Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov CVrchní
rozhodčí:
Blažek Rudolf
HOSTUJÍCÍ:Křetín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:18 Bořitov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Josef
Fojt Antonín
 
 
Doskočil Denis
Burgr Vojtěch
 
 
     3210
2.Blažek Rudolf
Málek Karel
 
 
Pelíšek Tomáš
Tušla Antonín
 
 
     3020
3.Polák JosefDoskočil Denis     3030
4.Schiffneder PavelBurgr Vojtěch     3040
5.Blažek RudolfPelíšek Tomáš     3050
6.Málek MichalTušla Antonín     1351
7.Schiffneder PavelDoskočil Denis     3061
8.Blažek RudolfBurgr Vojtěch     3071
9.Málek MichalPelíšek Tomáš     3181
10.Polák JosefTušla Antonín     2382
11.Blažek RudolfDoskočil Denis     3092
12.Málek MichalBurgr Vojtěch     2393
13.Polák JosefPelíšek Tomáš     30103
14.Fojt AntonínTušla Antonín     03104
15.Málek MichalDoskočil Denis     31114
16.Polák JosefBurgr Vojtěch     30124
17.Fojt AntonínPelíšek Tomáš     32134
18.Blažek RudolfTušla Antonín     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polák Josef31Doskočil Denis04
Schiffneder Pavel20Burgr Vojtěch13
Blažek Rudolf40Pelíšek Tomáš04
Málek Michal22Tušla Antonín31
Fojt Antonín11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát DVrchní
rozhodčí:
Hrubý Jan
HOSTUJÍCÍ:Petrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:28 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Podsedník Bohumír
 
 
Nečas Marek
Pokorný Martin
 
 
     3010
2.Krása Marek
Pravec Petr
 
 
Přikryl Vojtěch
Novohradská Karolína
 
 
     0311
3.Hrubý JanNečas Marek     3021
4.Podsedník BohumírPokorný Martin     3031
5.Pravec PetrPřikryl Vojtěch     0332
6.Macháček FilipNovohradská Karolína     1333
7.Podsedník BohumírNečas Marek     3143
8.Pravec PetrPokorný Martin     1344
9.Macháček FilipPřikryl Vojtěch     1345
10.Hrubý JanNovohradská Karolína     3055
11.Pravec PetrNečas Marek     0356
12.Macháček FilipPokorný Martin     1357
13.Hrubý JanPřikryl Vojtěch     3067
14.Podsedník BohumírNovohradská Karolína     3077
15.Macháček FilipNečas Marek     1378
16.Hrubý JanPokorný Martin     3088
17.Podsedník BohumírPřikryl Vojtěch     3098
18.Pravec PetrNovohradská Karolína     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Jan40Nečas Marek22
Podsedník Bohumír40Pokorný Martin22
Pravec Petr04Přikryl Vojtěch22
Macháček Filip04Novohradská Karolína22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá CVrchní
rozhodčí:
Slepánek František
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32 Okrouhlá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepánek František
Tichá Iva
 
 
Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
     1301
2.Šindelka Ondřej
Pukl Luděk ml.
 
 
Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
     3111
3.Pukl Luděk ml.Grmela Marek     1312
4.Šindelka OndřejVlček Josef     0313
5.Tichá IvaSekanina Zdeněk     3123
6.Slepánek FrantišekParák Daniel     3133
7.Šindelka OndřejGrmela Marek     3043
8.Tichá IvaVlček Josef     2344
9.Slepánek FrantišekSekanina Zdeněk     1345
10.Pukl Luděk ml.Parák Daniel     3255
11.Tichá IvaGrmela Marek     0356
12.Slepánek FrantišekVlček Josef     3266
13.Pukl Luděk ml.Sekanina Zdeněk     3176
14.Šindelka OndřejParák Daniel     3086
15.Slepánek FrantišekGrmela Marek     3196
16.Pukl Luděk ml.Vlček Josef     1397
17.Šindelka OndřejSekanina Zdeněk     31107
18.Tichá IvaParák Daniel     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pukl Luděk ml.22Grmela Marek22
Šindelka Ondřej31Vlček Josef31
Tichá Iva22Sekanina Zdeněk13
Slepánek František31Parák Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šošůvka DVrchní
rozhodčí:
Mikulášek Josef
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:48 V. Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelka Stanislav ml.
Hloušek Ondřej
 
 
Gerbrich Radim
Kalas František
 
 
     0301
2.Valach Jaroslav
Doležel Petr
 
 
Dočekal Marek
Türk Petr ml.
 
