Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šošůvka DVrchní
rozhodčí:
Mikulášek Josef
HOSTUJÍCÍ:Bořitov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47 Bořitov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dujka František
Hloušek Ondřej
 
 
Schiffneder Pavel
Polák Josef
 
 
     0301
2.Čupr Josef
Šindelka Stanislav ml.
 
 
Blažek Rudolf
Ostrý Alois
 
 
     1302
3.Čupr JosefMálek Michal     2303
4.Hloušek OndřejSchiffneder Pavel     0304
5.Šindelka Stanislav ml.Polák Josef     0305
6.Dujka FrantišekBlažek Rudolf     0306
7.Hloušek OndřejMálek Michal     0307
8.Šindelka Stanislav ml.Schiffneder Pavel     0308
9.Dujka FrantišekPolák Josef     1309
10.Čupr JosefBlažek Rudolf     3119
11.Šindelka Stanislav ml.Málek Michal     13110
12.Dujka FrantišekSchiffneder Pavel     03111
13.Čupr JosefPolák Josef     30211
14.Hloušek OndřejBlažek Rudolf     03212
15.Dujka FrantišekMálek Michal     03213
16.Čupr JosefSchiffneder Pavel     31313
17.Hloušek OndřejPolák Josef     03314
18.Šindelka Stanislav ml.Blažek Rudolf     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čupr Josef31Málek Michal40
Hloušek Ondřej04Schiffneder Pavel31
Šindelka Stanislav ml.04Polák Josef31
Dujka František04Blažek Rudolf31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Olešnice CVrchní
rozhodčí:
Kovář Radim
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá CRozhodčí:Kánský Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Generála Čápka 80, 679 74 Olešnice, Orlovna, Katolický důmRozhodčí:Kříž Petr
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Peterka Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:52 Okrouhlá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Petr
Křížová Karolína
 
 
Tichá Iva
Slepánek František
 
 
     0301
2.Sedláčková Pavla
Král Martin st.
 
 
Šindelka Ondřej
Pukl Luděk ml.
 
 
     0302
3.Kříž PetrŠindelka Ondřej     3112
4.Křížová KarolínaPukl Luděk ml.     1313
5.Sedláčková PavlaTichá Iva     0314
6.Král Martin st.Slepánek František     0315
7.Křížová KarolínaŠindelka Ondřej     0316
8.Sedláčková PavlaPukl Luděk ml.     0317
9.Král Martin st.Tichá Iva     0318
10.Kříž PetrSlepánek František     0319
11.Žíla RomanŠindelka Ondřej     13110
12.Král Martin st.Pukl Luděk ml.     03111
13.Kříž PetrTichá Iva     23112
14.Křížová KarolínaSlepánek František     23113
15.Král Martin st.Šindelka Ondřej     03114
16.Kříž PetrPukl Luděk ml.     03115
17.Křížová KarolínaTichá Iva     03116
18.Žíla RomanSlepánek František     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kříž Petr13Šindelka Ondřej31
Křížová Karolína04Pukl Luděk ml.40
Sedláčková Pavla02Tichá Iva40
Král Martin st.04Slepánek František40
Žíla Roman02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Boskovice CVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Kunštát DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:42 Kunštát D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votoček Michal
Votoček Lukáš
 
 
Podsedník Bohumír
Hrubý Jan
 
 
     3110
2.Vu Patrik
Pořízka Milan
 
 
Unčovský Josef
Šauer Martin
 
 
     1311
3.Votoček MichalPodsedník Bohumír     3021
4.Votoček LukášUnčovský Josef     1322
5.Vu PatrikHrubý Jan     0323
6.Pořízka MilanŠauer Martin     3033
7.Votoček LukášPodsedník Bohumír     0334
8.Vu PatrikUnčovský Josef     0335
9.Pořízka MilanHrubý Jan     0336
10.Votoček MichalŠauer Martin     3146
11.Vu PatrikPodsedník Bohumír     0347
12.Pořízka MilanUnčovský Josef     1348
13.Votoček MichalHrubý Jan     3258
14.Votoček Lukᚊauer Martin     1359
15.Pořízka MilanPodsedník Bohumír     23510
16.Votoček MichalUnčovský Josef     32610
17.Votoček LukášHrubý Jan     03611
18.Vu PatrikŠauer Martin     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Votoček Michal40Podsedník Bohumír31
Votoček Lukáš04Unčovský Josef31
Vu Patrik04Hrubý Jan31
Pořízka Milan13Šauer Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kuničky AVrchní
rozhodčí:
Karandyszewský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Křetín ERozhodčí:Maňoušek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kuničky 103, vedle hospodyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:21 Kuničky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoták Jiří
Maňoušek Petr
 
 
Tušla Antonín
Burgr Vojtěch
 
 
     3010
2.Karandyszewský Jaroslav
Kazda Tomáš
 
 
Pelíšek Tomáš
Doskočil Denis
 
 
     3020
3.Skoták JiříTušla Antonín     3030
4.Karandyszewský JaroslavBurgr Vojtěch     3040
5.Kazda TomášPelíšek Tomáš     3050
6.Maňoušek MarekDoskočil Denis     1351
7.Karandyszewský JaroslavTušla Antonín     1352
8.Kazda TomášBurgr Vojtěch     3162
9.Maňoušek MarekPelíšek Tomáš     3172
10.Skoták JiříDoskočil Denis     1373
11.Kazda TomášTušla Antonín     3083
12.Maňoušek MarekBurgr Vojtěch     1384
13.Skoták JiříPelíšek Tomáš     1385
14.Karandyszewský JaroslavDoskočil Denis     3095
15.Maňoušek MarekTušla Antonín     1396
16.Skoták JiříBurgr Vojtěch     31106
17.Karandyszewský JaroslavPelíšek Tomáš     30116
18.Kazda TomášDoskočil Denis     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skoták Jiří22Tušla Antonín22
Karandyszewský Jaroslav31Burgr Vojtěch13
Kazda Tomáš40Pelíšek Tomáš13
Maňoušek Marek13Doskočil Denis22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brťov AVrchní
rozhodčí:
Dobrovolný Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Petrovice DRozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brťov-Jeneč, Tišnovská 80Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:19 Brťov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlů Martin
Kozel Ivan
 
 
Pokorný Martin
Nečas Marek
 
 
     3010
2.Svoboda Jiří
Tatíček Aleš
 
 
Novohradský Pavel
Novohradská Karolína
 
 
     3020
3.Pavlů MartinPokorný Martin     2321
4.Kozel IvanNečas Marek     3031
5.Svoboda JiříNovohradský Pavel     3041
6.Tatíček AlešNovohradská Karolína     3051
7.Kozel IvanPokorný Martin     2352
8.Svoboda JiříNečas Marek     3162
9.Tatíček AlešNovohradský Pavel     0363
10.Pavlů MartinNovohradská Karolína     3073
11.Svoboda JiříPokorný Martin     3183
12.Tatíček AlešNečas Marek     3093
13.Pavlů MartinNovohradský Pavel     31103
14.Kozel IvanNovohradská Karolína     13104
15.Tatíček AlešPokorný Martin     31114
16.Pavlů MartinNečas Marek     30124
17.Kozel IvanNovohradský Pavel     13125
18.Svoboda JiříNovohradská Karolína     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlů Martin31Pokorný Martin22
Kozel Ivan13Nečas Marek04
Svoboda Jiří40Novohradský Pavel22
Tatíček Aleš31Novohradská Karolína13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunice AVrchní
rozhodčí:
Opluštil Roman
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kunice 13Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:23 Kunice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jan
Žáček Lukáš
 
 
Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
     3110
2.Mrázek David
Opluštil Roman
 
 
Grmela Marek
Žáček Vítězslav
 
 
     3120
3.Fiala JanSekanina Zdeněk     3030
4.Žáček LukášGrmela Marek     1331
5.Mrázek DavidVlček Josef     3141
6.Opluštil RomanŽáček Vítězslav     3051
7.Žáček LukášSekanina Zdeněk     3161
8.Mrázek DavidGrmela Marek     0362
9.Opluštil RomanVlček Josef     3272
10.Fiala JanŽáček Vítězslav     3082
11.Mrázek DavidSekanina Zdeněk     3092
12.Opluštil RomanGrmela Marek     32102
13.Fiala JanVlček Josef     23103
14.Žáček LukášMazánek Matěj     30113
15.Opluštil RomanSekanina Zdeněk     32123
16.Fiala JanGrmela Marek     32133
17.Žáček LukášVlček Josef     32143
18.Cvrkal TomášMazánek Matěj     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Jan31Sekanina Zdeněk04
Žáček Lukáš31Grmela Marek22
Mrázek David21Vlček Josef13
Opluštil Roman40Žáček Vítězslav02
Cvrkal Tomáš10Mazánek Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velenov BVrchní
rozhodčí:
Veselý Jakub
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velenov 74, 680 01, BoskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32602:611Velenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Písařík Michal
Jedlička Lukáš
 
 
Dočekal Marek
Türk Petr ml.
 
 
563  3010
2.Veselý Jakub
Musil Josef ml.
 
 
Gerbrich Radim
Kalas František
 
 
-3-4-8  0311
3.Grešo JakubDočekal Marek8106  3021
4.Jedlička LukášTürk Petr ml.-98105 3131
5.Veselý JakubGerbrich Radim-3-6-10  0332
6.Musil Josef ml.Kalas František-49-107-82333
7.Jedlička LukášDočekal Marek-108110 3143
8.Veselý JakubTürk Petr ml.-6-8-7  0344
9.Musil Josef ml.Gerbrich Radim95-7-783254
10.Grešo JakubKalas František10-3-6-7 1355
11.Písařík MichalDočekal Marek846  3065
12.Musil Josef ml.Türk Petr ml.11-998 3175
13.Grešo JakubGerbrich Radim-1110-11-3 1376
14.Jedlička LukášKalas František-7-77-2 1377
15.Musil Josef ml.Dočekal Marek629  3087
16.Grešo JakubTürk Petr ml.6-789 3197
17.Jedlička LukášGerbrich Radim-3-2-8  0398
18.Písařík MichalKalas František6-99-5632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grešo Jakub22Dočekal Marek04
Jedlička Lukáš22Türk Petr ml.13
Veselý Jakub02Gerbrich Radim31
Musil Josef ml.31Kalas František31
Písařík Michal20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline