Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov CVrchní
rozhodčí:
Málek Karel
HOSTUJÍCÍ:Velenov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41 Velenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schiffneder Pavel
Polák Josef
 
 
Jedlička Lukáš
Písařík Michal
 
 
     1301
2.Blažek Rudolf
Málek Michal
 
 
Veselý Jakub
Musil Josef ml.
 
 
     3211
3.Schiffneder PavelJedlička Lukáš     2312
4.Polák JosefGrešo Jakub     3122
5.Málek MichalVeselý Jakub     2323
6.Blažek RudolfMusil Josef ml.     1324
7.Polák JosefJedlička Lukáš     0325
8.Málek MichalGrešo Jakub     0326
9.Blažek RudolfVeselý Jakub     3236
10.Schiffneder PavelMusil Josef ml.     1337
11.Málek MichalJedlička Lukáš     0338
12.Blažek RudolfGrešo Jakub     3048
13.Schiffneder PavelVeselý Jakub     0349
14.Polák JosefMusil Josef ml.     3059
15.Blažek RudolfJedlička Lukáš     3069
16.Fojt AntonínGrešo Jakub     03610
17.Polák JosefVeselý Jakub     03611
18.Málek MichalMusil Josef ml.     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schiffneder Pavel03Jedlička Lukáš31
Polák Josef22Grešo Jakub22
Málek Michal04Veselý Jakub31
Blažek Rudolf31Musil Josef ml.31
Fojt Antonín01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:V. Opatovice CVrchní
rozhodčí:
Gerbrich Radim
HOSTUJÍCÍ:Kunice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežnická 430, Velké Opatovice 679 63, Tělocvična bývalého učilištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:39 Kunice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerbrich Radim
Türk Petr ml.
 
 
Fiala Jiří
Fiala Jan
 
 
     2301
2.Kalas František
Šumbera Ondřej
 
 
Mrázek David
Opluštil Roman
 
 
     1302
3.Gerbrich RadimFiala Jan     3012
4.Türk Petr ml.Fiala Jiří     3222
5.Kalas FrantišekMrázek David     2323
6.Šumbera OndřejOpluštil Roman     1324
7.Türk Petr ml.Fiala Jan     1325
8.Kalas FrantišekFiala Jiří     3035
9.Šumbera OndřejMrázek David     0336
10.Gerbrich RadimOpluštil Roman     3146
11.Kalas FrantišekFiala Jan     3156
12.Šumbera OndřejFiala Jiří     0357
13.Gerbrich RadimMrázek David     3267
14.Türk Petr ml.Opluštil Roman     2368
15.Šumbera OndřejFiala Jan     1369
16.Gerbrich RadimFiala Jiří     3079
17.Türk Petr ml.Mrázek David     13710
18.Kalas FrantišekOpluštil Roman     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gerbrich Radim40Fiala Jan22
Türk Petr ml.13Fiala Jiří13
Kalas František22Mrázek David31
Šumbera Ondřej04Opluštil Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Brťov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:47 Brťov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
Pavlů Martin
Dobrovolný Lukáš
 
 
     3110
2.Parák Daniel
Žáček Vítězslav
 
 
Svoboda Jiří
Tatíček Aleš
 
 
     0311
3.Vlček JosefPavlů Martin     2312
4.Parák DanielDobrovolný Lukáš     0313
5.Sekanina ZdeněkSvoboda Jiří     3123
6.Žáček VítězslavTatíček Aleš     0324
7.Parák DanielPavlů Martin     0325
8.Sekanina ZdeněkDobrovolný Lukáš     3135
9.Žáček VítězslavSvoboda Jiří     1336
10.Vlček JosefTatíček Aleš     1337
11.Sekanina ZdeněkPavlů Martin     3247
12.Mazánek MatějDobrovolný Lukáš     0348
13.Vlček JosefSvoboda Jiří     0349
14.Parák DanielTatíček Aleš     03410
15.Mazánek MatějPavlů Martin     03411
16.Vlček JosefDobrovolný Lukáš     13412
17.Parák DanielSvoboda Jiří     03413
18.Sekanina ZdeněkTatíček Aleš     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlček Josef04Pavlů Martin31
Parák Daniel04Dobrovolný Lukáš31
Sekanina Zdeněk31Svoboda Jiří31
Žáček Vítězslav02Tatíček Aleš40
Mazánek Matěj02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice DVrchní
rozhodčí:
Vintr Pavel
HOSTUJÍCÍ:Kuničky ARozhodčí:Novohradský Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Paulík Vladimír
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Kalod Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:48 Kuničky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nečas Marek
Pokorný Martin
 
 
Skoták Jiří
Maňoušek Petr
 
 
     0301
2.Novohradská Karolína
Přikryl Vojtěch
 
 
Karandyszewský Jaroslav
Kazda Tomáš
 
 
     0302
3.Nečas MarekSkoták Jiří     0303
4.Pokorný MartinMaňoušek Petr     0304
5.Novohradská KarolínaKarandyszewský Jaroslav     2305
6.Přikryl VojtěchKazda Tomáš     0306
7.Pokorný MartinSkoták Jiří     1307
8.Novohradská KarolínaMaňoušek Petr     1308
9.Přikryl VojtěchKarandyszewský Jaroslav     0309
10.Nečas MarekKazda Tomáš     13010
11.Novohradská KarolínaSkoták Jiří     13011
12.Přikryl VojtěchMaňoušek Petr     32111
13.Nečas MarekKarandyszewský Jaroslav     23112
14.Pokorný MartinKazda Tomáš     03113
15.Přikryl VojtěchSkoták Jiří     30213
16.Nečas MarekMaňoušek Petr     13214
17.Pokorný MartinKarandyszewský Jaroslav     31314
18.Novohradská KarolínaKazda Tomáš     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nečas Marek04Skoták Jiří31
Pokorný Martin13Maňoušek Petr31
Novohradská Karolína04Karandyszewský Jaroslav31
Přikryl Vojtěch22Kazda Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín EVrchní
rozhodčí:
Maresch Robert
HOSTUJÍCÍ:Boskovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54 Boskovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burgr Vojtěch
Tušla Antonín
 
 
Fučík Petr
Sivera Pavel
 
 
     1301
2.Doskočil Denis
Pelíšek Tomáš
 
 
Votoček Michal
Votoček Lukáš
 
 
     0302
3.Doskočil DenisFučík Petr     0303
4.Burgr VojtěchSivera Pavel     0304
5.Tušla AntonínVotoček Michal     0305
6.Pelíšek TomášVotoček Lukáš     0306
7.Burgr VojtěchFučík Petr     0307
8.Tušla AntonínSivera Pavel     0308
9.Pelíšek TomášVotoček Michal     0309
10.Doskočil DenisVotoček Lukáš     03010
11.Tušla AntonínFučík Petr     03011
12.Pelíšek TomášSivera Pavel     03012
13.Doskočil DenisVotoček Michal     03013
14.Burgr VojtěchVotoček Lukáš     13014
15.Pelíšek TomášFučík Petr     03015
16.Doskočil DenisSivera Pavel     03016
17.Burgr VojtěchVotoček Michal     03017
18.Tušla AntonínVotoček Lukáš     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doskočil Denis04Fučík Petr40
Burgr Vojtěch04Sivera Pavel40
Tušla Antonín04Votoček Michal40
Pelíšek Tomáš04Votoček Lukáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát DVrchní
rozhodčí:
Unčovský Josef
HOSTUJÍCÍ:Olešnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:8 Kunštát D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podsedník Bohumír
Hrubý Jan
 
 
Kříž Petr
Křížová Karolína
 
 
     3010
2.Unčovský Josef
Šauer Martin
 
 
Sedláčková Pavla
Hanák Miroslav
 
 
     3020
3.Podsedník BohumírKříž Petr     2321
4.Hrubý JanKřížová Karolína     3231
5.Unčovský JosefSedláčková Pavla     3041
6.Šauer MartinHanák Miroslav     3051
7.Hrubý JanKříž Petr     3061
8.Unčovský JosefKřížová Karolína     3071
9.Šauer MartinSedláčková Pavla     3081
10.Podsedník BohumírHanák Miroslav     3091
11.Unčovský JosefKříž Petr     30101
12.Šauer MartinKřížová Karolína     30111
13.Podsedník BohumírSedláčková Pavla     30121
14.Hrubý JanHanák Miroslav     30131
15.Šauer MartinKříž Petr     03132
16.Podsedník BohumírKřížová Karolína     30142
17.Hrubý JanSedláčková Pavla     30152
18.Unčovský JosefHanák Miroslav     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Podsedník Bohumír31Kříž Petr22
Hrubý Jan40Křížová Karolína04
Unčovský Josef40Sedláčková Pavla04
Šauer Martin31Hanák Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá CVrchní
rozhodčí:
Slepánek František
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:28 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepánek František
Tichá Iva
 
 
Valach Jaroslav
Čupr Josef
 
 
     0301
2.Pukl Luděk ml.
Šindelka Ondřej
 
 
Dujka František
Hloušek Ondřej
 
 
     3011
3.Slepánek FrantišekValach Jaroslav     2312
4.Pukl Luděk ml.Čupr Josef     1313
5.Tichá IvaDujka František     3023
6.Šindelka OndřejHloušek Ondřej     3033
7.Pukl Luděk ml.Valach Jaroslav     0334
8.Tichá IvaČupr Josef     2335
9.Šindelka OndřejDujka František     3045
10.Slepánek FrantišekHloušek Ondřej     3155
11.Tichá IvaValach Jaroslav     1356
12.Šindelka OndřejČupr Josef     0357
13.Slepánek FrantišekDujka František     3067
14.Pukl Luděk ml.Hloušek Ondřej     3077
15.Šindelka OndřejValach Jaroslav     0378
16.Slepánek FrantišekČupr Josef     0379
17.Pukl Luděk ml.Dujka František     3089
18.Tichá IvaHloušek Ondřej     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slepánek František22Valach Jaroslav40
Pukl Luděk ml.22Čupr Josef40
Tichá Iva22Dujka František04
Šindelka Ondřej22Hloušek Ondřej04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS