Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Boskovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kunice 13Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:26 Kunice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jan
Fiala Jiří
 
 
Votoček Lukáš
Harna Tomáš
 
 
     3110
2.Mrázek David
Žáček Lukáš
 
 
Fučík Petr
Pořízka Milan
 
 
     3220
3.Fiala JanVotoček Lukáš     3130
4.Fiala JiříHarna Tomáš     3240
5.Mrázek DavidFučík Petr     3250
6.Žáček LukášPořízka Milan     1351
7.Fiala JiříVotoček Lukáš     3261
8.Mrázek DavidHarna Tomáš     3071
9.Žáček LukášFučík Petr     0372
10.Fiala JanPořízka Milan     3182
11.Mrázek DavidVotoček Lukáš     3092
12.Žáček LukášHarna Tomáš     31102
13.Fiala JanFučík Petr     23103
14.Fiala JiříPořízka Milan     31113
15.Žáček LukášVotoček Lukáš     31123
16.Fiala JanHarna Tomáš     30133
17.Fiala JiříFučík Petr     13134
18.Mrázek DavidPořízka Milan     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Jan31Votoček Lukáš04
Fiala Jiří31Harna Tomáš04
Mrázek David40Fučík Petr31
Žáček Lukáš22Pořízka Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:V. Opatovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Brťov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežnická 430, Velké Opatovice 679 63, Tělocvična bývalého učilištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:22 V. Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerbrich Radim
Kalas František
 
 
Pavlů Martin
Kozel Ivan
 
 
     3010
2.Dočekal Marek
Türk Petr ml.
 
 
Tatíček Aleš
Svoboda Jiří
 
 
     2311
3.Gerbrich RadimPavlů Martin     3221
4.Kalas FrantišekKozel Ivan     3131
5.Dočekal MarekTatíček Aleš     1332
6.Türk Petr ml.Svoboda Jiří     3242
7.Kalas FrantišekPavlů Martin     3052
8.Dočekal MarekKozel Ivan     3062
9.Türk Petr ml.Tatíček Aleš     3072
10.Gerbrich RadimSvoboda Jiří     1373
11.Dočekal MarekPavlů Martin     1374
12.Türk Petr ml.Kozel Ivan     3084
13.Gerbrich RadimTatíček Aleš     3094
14.Kalas FrantišekSvoboda Jiří     31104
15.Türk Petr ml.Pavlů Martin     31114
16.Gerbrich RadimKozel Ivan     30124
17.Kalas FrantišekTatíček Aleš     30134
18.Dočekal MarekSvoboda Jiří     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gerbrich Radim31Pavlů Martin13
Kalas František40Kozel Ivan04
Dočekal Marek13Tatíček Aleš13
Türk Petr ml.40Svoboda Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velenov BVrchní
rozhodčí:
Musil Josef ml.
HOSTUJÍCÍ:Kuničky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velenov 74, 680 01, BoskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:26 Velenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Josef ml.
Grešo Jakub
 
 
Karandyszewský David
Skoták Jiří
 
 
     3210
2.Písařík Michal
Jedlička Lukáš
 
 
Karandyszewský Jaroslav
Maňoušek Petr
 
 
     3020
3.Musil Josef ml.Karandyszewský David     3130
4.Grešo JakubSkoták Jiří     3240
5.Písařík MichalKarandyszewský Jaroslav     3050
6.Jedlička LukášMaňoušek Petr     3060
7.Grešo JakubKarandyszewský David     0361
8.Písařík MichalSkoták Jiří     3071
9.Jedlička LukášKarandyszewský Jaroslav     3281
10.Musil Josef ml.Maňoušek Petr     3291
11.Písařík MichalKarandyszewský David     31101
12.Jedlička LukášKazda Tomáš     31111
13.Musil Josef ml.Karandyszewský Jaroslav     32121
14.Grešo JakubMaňoušek Petr     32131
15.Jedlička LukášKarandyszewský David     32141
16.Musil Josef ml.Kazda Tomáš     32151
17.Grešo JakubKarandyszewský Jaroslav     13152
18.Písařík MichalMaňoušek Petr     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Musil Josef ml.40Karandyszewský David13
Grešo Jakub22Skoták Jiří02
Písařík Michal40Karandyszewský Jaroslav13
Jedlička Lukáš40Maňoušek Petr04
   Kazda Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Petrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:17 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
Novohradská Karolína
Nečas Marek
 
 
     3010
2.Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
Novohradský Pavel
Přikryl Vojtěch
 
 
     3020
3.Grmela MarekNovohradská Karolína     3130
4.Vlček JosefPřikryl Vojtěch     3040
5.Sekanina ZdeněkNečas Marek     3150
6.Parák DanielNovohradský Pavel     0351
7.Vlček JosefNovohradská Karolína     3161
8.Sekanina ZdeněkPřikryl Vojtěch     3071
9.Parák DanielNečas Marek     0372
10.Grmela MarekNovohradský Pavel     3282
11.Sekanina ZdeněkNovohradská Karolína     3092
12.Žáček VítězslavPřikryl Vojtěch     1393
13.Grmela MarekNečas Marek     30103
14.Vlček JosefNovohradský Pavel     30113
15.Žáček VítězslavNovohradská Karolína     31123
16.Grmela MarekPřikryl Vojtěch     30133
17.Vlček JosefNečas Marek     32143
18.Sekanina ZdeněkNovohradský Pavel     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grmela Marek40Novohradská Karolína04
Vlček Josef40Přikryl Vojtěch13
Sekanina Zdeněk40Nečas Marek13
Parák Daniel02Novohradský Pavel13
Žáček Vítězslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát DVrchní
rozhodčí:
Hrubý Jan
HOSTUJÍCÍ:Olešnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:37 Olešnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Podsedník Bohumír
 
 
Hanák Miroslav
Žíla Roman
 
 
     1301
2.Krása Marek
Macháček Filip
 
 
Kříž Petr
Křížová Karolína
 
 
     0302
3.Hrubý JanHanák Miroslav     3012
4.Podsedník BohumírŽíla Roman     1313
5.Pravec PetrKříž Petr     0314
6.Krása MarekKřížová Karolína     2315
7.Podsedník BohumírHanák Miroslav     3125
8.Pravec PetrŽíla Roman     0326
9.Krása MarekKříž Petr     0327
10.Hrubý JanKřížová Karolína     3037
11.Pravec PetrHanák Miroslav     0338
12.Macháček FilipŽíla Roman     2339
13.Hrubý JanKříž Petr     3049
14.Podsedník BohumírKřížová Karolína     3059
15.Macháček FilipHanák Miroslav     03510
16.Hrubý JanŽíla Roman     30610
17.Podsedník BohumírKříž Petr     23611
18.Pravec PetrKřížová Karolína     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrubý Jan40Hanák Miroslav22
Podsedník Bohumír22Žíla Roman31
Pravec Petr04Kříž Petr31
Krása Marek02Křížová Karolína22
Macháček Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov CVrchní
rozhodčí:
Fojt Antonín
HOSTUJÍCÍ:Křetín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:12 Bořitov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Josef
Fojt Antonín
 
 
Pelíšek Tomáš
Burgr Vojtěch
 
 
     3010
2.Schiffneder Pavel
Málek Michal
 
 
Doskočil Denis
Tušla Antonín
 
 
     3020
3.Polák JosefPelíšek Tomáš     3030
4.Fojt AntonínBurgr Vojtěch     2331
5.Schiffneder PavelDoskočil Denis     3041
6.Málek MichalTušla Antonín     3251
7.Fojt AntonínPelíšek Tomáš     3061
8.Schiffneder PavelBurgr Vojtěch     3071
9.Málek MichalDoskočil Denis     3081
10.Polák JosefTušla Antonín     3091
11.Schiffneder PavelPelíšek Tomáš     30101
12.Málek MichalBurgr Vojtěch     31111
13.Polák JosefDoskočil Denis     30121
14.Fojt AntonínTušla Antonín     23122
15.Málek MichalPelíšek Tomáš     31132
16.Polák JosefBurgr Vojtěch     30142
17.Fojt AntonínDoskočil Denis     32152
18.Schiffneder PavelTušla Antonín     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polák Josef40Pelíšek Tomáš04
Fojt Antonín22Burgr Vojtěch13
Schiffneder Pavel40Doskočil Denis04
Málek Michal40Tušla Antonín13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá CVrchní
rozhodčí:
Slepánek František
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:35 Šošůvka D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepánek František
Tichá Iva
 
 
Zouhar Michal
Doležel Petr
 
 
     0301
2.Pukl Luděk ml.
Šindelka Ondřej
 
 
Šindelka Stanislav ml.
Hloušek Ondřej
 
 
     3011
3.Pukl Luděk ml.Zouhar Michal     0312
4.Šindelka OndřejDoležel Petr     1313
5.Tichá IvaŠindelka Stanislav ml.     0314
6.Slepánek FrantišekHloušek Ondřej     3024
7.Šindelka OndřejZouhar Michal     0325
8.Tichá IvaDoležel Petr     2326
9.Slepánek FrantišekŠindelka Stanislav ml.     3236
10.Pukl Luděk ml.Hloušek Ondřej     3046
11.Tichá IvaZouhar Michal     0347
12.Slepánek FrantišekDoležel Petr     0348
13.Pukl Luděk ml.Šindelka Stanislav ml.     3158
14.Šindelka OndřejHloušek Ondřej     3068
15.Slepánek FrantišekZouhar Michal     0369
16.Pukl Luděk ml.Doležel Petr     03610
17.Šindelka OndřejŠindelka Stanislav ml.     32710
18.Tichá IvaHloušek Ondřej     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pukl Luděk ml.22Zouhar Michal40
Šindelka Ondřej22Doležel Petr40
Tichá Iva13Šindelka Stanislav ml.13
Slepánek František22Hloušek Ondřej04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline