Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunice AVrchní
rozhodčí:
Opluštil Roman
HOSTUJÍCÍ:Bořitov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kunice 13Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:26 Kunice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jiří
Fiala Jan
 
 
Polák Josef
Schiffneder Pavel
 
 
     0301
2.Opluštil Roman
Mrázek David
 
 
Málek Michal
Málek Karel
 
 
     3111
3.Fiala JiříPolák Josef     1312
4.Fiala JanSchiffneder Pavel     2313
5.Opluštil RomanMálek Michal     3123
6.Mrázek DavidMálek Karel     3033
7.Fiala JanPolák Josef     3143
8.Opluštil RomanSchiffneder Pavel     3253
9.Mrázek DavidMálek Michal     3063
10.Fiala JiříMálek Karel     3073
11.Opluštil RomanPolák Josef     3283
12.Mrázek DavidSchiffneder Pavel     3293
13.Fiala JiříFojt Antonín     30103
14.Fiala JanMálek Karel     30113
15.Žáček LukášPolák Josef     03114
16.Fiala JiříSchiffneder Pavel     23115
17.Fiala JanFojt Antonín     30125
18.Opluštil RomanMálek Karel     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jiří22Polák Josef22
Fiala Jan31Schiffneder Pavel22
Opluštil Roman40Málek Michal02
Mrázek David30Málek Karel04
Žáček Lukáš01Fojt Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velenov BVrchní
rozhodčí:
Veselý Jakub
HOSTUJÍCÍ:Brťov ARozhodčí:Veselý Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velenov 74, 680 01, BoskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:844:31735:669Velenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grešo Jakub
Musil Josef ml.
 
 
Svoboda Jiří
Tatíček Aleš
 
 
-689-9-62301
2.Písařík Michal
Jedlička Lukáš
 
 
Pavlů Martin
Dobrovolný Lukáš
 
 
6-6123 3111
3.Grešo JakubSvoboda Jiří7-8-6-9 1312
4.Musil Josef ml.Tatíček Aleš-3-69-6 1313
5.Písařík MichalPavlů Martin345  3023
6.Jedlička LukášDobrovolný Lukáš696  3033
7.Musil Josef ml.Svoboda Jiří-88811 3143
8.Písařík MichalTatíček Aleš32-1010 3153
9.Jedlička LukášPavlů Martin9-11118 3163
10.Grešo JakubDobrovolný Lukáš810-11-9-72364
11.Písařík MichalSvoboda Jiří3117  3074
12.Jedlička LukášTatíček Aleš945  3084
13.Grešo JakubPavlů Martin8-56-5-92385
14.Musil Josef ml.Dobrovolný Lukáš58-8-9-112386
15.Jedlička LukášSvoboda Jiří-11107-593296
16.Grešo JakubTatíček Aleš-64-95-72397
17.Musil Josef ml.Pavlů Martin10-8-59-102398
18.Písařík MichalDobrovolný Lukáš115-77 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grešo Jakub04Svoboda Jiří13
Musil Josef ml.13Tatíček Aleš22
Písařík Michal40Pavlů Martin22
Jedlička Lukáš40Dobrovolný Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:V. Opatovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kuničky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežnická 430, Velké Opatovice 679 63, Tělocvična bývalého učilištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39 Kuničky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerbrich Radim
Türk Petr ml.
 
 
Karandyszewský David
Skoták Jiří
 
 
     1301
2.Kalas František
Dočekal Marek
 
 
Karandyszewský Jaroslav
Maňoušek Petr
 
 
     3211
3.Gerbrich RadimKarandyszewský David     3121
4.Türk Petr ml.Skoták Jiří     2322
5.Kalas FrantišekKarandyszewský Jaroslav     3032
6.Dočekal MarekMaňoušek Petr     0333
7.Türk Petr ml.Karandyszewský David     1334
8.Kalas FrantišekSkoták Jiří     3044
9.Dočekal MarekKarandyszewský Jaroslav     1345
10.Gerbrich RadimMaňoušek Petr     1346
11.Kalas FrantišekKarandyszewský David     3156
12.Dočekal MarekSkoták Jiří     0357
13.Gerbrich RadimKarandyszewský Jaroslav     3167
14.Türk Petr ml.Maňoušek Petr     1368
15.Dočekal MarekKarandyszewský David     1369
16.Gerbrich RadimSkoták Jiří     3179
17.Türk Petr ml.Karandyszewský Jaroslav     03710
18.Kalas FrantišekMaňoušek Petr     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gerbrich Radim31Karandyszewský David22
Türk Petr ml.04Skoták Jiří22
Kalas František31Karandyszewský Jaroslav22
Dočekal Marek04Maňoušek Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Boskovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:46 Boskovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
Votoček Michal
Votoček Lukáš
 
 
     2301
2.Parák Daniel
Žáček Vítězslav
 
 
Sivera Pavel
Vu Patrik
 
 
     0302
3.Vlček JosefVotoček Michal     0303
4.Parák DanielVotoček Lukáš     0304
5.Sekanina ZdeněkSivera Pavel     3214
6.Žáček VítězslavVu Patrik     0315
7.Parák DanielVotoček Michal     0316
8.Sekanina ZdeněkVotoček Lukáš     0317
9.Mazánek MatějSivera Pavel     0318
10.Vlček JosefVu Patrik     3128
11.Sekanina ZdeněkVotoček Michal     1329
12.Mazánek MatějVotoček Lukáš     03210
13.Vlček JosefSivera Pavel     03211
14.Parák DanielVu Patrik     31311
15.Mazánek MatějVotoček Michal     03312
16.Vlček JosefVotoček Lukáš     03313
17.Parák DanielSivera Pavel     03314
18.Sekanina ZdeněkVu Patrik     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlček Josef13Votoček Michal40
Parák Daniel13Votoček Lukáš40
Sekanina Zdeněk22Sivera Pavel31
Žáček Vítězslav01Vu Patrik13
Mazánek Matěj03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice DVrchní
rozhodčí:
Novohradský Pavel
HOSTUJÍCÍ:Olešnice CRozhodčí:Hruška Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Paulík Vladimír
Datum dle rozpisu02. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Pernica Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:43 Olešnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novohradský Pavel
Hruška Luboš
 
 
Bareš Jiří
Žíla Roman
 
 
     2301
2.Novohradská Karolína
Pokorný Martin
 
 
Hanák Miroslav
Kříž Petr
 
 
     1302
3.Novohradský PavelBareš Jiří     1303
4.Hruška LubošŽíla Roman     0304
5.Novohradská KarolínaHanák Miroslav     0305
6.Pokorný MartinKříž Petr     3015
7.Hruška LubošBareš Jiří     0316
8.Novohradská KarolínaŽíla Roman     0317
9.Pokorný MartinHanák Miroslav     0318
10.Novohradský PavelKříž Petr     3028
11.Novohradská KarolínaBareš Jiří     0329
12.Pokorný MartinŽíla Roman     23210
13.Novohradský PavelHanák Miroslav     30310
14.Hruška LubošKříž Petr     03311
15.Pokorný MartinBareš Jiří     03312
16.Novohradský PavelŽíla Roman     31412
17.Hruška LubošHanák Miroslav     03413
18.Novohradská KarolínaKříž Petr     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novohradský Pavel31Bareš Jiří40
Hruška Luboš04Žíla Roman31
Novohradská Karolína04Hanák Miroslav31
Pokorný Martin13Kříž Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín EVrchní
rozhodčí:
Maresch Robert
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:22 Křetín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burgr Vojtěch
Tušla Antonín
 
 
Dujka František
Hloušek Ondřej
 
 
     3010
2.Doskočil Denis
Pelíšek Tomáš
 
 
Buráň Filip
Svoboda Lukáš
 
 
     3120
3.Burgr VojtěchDujka František     2321
4.Tušla AntonínHloušek Ondřej     3031
5.Doskočil DenisBuráň Filip     2332
6.Pelíšek TomášSvoboda Lukáš     3042
7.Tušla AntonínDujka František     3052
8.Doskočil DenisHloušek Ondřej     3062
9.Pelíšek TomášBuráň Filip     0363
10.Burgr VojtěchSvoboda Lukáš     3073
11.Doskočil DenisDujka František     3283
12.Pelíšek TomášHloušek Ondřej     3293
13.Burgr VojtěchBuráň Filip     32103
14.Tušla AntonínSvoboda Lukáš     30113
15.Pelíšek TomášDujka František     03114
16.Burgr VojtěchHloušek Ondřej     30124
17.Tušla AntonínBuráň Filip     23125
18.Doskočil DenisSvoboda Lukáš     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Burgr Vojtěch31Dujka František22
Tušla Antonín31Hloušek Ondřej04
Doskočil Denis31Buráň Filip31
Pelíšek Tomáš22Svoboda Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát DVrchní
rozhodčí:
Unčovský Josef
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:18 Kunštát D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Podsedník Bohumír
 
 
Pukl Luděk ml.
Tichá Iva
 
 
     3210
2.Unčovský Josef
Šauer Martin
 
 
Slepánek František
Šindelka Ondřej
 
 
     3220
3.Hrubý JanPukl Luděk ml.     3030
4.Podsedník BohumírŠindelka Ondřej     3140
5.Unčovský JosefTichá Iva     3050
6.Šauer MartinSlepánek František     3260
7.Podsedník BohumírPukl Luděk ml.     3170
8.Unčovský JosefŠindelka Ondřej     3180
9.Šauer MartinTichá Iva     2381
10.Hrubý JanSlepánek František     3191
11.Unčovský JosefPukl Luděk ml.     30101
12.Šauer MartinŠindelka Ondřej     31111
13.Hrubý JanTichá Iva     13112
14.Podsedník BohumírSlepánek František     30122
15.Šauer MartinPukl Luděk ml.     30132
16.Hrubý JanŠindelka Ondřej     31142
17.Podsedník BohumírTichá Iva     30152
18.Unčovský JosefSlepánek František     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubý Jan31Pukl Luděk ml.04
Podsedník Bohumír40Šindelka Ondřej04
Unčovský Josef40Tichá Iva22
Šauer Martin31Slepánek František04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline