Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov CVrchní
rozhodčí:
Fojt Antonín
HOSTUJÍCÍ:Kunštát DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:36 Kunštát D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schiffneder Pavel
Polák Josef
 
 
Šauer Martin
Unčovský Josef
 
 
     3010
2.Blažek Rudolf
Ostrý Alois
 
 
Podsedník Bohumír
Hrubý Jan
 
 
     3120
3.Polák JosefŠauer Martin     0321
4.Málek MichalUnčovský Josef     0322
5.Ostrý AloisPodsedník Bohumír     0323
6.Blažek RudolfHrubý Jan     3133
7.Málek MichalŠauer Martin     3143
8.Ostrý AloisUnčovský Josef     0344
9.Blažek RudolfPodsedník Bohumír     0345
10.Polák JosefHrubý Jan     3155
11.Málek KarelŠauer Martin     0356
12.Blažek RudolfUnčovský Josef     1357
13.Polák JosefPodsedník Bohumír     3167
14.Málek MichalHrubý Jan     0368
15.Blažek RudolfŠauer Martin     3078
16.Polák JosefUnčovský Josef     3188
17.Málek MichalPodsedník Bohumír     2389
18.Málek KarelHrubý Jan     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polák Josef31Šauer Martin22
Málek Michal13Unčovský Josef31
Ostrý Alois02Podsedník Bohumír31
Blažek Rudolf22Hrubý Jan22
Málek Karel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá CVrchní
rozhodčí:
Slepánek František
HOSTUJÍCÍ:Křetín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6 Okrouhlá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelka Ondřej
Slepánek František
 
 
Tušla Antonín
Burgr Vojtěch
 
 
     3010
2.Tichá Iva
Nahálka Vladimír
 
 
Bačovský Vojtěch
Doskočil Denis
 
 
     3020
3.Šindelka OndřejTušla Antonín     3230
4.Slepánek FrantišekBurgr Vojtěch     3140
5.Nahálka VladimírBačovský Vojtěch     3050
6.Tichá IvaDoskočil Denis     3060
7.Slepánek FrantišekTušla Antonín     3070
8.Nahálka VladimírBurgr Vojtěch     3280
9.Tichá IvaBačovský Vojtěch     3090
10.Šindelka OndřejDoskočil Denis     30100
11.Nahálka VladimírTušla Antonín     30110
12.Tichá IvaBurgr Vojtěch     30120
13.Šindelka OndřejBačovský Vojtěch     30130
14.Slepánek FrantišekDoskočil Denis     30140
15.Tichá IvaTušla Antonín     31150
16.Šindelka OndřejBurgr Vojtěch     30160
17.Slepánek FrantišekBačovský Vojtěch     30170
18.Nahálka VladimírDoskočil Denis     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šindelka Ondřej40Tušla Antonín04
Slepánek František40Burgr Vojtěch04
Nahálka Vladimír40Bačovský Vojtěch04
Tichá Iva40Doskočil Denis04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šošůvka DVrchní
rozhodčí:
Obalil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Petrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:46 Petrovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valach Jaroslav
Buráň Filip
 
 
Skoták Roman
Novohradský Pavel
 
 
     1301
2.Hloušek Ondřej
Dujka František
 
 
Novohradská Karolína
Dvořáček Jan
 
 
     0302
3.Valach JaroslavSkoták Roman     3112
4.Buráň FilipNovohradský Pavel     0313
5.Hloušek OndřejDvořáček Jan     0314
6.Dujka FrantišekNovohradská Karolína     0315
7.Buráň FilipSkoták Roman     3225
8.Hloušek OndřejNovohradský Pavel     0326
9.Dujka FrantišekDvořáček Jan     0327
10.Valach JaroslavNovohradská Karolína     3037
11.Svoboda LukášSkoták Roman     0338
12.Dujka FrantišekNovohradský Pavel     0339
13.Valach JaroslavDvořáček Jan     3149
14.Buráň FilipNovohradská Karolína     13410
15.Dujka FrantišekSkoták Roman     13411
16.Valach JaroslavNovohradský Pavel     03412
17.Buráň FilipDvořáček Jan     03413
18.Svoboda LukášNovohradská Karolína     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Valach Jaroslav31Skoták Roman22
Buráň Filip13Novohradský Pavel40
Hloušek Ondřej02Dvořáček Jan31
Dujka František04Novohradská Karolína31
Svoboda Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Olešnice CVrchní
rozhodčí:
Žíla Roman
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:Kadlec Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Generála Čápka 80, 679 74 Olešnice, Orlovna, Katolický důmRozhodčí:Hanák Miroslav
Datum dle rozpisu25. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kříž Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:42 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žíla Roman
Hanák Miroslav
 
 
Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
     0301
2.Kříž Petr
Křížová Karolína
 
 
Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
     1302
3.Žíla RomanSekanina Zdeněk     2303
4.Hanák MiroslavVlček Josef     3013
5.Kříž PetrGrmela Marek     1314
6.Křížová KarolínaParák Daniel     2315
7.Hanák MiroslavSekanina Zdeněk     0316
8.Kříž PetrVlček Josef     0317
9.Křížová KarolínaGrmela Marek     0318
10.Žíla RomanParák Daniel     3128
11.Kříž PetrSekanina Zdeněk     1329
12.Křížová KarolínaVlček Josef     03210
13.Žíla RomanGrmela Marek     03211
14.Hanák MiroslavMazánek Matěj     30311
15.Křížová KarolínaSekanina Zdeněk     13312
16.Žíla RomanVlček Josef     30412
17.Hanák MiroslavGrmela Marek     13413
18.Kříž PetrMazánek Matěj     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žíla Roman22Sekanina Zdeněk40
Hanák Miroslav22Vlček Josef22
Kříž Petr13Grmela Marek40
Křížová Karolína04Parák Daniel11
   Mazánek Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Boskovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežnická , Velké Opatovice 679 63Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:39537:607V. Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votoček Michal
Votoček Lukáš
 
 
Kalas František
Dočekal Marek
 
 
-10-1010-7 1301
2.Sivera Pavel
Vu Patrik
 
 
Gerbrich Radim
Türk Petr ml.
 
 
-75-4-7 1302
3.Votoček MichalGerbrich Radim47-76 3112
4.Votoček LukášKalas František-6-105-4 1313
5.Sivera PavelDočekal Marek4-11106 3123
6.Vu PatrikTürk Petr ml.9-2-6-6 1324
7.Votoček LukášGerbrich Radim-4-7-4  0325
8.Sivera PavelKalas František-8-8-2  0326
9.Vu PatrikDočekal Marek9-68-4-82327
10.Votoček MichalTürk Petr ml.562  3037
11.Sivera PavelGerbrich Radim-2-5-6  0338
12.Vu PatrikKalas František-6-5-7  0339
13.Votoček MichalDočekal Marek835  3049
14.Votoček LukášTürk Petr ml.-8-7-8  03410
15.Vu PatrikGerbrich Radim-2-8-5  03411
16.Votoček MichalKalas František-95-9-8 13412
17.Votoček LukášDočekal Marek87-87 31512
18.Sivera PavelTürk Petr ml.14713  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Votoček Michal31Gerbrich Radim31
Votoček Lukáš13Kalas František40
Sivera Pavel22Dočekal Marek13
Vu Patrik04Türk Petr ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kuničky AVrchní
rozhodčí:
Karandyszewský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Velenov BRozhodčí:Karandyszewský Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kuničky 103, vedle hospodyRozhodčí:Maňoušek Petr
Datum dle rozpisu27. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Karandyszewský David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35 Kuničky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karandyszewský David
Skoták Jiří
 
 
Jedlička Lukáš
Písařík Michal
 
 
     3110
2.Karandyszewský Jaroslav
Maňoušek Petr
 
 
Veselý Jakub
Grešo Jakub
 
 
     3220
3.Karandyszewský DavidJedlička Lukáš     3230
4.Karandyszewský JaroslavMusil Josef ml.     0331
5.Skoták JiříVeselý Jakub     3241
6.Maňoušek PetrGrešo Jakub     1342
7.Karandyszewský JaroslavJedlička Lukáš     3052
8.Skoták JiříMusil Josef ml.     2353
9.Maňoušek PetrVeselý Jakub     3163
10.Karandyszewský DavidGrešo Jakub     1364
11.Skoták JiříPísařík Michal     3274
12.Maňoušek PetrMusil Josef ml.     1375
13.Karandyszewský DavidVeselý Jakub     3085
14.Karandyszewský JaroslavGrešo Jakub     1386
15.Maňoušek PetrPísařík Michal     0387
16.Karandyszewský DavidMusil Josef ml.     3097
17.Karandyszewský JaroslavVeselý Jakub     31107
18.Skoták JiříGrešo Jakub     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karandyszewský David31Jedlička Lukáš02
Karandyszewský Jaroslav22Musil Josef ml.31
Skoták Jiří22Veselý Jakub04
Maňoušek Petr13Grešo Jakub40
   Písařík Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brťov AVrchní
rozhodčí:
Dobrovolný Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Kunice ARozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brťov-Jeneč, Tišnovská 80Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Datum dle rozpisu25. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:21 Brťov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jiří
Tatíček Aleš
 
 
Mrázek David
Žáček Lukáš
 
 
     3010
2.Pavlů Martin
Dobrovolný Lukáš
 
 
Opluštil Roman
Fiala Jiří
 
 
     3220
3.Svoboda JiříMrázek David     1321
4.Tatíček AlešŽáček Lukáš     3031
5.Pavlů MartinOpluštil Roman     2332
6.Dobrovolný LukášFiala Jiří     3042
7.Tatíček AlešMrázek David     1343
8.Pavlů MartinŽáček Lukáš     3053
9.Dobrovolný LukášOpluštil Roman     3163
10.Svoboda JiříFiala Jan     3073
11.Pavlů MartinMrázek David     0374
12.Dobrovolný Lukᚎáček Lukáš     3084
13.Svoboda JiříOpluštil Roman     3094
14.Tatíček AlešFiala Jan     30104
15.Dobrovolný LukášMrázek David     13105
16.Svoboda JiříŽáček Lukáš     30115
17.Tatíček AlešOpluštil Roman     32125
18.Pavlů MartinFiala Jan     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jiří31Mrázek David40
Tatíček Aleš31Žáček Lukáš04
Pavlů Martin22Opluštil Roman13
Dobrovolný Lukáš31Fiala Jiří01
   Fiala Jan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline