Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov CVrchní
rozhodčí:
Ostrý Alois
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ostrý Alois
Blažek Rudolf
 
 
Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
     3210
2.Málek Karel
Kopecký Karel
 
 
Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
     0311
3.Blažek RudolfSekanina Zdeněk     2312
4.Málek KarelVlček Josef     0313
5.Kopecký KarelGrmela Marek     2314
6.Polák JosefParák Daniel     3124
7.Málek KarelSekanina Zdeněk     0325
8.Kopecký KarelVlček Josef     1326
9.Polák JosefGrmela Marek     1327
10.Blažek RudolfParák Daniel     3037
11.Kopecký KarelSekanina Zdeněk     1338
12.Polák JosefVlček Josef     1339
13.Blažek RudolfGrmela Marek     3149
14.Schiffneder PavelŽáček Vítězslav     3059
15.Polák JosefSekanina Zdeněk     3169
16.Blažek RudolfVlček Josef     13610
17.Schiffneder PavelGrmela Marek     32710
18.Kopecký KarelŽáček Vítězslav     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Rudolf22Sekanina Zdeněk31
Málek Karel02Vlček Josef40
Kopecký Karel13Grmela Marek22
Polák Josef22Parák Daniel02
Schiffneder Pavel20Žáček Vítězslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice DVrchní
rozhodčí:
Vintr Pavel
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice CRozhodčí:Novohradský Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Foit Miroslav
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Paulík Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:169:50 V. Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nečas Marek
Pokorný Martin
 
 
Dočekal Marek
Türk Petr ml.
 
 
     0301
2.Novohradská Karolína
Přikryl Vojtěch
 
 
Gerbrich Radim
Kalas František
 
 
     0302
3.Nečas MarekDočekal Marek     2303
4.Pokorný MartinTürk Petr ml.     0304
5.Novohradská KarolínaGerbrich Radim     0305
6.Přikryl VojtěchKalas František     0306
7.Pokorný MartinDočekal Marek     3116
8.Novohradská KarolínaTürk Petr ml.     0317
9.Přikryl VojtěchGerbrich Radim     0318
10.Nečas MarekKalas František     0319
11.Novohradská KarolínaDočekal Marek     3129
12.Přikryl VojtěchTürk Petr ml.     13210
13.Nečas MarekGerbrich Radim     03211
14.Pokorný MartinKalas František     03212
15.Přikryl VojtěchDočekal Marek     03213
16.Nečas MarekTürk Petr ml.     03214
17.Pokorný MartinGerbrich Radim     03215
18.Novohradská KarolínaKalas František     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nečas Marek04Dočekal Marek22
Pokorný Martin13Türk Petr ml.40
Novohradská Karolína13Gerbrich Radim40
Přikryl Vojtěch04Kalas František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín EVrchní
rozhodčí:
Maresch Michal
HOSTUJÍCÍ:Velenov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1413:44 Velenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burgr Vojtěch
Tušla Antonín
 
 
Grešo Jakub
Veselý Jakub
 
 
     0301
2.Pelíšek Tomáš
Bačovský Vojtěch
 
 
Písařík Michal
Jedlička Lukáš
 
 
     0302
3.Burgr VojtěchGrešo Jakub     0303
4.Tušla AntonínVeselý Jakub     0304
5.Pelíšek TomášPísařík Michal     0305
6.Bačovský VojtěchJedlička Lukáš     0306
7.Tušla AntonínGrešo Jakub     0307
8.Pelíšek TomášVeselý Jakub     0308
9.Bačovský VojtěchHavel Jiří     3018
10.Burgr VojtěchJedlička Lukáš     0319
11.Pelíšek TomášGrešo Jakub     03110
12.Bačovský VojtěchVeselý Jakub     30210
13.Burgr VojtěchHavel Jiří     32310
14.Tušla AntonínJedlička Lukáš     03311
15.Bačovský VojtěchGrešo Jakub     03312
16.Burgr VojtěchVeselý Jakub     13313
17.Tušla AntonínHavel Jiří     30413
18.Pelíšek TomášJedlička Lukáš     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Burgr Vojtěch13Grešo Jakub40
Tušla Antonín13Veselý Jakub31
Pelíšek Tomáš04Písařík Michal10
Bačovský Vojtěch22Jedlička Lukáš40
   Havel Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát DVrchní
rozhodčí:
Unčovský Josef
HOSTUJÍCÍ:Kunice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:39 Kunice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podsedník Bohumír
Sojka Ondřej
 
 
Mrázek David
Opluštil Roman
 
 
     0301
2.Hrubý Jan
Unčovský Josef
 
 
Fiala Jiří
Fiala Jan
 
 
     3011
3.Podsedník BohumírMrázek David     0312
4.Hrubý JanOpluštil Roman     3222
5.Unčovský JosefFiala Jiří     0323
6.Sojka OndřejFiala Jan     0324
7.Hrubý JanMrázek David     0325
8.Unčovský JosefOpluštil Roman     3135
9.Sojka OndřejFiala Jiří     0336
10.Podsedník BohumírFiala Jan     0337
11.Unčovský JosefMrázek David     3147
12.Sojka OndřejŽáček Lukáš     0348
13.Podsedník BohumírFiala Jiří     2349
14.Hrubý JanFiala Jan     3259
15.Sojka OndřejMrázek David     03510
16.Podsedník BohumírŽáček Lukáš     32610
17.Hrubý JanFiala Jiří     30710
18.Unčovský JosefFiala Jan     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podsedník Bohumír13Mrázek David31
Hrubý Jan31Opluštil Roman02
Unčovský Josef31Fiala Jiří31
Sojka Ondřej04Fiala Jan22
   Žáček Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá CVrchní
rozhodčí:
Slepánek František
HOSTUJÍCÍ:Brťov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:47 Brťov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepánek František
Tichá Iva
 
 
Svoboda Jiří
Tatíček Aleš
 
 
     1301
2.Šindelka Ondřej
Bašný Josef
 
 
Pavlů Martin
Dobrovolný Lukáš
 
 
     1302
3.Bašný JosefSvoboda Jiří     3012
4.Šindelka OndřejTatíček Aleš     0313
5.Tichá IvaPavlů Martin     1314
6.Slepánek FrantišekDobrovolný Lukáš     0315
7.Šindelka OndřejSvoboda Jiří     0316
8.Tichá IvaTatíček Aleš     1317
9.Slepánek FrantišekPavlů Martin     1318
10.Bašný JosefDobrovolný Lukáš     0319
11.Tichá IvaSvoboda Jiří     3229
12.Slepánek FrantišekTatíček Aleš     23210
13.Bašný JosefPavlů Martin     30310
14.Šindelka OndřejDobrovolný Lukáš     03311
15.Slepánek FrantišekSvoboda Jiří     13312
16.Bašný JosefTatíček Aleš     13313
17.Šindelka OndřejPavlů Martin     03314
18.Tichá IvaDobrovolný Lukáš     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bašný Josef22Svoboda Jiří22
Šindelka Ondřej04Tatíček Aleš40
Tichá Iva13Pavlů Martin31
Slepánek František04Dobrovolný Lukáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šošůvka DVrchní
rozhodčí:
Obalil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Kuničky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39 Kuničky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dujka František
Buráň Filip
 
 
Skoták Jiří
Karandyszewský David
 
 
WO    0301
2.Čupr Josef
Hloušek Ondřej
 
 
Karandyszewský Jaroslav
Maňoušek Petr
 
 
     0302
3.Čupr JosefKarandyszewský David     3112
4.Hloušek OndřejKarandyszewský Jaroslav     3122
5.Dujka FrantišekSkoták Jiří     1323
6.Kazda TomášWO    0324
7.Hloušek OndřejKarandyszewský David     0325
8.Dujka FrantišekKarandyszewský Jaroslav     3135
9.Skoták JiříWO    0336
10.Čupr JosefKazda Tomáš     3046
11.Dujka FrantišekKarandyszewský David     1347
12.Karandyszewský JaroslavWO    0348
13.Čupr JosefSkoták Jiří     3158
14.Hloušek OndřejKazda Tomáš     2359
15.Karandyszewský DavidWO    03510
16.Čupr JosefKarandyszewský Jaroslav     32610
17.Hloušek OndřejSkoták Jiří     30710
18.Dujka FrantišekKazda Tomáš     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čupr Josef40Karandyszewský David21
Hloušek Ondřej22Karandyszewský Jaroslav03
Dujka František13Skoták Jiří12
   Kazda Tomáš21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Olešnice CVrchní
rozhodčí:
Kadlec Jiří
HOSTUJÍCÍ:Boskovice CRozhodčí:Kříž Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Generála Čápka 80, 679 74 Olešnice, Orlovna, Katolický důmRozhodčí:Křížová Karolína
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kánský Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:166:50 Boskovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Petr
Křížová Karolína
 
 
Sivera Pavel
Vu Patrik
 
 
     3010
2.Kánský Tomáš
Sobotka František
 
 
Votoček Michal
Votoček Lukáš
 
 
     0311
3.Kříž PetrVotoček Lukáš     0312
4.Křížová KarolínaVotoček Michal     0313
5.Kánský TomášSivera Pavel     0314
6.Sobotka FrantišekVu Patrik     0315
7.Křížová KarolínaVotoček Lukáš     0316
8.Kánský TomášVotoček Michal     0317
9.Sobotka FrantišekSivera Pavel     0318
10.Kříž PetrVu Patrik     0319
11.Kánský TomášVotoček Lukáš     03110
12.Sobotka FrantišekVotoček Michal     03111
13.Kříž PetrSivera Pavel     03112
14.Křížová KarolínaVu Patrik     32212
15.Sobotka FrantišekVotoček Lukáš     03213
16.Jančík MichalVotoček Michal     03214
17.Křížová KarolínaSivera Pavel     03215
18.Kánský TomášVu Patrik     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Petr03Votoček Lukáš40
Křížová Karolína13Votoček Michal40
Kánský Tomáš04Sivera Pavel40
Sobotka František04Vu Patrik31
Jančík Michal01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline