Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kuničky AVrchní
rozhodčí:
Karandyszewský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Bořitov CRozhodčí:Maňoušek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kuničky 103, vedle hospodyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:21 Kuničky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karandyszewský David
Skoták Jiří
 
 
Schiffneder Pavel
Málek Michal
 
 
     3010
2.Karandyszewský Jaroslav
Maňoušek Petr
 
 
Fojt Antonín
Ostrý Alois
 
 
     3120
3.Skoták JiříSchiffneder Pavel     3130
4.Karandyszewský DavidMálek Michal     3040
5.Karandyszewský JaroslavFojt Antonín     3050
6.Maňoušek PetrOstrý Alois     3260
7.Karandyszewský DavidSchiffneder Pavel     3070
8.Karandyszewský JaroslavMálek Michal     3180
9.Maňoušek PetrFojt Antonín     3090
10.Skoták JiříOstrý Alois     2391
11.Karandyszewský JaroslavSchiffneder Pavel     31101
12.Kazda TomášMálek Michal     32111
13.Skoták JiříFojt Antonín     32121
14.Karandyszewský DavidOstrý Alois     13122
15.Kazda TomášSchiffneder Pavel     32132
16.Skoták JiříMálek Michal     32142
17.Karandyszewský DavidFojt Antonín     30152
18.Karandyszewský JaroslavOstrý Alois     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skoták Jiří31Schiffneder Pavel04
Karandyszewský David31Málek Michal04
Karandyszewský Jaroslav40Fojt Antonín04
Maňoušek Petr20Ostrý Alois22
Kazda Tomáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brťov AVrchní
rozhodčí:
Dobrovolný Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Boskovice CRozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brťov-Jeneč, Tišnovská 80Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:29 Brťov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jiří
Tatíček Aleš
 
 
Votoček Michal
Holý Vítek
 
 
     3110
2.Dobrovolný Lukáš
Pavlů Martin
 
 
Sivera Pavel
Pořízka Milan
 
 
     1311
3.Svoboda JiříVotoček Michal     1312
4.Tatíček AlešHolý Vítek     3022
5.Dobrovolný LukášSivera Pavel     3032
6.Pavlů MartinPořízka Milan     3142
7.Tatíček AlešVotoček Michal     2343
8.Dobrovolný LukášHolý Vítek     3253
9.Pavlů MartinSivera Pavel     3163
10.Svoboda JiříPořízka Milan     3173
11.Dobrovolný LukášVotoček Michal     1374
12.Pavlů MartinHolý Vítek     1375
13.Svoboda JiříSivera Pavel     3085
14.Tatíček AlešPořízka Milan     3095
15.Pavlů MartinVotoček Michal     1396
16.Svoboda JiříHolý Vítek     31106
17.Tatíček AlešSivera Pavel     23107
18.Dobrovolný LukášPořízka Milan     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jiří31Votoček Michal40
Tatíček Aleš22Holý Vítek13
Dobrovolný Lukáš31Sivera Pavel13
Pavlů Martin22Pořízka Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunice AVrchní
rozhodčí:
Opluštil Roman
HOSTUJÍCÍ:Olešnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kunice 13Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:26 Kunice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jiří
Fiala Jan
 
 
Kříž Petr
Hanák Miroslav
 
 
     2301
2.Mrázek David
Opluštil Roman
 
 
Křížová Karolína
Miluška Aleš
 
 
     3111
3.Fiala JiříKřížová Karolína     3021
4.Fiala JanHanák Miroslav     1322
5.Mrázek DavidKříž Petr     3132
6.Opluštil RomanMiluška Aleš     2333
7.Fiala JanKřížová Karolína     3043
8.Mrázek DavidHanák Miroslav     3153
9.Opluštil RomanKříž Petr     3263
10.Fiala JiříMiluška Aleš     1364
11.Mrázek DavidKřížová Karolína     3074
12.Opluštil RomanHanák Miroslav     2375
13.Fiala JiříKříž Petr     3185
14.Fiala JanMiluška Aleš     3095
15.Opluštil RomanKřížová Karolína     31105
16.Fiala JiříHanák Miroslav     13106
17.Fiala JanKříž Petr     30116
18.Mrázek DavidMiluška Aleš     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jiří22Křížová Karolína04
Fiala Jan31Hanák Miroslav31
Mrázek David40Kříž Petr04
Opluštil Roman22Miluška Aleš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velenov BVrchní
rozhodčí:
Veselý Jakub
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velenov 74, 680 01, BoskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:25587:579Velenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Josef ml.
Veselý Jakub
 
 
Valach Jaroslav
Sedlák Ivo
 
 
89-10-8-92301
2.Písařík Michal
Jedlička Lukáš
 
 
Doležel Petr
Zouhar Michal
 
 
1072  3011
3.Musil Josef ml.Doležel Petr88-8-893221
4.Veselý JakubSedlák Ivo8-8-11-8 1322
5.Písařík MichalZouhar Michal78-8-7103232
6.Jedlička LukášValach Jaroslav-6-10-7  0333
7.Veselý JakubDoležel Petr-8-7-6  0334
8.Písařík MichalSedlák Ivo888  3044
9.Jedlička LukášZouhar Michal1068  3054
10.Musil Josef ml.Valach Jaroslav88-9-6103264
11.Písařík MichalDoležel Petr88-910 3174
12.Jedlička LukášHloušek Ondřej685  3084
13.Musil Josef ml.Zouhar Michal788  3094
14.Veselý JakubValach JaroslavWO    0395
15.Jedlička LukášDoležel Petr667  30105
16.Musil Josef ml.Hloušek Ondřej788  30115
17.Veselý JakubZouhar MichalWO    03116
18.Písařík MichalValach Jaroslav769  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Josef ml.40Doležel Petr13
Veselý Jakub02Sedlák Ivo11
Písařík Michal40Zouhar Michal03
Jedlička Lukáš31Valach Jaroslav12
   Hloušek Ondřej02
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:V. Opatovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežnická 430, Velké Opatovice 679 63, Tělocvična bývalého učilištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:18 V. Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerbrich Radim
Kalas František
 
 
Šindelka Ondřej
Pukl Luděk ml.
 
 
     3010
2.Türk Petr ml.
Dočekal Marek
 
 
Slepánek František
Tichá Iva
 
 
     3220
3.Gerbrich RadimŠindelka Ondřej     3030
4.Kalas FrantišekPukl Luděk ml.     3140
5.Türk Petr ml.Slepánek František     3050
6.Dočekal MarekTichá Iva     0351
7.Kalas FrantišekŠindelka Ondřej     3061
8.Türk Petr ml.Pukl Luděk ml.     3271
9.Dočekal MarekSlepánek František     3181
10.Gerbrich RadimTichá Iva     3091
11.Türk Petr ml.Šindelka Ondřej     31101
12.Dočekal MarekPukl Luděk ml.     31111
13.Gerbrich RadimSlepánek František     30121
14.Šumbera OndřejTichá Iva     03122
15.Dočekal MarekŠindelka Ondřej     30132
16.Gerbrich RadimPukl Luděk ml.     30142
17.Šumbera OndřejSlepánek František     03143
18.Türk Petr ml.Tichá Iva     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gerbrich Radim40Šindelka Ondřej04
Kalas František20Pukl Luděk ml.04
Türk Petr ml.40Slepánek František13
Dočekal Marek31Tichá Iva22
Šumbera Ondřej02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Kunštát DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:23 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
Hrubý Jan
Podsedník Bohumír
 
 
     3210
2.Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
Pravec Petr
Macháček Filip
 
 
     3020
3.Grmela MarekHrubý Jan     0321
4.Vlček JosefPodsedník Bohumír     3231
5.Sekanina ZdeněkPravec Petr     3041
6.Parák DanielMacháček Filip     3151
7.Vlček JosefHrubý Jan     1352
8.Sekanina ZdeněkPodsedník Bohumír     3262
9.Parák DanielPravec Petr     3072
10.Grmela MarekMacháček Filip     3082
11.Sekanina ZdeněkHrubý Jan     3292
12.Parák DanielPodsedník Bohumír     0393
13.Grmela MarekPravec Petr     30103
14.Vlček JosefMacháček Filip     30113
15.Parák DanielHrubý Jan     13114
16.Grmela MarekPodsedník Bohumír     32124
17.Vlček JosefPravec Petr     30134
18.Sekanina ZdeněkMacháček Filip     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grmela Marek31Hrubý Jan31
Vlček Josef31Podsedník Bohumír13
Sekanina Zdeněk40Pravec Petr04
Parák Daniel22Macháček Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice DVrchní
rozhodčí:
Vintr Pavel
HOSTUJÍCÍ:Křetín ERozhodčí:Kalod Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Novohradský Jakub
Datum dle rozpisu08. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Pavlíček Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38 Křetín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Vojtěch
Novohradská Karolína
 
 
Tušla Antonín
Burgr Vojtěch
 
 
     1301
2.Pokorný Martin
Nečas Marek
 
 
Pelíšek Tomáš
Doskočil Denis
 
 
     3211
3.Přikryl VojtěchTušla Antonín     0312
4.Novohradská KarolínaBurgr Vojtěch     3122
5.Nečas MarekPelíšek Tomáš     3032
6.Pokorný MartinDoskočil Denis     3142
7.Novohradská KarolínaTušla Antonín     1343
8.Nečas MarekBurgr Vojtěch     3053
9.Pokorný MartinPelíšek Tomáš     3263
10.Přikryl VojtěchDoskočil Denis     0364
11.Nečas MarekTušla Antonín     2365
12.Pokorný MartinBurgr Vojtěch     3175
13.Přikryl VojtěchPelíšek Tomáš     0376
14.Novohradská KarolínaDoskočil Denis     0377
15.Pokorný MartinTušla Antonín     3187
16.Přikryl VojtěchBurgr Vojtěch     1388
17.Novohradská KarolínaPelíšek Tomáš     0389
18.Nečas MarekDoskočil Denis     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přikryl Vojtěch04Tušla Antonín31
Novohradská Karolína13Burgr Vojtěch13
Nečas Marek22Pelíšek Tomáš22
Pokorný Martin40Doskočil Denis31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS