Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:V. Opatovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Boskovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežnická 430, Velké Opatovice 679 63, Tělocvična bývalého učilištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:25 V. Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerbrich Radim
Kalas František
 
 
Fučík Petr
Pořízka Milan
 
 
     3110
2.Türk Petr ml.
Dočekal Marek
 
 
Sivera Pavel
Holý Vítek
 
 
     3020
3.Gerbrich RadimFučík Petr     2321
4.Kalas FrantišekPořízka Milan     3131
5.Türk Petr ml.Sivera Pavel     3041
6.Dočekal MarekHolý Vítek     1342
7.Kalas FrantišekFučík Petr     3252
8.Türk Petr ml.Pořízka Milan     3162
9.Dočekal MarekSivera Pavel     3172
10.Gerbrich RadimHolý Vítek     1373
11.Türk Petr ml.Fučík Petr     3183
12.Dočekal MarekPořízka Milan     0384
13.Gerbrich RadimSivera Pavel     3194
14.Kalas FrantišekHolý Vítek     32104
15.Dočekal MarekFučík Petr     03105
16.Gerbrich RadimPořízka Milan     30115
17.Kalas FrantišekSivera Pavel     30125
18.Türk Petr ml.Holý Vítek     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gerbrich Radim22Fučík Petr22
Kalas František40Pořízka Milan13
Türk Petr ml.40Sivera Pavel04
Dočekal Marek13Holý Vítek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kuničky AVrchní
rozhodčí:
Karandyszewský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Kunice ARozhodčí:Maňoušek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kuničky 103, vedle hospodyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:26 Kuničky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karandyszewský Jaroslav
Kazda Tomáš
 
 
Mrázek David
Opluštil Roman
 
 
     0301
2.Karandyszewský David
Maňoušek Petr
 
 
Fiala Jan
Cvrkal Tomáš
 
 
     3111
3.Skoták JiříMrázek David     2312
4.Karandyszewský DavidOpluštil Roman     3022
5.Karandyszewský JaroslavFiala Jan     1323
6.Maňoušek PetrCvrkal Tomáš     3033
7.Karandyszewský DavidMrázek David     3143
8.Karandyszewský JaroslavOpluštil Roman     3153
9.Maňoušek PetrFiala Jan     3263
10.Skoták JiříCvrkal Tomáš     3073
11.Karandyszewský JaroslavMrázek David     1374
12.Maňoušek PetrŽáček Lukáš     3084
13.Skoták JiříFiala Jan     1385
14.Karandyszewský DavidCvrkal Tomáš     3095
15.Maňoušek PetrMrázek David     32105
16.Skoták JiříŽáček Lukáš     13106
17.Karandyszewský DavidFiala Jan     31116
18.Karandyszewský JaroslavCvrkal Tomáš     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skoták Jiří13Mrázek David22
Karandyszewský David40Opluštil Roman02
Karandyszewský Jaroslav22Fiala Jan22
Maňoušek Petr40Cvrkal Tomáš04
   Žáček Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brťov AVrchní
rozhodčí:
Dobrovolný Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Velenov BRozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brťov-Jeneč, Tišnovská 80Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jiří
Tatíček Aleš
 
 
Písařík Bohumil
Jedlička Lukáš
 
 
     3110
2.Dobrovolný Lukáš
Kozel Ivan
 
 
Grešo Jakub
Musil Josef ml.
 
 
     3220
3.Svoboda JiříPísařík Bohumil     3130
4.Tatíček AlešJedlička Lukáš     1331
5.Kozel IvanGrešo Jakub     1332
6.Dobrovolný LukášMusil Josef ml.     3242
7.Tatíček AlešPísařík Bohumil     2343
8.Kozel IvanJedlička Lukáš     0344
9.Dobrovolný LukášGrešo Jakub     3254
10.Svoboda JiříMusil Josef ml.     1355
11.Kozel IvanPísařík Bohumil     3265
12.Dobrovolný LukášJedlička Lukáš     0366
13.Svoboda JiříGrešo Jakub     1367
14.Tatíček AlešMusil Josef ml.     2368
15.Dobrovolný LukášPísařík Bohumil     3078
16.Svoboda JiříJedlička Lukáš     3188
17.Tatíček AlešGrešo Jakub     3098
18.Kozel IvanMusil Josef ml.     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jiří22Písařík Bohumil13
Tatíček Aleš13Jedlička Lukáš31
Kozel Ivan13Grešo Jakub22
Dobrovolný Lukáš31Musil Josef ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:11 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
Hloušek Ondřej
Buráň Filip
 
 
     3010
2.Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
Sedlák Ivo
Dujka František
 
 
     1311
3.Vlček JosefSedlák Ivo     3221
4.Grmela MarekDujka František     3031
5.Sekanina ZdeněkHloušek Ondřej     3041
6.Parák DanielBuráň Filip     3051
7.Grmela MarekSedlák Ivo     3161
8.Sekanina ZdeněkDujka František     3071
9.Parák DanielHloušek Ondřej     3081
10.Vlček JosefBuráň Filip     3091
11.Sekanina ZdeněkSedlák Ivo     31101
12.Žáček VítězslavDujka František     31111
13.Vlček JosefHloušek Ondřej     30121
14.Grmela MarekBuráň Filip     30131
15.Žáček VítězslavSedlák Ivo     03132
16.Vlček JosefDujka František     30142
17.Grmela MarekHloušek Ondřej     30152
18.Sekanina ZdeněkBuráň Filip     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlček Josef40Sedlák Ivo13
Grmela Marek40Dujka František04
Sekanina Zdeněk40Hloušek Ondřej04
Parák Daniel20Buráň Filip04
Žáček Vítězslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov CVrchní
rozhodčí:
Polák Josef
HOSTUJÍCÍ:Olešnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:34 Olešnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Karel
Fojt Antonín
 
 
Kříž Petr
Hanák Miroslav
 
 
     1301
2.Polák Josef
Blažek Rudolf
 
 
Sobotka František
Král Martin st.
 
 
     3111
3.Blažek RudolfSobotka František     3021
4.Málek KarelHanák Miroslav     0322
5.Fojt AntonínKříž Petr     1323
6.Ostrý AloisKrál Martin st.     0324
7.Málek KarelSobotka František     3034
8.Fojt AntonínHanák Miroslav     0335
9.Ostrý AloisKříž Petr     0336
10.Blažek RudolfKrál Martin st.     1337
11.Fojt AntonínSobotka František     3047
12.Ostrý AloisHanák Miroslav     0348
13.Blažek RudolfKříž Petr     3058
14.Málek KarelKrál Martin st.     0359
15.Ostrý AloisSobotka František     3069
16.Polák JosefHanák Miroslav     3079
17.Málek KarelKříž Petr     03710
18.Fojt AntonínKrál Martin st.     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Rudolf21Sobotka František04
Málek Karel13Hanák Miroslav31
Fojt Antonín13Kříž Petr31
Ostrý Alois13Král Martin st.40
Polák Josef10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá CVrchní
rozhodčí:
Slepánek František
HOSTUJÍCÍ:Petrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:30 Okrouhlá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelka Ondřej
Pukl Luděk ml.
 
 
Nečas Marek
Běluša Ondřej
 
 
     2301
2.Slepánek František
Tichá Iva
 
 
Novohradská Karolína
Přikryl Vojtěch
 
 
     3111
3.Slepánek FrantišekNovohradská Karolína     3221
4.Šindelka OndřejBěluša Ondřej     3131
5.Tichá IvaNečas Marek     2332
6.Pukl Luděk ml.Přikryl Vojtěch     1333
7.Šindelka OndřejNovohradská Karolína     1334
8.Tichá IvaBěluša Ondřej     3144
9.Pukl Luděk ml.Nečas Marek     3054
10.Slepánek FrantišekPřikryl Vojtěch     3164
11.Tichá IvaNovohradská Karolína     1365
12.Pukl Luděk ml.Běluša Ondřej     3175
13.Slepánek FrantišekNečas Marek     3285
14.Šindelka OndřejPřikryl Vojtěch     3195
15.Pukl Luděk ml.Novohradská Karolína     31105
16.Slepánek FrantišekBěluša Ondřej     23106
17.Šindelka OndřejNečas Marek     30116
18.Tichá IvaPřikryl Vojtěch     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slepánek František31Novohradská Karolína22
Šindelka Ondřej31Běluša Ondřej13
Tichá Iva22Nečas Marek13
Pukl Luděk ml.31Přikryl Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát DVrchní
rozhodčí:
Unčovský Josef
HOSTUJÍCÍ:Křetín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:6 Kunštát D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Unčovský Josef
Hrubý Jan
 
 
Doskočil Denis
Burgr Vojtěch
 
 
     3010
2.Podsedník Bohumír
Krása Marek
 
 
Pelíšek Tomáš
Tušla Antonín
 
 
     3020
3.Hrubý JanDoskočil Denis     3030
4.Podsedník BohumírBurgr Vojtěch     3040
5.Unčovský JosefPelíšek Tomáš     3050
6.Macháček FilipTušla Antonín     3060
7.Podsedník BohumírDoskočil Denis     3070
8.Unčovský JosefBurgr Vojtěch     3080
9.Macháček FilipPelíšek Tomáš     3190
10.Hrubý JanTušla Antonín     30100
11.Krása MarekDoskočil Denis     30110
12.Macháček FilipBurgr Vojtěch     13111
13.Hrubý JanPelíšek Tomáš     30121
14.Podsedník BohumírTušla Antonín     30131
15.Macháček FilipDoskočil Denis     31141
16.Hrubý JanBurgr Vojtěch     30151
17.Podsedník BohumírPelíšek Tomáš     31161
18.Krása MarekTušla Antonín     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubý Jan40Doskočil Denis04
Podsedník Bohumír40Burgr Vojtěch13
Unčovský Josef20Pelíšek Tomáš04
Macháček Filip31Tušla Antonín04
Krása Marek20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS