Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velenov BVrchní
rozhodčí:
Veselý Jakub
HOSTUJÍCÍ:Kunice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velenov 74, 680 01, BoskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:23706:571Velenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Josef ml.
Grešo Jakub
 
 
Opluštil Roman
Fiala Jiří
 
 
667  3010
2.Písařík Michal
Jedlička Lukáš
 
 
Fiala Jan
Žáček Lukáš
 
 
67-8-8-52311
3.Musil Josef ml.Opluštil Roman799  3021
4.Grešo JakubFiala Jiří1169  3031
5.Veselý JakubFiala Jan-9-69-9 1332
6.Jedlička Lukᚎáček Lukáš257  3042
7.Grešo JakubOpluštil Roman7-11-10-11 1343
8.Veselý JakubFiala Jiří-97-7-7 1344
9.Jedlička LukášFiala Jan11-12105 3154
10.Musil Josef ml.Žáček Lukáš636  3064
11.Písařík MichalOpluštil Roman-735-913274
12.Jedlička LukášFiala Jiří333  3084
13.Musil Josef ml.Fiala Jan-36128 3194
14.Grešo JakubŽáček Lukáš5108  30104
15.Jedlička LukášOpluštil Roman498  30114
16.Musil Josef ml.Fiala Jiří67-8-9632124
17.Grešo JakubFiala Jan-978-4832134
18.Písařík MichalŽáček Lukáš10-9-107-1023135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Josef ml.40Opluštil Roman13
Grešo Jakub31Fiala Jiří13
Veselý Jakub02Fiala Jan13
Jedlička Lukáš40Žáček Lukáš13
Písařík Michal11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Boskovice CVrchní
rozhodčí:
Fučík Petr
HOSTUJÍCÍ:Brťov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:26 Boskovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votoček Michal
Fučík Petr
 
 
Svoboda Jiří
Tatíček Aleš
 
 
     3210
2.Pořízka Milan
Holý Vítek
 
 
Dobrovolný Lukáš
Kozel Ivan
 
 
     3120
3.Votoček MichalSvoboda Jiří     3030
4.Holý VítekTatíček Aleš     3140
5.Pořízka MilanDobrovolný Lukáš     0341
6.Votoček LukášKozel Ivan     3051
7.Holý VítekSvoboda Jiří     3261
8.Pořízka MilanTatíček Aleš     3271
9.Votoček LukášDobrovolný Lukáš     3281
10.Votoček MichalKozel Ivan     3091
11.Pořízka MilanSvoboda Jiří     0392
12.Votoček LukášTatíček Aleš     1393
13.Votoček MichalDobrovolný Lukáš     2394
14.Holý VítekKozel Ivan     30104
15.Votoček LukášSvoboda Jiří     13105
16.Votoček MichalTatíček Aleš     31115
17.Holý VítekDobrovolný Lukáš     30125
18.Pořízka MilanKozel Ivan     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Votoček Michal31Svoboda Jiří22
Holý Vítek40Tatíček Aleš13
Pořízka Milan22Dobrovolný Lukáš22
Votoček Lukáš22Kozel Ivan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kuničky AVrchní
rozhodčí:
Karandyszewský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice CRozhodčí:Maňoušek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kuničky 103, vedle hospodyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:36 V. Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karandyszewský David
Skoták Jiří
 
 
Gerbrich Radim
Kalas František
 
 
     3010
2.Karandyszewský Jaroslav
Maňoušek Petr
 
 
Dočekal Marek
Türk Petr ml.
 
 
     0311
3.Karandyszewský DavidGerbrich Radim     3021
4.Skoták JiříKalas František     1322
5.Karandyszewský JaroslavDočekal Marek     3032
6.Maňoušek PetrTürk Petr ml.     1333
7.Skoták JiříGerbrich Radim     0334
8.Karandyszewský JaroslavKalas František     2335
9.Kazda TomášDočekal Marek     3245
10.Karandyszewský DavidTürk Petr ml.     3055
11.Karandyszewský JaroslavGerbrich Radim     0356
12.Kazda TomášKalas František     1357
13.Karandyszewský DavidDočekal Marek     3167
14.Skoták JiříTürk Petr ml.     0368
15.Kazda TomášGerbrich Radim     2369
16.Karandyszewský DavidKalas František     23610
17.Skoták JiříDočekal Marek     30710
18.Karandyszewský JaroslavTürk Petr ml.     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karandyszewský David31Gerbrich Radim31
Skoták Jiří13Kalas František40
Karandyszewský Jaroslav13Dočekal Marek04
Maňoušek Petr01Türk Petr ml.31
Kazda Tomáš12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov CVrchní
rozhodčí:
Polák Josef
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:23 Bořitov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schiffneder Pavel
Mareček Petr
 
 
Sekanina Zdeněk
Grmela Marek
 
 
     3210
2.Blažek Rudolf
Polák Josef
 
 
Žáček Vítězslav
Mazánek Matěj
 
 
     3020
3.Schiffneder PavelSekanina Zdeněk     3130
4.Mareček PetrGrmela Marek     0331
5.Blažek RudolfŽáček Vítězslav     3041
6.Polák JosefMazánek Matěj     3051
7.Mareček PetrSekanina Zdeněk     3161
8.Blažek RudolfGrmela Marek     0362
9.Polák JosefŽáček Vítězslav     3072
10.Schiffneder PavelMazánek Matěj     3082
11.Blažek RudolfSekanina Zdeněk     2383
12.Polák JosefGrmela Marek     1384
13.Málek KarelŽáček Vítězslav     3194
14.Mareček PetrMazánek Matěj     30104
15.Polák JosefSekanina Zdeněk     23105
16.Málek KarelGrmela Marek     13106
17.Mareček PetrŽáček Vítězslav     30116
18.Blažek RudolfMazánek Matěj     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schiffneder Pavel20Sekanina Zdeněk22
Mareček Petr31Grmela Marek40
Blažek Rudolf22Žáček Vítězslav04
Polák Josef22Mazánek Matěj04
Málek Karel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Olešnice CVrchní
rozhodčí:
Hanák Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka DRozhodčí:Kříž Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Generála Čápka 80, 679 74 Olešnice, Orlovna, Katolický důmRozhodčí:Křížová Karolína
Datum dle rozpisu18. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Král Martin st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:27 Olešnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Martin st.
Hanák Miroslav
 
 
Dujka František
Hloušek Ondřej
 
 
     3010
2.Kříž Petr
Křížová Karolína
 
 
Sedlák Ivo
Doležel Petr
 
 
     0311
3.Král Martin st.Sedlák Ivo     3121
4.Hanák MiroslavDoležel Petr     2322
5.Kříž PetrHloušek Ondřej     3132
6.Křížová KarolínaDujka František     2333
7.Hanák MiroslavSedlák Ivo     3243
8.Kříž PetrDoležel Petr     1344
9.Křížová KarolínaHloušek Ondřej     3154
10.Král Martin st.Dujka František     3064
11.Kříž PetrSedlák Ivo     2365
12.Křížová KarolínaDoležel Petr     0366
13.Král Martin st.Hloušek Ondřej     3076
14.Hanák MiroslavDujka František     3086
15.Křížová KarolínaSedlák Ivo     1387
16.Král Martin st.Doležel Petr     3197
17.Hanák MiroslavHloušek Ondřej     30107
18.Kříž PetrDujka František     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Martin st.40Sedlák Ivo22
Hanák Miroslav31Doležel Petr31
Kříž Petr22Hloušek Ondřej04
Křížová Karolína13Dujka František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá CVrchní
rozhodčí:
Slepánek František
HOSTUJÍCÍ:Kunštát DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:24 Okrouhlá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepánek František
Bašný Josef
 
 
Unčovský Josef
Hrubý Jan
 
 
     1301
2.Šindelka Ondřej
Pukl Luděk ml.
 
 
Macháček Filip
Pravec Petr
 
 
     3111
3.Bašný JosefUnčovský Josef     3021
4.Šindelka OndřejHrubý Jan     0322
5.Pukl Luděk ml.Macháček Filip     3232
6.Slepánek FrantišekPravec Petr     3042
7.Šindelka OndřejUnčovský Josef     0343
8.Pukl Luděk ml.Hrubý Jan     0344
9.Slepánek FrantišekMacháček Filip     3054
10.Bašný JosefPravec Petr     3064
11.Pukl Luděk ml.Unčovský Josef     0365
12.Slepánek FrantišekHrubý Jan     3175
13.Bašný JosefMacháček Filip     3085
14.Šindelka OndřejPravec Petr     3095
15.Slepánek FrantišekUnčovský Josef     1396
16.Bašný JosefHrubý Jan     31106
17.Šindelka OndřejMacháček Filip     31116
18.Pukl Luděk ml.Pravec Petr     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bašný Josef40Unčovský Josef31
Šindelka Ondřej22Hrubý Jan22
Pukl Luděk ml.22Macháček Filip04
Slepánek František31Pravec Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice DVrchní
rozhodčí:
Vintr Pavel
HOSTUJÍCÍ:Křetín ERozhodčí:-
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:-
Datum dle rozpisu18. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:-
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:40 Křetín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novohradská Karolína
Pokorný Martin
 
 
Winkler Adam
Tušla Antonín
 
 
     1301
2.Běluša Ondřej
Přikryl Vojtěch
 
 
Burgr Vojtěch
Bačovský Vojtěch
 
 
     0302
3.Novohradská KarolínaWinkler Adam     3212
4.Pokorný MartinTušla Antonín     3122
5.Běluša OndřejBurgr Vojtěch     0323
6.Přikryl VojtěchBačovský Vojtěch     1324
7.Pokorný MartinWinkler Adam     2325
8.Běluša OndřejTušla Antonín     0326
9.Přikryl VojtěchBurgr Vojtěch     0327
10.Novohradská KarolínaBačovský Vojtěch     3137
11.Běluša OndřejWinkler Adam     3247
12.Přikryl VojtěchTušla Antonín     0348
13.Novohradská KarolínaBurgr Vojtěch     3258
14.Pokorný MartinBačovský Vojtěch     3168
15.Přikryl VojtěchWinkler Adam     1369
16.Novohradská KarolínaTušla Antonín     3179
17.Pokorný MartinBurgr Vojtěch     3089
18.Běluša OndřejBačovský Vojtěch     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novohradská Karolína40Winkler Adam22
Pokorný Martin31Tušla Antonín22
Běluša Ondřej13Burgr Vojtěch22
Přikryl Vojtěch04Bačovský Vojtěch22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS