Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brťov AVrchní
rozhodčí:
Dobrovolný Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Bořitov CRozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brťov-Jeneč, Tišnovská 80Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:15 Brťov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozel Ivan
Dobrovolný Lukáš
 
 
Mareček Petr
Málek Michal
 
 
     3010
2.Svoboda Jiří
Tatíček Aleš
 
 
Schiffneder Pavel
Polák Josef
 
 
     3020
3.Kozel IvanMareček Petr     2321
4.Dobrovolný LukášMálek Michal     3131
5.Svoboda JiříSchiffneder Pavel     3041
6.Tatíček AlešPolák Josef     3051
7.Dobrovolný LukášMareček Petr     3161
8.Svoboda JiříMálek Michal     3071
9.Tatíček AlešSchiffneder Pavel     3181
10.Kozel IvanPolák Josef     0382
11.Svoboda JiříMareček Petr     3092
12.Tatíček AlešMálek Michal     30102
13.Kozel IvanFojt Antonín     30112
14.Dobrovolný LukášPolák Josef     30122
15.Tatíček AlešMareček Petr     23123
16.Kozel IvanMálek Michal     13124
17.Dobrovolný LukášFojt Antonín     30134
18.Svoboda JiříPolák Josef     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozel Ivan13Mareček Petr22
Dobrovolný Lukáš40Málek Michal13
Svoboda Jiří40Schiffneder Pavel02
Tatíček Aleš31Polák Josef13
   Fojt Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunice AVrchní
rozhodčí:
Opluštil Roman
HOSTUJÍCÍ:Kuničky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kunice 13Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1333:43 Kuničky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jiří
Fiala Jan
 
 
Karandyszewský David
Kazda Tomáš
 
 
     2301
2.Mrázek David
Opluštil Roman
 
 
Karandyszewský Jaroslav
Maňoušek Petr
 
 
     3011
3.Fiala JiříKarandyszewský David     2312
4.Fiala JanKarandyszewský Jaroslav     2313
5.Mrázek DavidKazda Tomáš     0314
6.Opluštil RomanMaňoušek Petr     2315
7.Fiala JanKarandyszewský David     3225
8.Mrázek DavidKarandyszewský Jaroslav     0326
9.Opluštil RomanKazda Tomáš     3136
10.Fiala JiříMaňoušek Petr     2337
11.Mrázek DavidKarandyszewský David     0338
12.Opluštil RomanKarandyszewský Jaroslav     1339
13.Fiala JiříKazda Tomáš     23310
14.Fiala JanMaňoušek Petr     31410
15.Opluštil RomanKarandyszewský David     13411
16.Fiala JiříKarandyszewský Jaroslav     23412
17.Fiala JanKazda Tomáš     30512
18.Mrázek DavidMaňoušek Petr     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jiří04Karandyszewský David31
Fiala Jan31Karandyszewský Jaroslav40
Mrázek David04Kazda Tomáš22
Opluštil Roman13Maňoušek Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velenov BVrchní
rozhodčí:
Veselý Jakub
HOSTUJÍCÍ:Boskovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velenov 74, 680 01, BoskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25618:448Velenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Písařík Michal
Jedlička Lukáš
 
 
Votoček Michal
Votoček Lukáš
 
 
-3-26643210
2.Musil Josef ml.
Grešo Jakub
 
 
Fučík Petr
 
 
WO    3020
3.Písařík MichalVotoček Lukáš473  3030
4.Jedlička LukášVotoček Michal9-6-10-10 1331
5.Musil Josef ml.Fučík Petr-5-97863241
6.Grešo JakubWO    3051
7.Jedlička LukášVotoček Lukáš-11556 3161
8.Musil Josef ml.Votoček Michal86-79 3171
9.Grešo JakubFučík Petr-4-7-8  0372
10.Veselý JakubWO    3082
11.Musil Josef ml.Votoček Lukáš5-1054 3192
12.Grešo JakubVotoček Michal-5-47-4 1393
13.Veselý JakubFučík Petr-5-5-6  0394
14.Jedlička LukášWO    30104
15.Grešo JakubVotoček Lukáš411-88 31114
16.Veselý JakubVotoček Michal-4-8-8  03115
17.Jedlička LukášFučík Petr96-6-91032125
18.Musil Josef ml.WO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Písařík Michal10Votoček Lukáš04
Jedlička Lukáš21Votoček Michal31
Musil Josef ml.30Fučík Petr22
Grešo Jakub12   
Veselý Jakub02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:9 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
Valach Jaroslav
Sedlák Ivo
 
 
     3010
2.Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
Dujka František
Hloušek Ondřej
 
 
     3020
3.Grmela MarekValach Jaroslav     0321
4.Vlček JosefSedlák Ivo     3031
5.Sekanina ZdeněkDujka František     3041
6.Parák DanielHloušek Ondřej     3051
7.Vlček JosefValach Jaroslav     2352
8.Sekanina ZdeněkSedlák Ivo     3062
9.Parák DanielDujka František     3072
10.Grmela MarekHloušek Ondřej     3082
11.Sekanina ZdeněkValach Jaroslav     3092
12.Mazánek MatějSedlák Ivo     30102
13.Grmela MarekDujka František     30112
14.Vlček JosefHloušek Ondřej     30122
15.Mazánek MatějValach Jaroslav     03123
16.Grmela MarekSedlák Ivo     30133
17.Vlček JosefDujka František     30143
18.Sekanina ZdeněkHloušek Ondřej     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grmela Marek31Valach Jaroslav31
Vlček Josef31Sedlák Ivo04
Sekanina Zdeněk40Dujka František04
Parák Daniel20Hloušek Ondřej04
Mazánek Matěj11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice DVrchní
rozhodčí:
Musil Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá CRozhodčí:Kalod Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Dvořáček Libor
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Pavlíček Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:40 Okrouhlá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Martin
Nečas Marek
 
 
Slepánek František
Šindelka Ondřej
 
 
     3210
2.Přikryl Vojtěch
Novohradská Karolína
 
 
Tichá Iva
Pukl Luděk ml.
 
 
     0311
3.Pokorný MartinSlepánek František     3121
4.Nečas MarekŠindelka Ondřej     3231
5.Přikryl VojtěchTichá Iva     0332
6.Novohradská KarolínaPukl Luděk ml.     1333
7.Nečas MarekSlepánek František     3243
8.Přikryl VojtěchŠindelka Ondřej     0344
9.Novohradská KarolínaTichá Iva     3154
10.Pokorný MartinPukl Luděk ml.     0355
11.Přikryl VojtěchSlepánek František     1356
12.Novohradská KarolínaŠindelka Ondřej     0357
13.Pokorný MartinTichá Iva     3167
14.Nečas MarekPukl Luděk ml.     0368
15.Novohradská KarolínaSlepánek František     3078
16.Pokorný MartinŠindelka Ondřej     3188
17.Nečas MarekTichá Iva     0389
18.Přikryl VojtěchPukl Luděk ml.     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Martin31Slepánek František13
Nečas Marek22Šindelka Ondřej22
Přikryl Vojtěch04Tichá Iva22
Novohradská Karolína22Pukl Luděk ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kunštát DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:40 Kunštát D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burgr Vojtěch
Doskočil Denis
 
 
Hrubý Jan
Podsedník Bohumír
 
 
     0301
2.Tušla Antonín
Pelíšek Tomáš
 
 
Pravec Petr
Krása Marek
 
 
     1302
3.Burgr VojtěchPravec Petr     3012
4.Tušla AntonínHrubý Jan     0313
5.Doskočil DenisPodsedník Bohumír     0314
6.Pelíšek TomášMacháček Filip     1315
7.Tušla AntonínKrása Marek     3025
8.Doskočil DenisHrubý Jan     0326
9.Pelíšek TomášPodsedník Bohumír     0327
10.Burgr VojtěchMacháček Filip     3137
11.Doskočil DenisKrása Marek     1338
12.Pelíšek TomášHrubý Jan     0339
13.Burgr VojtěchPodsedník Bohumír     03310
14.Tušla AntonínMacháček Filip     30410
15.Pelíšek TomášKrása Marek     30510
16.Burgr VojtěchHrubý Jan     03511
17.Tušla AntonínPodsedník Bohumír     03512
18.Doskočil DenisMacháček Filip     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Burgr Vojtěch22Pravec Petr01
Tušla Antonín22Hrubý Jan40
Doskočil Denis04Podsedník Bohumír40
Pelíšek Tomáš13Macháček Filip22
   Krása Marek12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline