Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Bořitov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42 Bořitov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Grmela Marek
 
 
Polák Josef
Blažek Rudolf
 
 
     3210
2.Parák Daniel
Žáček Vítězslav
 
 
Schiffneder Pavel
Mareček Petr
 
 
     0311
3.Grmela MarekPolák Josef     2312
4.Parák DanielBlažek Rudolf     0313
5.Sekanina ZdeněkSchiffneder Pavel     2314
6.Žáček VítězslavMareček Petr     0315
7.Parák DanielPolák Josef     0316
8.Sekanina ZdeněkBlažek Rudolf     3226
9.Žáček VítězslavSchiffneder Pavel     0327
10.Grmela MarekMareček Petr     3137
11.Sekanina ZdeněkPolák Josef     2338
12.Žáček VítězslavBlažek Rudolf     1339
13.Grmela MarekFojt Antonín     3149
14.Parák DanielMareček Petr     03410
15.Žáček VítězslavPolák Josef     13411
16.Grmela MarekBlažek Rudolf     30511
17.Parák DanielFojt Antonín     23512
18.Sekanina ZdeněkMareček Petr     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grmela Marek31Polák Josef40
Parák Daniel04Blažek Rudolf22
Sekanina Zdeněk22Schiffneder Pavel20
Žáček Vítězslav04Mareček Petr22
   Fojt Antonín11



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šošůvka DVrchní
rozhodčí:
Mikulášek Josef
HOSTUJÍCÍ:Olešnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32 Šošůvka D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dujka František
Hloušek Ondřej
 
 
Hanák Miroslav
Kříž Petr
 
 
     1301
2.Valach Jaroslav
Zouhar Michal
 
 
Žíla Roman
Křížová Karolína
 
 
     3011
3.Valach JaroslavHanák Miroslav     3121
4.Dujka FrantišekKříž Petr     1322
5.Zouhar MichalŽíla Roman     3032
6.Hloušek OndřejKřížová Karolína     3242
7.Dujka FrantišekHanák Miroslav     1343
8.Zouhar MichalKříž Petr     3053
9.Hloušek OndřejŽíla Roman     1354
10.Valach JaroslavKřížová Karolína     3164
11.Zouhar MichalHanák Miroslav     3174
12.Hloušek OndřejKříž Petr     0375
13.Valach JaroslavŽíla Roman     3285
14.Dujka FrantišekKřížová Karolína     1386
15.Hloušek OndřejHanák Miroslav     0387
16.Valach JaroslavKříž Petr     3197
17.Dujka FrantišekŽíla Roman     0398
18.Zouhar MichalKřížová Karolína     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valach Jaroslav40Hanák Miroslav22
Dujka František04Kříž Petr22
Zouhar Michal40Žíla Roman22
Hloušek Ondřej13Křížová Karolína13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát DVrchní
rozhodčí:
Unčovský Josef
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:46 Okrouhlá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podsedník Bohumír
Macháček Filip
 
 
Slepánek František
Tichá Iva
 
 
     0301
2.Pravec Petr
Krása Marek
 
 
Pukl Luděk ml.
Šindelka Ondřej
 
 
     0302
3.Macháček FilipSlepánek František     1303
4.Podsedník BohumírTichá Iva     3113
5.Pravec PetrPukl Luděk ml.     0314
6.Krása MarekŠindelka Ondřej     0315
7.Podsedník BohumírSlepánek František     3125
8.Pravec PetrTichá Iva     0326
9.Krása MarekPukl Luděk ml.     0327
10.Macháček FilipŠindelka Ondřej     2328
11.Pravec PetrSlepánek František     1329
12.Krása MarekTichá Iva     23210
13.Macháček FilipPukl Luděk ml.     23211
14.Podsedník BohumírŠindelka Ondřej     31311
15.Krása MarekSlepánek František     03312
16.Macháček FilipTichá Iva     13313
17.Podsedník BohumírPukl Luděk ml.     31413
18.Pravec PetrŠindelka Ondřej     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Macháček Filip04Slepánek František31
Podsedník Bohumír40Tichá Iva31
Pravec Petr04Pukl Luděk ml.31
Krása Marek04Šindelka Ondřej31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Petrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:27 Křetín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Winkler Adam
Novotná Natálie
 
 
Novohradská Karolína
Pokorný Martin
 
 
     3010
2.Burgr Vojtěch
Tušla Antonín
 
 
Běluša Ondřej
Přikryl Vojtěch
 
 
     3220
3.Novotná NatálieNovohradská Karolína     3130
4.Winkler AdamPokorný Martin     2331
5.Burgr VojtěchBěluša Ondřej     3041
6.Tušla AntonínPřikryl Vojtěch     3151
7.Winkler AdamNovohradská Karolína     1352
8.Burgr VojtěchPokorný Martin     2353
9.Tušla AntonínBěluša Ondřej     3063
10.Novotná NatáliePřikryl Vojtěch     0364
11.Burgr VojtěchNovohradská Karolína     1365
12.Tušla AntonínPokorný Martin     1366
13.Novotná NatálieBěluša Ondřej     3076
14.Winkler AdamPřikryl Vojtěch     3086
15.Tušla AntonínNovohradská Karolína     2387
16.Novotná NatáliePokorný Martin     3197
17.Winkler AdamBěluša Ondřej     30107
18.Burgr VojtěchPřikryl Vojtěch     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotná Natálie31Novohradská Karolína31
Winkler Adam22Pokorný Martin31
Burgr Vojtěch22Běluša Ondřej04
Tušla Antonín22Přikryl Vojtěch13

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS