedřich30
Maleček Josef22Polívka Radek22
   Polívka Jan10



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Žáček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Ždárná BRozhodčí:Flek Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysočany - Molenburk 130, Kulturní důmRozhodčí:Bezděk Michal
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Janáč Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:48 Ždárná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zukal Josef
Zukal Aleš
 
 
Pavlů Bedřich
Polívka Jan
 
 
     2301
2.Ševčík Pavel ml.
Flek Roman
 
 
Slaný Petr
Polívka Martin st.
 
 
     0302
3.Zukal AlešPavlů Bedřich     0303
4.Ševčík Pavel ml.Slaný Petr     0304
5.Zukal JosefŽáček Václav     1305
6.Flek RomanPolívka Jan     1306
7.Ševčík Pavel ml.Pavlů Bedřich     0307
8.Zukal JosefSlaný Petr     0308
9.Flek RomanŽáček Václav     3118
10.Zukal AlešPolívka Jan     3128
11.Zukal JosefPavlů Bedřich     0329
12.Flek RomanSlaný Petr     13210
13.Zukal AlešŽáček Václav     03211
14.Žáček RomanPolívka Jan     32311
15.Flek RomanPavlů Bedřich     03312
16.Zukal AlešSlaný Petr     32412
17.Žáček RomanŽáček Václav     03413
18.Zukal JosefPolívka Jan     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zukal Aleš22Pavlů Bedřich40
Ševčík Pavel ml.02Slaný Petr31
Zukal Josef04Žáček Václav31
Flek Roman13Polívka Jan22
Žáček Roman11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brumov BVrchní
rozhodčí:
Pařízek Libor
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brumov 98Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30 Brumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nečas František
Nečas Marek
 
 
Čermák Miloš
Kalas František
 
 
     2301
2.Šrámek Miroslav
Nečas Pavel
 
 
Horák Vít
Maleček Josef
 
 
     3011
3.Šrámek MiroslavČermák Miloš     2312
4.Nečas PavelKalas František     3022
5.Nečas FrantišekHorák Vít     3032
6.Nečas MarekMaleček Josef     1333
7.Nečas PavelČermák Miloš     3143
8.Nečas FrantišekKalas František     3253
9.Nečas MarekHorák Vít     3263
10.Šrámek MiroslavMaleček Josef     0364
11.Nečas FrantišekČermák Miloš     3074
12.Nečas MarekKalas František     1375
13.Šrámek MiroslavHorák Vít     3185
14.Nečas PavelMaleček Josef     0386
15.Nečas MarekČermák Miloš     3296
16.Šrámek MiroslavKalas František     30106
17.Nečas PavelHorák Vít     13107
18.Nečas FrantišekMaleček Josef     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šrámek Miroslav22Čermák Miloš13
Nečas Pavel22Kalas František13
Nečas František40Horák Vít13
Nečas Marek22Maleček Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec EVrchní
rozhodčí:
Křepela Jiří
HOSTUJÍCÍ:Kunštát CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679072, 2 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:10Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:31 Zbraslavec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Pavel
Křepela Jiří
 
 
Tenora Jiří
Bednář Jiří
 
 
     3110
2.Just Jaroslav
Petr Zdeněk
 
 
Michele David
Klein Miroslav
 
 
     3120
3.Just JaroslavMichele David     2321
4.Jonáš PavelKlein Miroslav     3131
5.Petr ZdeněkBednář Jiří     3141
6.Křepela JiříTenora Jiří     2342
7.Jonáš PavelMichele David     1343
8.Petr ZdeněkKlein Miroslav     3053
9.Křepela JiříBednář Jiří     3263
10.Just JaroslavTenora Jiří     2364
11.Petr ZdeněkMichele David     0365
12.Křepela JiříKlein Miroslav     3275
13.Just JaroslavBednář Jiří     3085
14.Jonáš PavelTenora Jiří     3195
15.Křepela JiříMichele David     1396
16.Just JaroslavKlein Miroslav     30106
17.Jonáš PavelBednář Jiří     32116
18.Petr ZdeněkTenora Jiří     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Just Jaroslav22Michele David40
Jonáš Pavel31Klein Miroslav04
Petr Zdeněk31Bednář Jiří04
Křepela Jiří22Tenora Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín DVrchní
rozhodčí:
Koudelka Ladislav st.
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54 Okrouhlá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezák Martin
Šimurda Daniel
 
 
Čapka Petr
Vlach Ivo
 
 
     0301
2.Novotná Natálie
Winkler Adam
 
 
Vlach Marek
Bašný Josef
 
 
     0302
3.Slezák MartinVlach Marek     0303
4.Novotná NatálieVlach Ivo     0304
5.Šimurda DanielČapka Petr     1305
6.Winkler AdamBašný Josef     0306
7.Novotná NatálieVlach Marek     0307
8.Šimurda DanielVlach Ivo     1308
9.Winkler AdamČapka Petr     0309
10.Slezák MartinBašný Josef     23010
11.Šimurda DanielVlach Marek     13011
12.Winkler AdamVlach Ivo     13012
13.Slezák MartinČapka Petr     03013
14.Novotná NatálieBašný Josef     03014
15.Winkler AdamVlach Marek     03015
16.Slezák MartinVlach Ivo     03016
17.Novotná NatálieČapka Petr     03017
18.Šimurda DanielBašný Josef     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slezák Martin04Vlach Marek40
Novotná Natálie04Vlach Ivo40
Šimurda Daniel04Čapka Petr40
Winkler Adam04Bašný Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vísky AVrchní
rozhodčí:
Kamba Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Adamov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vísky 94, 67933, Pod kostelem vedle faryRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42 Adamov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamba Stanislav
Čapka Libor
 
 
Ostrý Jan
Trnčák Stanislav
 
 
     0301
2.Synek Karel
Učeň Jan
 
 
Farkaš Michael
Kotol Lukáš
 
 
     0302
3.Kamba StanislavFarkaš Michael     0303
4.Čapka LiborOstrý Jan     3213
5.Synek KarelTrnčák Stanislav     2314
6.Učeň JanKotol Lukáš     3124
7.Čapka LiborFarkaš Michael     0325
8.Synek KarelOstrý Jan     0326
9.Učeň JanTrnčák Stanislav     3136
10.Kamba StanislavKotol Lukáš     3146
11.Synek KarelFarkaš Michael     1347
12.Učeň JanOstrý Jan     0348
13.Kamba StanislavTrnčák Stanislav     1349
14.Čapka LiborKotol Lukáš     3059
15.Učeň JanFarkaš Michael     03510
16.Kamba StanislavOstrý Jan     13511
17.Čapka LiborTrnčák Stanislav     23512
18.Synek KarelKotol Lukáš     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kamba Stanislav13Farkaš Michael40
Čapka Libor22Ostrý Jan31
Synek Karel13Trnčák Stanislav31
Učeň Jan22Kotol Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Voděrady CVrchní
rozhodčí:
Novák Jan
HOSTUJÍCÍ:Petrovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Voděrady 160 , 679 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:51 Petrovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezák Michal
Švancara Jakub
 
 
Musil Josef
Dvořáček Jan
 
 
     0301
2.Novák Jan
Šmerda Pavel
 
 
Paulík Vladimír
Pavlíček Ondřej
 
 
     0302
3.Slezák MichalPaulík Vladimír     1303
4.Švancara JakubPavlíček Ondřej     0304
5.Šmerda PavelDvořáček Jan     3114
6.Novák JanMusil Josef     1315
7.Švancara JakubPaulík Vladimír     0316
8.Šmerda PavelPavlíček Ondřej     0317
9.Novák JanDvořáček Jan     2318
10.Slezák MichalMusil Josef     1319
11.Šmerda PavelPaulík Vladimír     3229
12.Novák JanPavlíček Ondřej     03210
13.Slezák MichalDvořáček Jan     13211
14.Švancara JakubMusil Josef     03212
15.Novák JanPaulík Vladimír     23213
16.Slezák MichalPavlíček Ondřej     03214
17.Švancara JakubDvořáček Jan     13215
18.Šmerda PavelMusil Josef     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slezák Michal04Paulík Vladimír31
Švancara Jakub04Pavlíček Ondřej40
Šmerda Pavel22Dvořáček Jan31
Novák Jan04Musil Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice CVrchní
rozhodčí:
Dvořáček Jan
HOSTUJÍCÍ:Vysočany DRozhodčí:Dvořáček Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Jandus Petr
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Foit Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29 Petrovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Jan
Musil Josef
 
 
Zukal Josef
Zukal Aleš
 
 
     3010
2.Pavlíček Ondřej
Paulík Vladimír
 
 
Ševčík Pavel ml.
Flek Roman
 
 
     3020
3.Pavlíček OndřejZukal Aleš     3230
4.Novohradský JakubŠevčík Pavel ml.     0331
5.Paulík VladimírZukal Josef     1332
6.Musil JosefFlek Roman     3142
7.Novohradský JakubZukal Aleš     0343
8.Paulík VladimírŠevčík Pavel ml.     2344
9.Musil JosefZukal Josef     3054
10.Pavlíček OndřejFlek Roman     3164
11.Paulík VladimírZukal Aleš     3074
12.Musil JosefŠevčík Pavel ml.     2375
13.Pavlíček OndřejZukal Josef     3185
14.Dvořáček JanFlek Roman     3195
15.Musil JosefZukal Aleš     2396
16.Pavlíček OndřejŠevčík Pavel ml.     30106
17.Dvořáček JanZukal Josef     03107
18.Paulík VladimírFlek Roman     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlíček Ondřej40Zukal Aleš22
Novohradský Jakub02Ševčík Pavel ml.31
Paulík Vladimír22Zukal Josef22
Musil Josef22Flek Roman04
Dvořáček Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Adamov BVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:Voděrady CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 421/1, Adamov 67904, Vchod od parkoviště kryt CO, Teplota 18-23°CRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:19722:558Adamov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Lukáš
Trnčák Stanislav
 
 
Pavel František
Šmerda Pavel
 
 
6511  3010
2.Farkaš Michael
Kotol Lukáš
 
 
Kotouček Lukáš
Bílek Jan
 
 
8119  3020
3.Farkaš MichaelPavel František-9943 3130
4.David Lukᚊmerda Pavel65-88 3140
5.Trnčák StanislavKotouček Lukáš11-859 3150
6.Kotol LukášBílek Jan8410  3060
7.David LukášPavel František8711  3070
8.Trnčák StanislavŠmerda Pavel-4845 3180
9.Kotol LukášKotouček Lukáš5-10-10-9 1381
10.Farkaš MichaelBílek Jan-11-107693291
11.Trnčák StanislavPavel František-8677 31101
12.Kotol Lukᚊmerda Pavel-99-95-723102
13.Farkaš MichaelKotouček Lukáš9-8-98932112
14.David LukášBílek Jan744  30122
15.Kotol LukášPavel František179  30132
16.Farkaš MichaelŠmerda Pavel3-85-7-923133
17.David LukášKotouček Lukáš6-1067 31143
18.Trnčák StanislavBílek Jan859  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Farkaš Michael31Pavel František04
David Lukáš40Šmerda Pavel22
Trnčák Stanislav40Kotouček Lukáš13
Kotol Lukáš22Bílek Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vísky ARozhodčí:Čapka Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:27 Okrouhlá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Marek
Vlach Ivo
 
 
Synek Karel
Učeň Jan
 
 
     3010
2.Bašný David
Bašný Josef
 
 
Čapka Libor
Přichystal Jan
 
 
     2311
3.Vlach MarekPřichystal Jan     3021
4.Čapka PetrČapka Libor     3031
5.Bašný JosefSynek Karel     0332
6.Bašný DavidUčeň Jan     3242
7.Čapka PetrPřichystal Jan     3052
8.Bašný JosefČapka Libor     3262
9.Bašný DavidSynek Karel     3172
10.Vlach MarekUčeň Jan     3182
11.Bašný JosefPřichystal Jan     2383
12.Slepánek FrantišekČapka Libor     2384
13.Vlach MarekSynek Karel     3094
14.Čapka PetrUčeň Jan     32104
15.Slepánek FrantišekPřichystal Jan     13105
16.Vlach MarekČapka Libor     30115
17.Čapka PetrSynek Karel     31125
18.Bašný JosefUčeň Jan     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlach Marek40Přichystal Jan22
Čapka Petr40Čapka Libor13
Bašný Josef13Synek Karel13
Bašný David20Učeň Jan13
Slepánek František02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Křetín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:7 Kunštát C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenora Jiří
Bednář Jiří
 
 
Slezák Martin
Šimurda Daniel
 
 
     1301
2.Michele David
Klein Miroslav
 
 
Novotná Natálie
Winkler Adam
 
 
     3011
3.Michele DavidSlezák Martin     3121
4.Klein MiroslavNovotná Natálie     3031
5.Tenora JiříŠimurda Daniel     3041
6.Bednář JiříWinkler Adam     3151
7.Klein MiroslavSlezák Martin     3061
8.Tenora JiříNovotná Natálie     3071
9.Bednář JiříŠimurda Daniel     3081
10.Michele DavidWinkler Adam     3091
11.Tenora JiříSlezák Martin     30101
12.Bednář JiříNovotná Natálie     31111
13.Michele DavidŠimurda Daniel     31121
14.Klein MiroslavWinkler Adam     30131
15.Bednář JiříSlezák Martin     30141
16.Michele DavidNovotná Natálie     30151
17.Klein MiroslavŠimurda Daniel     30161
18.Tenora JiříWinkler Adam     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michele David40Slezák Martin04
Klein Miroslav40Novotná Natálie04
Tenora Jiří40Šimurda Daniel04
Bednář Jiří40Winkler Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:V. Opatovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežnická 430, Velké Opatovice 679 63, Tělocvična bývalého učilištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34 V. Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalas František
Čermák Miloš
 
 
Jonáš Pavel
Křepela Jiří
 
 
     3110
2.Horák Vít
Maleček Josef
 
 
Křepela Vladimír
Just Jaroslav
 
 
     3120
3.Kalas FrantišekJonáš Pavel     3230
4.Čermák MilošKřepela Vladimír     0331
5.Horák VítJust Jaroslav     0332
6.Maleček JosefKřepela Jiří     3042
7.Čermák MilošJonáš Pavel     3052
8.Horák VítKřepela Vladimír     1353
9.Maleček JosefJust Jaroslav     3263
10.Kalas FrantišekKřepela Jiří     3173
11.Horák VítJonáš Pavel     1374
12.Maleček JosefKřepela Vladimír     2375
13.Kalas FrantišekJust Jaroslav     2376
14.Čermák MilošKřepela Jiří     3086
15.Maleček JosefJonáš Pavel     3296
16.Kalas FrantišekKřepela Vladimír     1397
17.Čermák MilošJust Jaroslav     1398
18.Horák VítKřepela Jiří     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalas František22Jonáš Pavel13
Čermák Miloš22Křepela Vladimír40
Horák Vít13Just Jaroslav31
Maleček Josef31Křepela Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná BVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Brumov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:32 Ždárná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Jan
Pavlů Bedřich
 
 
Nečas Pavel
Šrámek Miroslav
 
 
     3210
2.Polívka Martin st.
Slaný Petr
 
 
Nečas František
Nečas Marek
 
 
     3120
3.Žáček VáclavNečas Marek     3230
4.Slaný PetrŠrámek Miroslav     3040
5.Pavlů BedřichNečas Pavel     1341
6.Polívka Martin st.Nečas František     2342
7.Slaný PetrNečas Marek     3052
8.Pavlů BedřichŠrámek Miroslav     3162
9.Polívka Martin st.Nečas Pavel     3172
10.Žáček VáclavNečas František     3282
11.Pavlů BedřichNečas Marek     1383
12.Polívka Martin st.Šrámek Miroslav     3093
13.Žáček VáclavNečas Pavel     32103
14.Slaný PetrNečas František     03104
15.Polívka Martin st.Nečas Marek     30114
16.Žáček VáclavŠrámek Miroslav     13115
17.Slaný PetrNečas Pavel     03116
18.Polívka JanNečas František     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žáček Václav31Nečas Marek13
Slaný Petr22Šrámek Miroslav13
Pavlů Bedřich12Nečas Pavel22
Polívka Martin st.31Nečas František31
Polívka Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vysočany DVrchní
rozhodčí:
Flek Roman
HOSTUJÍCÍ:Brumov BRozhodčí:Zouhar Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysočany - Molenburk 130, Kulturní důmRozhodčí:Škrabal Martin
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Žáček Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42 Brumov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zukal Aleš
Žáček Roman
 
 
Nečas František
Nečas Marek
 
 
     1301
2.Ševčík Pavel ml.
Flek Roman
 
 
Pařízek Libor
Šrámek Miroslav
 
 
     2302
3.Žáček RomanNečas Marek     1303
4.Zukal AlešŠrámek Miroslav     3013
5.Ševčík Pavel ml.Pařízek Libor     1314
6.Flek RomanNečas František     0315
7.Zukal AlešNečas Marek     3025
8.Ševčík Pavel ml.Šrámek Miroslav     2326
9.Flek RomanPařízek Libor     3036
10.Žáček RomanNečas František     0337
11.Ševčík Pavel ml.Nečas Marek     0338
12.Flek RomanŠrámek Miroslav     2339
13.Škrabal MartinPařízek Libor     03310
14.Zukal AlešNečas František     13311
15.Flek RomanNečas Marek     32411
16.Škrabal MartinŠrámek Miroslav     32511
17.Zukal AlešPařízek Libor     32611
18.Ševčík Pavel ml.Nečas František     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žáček Roman02Nečas Marek22
Zukal Aleš31Šrámek Miroslav22
Ševčík Pavel ml.04Pařízek Libor22
Flek Roman22Nečas František40
Škrabal Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec EVrchní
rozhodčí:
Křepela Jiří
HOSTUJÍCÍ:Ždárná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 3 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43 Ždárná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Vladimír
Křepela Jiří
 
 
Pavlů Bedřich
Polívka Radek
 
 
     0301
2.Just Jaroslav
Petr Zdeněk
 
 
Žáček Václav
Slaný Petr
 
 
     3011
3.Křepela VladimírSlaný Petr     3221
4.Just JaroslavŽáček Václav     3031
5.Petr ZdeněkPavlů Bedřich     0332
6.Jonáš PavelPolívka Radek     3242
7.Just JaroslavSlaný Petr     0343
8.Petr ZdeněkŽáček Václav     1344
9.Jonáš PavelPavlů Bedřich     0345
10.Křepela VladimírPolívka Radek     2346
11.Petr ZdeněkSlaný Petr     0347
12.Jonáš PavelŽáček Václav     0348
13.Křepela VladimírPavlů Bedřich     0349
14.Just JaroslavPolívka Radek     3059
15.Křepela JiříSlaný Petr     03510
16.Křepela VladimírŽáček Václav     13511
17.Just JaroslavPavlů Bedřich     13512
18.Petr ZdeněkPolívka Radek     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křepela Vladimír13Slaný Petr31
Just Jaroslav22Žáček Václav31
Petr Zdeněk04Pavlů Bedřich40
Jonáš Pavel12Polívka Radek22
Křepela Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín DVrchní
rozhodčí:
Koudelka Ladislav st.
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:50 V. Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezák Martin
Šimurda Daniel
 
 
Kalas František
Horák Vojtěch
 
 
     2301
2.Novotná Natálie
Winkler Adam
 
 
Horák Vít
Maleček Josef
 
 
     1302
3.Slezák MartinKalas František     1303
4.Novotná NatálieHorák Vojtěch     0304
5.Šimurda DanielHorák Vít     2305
6.Winkler AdamMaleček Josef     0306
7.Novotná NatálieKalas František     0307
8.Šimurda DanielHorák Vojtěch     3117
9.Winkler AdamHorák Vít     0318
10.Slezák MartinMaleček Josef     0319
11.Šimurda DanielKalas František     03110
12.Winkler AdamHorák Vojtěch     03111
13.Slezák MartinHorák Vít     13112
14.Novotná NatálieMaleček Josef     03113
15.Winkler AdamKalas František     03114
16.Slezák MartinHorák Vojtěch     31214
17.Novotná NatálieHorák Vít     13215
18.Šimurda DanielMaleček Josef     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slezák Martin13Kalas František40
Novotná Natálie04Horák Vojtěch22
Šimurda Daniel13Horák Vít40
Winkler Adam04Maleček Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vísky AVrchní
rozhodčí:
Kamba Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Kunštát CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vísky 94, 67933, Pod kostelem vedle faryRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1621:48 Kunštát C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamba Stanislav
Přichystal Jan
 
 
Tenora Jiří
Bednář Jiří
 
 
     1301
2.Učeň Jan
Synek Karel
 
 
Michele David
Klein Miroslav
 
 
     0302
3.Přichystal JanMichele David     1303
4.Kamba StanislavKlein Miroslav     0304
5.Synek KarelTenora Jiří     1305
6.Učeň JanBednář Jiří     2306
7.Kamba StanislavMichele David     1307
8.Synek KarelKlein Miroslav     1308
9.Učeň JanTenora Jiří     2309
10.Přichystal JanBednář Jiří     23010
11.Synek KarelMichele David     03011
12.Učeň JanKlein Miroslav     30111
13.Přichystal JanTenora Jiří     13112
14.Kamba StanislavBednář Jiří     03113
15.Učeň JanMichele David     23114
16.Přichystal JanKlein Miroslav     30214
17.Kamba StanislavTenora Jiří     13215
18.Synek KarelBednář Jiří     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přichystal Jan13Michele David40
Kamba Stanislav04Klein Miroslav22
Synek Karel04Tenora Jiří40
Učeň Jan13Bednář Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Voděrady CVrchní
rozhodčí:
Novák Jan
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Voděrady 160 , 679 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38 Okrouhlá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotouček Lukáš
Slezák Michal
 
 
Vlach Marek
Čapka Petr
 
 
     0301
2.Šmerda Pavel
Pavel František
 
 
Bašný Josef
Slepánek František
 
 
     1302
3.Kotouček LukášVlach Marek     2303
4.Slezák MichalČapka Petr     0304
5.Šmerda PavelBašný Josef     1305
6.Pavel FrantišekSlepánek František     3115
7.Slezák MichalVlach Marek     0316
8.Šmerda PavelČapka Petr     3026
9.Pavel FrantišekBašný Josef     3036
10.Kotouček LukášSlepánek František     3046
11.Šmerda PavelVlach Marek     2347
12.Pavel FrantišekČapka Petr     0348
13.Kotouček LukášBašný Josef     3258
14.Švancara JakubSlepánek František     0359
15.Pavel FrantišekVlach Marek     03510
16.Kotouček LukášČapka Petr     32610
17.Švancara JakubBašný Josef     13611
18.Šmerda PavelSlepánek František     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kotouček Lukáš31Vlach Marek40
Slezák Michal02Čapka Petr22
Šmerda Pavel22Bašný Josef22
Pavel František22Slepánek František13
Švancara Jakub02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice CVrchní
rozhodčí:
Dvořáček Libor
HOSTUJÍCÍ:Adamov BRozhodčí:Hruška Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PetroviceRozhodčí:Kalod Jiří
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Jandus Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1233:39 Adamov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Jan
Musil Josef
 
 
Ostrý Jan
David Lukáš
 
 
     2301
2.Paulík Vladimír
Pavlíček Ondřej
 
 
Farkaš Michael
Kotol Lukáš
 
 
     1302
3.Pavlíček OndřejFarkaš Michael     2303
4.Dvořáček JanDavid Lukáš     0304
5.Paulík VladimírOstrý Jan     3114
6.Musil JosefKotol Lukáš     3024
7.Dvořáček JanFarkaš Michael     1325
8.Paulík VladimírDavid Lukáš     2326
9.Musil JosefOstrý Jan     3036
10.Pavlíček OndřejKotol Lukáš     3046
11.Paulík VladimírFarkaš Michael     0347
12.Musil JosefDavid Lukáš     2348
13.Pavlíček OndřejOstrý Jan     3258
14.Dvořáček JanKotol Lukáš     2359
15.Musil JosefFarkaš Michael     23510
16.Pavlíček OndřejDavid Lukáš     03511
17.Dvořáček JanOstrý Jan     30611
18.Paulík VladimírKotol Lukáš     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlíček Ondřej22Farkaš Michael40
Dvořáček Jan13David Lukáš40
Paulík Vladimír13Ostrý Jan04
Musil Josef22Kotol Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Adamov BVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 421/1, Adamov 67904, Vchod od parkoviště kryt CO, Teplota 18-23°CRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:44 Vysočany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vespalec Přemysl
Bartošík Jan
 
 
Zukal Aleš
Zukal Josef
 
 
     1301
2.Šafárik Ferdinand
Dobeš Roman
 
 
Flek Roman
Škrabal Martin
 
 
     2302
3.Vespalec PřemyslZukal Aleš     1303
4.Bartošík JanZukal Josef     3213
5.Šafárik FerdinandŠkrabal Martin     2314
6.Dobeš RomanFlek Roman     3124
7.Bartošík JanZukal Aleš     2325
8.Šafárik FerdinandZukal Josef     3235
9.Dobeš RomanŠkrabal Martin     3245
10.Vespalec PřemyslFlek Roman     3255
11.Šafárik FerdinandZukal Aleš     3265
12.Dobeš RomanZukal Josef     2366
13.Vespalec PřemyslŠkrabal Martin     1367
14.Bartošík JanFlek Roman     2368
15.Dobeš RomanZukal Aleš     3178
16.Vespalec PřemyslZukal Josef     1379
17.Bartošík JanŠkrabal Martin     3289
18.Šafárik FerdinandFlek Roman     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vespalec Přemysl13Zukal Aleš22
Bartošík Jan22Zukal Josef22
Šafárik Ferdinand22Škrabal Martin22
Dobeš Roman31Flek Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá BVrchní
rozhodčí:
Čapka Petr
HOSTUJÍCÍ:Petrovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31 Okrouhlá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Marek
Vlach Ivo
 
 
Paulík Vladimír
Pavlíček Ondřej
 
 
     3010
2.Bašný David
Čapka Petr
 
 
Dvořáček Jan
Musil Josef
 
 
     3120
3.Vlach MarekPavlíček Ondřej     1321
4.Čapka PetrDvořáček Jan     3031
5.Bašný DavidMusil Josef     3041
6.Vlach IvoPaulík Vladimír     2342
7.Čapka PetrPavlíček Ondřej     1343
8.Bašný DavidDvořáček Jan     1344
9.Vlach IvoMusil Josef     3254
10.Vlach MarekPaulík Vladimír     3164
11.Bašný DavidPavlíček Ondřej     0365
12.Vlach IvoDvořáček Jan     3275
13.Vlach MarekMusil Josef     3085
14.Čapka PetrPaulík Vladimír     0386
15.Vlach IvoPavlíček Ondřej     3296
16.Vlach MarekDvořáček Jan     30106
17.Čapka PetrMusil Josef     32116
18.Bašný DavidPaulík Vladimír     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vlach Marek31Pavlíček Ondřej31
Čapka Petr22Dvořáček Jan13
Bašný David13Musil Josef04
Vlach Ivo31Paulík Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Voděrady CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:9 Kunštát C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenora Jiří
Bednář Jiří
 
 
Šmerda Pavel
Provazník Zdeněk
 
 
     3010
2.Michele David
Klein Miroslav
 
 
Kudláček Pavel
Novák Jan
 
 
     3120
3.Michele DavidŠmerda Pavel     3030
4.Klein MiroslavProvazník Zdeněk     3040
5.Bednář JiříKudláček Pavel     3050
6.Tenora JiříNovák Jan     3060
7.Klein MiroslavŠmerda Pavel     3270
8.Bednář JiříProvazník Zdeněk     3180
9.Tenora JiříKudláček Pavel     3090
10.Michele DavidNovák Jan     30100
11.Bednář JiříŠmerda Pavel     31110
12.Tenora JiříProvazník Zdeněk     31120
13.Michele DavidKudláček Pavel     30130
14.Klein MiroslavNovák Jan     30140
15.Tenora JiříŠmerda Pavel     03141
16.Michele DavidProvazník Zdeněk     30151
17.Klein MiroslavKudláček Pavel     30161
18.Bednář JiříNovák Jan     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michele David40Šmerda Pavel13
Klein Miroslav40Provazník Zdeněk04
Bednář Jiří40Kudláček Pavel04
Tenora Jiří31Novák Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž I Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:V. Opatovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vísky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežnická 430, Velké Opatovice 679 63, Tělocvična bývalého učilištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18 V. Opatovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalas František
Čermák Miloš
 
 
Čapka Libor
Kamba Stanislav
 
 
     3010
2.Horák Vít
Maleček Josef
 
 
Učeň Jan
Synek Karel
 
 
     3020
3.Kalas FrantišekČapka Libor     3030
4.Čermák MilošKamba Stanislav     3040
5.Horák VítUčeň Jan     2341
6.Maleček JosefSynek Karel     3051
7.Čermák MilošČapka Libor     3061
8.Horák VítKamba Stanislav     1362
9.Maleček JosefUčeň Jan     3072
10.Kalas FrantišekSynek Karel     3182
11.Horák VítČapka Libor     3192
12.Maleček JosefKamba Stani