 
     1302
3.Doležel PetrGerbrich Radim     0303
4.Hloušek OndřejKalas František     0304
5.Valach JaroslavDočekal Marek     3214
6.Šindelka Stanislav ml.Türk Petr ml.     0315
7.Hloušek OndřejGerbrich Radim     0316
8.Valach JaroslavKalas František     0317
9.Šindelka Stanislav ml.Dočekal Marek     2318
10.Doležel PetrTürk Petr ml.     1319
11.Valach JaroslavGerbrich Radim     13110
12.Šindelka Stanislav ml.Kalas František     03111
13.Doležel PetrDočekal Marek     30211
14.Hloušek OndřejTürk Petr ml.     03212
15.Šindelka Stanislav ml.Gerbrich Radim     03213
16.Doležel PetrKalas František     31313
17.Hloušek OndřejDočekal Marek     03314
18.Valach JaroslavTürk Petr ml.     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležel Petr22Gerbrich Radim40
Hloušek Ondřej04Kalas František31
Valach Jaroslav13Dočekal Marek22
Šindelka Stanislav ml.04Türk Petr ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Olešnice CVrchní
rozhodčí:
Kadlec Jiří
HOSTUJÍCÍ:Velenov BRozhodčí:Křížová Karolína
Hráno v místnosti
přesná adresa
Generála Čápka 80, 679 74 Olešnice, Orlovna, Katolický důmRozhodčí:Kříž Petr
Datum dle rozpisu15. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kánský Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:173:53 Velenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Petr
Křížová Karolína
 
 
Písařík Michal
Musil Josef ml.
 
 
     0301
2.Kánský Tomáš
Sobotka František
 
 
Grešo Jakub
Jedlička Lukáš
 
 
     0302
3.Kříž PetrPísařík Michal     0303
4.Křížová KarolínaMusil Josef ml.     0304
5.Sobotka FrantišekJedlička Lukáš     0305
6.Kánský TomášGrešo Jakub     0306
7.Křížová KarolínaPísařík Michal     0307
8.Sobotka FrantišekMusil Josef ml.     0308
9.Kánský TomášJedlička Lukáš     0309
10.Kříž PetrGrešo Jakub     03010
11.Sobotka FrantišekPísařík Michal     03011
12.Kánský TomášMusil Josef ml.     03012
13.Kříž PetrJedlička Lukáš     03013
14.Křížová KarolínaGrešo Jakub     03014
15.Kánský TomášPísařík Michal     03015
16.Kříž PetrMusil Josef ml.     03016
17.Křížová KarolínaJedlička Lukáš     32116
18.Sobotka FrantišekGrešo Jakub     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kříž Petr04Písařík Michal40
Křížová Karolína13Musil Josef ml.40
Sobotka František04Jedlička Lukáš31
Kánský Tomáš04Grešo Jakub40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Boskovice CVrchní
rozhodčí:
Fučík Petr
HOSTUJÍCÍ:Kunice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votoček Michal
Holý Vítek
 
 
Fiala Jiří
Fiala Jan
 
 
     0301
2.Votoček Lukáš
Pořízka Milan
 
 
Mrázek David
Opluštil Roman
 
 
     1302
3.Votoček MichalFiala Jiří     3012
4.Holý VítekFiala Jan     3122
5.Votoček LukášMrázek David     0323
6.Pořízka MilanOpluštil Roman     3033
7.Holý VítekFiala Jiří     3043
8.Votoček LukášFiala Jan     1344
9.Pořízka MilanMrázek David     3254
10.Votoček MichalOpluštil Roman     3264
11.Votoček LukášFiala Jiří     0365
12.Pořízka MilanFiala Jan     1366
13.Votoček MichalMrázek David     3076
14.Holý VítekOpluštil Roman     3086
15.Pořízka MilanFiala Jiří     2387
16.Votoček MichalFiala Jan     1388
17.Holý VítekMrázek David     1389
18.Votoček LukášOpluštil Roman     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Votoček Michal31Fiala Jiří22
Holý Vítek31Fiala Jan31
Votoček Lukáš13Mrázek David22
Pořízka Milan22Opluštil Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kuničky AVrchní
rozhodčí:
Karandyszewský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Brťov ARozhodčí:Maňoušek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kuničky 103, vedle hospodyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:41 Kuničky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karandyszewský David
Skoták Jiří
 
 
Svoboda Jiří
Tatíček Aleš
 
 
     3210
2.Karandyszewský Jaroslav
Maňoušek Petr
 
 
Dobrovolný Lukáš
Pavlů Martin
 
 
     3220
3.Skoták JiříSvoboda Jiří     3230
4.Karandyszewský DavidTatíček Aleš     3240
5.Karandyszewský JaroslavDobrovolný Lukáš     3250
6.Maňoušek PetrPavlů Martin     3160
7.Karandyszewský DavidSvoboda Jiří     3270
8.Karandyszewský JaroslavTatíček Aleš     2371
9.Maňoušek PetrDobrovolný Lukáš     2372
10.Skoták JiříPavlů Martin     2373
11.Karandyszewský JaroslavSvoboda Jiří     1374
12.Maňoušek PetrTatíček Aleš     1375
13.Skoták JiříDobrovolný Lukáš     3285
14.Kazda TomášPavlů Martin     3295
15.Maňoušek PetrSvoboda Jiří     2396
16.Skoták JiříTatíček Aleš     2397
17.Kazda TomášDobrovolný Lukáš     1398
18.Karandyszewský JaroslavPavlů Martin     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skoták Jiří22Svoboda Jiří22
Karandyszewský David20Tatíček Aleš31
Karandyszewský Jaroslav22Dobrovolný Lukáš22
Maňoušek Petr13Pavlů Martin13
Kazda Tomáš11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline