Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá CVrchní
rozhodčí:
Slepánek František
HOSTUJÍCÍ:Bořitov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38 Bořitov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nahálka Vladimír
Slepánek František
 
 
Polák Josef
Schiffneder Pavel
 
 
     3010
2.Tichá Iva
Pukl Luděk ml.
 
 
Blažek Rudolf
Ostrý Alois
 
 
     1311
3.Nahálka VladimírMálek Michal     3021
4.Slepánek FrantišekSchiffneder Pavel     1322
5.Pukl Luděk ml.Blažek Rudolf     0323
6.Tichá IvaPolák Josef     3233
7.Slepánek FrantišekMálek Michal     0334
8.Pukl Luděk ml.Schiffneder Pavel     2335
9.Tichá IvaBlažek Rudolf     1336
10.Nahálka VladimírPolák Josef     3046
11.Pukl Luděk ml.Málek Michal     3156
12.Tichá IvaSchiffneder Pavel     0357
13.Nahálka VladimírBlažek Rudolf     3167
14.Slepánek FrantišekPolák Josef     0368
15.Tichá IvaMálek Michal     2369
16.Nahálka VladimírSchiffneder Pavel     3179
17.Slepánek FrantišekBlažek Rudolf     03710
18.Pukl Luděk ml.Polák Josef     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nahálka Vladimír40Málek Michal22
Slepánek František04Schiffneder Pavel31
Pukl Luděk ml.13Blažek Rudolf31
Tichá Iva13Polák Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šošůvka DVrchní
rozhodčí:
Obalil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Kunštát DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:33 Šošůvka D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dujka František
Hloušek Ondřej
 
 
Unčovský Josef
Šauer Martin
 
 
     0301
2.Čupr Josef
Valach Jaroslav
 
 
Podsedník Bohumír
Hrubý Jan
 
 
     3011
3.Dujka FrantišekUnčovský Josef     0312
4.Hloušek OndřejŠauer Martin     0313
5.Čupr JosefPodsedník Bohumír     3223
6.Valach JaroslavHrubý Jan     2324
7.Zouhar MichalUnčovský Josef     3234
8.Čupr JosefŠauer Martin     1335
9.Valach JaroslavPodsedník Bohumír     3045
10.Dujka FrantišekHrubý Jan     0346
11.Čupr JosefUnčovský Josef     3156
12.Valach JaroslavŠauer Martin     3066
13.Dujka FrantišekPodsedník Bohumír     0367
14.Zouhar MichalHrubý Jan     3077
15.Valach JaroslavUnčovský Josef     3287
16.Dujka FrantišekŠauer Martin     0388
17.Zouhar MichalPodsedník Bohumír     3098
18.Čupr JosefHrubý Jan     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dujka František04Unčovský Josef13
Hloušek Ondřej01Šauer Martin31
Čupr Josef31Podsedník Bohumír13
Valach Jaroslav31Hrubý Jan22
Zouhar Michal30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Olešnice CVrchní
rozhodčí:
Kadlec Jiří
HOSTUJÍCÍ:Křetín ERozhodčí:Kříž Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Generála Čápka 80, 679 74 Olešnice, Orlovna, Katolický důmRozhodčí:Křížová Karolína
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Sedláčková Pavla
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29 Olešnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Petr
Křížová Karolína
 
 
Tušla Antonín
Burgr Vojtěch
 
 
     3110
2.Sedláčková Pavla
Hanák Miroslav
 
 
Pelíšek Tomáš
Doskočil Denis
 
 
     3020
3.Kříž PetrBurgr Vojtěch     3130
4.Křížová KarolínaTušla Antonín     3040
5.Sedláčková PavlaPelíšek Tomáš     2341
6.Hanák MiroslavDoskočil Denis     1342
7.Křížová KarolínaBurgr Vojtěch     3252
8.Sedláčková PavlaTušla Antonín     0353
9.Hanák MiroslavPelíšek Tomáš     1354
10.Kříž PetrDoskočil Denis     3064
11.Sedláčková PavlaBurgr Vojtěch     0365
12.Hanák MiroslavTušla Antonín     1366
13.Kříž PetrPelíšek Tomáš     3076
14.Křížová KarolínaDoskočil Denis     3086
15.Hanák MiroslavBurgr Vojtěch     0387
16.Kříž PetrTušla Antonín     3097
17.Křížová KarolínaPelíšek Tomáš     31107
18.Sedláčková PavlaDoskočil Denis     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kříž Petr40Burgr Vojtěch22
Křížová Karolína40Tušla Antonín22
Sedláčková Pavla04Pelíšek Tomáš22
Hanák Miroslav04Doskočil Denis22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Boskovice CVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Petrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:14622:444Boskovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votoček Michal
Votoček Lukáš
 
 
Nečas Marek
Pokorný Martin
 
 
833  3010
2.Sivera Pavel
Harna Tomáš
 
 
Přikryl Vojtěch
Novohradská Karolína
 
 
4-5-2-9 1311
3.Votoček MichalNečas Marek855  3021
4.Votoček LukášPokorný Martin108-9-873231
5.Sivera PavelPřikryl Vojtěch774  3041
6.Harna TomášNovohradská Karolína-23-6-11 1342
7.Votoček LukášNečas Marek-8-134463252
8.Sivera PavelPokorný Martin566  3062
9.Harna TomášPřikryl Vojtěch867  3072
10.Votoček MichalNovohradská Karolína384  3082
11.Sivera PavelNečas Marek8-678 3192
12.Harna TomášPokorný Martin-9-7-9  0393
13.Votoček MichalPřikryl Vojtěch153  30103
14.Votoček LukášNovohradská Karolína487  30113
15.Harna TomášNečas Marek689  30123
16.Votoček MichalPokorný Martin864  30133
17.Votoček LukášPřikryl Vojtěch878  30143
18.Sivera PavelNovohradská Karolína758  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Votoček Michal40Nečas Marek04
Votoček Lukáš40Pokorný Martin13
Sivera Pavel40Přikryl Vojtěch04
Harna Tomáš22Novohradská Karolína13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kuničky AVrchní
rozhodčí:
Maňoušek Petr
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:Karandyszewský David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kuničky 103, vedle hospodyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:24737:663Kuničky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karandyszewský David
Skoták Jiří
 
 
Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
8-866 3110
2.Maňoušek Petr
Kazda Tomáš
 
 
Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
8-798 3120
3.Karandyszewský DavidSekanina Zdeněk8-89-5103230
4.Skoták JiříVlček Josef-89-71093240
5.Kazda TomášGrmela Marek-89-15-8 1341
6.Maňoušek PetrParák Daniel567  3051
7.Skoták JiříSekanina Zdeněk-11-910-10 1352
8.Kazda TomášVlček Josef8-89-783262
9.Maňoušek PetrGrmela Marek897  3072
10.Karandyszewský DavidParák Daniel768  3082
11.Kazda TomášSekanina Zdeněk8-9109 3192
12.Maňoušek PetrVlček Josef987  30102
13.Karandyszewský DavidGrmela Marek8-820-9732112
14.Skoták JiříParák Daniel897  30122
15.Maňoušek PetrSekanina Zdeněk8-8-99-823123
16.Karandyszewský DavidVlček Josef-87-9-10 13124
17.Skoták JiříGrmela Marek8-7910 31134
18.Kazda TomášParák Daniel867  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karandyszewský David31Sekanina Zdeněk22
Skoták Jiří31Vlček Josef13
Kazda Tomáš31Grmela Marek13
Maňoušek Petr31Parák Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brťov AVrchní
rozhodčí:
Dobrovolný Lukáš
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice CRozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brťov-Jeneč, Tišnovská 80Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29 Brťov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jiří
Kozel Ivan
 
 
Kalas František
Dočekal Marek
 
 
     1301
2.Pavlů Martin
Dobrovolný Lukáš
 
 
Gerbrich Radim
Türk Petr ml.
 
 
     3011
3.Svoboda JiříKalas František     3221
4.Kozel IvanDočekal Marek     3031
5.Pavlů MartinGerbrich Radim     1332
6.Dobrovolný LukášTürk Petr ml.     3042
7.Kozel IvanKalas František     0343
8.Pavlů MartinDočekal Marek     3053
9.Dobrovolný LukášGerbrich Radim     2354
10.Svoboda JiříTürk Petr ml.     3064
11.Pavlů MartinKalas František     2365
12.Dobrovolný LukášDočekal Marek     3075
13.Svoboda JiříGerbrich Radim     2376
14.Kozel IvanTürk Petr ml.     0377
15.Dobrovolný LukášKalas František     3187
16.Svoboda JiříDočekal Marek     3097
17.Kozel IvanGerbrich Radim     0398
18.Pavlů MartinTürk Petr ml.     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jiří31Kalas František22
Kozel Ivan13Dočekal Marek04
Pavlů Martin22Gerbrich Radim40
Dobrovolný Lukáš31Türk Petr ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunice AVrchní
rozhodčí:
Opluštil Roman
HOSTUJÍCÍ:Velenov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kunice 13Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:41 Velenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žáček Lukáš
Fiala Jan
 
 
Písařík Michal
Jedlička Lukáš
 
 
     2301
2.Mrázek David
Opluštil Roman
 
 
Veselý Jakub
Musil Josef ml.
 
 
     3211
3.Žáček LukášPísařík Michal     0312
4.Fiala JanJedlička Lukáš     3122
5.Mrázek DavidVeselý Jakub     3032
6.Opluštil RomanMusil Josef ml.     3142
7.Fiala JanPísařík Michal     1343
8.Mrázek DavidJedlička Lukáš     1344
9.Opluštil RomanVeselý Jakub     3154
10.Žáček LukášMusil Josef ml.     0355
11.Mrázek DavidPísařík Michal     1356
12.Opluštil RomanJedlička Lukáš     0357
13.Žáček LukášVeselý Jakub     2358
14.Fiala JanMusil Josef ml.     3168
15.Opluštil RomanPísařík Michal     0369
16.Žáček LukášJedlička Lukáš     03610
17.Fiala JanVeselý Jakub     32710
18.Mrázek DavidMusil Josef ml.     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žáček Lukáš04Písařík Michal40
Fiala Jan31Jedlička Lukáš31
Mrázek David13Veselý Jakub13
Opluštil Roman22Musil Josef ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov CVrchní
rozhodčí:
Málek Karel
HOSTUJÍCÍ:Velenov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41 Velenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schiffneder Pavel
Polák Josef
 
 
Jedlička Lukáš
Písařík Michal
 
 
     1301
2.Blažek Rudolf
Málek Michal
 
 
Veselý Jakub
Musil Josef ml.
 
 
     3211
3.Schiffneder PavelJedlička Lukáš     2312
4.Polák JosefGrešo Jakub     3122
5.Málek MichalVeselý Jakub     2323
6.Blažek RudolfMusil Josef ml.     1324
7.Polák JosefJedlička Lukáš     0325
8.Málek MichalGrešo Jakub     0326
9.Blažek RudolfVeselý Jakub     3236
10.Schiffneder PavelMusil Josef ml.     1337
11.Málek MichalJedlička Lukáš     0338
12.Blažek RudolfGrešo Jakub     3048
13.Schiffneder PavelVeselý Jakub     0349
14.Polák JosefMusil Josef ml.     3059
15.Blažek RudolfJedlička Lukáš     3069
16.Fojt AntonínGrešo Jakub     03610
17.Polák JosefVeselý Jakub     03611
18.Málek MichalMusil Josef ml.     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schiffneder Pavel03Jedlička Lukáš31
Polák Josef22Grešo Jakub22
Málek Michal04Veselý Jakub31
Blažek Rudolf31Musil Josef ml.31
Fojt Antonín01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:V. Opatovice CVrchní
rozhodčí:
Gerbrich Radim
HOSTUJÍCÍ:Kunice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežnická 430, Velké Opatovice 679 63, Tělocvična bývalého učilištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:39 Kunice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerbrich Radim
Türk Petr ml.
 
 
Fiala Jiří
Fiala Jan
 
 
     2301
2.Kalas František
Šumbera Ondřej
 
 
Mrázek David
Opluštil Roman
 
 
     1302
3.Gerbrich RadimFiala Jan     3012
4.Türk Petr ml.Fiala Jiří     3222
5.Kalas FrantišekMrázek David     2323
6.Šumbera OndřejOpluštil Roman     1324
7.Türk Petr ml.Fiala Jan     1325
8.Kalas FrantišekFiala Jiří     3035
9.Šumbera OndřejMrázek David     0336
10.Gerbrich RadimOpluštil Roman     3146
11.Kalas FrantišekFiala Jan     3156
12.Šumbera OndřejFiala Jiří     0357
13.Gerbrich RadimMrázek David     3267
14.Türk Petr ml.Opluštil Roman     2368
15.Šumbera OndřejFiala Jan     1369
16.Gerbrich RadimFiala Jiří     3079
17.Türk Petr ml.Mrázek David     13710
18.Kalas FrantišekOpluštil Roman     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gerbrich Radim40Fiala Jan22
Türk Petr ml.13Fiala Jiří13
Kalas František22Mrázek David31
Šumbera Ondřej04Opluštil Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Brťov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:47 Brťov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
Pavlů Martin
Dobrovolný Lukáš
 
 
     3110
2.Parák Daniel
Žáček Vítězslav
 
 
Svoboda Jiří
Tatíček Aleš
 
 
     0311
3.Vlček JosefPavlů Martin     2312
4.Parák DanielDobrovolný Lukáš     0313
5.Sekanina ZdeněkSvoboda Jiří     3123
6.Žáček VítězslavTatíček Aleš     0324
7.Parák DanielPavlů Martin     0325
8.Sekanina ZdeněkDobrovolný Lukáš     3135
9.Žáček VítězslavSvoboda Jiří     1336
10.Vlček JosefTatíček Aleš     1337
11.Sekanina ZdeněkPavlů Martin     3247
12.Mazánek MatějDobrovolný Lukáš     0348
13.Vlček JosefSvoboda Jiří     0349
14.Parák DanielTatíček Aleš     03410
15.Mazánek MatějPavlů Martin     03411
16.Vlček JosefDobrovolný Lukáš     13412
17.Parák DanielSvoboda Jiří     03413
18.Sekanina ZdeněkTatíček Aleš     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlček Josef04Pavlů Martin31
Parák Daniel04Dobrovolný Lukáš31
Sekanina Zdeněk31Svoboda Jiří31
Žáček Vítězslav02Tatíček Aleš40
Mazánek Matěj02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice DVrchní
rozhodčí:
Vintr Pavel
HOSTUJÍCÍ:Kuničky ARozhodčí:Novohradský Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Paulík Vladimír
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Kalod Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:48 Kuničky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nečas Marek
Pokorný Martin
 
 
Skoták Jiří
Maňoušek Petr
 
 
     0301
2.Novohradská Karolína
Přikryl Vojtěch
 
 
Karandyszewský Jaroslav
Kazda Tomáš
 
 
     0302
3.Nečas MarekSkoták Jiří     0303
4.Pokorný MartinMaňoušek Petr     0304
5.Novohradská KarolínaKarandyszewský Jaroslav     2305
6.Přikryl VojtěchKazda Tomáš     0306
7.Pokorný MartinSkoták Jiří     1307
8.Novohradská KarolínaMaňoušek Petr     1308
9.Přikryl VojtěchKarandyszewský Jaroslav     0309
10.Nečas MarekKazda Tomáš     13010
11.Novohradská KarolínaSkoták Jiří     13011
12.Přikryl VojtěchMaňoušek Petr     32111
13.Nečas MarekKarandyszewský Jaroslav     23112
14.Pokorný MartinKazda Tomáš     03113
15.Přikryl VojtěchSkoták Jiří     30213
16.Nečas MarekMaňoušek Petr     13214
17.Pokorný MartinKarandyszewský Jaroslav     31314
18.Novohradská KarolínaKazda Tomáš     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nečas Marek04Skoták Jiří31
Pokorný Martin13Maňoušek Petr31
Novohradská Karolína04Karandyszewský Jaroslav31
Přikryl Vojtěch22Kazda Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín EVrchní
rozhodčí:
Maresch Robert
HOSTUJÍCÍ:Boskovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54 Boskovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burgr Vojtěch
Tušla Antonín
 
 
Fučík Petr
Sivera Pavel
 
 
     1301
2.Doskočil Denis
Pelíšek Tomáš
 
 
Votoček Michal
Votoček Lukáš
 
 
     0302
3.Doskočil DenisFučík Petr     0303
4.Burgr VojtěchSivera Pavel     0304
5.Tušla AntonínVotoček Michal     0305
6.Pelíšek TomášVotoček Lukáš     0306
7.Burgr VojtěchFučík Petr     0307
8.Tušla AntonínSivera Pavel     0308
9.Pelíšek TomášVotoček Michal     0309
10.Doskočil DenisVotoček Lukáš     03010
11.Tušla AntonínFučík Petr     03011
12.Pelíšek TomášSivera Pavel     03012
13.Doskočil DenisVotoček Michal     03013
14.Burgr VojtěchVotoček Lukáš     13014
15.Pelíšek TomášFučík Petr     03015
16.Doskočil DenisSivera Pavel     03016
17.Burgr VojtěchVotoček Michal     03017
18.Tušla AntonínVotoček Lukáš     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doskočil Denis04Fučík Petr40
Burgr Vojtěch04Sivera Pavel40
Tušla Antonín04Votoček Michal40
Pelíšek Tomáš04Votoček Lukáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát DVrchní
rozhodčí:
Unčovský Josef
HOSTUJÍCÍ:Olešnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:8 Kunštát D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podsedník Bohumír
Hrubý Jan
 
 
Kříž Petr
Křížová Karolína
 
 
     3010
2.Unčovský Josef
Šauer Martin
 
 
Sedláčková Pavla
Hanák Miroslav
 
 
     3020
3.Podsedník BohumírKříž Petr     2321
4.Hrubý JanKřížová Karolína     3231
5.Unčovský JosefSedláčková Pavla     3041
6.Šauer MartinHanák Miroslav     3051
7.Hrubý JanKříž Petr     3061
8.Unčovský JosefKřížová Karolína     3071
9.Šauer MartinSedláčková Pavla     3081
10.Podsedník BohumírHanák Miroslav     3091
11.Unčovský JosefKříž Petr     30101
12.Šauer MartinKřížová Karolína     30111
13.Podsedník BohumírSedláčková Pavla     30121
14.Hrubý JanHanák Miroslav     30131
15.Šauer MartinKříž Petr     03132
16.Podsedník BohumírKřížová Karolína     30142
17.Hrubý JanSedláčková Pavla     30152
18.Unčovský JosefHanák Miroslav     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Podsedník Bohumír31Kříž Petr22
Hrubý Jan40Křížová Karolína04
Unčovský Josef40Sedláčková Pavla04
Šauer Martin31Hanák Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá CVrchní
rozhodčí:
Slepánek František
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:28 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepánek František
Tichá Iva
 
 
Valach Jaroslav
Čupr Josef
 
 
     0301
2.Pukl Luděk ml.
Šindelka Ondřej
 
 
Dujka František
Hloušek Ondřej
 
 
     3011
3.Slepánek FrantišekValach Jaroslav     2312
4.Pukl Luděk ml.Čupr Josef     1313
5.Tichá IvaDujka František     3023
6.Šindelka OndřejHloušek Ondřej     3033
7.Pukl Luděk ml.Valach Jaroslav     0334
8.Tichá IvaČupr Josef     2335
9.Šindelka OndřejDujka František     3045
10.Slepánek FrantišekHloušek Ondřej     3155
11.Tichá IvaValach Jaroslav     1356
12.Šindelka OndřejČupr Josef     0357
13.Slepánek FrantišekDujka František     3067
14.Pukl Luděk ml.Hloušek Ondřej     3077
15.Šindelka OndřejValach Jaroslav     0378
16.Slepánek FrantišekČupr Josef     0379
17.Pukl Luděk ml.Dujka František     3089
18.Tichá IvaHloušek Ondřej     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slepánek František22Valach Jaroslav40
Pukl Luděk ml.22Čupr Josef40
Tichá Iva22Dujka František04
Šindelka Ondřej22Hloušek Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šošůvka DVrchní
rozhodčí:
Mikulášek Josef
HOSTUJÍCÍ:Bořitov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47 Bořitov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dujka František
Hloušek Ondřej
 
 
Schiffneder Pavel
Polák Josef
 
 
     0301
2.Čupr Josef
Šindelka Stanislav ml.
 
 
Blažek Rudolf
Ostrý Alois
 
 
     1302
3.Čupr JosefMálek Michal     2303
4.Hloušek OndřejSchiffneder Pavel     0304
5.Šindelka Stanislav ml.Polák Josef     0305
6.Dujka FrantišekBlažek Rudolf     0306
7.Hloušek OndřejMálek Michal     0307
8.Šindelka Stanislav ml.Schiffneder Pavel     0308
9.Dujka FrantišekPolák Josef     1309
10.Čupr JosefBlažek Rudolf     3119
11.Šindelka Stanislav ml.Málek Michal     13110
12.Dujka FrantišekSchiffneder Pavel     03111
13.Čupr JosefPolák Josef     30211
14.Hloušek OndřejBlažek Rudolf     03212
15.Dujka FrantišekMálek Michal     03213
16.Čupr JosefSchiffneder Pavel     31313
17.Hloušek OndřejPolák Josef     03314
18.Šindelka Stanislav ml.Blažek Rudolf     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čupr Josef31Málek Michal40
Hloušek Ondřej04Schiffneder Pavel31
Šindelka Stanislav ml.04Polák Josef31
Dujka František04Blažek Rudolf31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Olešnice CVrchní
rozhodčí:
Kovář Radim
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá CRozhodčí:Kánský Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Generála Čápka 80, 679 74 Olešnice, Orlovna, Katolický důmRozhodčí:Kříž Petr
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Peterka Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:52 Okrouhlá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Petr
Křížová Karolína
 
 
Tichá Iva
Slepánek František
 
 
     0301
2.Sedláčková Pavla
Král Martin st.
 
 
Šindelka Ondřej
Pukl Luděk ml.
 
 
     0302
3.Kříž PetrŠindelka Ondřej     3112
4.Křížová KarolínaPukl Luděk ml.     1313
5.Sedláčková PavlaTichá Iva     0314
6.Král Martin st.Slepánek František     0315
7.Křížová KarolínaŠindelka Ondřej     0316
8.Sedláčková PavlaPukl Luděk ml.     0317
9.Král Martin st.Tichá Iva     0318
10.Kříž PetrSlepánek František     0319
11.Žíla RomanŠindelka Ondřej     13110
12.Král Martin st.Pukl Luděk ml.     03111
13.Kříž PetrTichá Iva     23112
14.Křížová KarolínaSlepánek František     23113
15.Král Martin st.Šindelka Ondřej     03114
16.Kříž PetrPukl Luděk ml.     03115
17.Křížová KarolínaTichá Iva     03116
18.Žíla RomanSlepánek František     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kříž Petr13Šindelka Ondřej31
Křížová Karolína04Pukl Luděk ml.40
Sedláčková Pavla02Tichá Iva40
Král Martin st.04Slepánek František40
Žíla Roman02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Boskovice CVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Kunštát DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:42 Kunštát D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votoček Michal
Votoček Lukáš
 
 
Podsedník Bohumír
Hrubý Jan
 
 
     3110
2.Vu Patrik
Pořízka Milan
 
 
Unčovský Josef
Šauer Martin
 
 
     1311
3.Votoček MichalPodsedník Bohumír     3021
4.Votoček LukášUnčovský Josef     1322
5.Vu PatrikHrubý Jan     0323
6.Pořízka MilanŠauer Martin     3033
7.Votoček LukášPodsedník Bohumír     0334
8.Vu PatrikUnčovský Josef     0335
9.Pořízka MilanHrubý Jan     0336
10.Votoček MichalŠauer Martin     3146
11.Vu PatrikPodsedník Bohumír     0347
12.Pořízka MilanUnčovský Josef     1348
13.Votoček MichalHrubý Jan     3258
14.Votoček Lukᚊauer Martin     1359
15.Pořízka MilanPodsedník Bohumír     23510
16.Votoček MichalUnčovský Josef     32610
17.Votoček LukášHrubý Jan     03611
18.Vu PatrikŠauer Martin     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Votoček Michal40Podsedník Bohumír31
Votoček Lukáš04Unčovský Josef31
Vu Patrik04Hrubý Jan31
Pořízka Milan13Šauer Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kuničky AVrchní
rozhodčí:
Karandyszewský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Křetín ERozhodčí:Maňoušek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kuničky 103, vedle hospodyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:21 Kuničky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoták Jiří
Maňoušek Petr
 
 
Tušla Antonín
Burgr Vojtěch
 
 
     3010
2.Karandyszewský Jaroslav
Kazda Tomáš
 
 
Pelíšek Tomáš
Doskočil Denis
 
 
     3020
3.Skoták JiříTušla Antonín     3030
4.Karandyszewský JaroslavBurgr Vojtěch     3040
5.Kazda TomášPelíšek Tomáš     3050
6.Maňoušek MarekDoskočil Denis     1351
7.Karandyszewský JaroslavTušla Antonín     1352
8.Kazda TomášBurgr Vojtěch     3162
9.Maňoušek MarekPelíšek Tomáš     3172
10.Skoták JiříDoskočil Denis     1373
11.Kazda TomášTušla Antonín     3083
12.Maňoušek MarekBurgr Vojtěch     1384
13.Skoták JiříPelíšek Tomáš     1385
14.Karandyszewský JaroslavDoskočil Denis     3095
15.Maňoušek MarekTušla Antonín     1396
16.Skoták JiříBurgr Vojtěch     31106
17.Karandyszewský JaroslavPelíšek Tomáš     30116
18.Kazda TomášDoskočil Denis     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skoták Jiří22Tušla Antonín22
Karandyszewský Jaroslav31Burgr Vojtěch13
Kazda Tomáš40Pelíšek Tomáš13
Maňoušek Marek13Doskočil Denis22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brťov AVrchní
rozhodčí:
Dobrovolný Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Petrovice DRozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brťov-Jeneč, Tišnovská 80Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:19 Brťov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlů Martin
Kozel Ivan
 
 
Pokorný Martin
Nečas Marek
 
 
     3010
2.Svoboda Jiří
Tatíček Aleš
 
 
Novohradský Pavel
Novohradská Karolína
 
 
     3020
3.Pavlů MartinPokorný Martin     2321
4.Kozel IvanNečas Marek     3031
5.Svoboda JiříNovohradský Pavel     3041
6.Tatíček AlešNovohradská Karolína     3051
7.Kozel IvanPokorný Martin     2352
8.Svoboda JiříNečas Marek     3162
9.Tatíček AlešNovohradský Pavel     0363
10.Pavlů MartinNovohradská Karolína     3073
11.Svoboda JiříPokorný Martin     3183
12.Tatíček AlešNečas Marek     3093
13.Pavlů MartinNovohradský Pavel     31103
14.Kozel IvanNovohradská Karolína     13104
15.Tatíček AlešPokorný Martin     31114
16.Pavlů MartinNečas Marek     30124
17.Kozel IvanNovohradský Pavel     13125
18.Svoboda JiříNovohradská Karolína     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlů Martin31Pokorný Martin22
Kozel Ivan13Nečas Marek04
Svoboda Jiří40Novohradský Pavel22
Tatíček Aleš31Novohradská Karolína13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunice AVrchní
rozhodčí:
Opluštil Roman
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kunice 13Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:23 Kunice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jan
Žáček Lukáš
 
 
Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
     3110
2.Mrázek David
Opluštil Roman
 
 
Grmela Marek
Žáček Vítězslav
 
 
     3120
3.Fiala JanSekanina Zdeněk     3030
4.Žáček LukášGrmela Marek     1331
5.Mrázek DavidVlček Josef     3141
6.Opluštil RomanŽáček Vítězslav     3051
7.Žáček LukášSekanina Zdeněk     3161
8.Mrázek DavidGrmela Marek     0362
9.Opluštil RomanVlček Josef     3272
10.Fiala JanŽáček Vítězslav     3082
11.Mrázek DavidSekanina Zdeněk     3092
12.Opluštil RomanGrmela Marek     32102
13.Fiala JanVlček Josef     23103
14.Žáček LukášMazánek Matěj     30113
15.Opluštil RomanSekanina Zdeněk     32123
16.Fiala JanGrmela Marek     32133
17.Žáček LukášVlček Josef     32143
18.Cvrkal TomášMazánek Matěj     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Jan31Sekanina Zdeněk04
Žáček Lukáš31Grmela Marek22
Mrázek David21Vlček Josef13
Opluštil Roman40Žáček Vítězslav02
Cvrkal Tomáš10Mazánek Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velenov BVrchní
rozhodčí:
Veselý Jakub
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velenov 74, 680 01, BoskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32602:611Velenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Písařík Michal
Jedlička Lukáš
 
 
Dočekal Marek
Türk Petr ml.
 
 
563  3010
2.Veselý Jakub
Musil Josef ml.
 
 
Gerbrich Radim
Kalas František
 
 
-3-4-8  0311
3.Grešo JakubDočekal Marek8106  3021
4.Jedlička LukášTürk Petr ml.-98105 3131
5.Veselý JakubGerbrich Radim-3-6-10  0332
6.Musil Josef ml.Kalas František-49-107-82333
7.Jedlička LukášDočekal Marek-108110 3143
8.Veselý JakubTürk Petr ml.-6-8-7  0344
9.Musil Josef ml.Gerbrich Radim95-7-783254
10.Grešo JakubKalas František10-3-6-7 1355
11.Písařík MichalDočekal Marek846  3065
12.Musil Josef ml.Türk Petr ml.11-998 3175
13.Grešo JakubGerbrich Radim-1110-11-3 1376
14.Jedlička LukášKalas František-7-77-2 1377
15.Musil Josef ml.Dočekal Marek629  3087
16.Grešo JakubTürk Petr ml.6-789 3197
17.Jedlička LukášGerbrich Radim-3-2-8  0398
18.Písařík MichalKalas František6-99-5632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grešo Jakub22Dočekal Marek04
Jedlička Lukáš22Türk Petr ml.13
Veselý Jakub02Gerbrich Radim31
Musil Josef ml.31Kalas František31
Písařík Michal20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov CVrchní
rozhodčí:
Kovář Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:43 V. Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schiffneder Pavel
Polák Josef
 
 
Gerbrich Radim
Kalas František
 
 
     0301
2.Fojt Antonín
Blažek Rudolf
 
 
Dočekal Marek
Türk Petr ml.
 
 
     3111
3.Schiffneder PavelGerbrich Radim     1312
4.Polák JosefKalas František     0313
5.Blažek RudolfDočekal Marek     3123
6.Fojt AntonínTürk Petr ml.     0324
7.Polák JosefGerbrich Radim     0325
8.Blažek RudolfKalas František     2326
9.Kopecký KarelDočekal Marek     2327
10.Schiffneder PavelTürk Petr ml.     3137
11.Blažek RudolfGerbrich Radim     0338
12.Kopecký KarelKalas František     0339
13.Schiffneder PavelDočekal Marek     3049
14.Polák JosefTürk Petr ml.     03410
15.Kopecký KarelGerbrich Radim     03411
16.Schiffneder PavelKalas František     03412
17.Polák JosefDočekal Marek     23413
18.Blažek RudolfTürk Petr ml.     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schiffneder Pavel22Gerbrich Radim40
Polák Josef04Kalas František40
Blažek Rudolf22Dočekal Marek22
Fojt Antonín01Türk Petr ml.22
Kopecký Karel03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Velenov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:47 Velenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Grmela Marek
 
 
Jedlička Lukáš
Písařík Michal
 
 
     0301
2.Vlček Josef
Parák Daniel
 
 
Musil Josef ml.
Grešo Jakub
 
 
     1302
3.Grmela MarekJedlička Lukáš     1303
4.Vlček JosefVeselý Jakub     2304
5.Sekanina ZdeněkMusil Josef ml.     0305
6.Parák DanielGrešo Jakub     0306
7.Vlček JosefJedlička Lukáš     3016
8.Sekanina ZdeněkVeselý Jakub     3126
9.Parák DanielMusil Josef ml.     0327
10.Grmela MarekGrešo Jakub     2328
11.Sekanina ZdeněkJedlička Lukáš     1329
12.Parák DanielVeselý Jakub     23210
13.Grmela MarekMusil Josef ml.     13211
14.Vlček JosefGrešo Jakub     13212
15.Parák DanielJedlička Lukáš     03213
16.Grmela MarekVeselý Jakub     31313
17.Vlček JosefMusil Josef ml.     13314
18.Sekanina ZdeněkGrešo Jakub     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grmela Marek13Jedlička Lukáš31
Vlček Josef13Veselý Jakub22
Sekanina Zdeněk13Musil Josef ml.40
Parák Daniel04Grešo Jakub40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice DVrchní
rozhodčí:
Vintr Pavel
HOSTUJÍCÍ:Kunice ARozhodčí:Novohradský Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Novohradský Jakub
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Dvořáček Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:175:51 Kunice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Vojtěch
Nečas Marek
 
 
Mrázek David
Opluštil Roman
 
 
     0301
2.Novohradská Karolína
Hruška Luboš
 
 
Fiala Jan
Žáček Lukáš
 
 
     0302
3.Přikryl VojtěchMrázek David     0303
4.Nečas MarekOpluštil Roman     0304
5.Novohradská KarolínaFiala Jan     0305
6.Hruška LubošŽáček Lukáš     0306
7.Nečas MarekMrázek David     0307
8.Novohradská KarolínaOpluštil Roman     1308
9.Hruška LubošFiala Jan     0309
10.Přikryl VojtěchŽáček Lukáš     03010
11.Novohradská KarolínaMrázek David     03011
12.Hruška LubošOpluštil Roman     03012
13.Přikryl VojtěchFiala Jan     13013
14.Nečas MarekŽáček Lukáš     03014
15.Hruška LubošMrázek David     03015
16.Přikryl VojtěchOpluštil Roman     30115
17.Nečas MarekFiala Jan     03116
18.Novohradská KarolínaŽáček Lukáš     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přikryl Vojtěch13Mrázek David40
Nečas Marek04Opluštil Roman31
Novohradská Karolína04Fiala Jan40
Hruška Luboš04Žáček Lukáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín EVrchní
rozhodčí:
Maresch Robert
HOSTUJÍCÍ:Brťov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54 Brťov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burgr Vojtěch
Tušla Antonín
 
 
Pavlů Martin
Dobrovolný Lukáš
 
 
     0301
2.Doskočil Denis
Pelíšek Tomáš
 
 
Svoboda Jiří
Tatíček Aleš
 
 
     0302
3.Doskočil DenisPavlů Martin     0303
4.Burgr VojtěchDobrovolný Lukáš     0304
5.Pelíšek TomášSvoboda Jiří     0305
6.Tušla AntonínTatíček Aleš     1306
7.Burgr VojtěchPavlů Martin     0307
8.Pelíšek TomášDobrovolný Lukáš     0308
9.Tušla AntonínSvoboda Jiří     0309
10.Doskočil DenisTatíček Aleš     03010
11.Pelíšek TomášPavlů Martin     03011
12.Tušla AntonínDobrovolný Lukáš     13012
13.Doskočil DenisSvoboda Jiří     03013
14.Burgr VojtěchTatíček Aleš     23014
15.Tušla AntonínPavlů Martin     03015
16.Doskočil DenisDobrovolný Lukáš     03016
17.Burgr VojtěchSvoboda Jiří     03017
18.Pelíšek TomášTatíček Aleš     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doskočil Denis04Pavlů Martin40
Burgr Vojtěch04Dobrovolný Lukáš40
Pelíšek Tomáš04Svoboda Jiří40
Tušla Antonín04Tatíček Aleš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát DVrchní
rozhodčí:
Unčovský Josef
HOSTUJÍCÍ:Kuničky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:44 Kuničky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podsedník Bohumír
Hrubý Jan
 
 
Karandyszewský David
Skoták Jiří
 
 
     0301
2.Unčovský Josef
Šauer Martin
 
 
Karandyszewský Jaroslav
Maňoušek Petr
 
 
     1302
3.Podsedník BohumírKarandyszewský David     2303
4.Hrubý JanSkoták Jiří     0304
5.Unčovský JosefKarandyszewský Jaroslav     2305
6.Šauer MartinMaňoušek Petr     2306
7.Hrubý JanKarandyszewský David     0307
8.Unčovský JosefSkoták Jiří     3217
9.Šauer MartinKarandyszewský Jaroslav     1318
10.Podsedník BohumírMaňoušek Petr     1319
11.Unčovský JosefKarandyszewský David     23110
12.Šauer MartinSkoták Jiří     32210
13.Podsedník BohumírKarandyszewský Jaroslav     31310
14.Hrubý JanMaňoušek Petr     03311
15.Šauer MartinKarandyszewský David     32411
16.Podsedník BohumírKazda Tomáš     30511
17.Hrubý JanKarandyszewský Jaroslav     03512
18.Unčovský JosefMaňoušek Petr     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Podsedník Bohumír22Karandyszewský David31
Hrubý Jan04Skoták Jiří12
Unčovský Josef22Karandyszewský Jaroslav31
Šauer Martin22Maňoušek Petr31
   Kazda Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá CVrchní
rozhodčí:
Slepánek František
HOSTUJÍCÍ:Boskovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:38 Boskovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichá Iva
Slepánek František
 
 
Sivera Pavel
Vu Patrik
 
 
     3110
2.Pukl Luděk ml.
Šindelka Ondřej
 
 
Votoček Michal
Votoček Lukáš
 
 
     0311
3.Tichá IvaSivera Pavel     1312
4.Pukl Luděk ml.Vu Patrik     3022
5.Šindelka OndřejVotoček Lukáš     1323
6.Slepánek FrantišekVotoček Michal     0324
7.Pukl Luděk ml.Sivera Pavel     2325
8.Šindelka OndřejVu Patrik     3035
9.Slepánek FrantišekVotoček Lukáš     1336
10.Tichá IvaVotoček Michal     0337
11.Šindelka OndřejSivera Pavel     0338
12.Slepánek FrantišekVu Patrik     3148
13.Tichá IvaVotoček Lukáš     3058
14.Pukl Luděk ml.Votoček Michal     0359
15.Slepánek FrantišekSivera Pavel     13510
16.Tichá IvaVu Patrik     30610
17.Pukl Luděk ml.Votoček Lukáš     23611
18.Šindelka OndřejVotoček Michal     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tichá Iva22Sivera Pavel40
Pukl Luděk ml.13Vu Patrik04
Šindelka Ondřej13Votoček Lukáš31
Slepánek František13Votoček Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šošůvka DVrchní
rozhodčí:
Doležel Petr
HOSTUJÍCÍ:Olešnice CRozhodčí:Petlach Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřaduRozhodčí:Kutil Šimon
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Sedlák Ivo
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:28 Šošůvka D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čupr Josef
Valach Jaroslav
 
 
Sedláčková Pavla
Hanák Miroslav
 
 
     3010
2.Dujka František
Hloušek Ondřej
 
 
Kříž Petr
Křížová Karolína
 
 
     0311
3.Valach JaroslavSedláčková Pavla     3021
4.Čupr JosefKříž Petr     3031
5.Buráň FilipHanák Miroslav     3141
6.Dujka FrantišekKřížová Karolína     1342
7.Hloušek OndřejSedláčková Pavla     3252
8.Buráň FilipKříž Petr     1353
9.Dujka FrantišekHanák Miroslav     3163
10.Valach JaroslavKřížová Karolína     3173
11.Buráň FilipSedláčková Pavla     3183
12.Dujka FrantišekKříž Petr     1384
13.Valach JaroslavHanák Miroslav     3094
14.Hloušek OndřejKřížová Karolína     2395
15.Dujka FrantišekSedláčková Pavla     2396
16.Valach JaroslavKříž Petr     30106
17.Hloušek OndřejHanák Miroslav     23107
18.Buráň FilipKřížová Karolína     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valach Jaroslav40Sedláčková Pavla13
Čupr Josef10Kříž Petr22
Buráň Filip31Hanák Miroslav13
Dujka František13Křížová Karolína22
Hloušek Ondřej12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Olešnice CVrchní
rozhodčí:
Hanák Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Bořitov CRozhodčí:Křížová Karolína
Hráno v místnosti
přesná adresa
Generála Čápka 80, 679 74 Olešnice, Orlovna, Katolický důmRozhodčí:Kříž Petr
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Sobotka František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:41 Bořitov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Petr
Hanák Miroslav
 
 
Málek Karel
Kopecký Karel
 
 
     3110
2.Křížová Karolína
Sobotka František
 
 
Málek Michal
Ostrý Alois
 
 
     0311
3.Kříž PetrSchiffneder Pavel     0312
4.Hanák MiroslavMálek Karel     3022
5.Křížová KarolínaKopecký Karel     0323
6.Sobotka FrantišekOstrý Alois     0324
7.Hanák MiroslavSchiffneder Pavel     1325
8.Křížová KarolínaMálek Karel     3035
9.Sobotka FrantišekKopecký Karel     0336
10.Kříž PetrOstrý Alois     3146
11.Křížová KarolínaSchiffneder Pavel     0347
12.Sobotka FrantišekMálek Karel     0348
13.Kříž PetrKopecký Karel     2349
14.Hanák MiroslavOstrý Alois     23410
15.Sobotka FrantišekSchiffneder Pavel     03411
16.Kříž PetrMálek Karel     13412
17.Hanák MiroslavKopecký Karel     30512
18.Křížová KarolínaOstrý Alois     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Petr13Schiffneder Pavel40
Hanák Miroslav22Málek Karel22
Křížová Karolína13Kopecký Karel31
Sobotka František04Ostrý Alois31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Boskovice CVrchní
rozhodčí:
Fučík Petr
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna, Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:24 Boskovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votoček Michal
Votoček Lukáš
 
 
Dujka František
Hloušek Ondřej
 
 
     3010
2.Vu Patrik
Sivera Pavel
 
 
Čupr Josef
Zouhar Michal
 
 
     0311
3.Votoček MichalZouhar Michal     3121
4.Votoček LukášČupr Josef     0322
5.Sivera PavelDujka František     3032
6.Vu PatrikHloušek Ondřej     3042
7.Votoček LukášZouhar Michal     0343
8.Sivera PavelČupr Josef     1344
9.Vu PatrikDujka František     3054
10.Votoček MichalHloušek Ondřej     3064
11.Sivera PavelZouhar Michal     0365
12.Vu PatrikČupr Josef     0366
13.Votoček MichalDujka František     3076
14.Votoček LukášHloušek Ondřej     3086
15.Vu PatrikZouhar Michal     0387
16.Votoček MichalČupr Josef     3297
17.Votoček LukášDujka František     30107
18.Sivera PavelHloušek Ondřej     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Votoček Michal40Zouhar Michal31
Votoček Lukáš22Čupr Josef31
Sivera Pavel22Dujka František04
Vu Patrik22Hloušek Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kuničky AVrchní
rozhodčí:
Maňoušek Petr
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá CRozhodčí:Karandyszewský Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kuničky 103, vedle hospodyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:18 Kuničky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karandyszewský David
Skoták Jiří
 
 
Slepánek František
Tichá Iva
 
 
     3010
2.Karandyszewský Jaroslav
Maňoušek Petr
 
 
Šindelka Ondřej
Pukl Luděk ml.
 
 
     3120
3.Karandyszewský DavidTichá Iva     3030
4.Skoták JiříPukl Luděk ml.     3040
5.Karandyszewský JaroslavŠindelka Ondřej     3050
6.Maňoušek PetrSlepánek František     3160
7.Skoták JiříTichá Iva     2361
8.Karandyszewský JaroslavPukl Luděk ml.     3071
9.Maňoušek PetrŠindelka Ondřej     3181
10.Karandyszewský DavidSlepánek František     3291
11.Karandyszewský JaroslavTichá Iva     31101
12.Maňoušek PetrPukl Luděk ml.     31111
13.Karandyszewský DavidŠindelka Ondřej     32121
14.Kazda TomášSlepánek František     31131
15.Maňoušek PetrTichá Iva     30141
16.Karandyszewský DavidPukl Luděk ml.     30151
17.Kazda Tomᚊindelka Ondřej     32161
18.Karandyszewský JaroslavSlepánek František     13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karandyszewský David40Tichá Iva13
Skoták Jiří11Pukl Luděk ml.04
Karandyszewský Jaroslav31Šindelka Ondřej04
Maňoušek Petr40Slepánek František13
Kazda Tomáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brťov AVrchní
rozhodčí:
Dobrovolný Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Kunštát DRozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brťov-Jeneč, Tišnovská 80Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:28 Brťov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jiří
Tatíček Aleš
 
 
Hrubý Jan
Podsedník Bohumír
 
 
     3110
2.Pavlů Martin
Dobrovolný Lukáš
 
 
Unčovský Josef
Šauer Martin
 
 
     3120
3.Svoboda JiříHrubý Jan     1321
4.Tatíček AlešPodsedník Bohumír     3131
5.Pavlů MartinUnčovský Josef     3141
6.Dobrovolný Lukᚊauer Martin     3051
7.Tatíček AlešHrubý Jan     2352
8.Pavlů MartinPodsedník Bohumír     3262
9.Dobrovolný LukášUnčovský Josef     0363
10.Svoboda JiříŠauer Martin     3273
11.Pavlů MartinHrubý Jan     3183
12.Dobrovolný LukášPodsedník Bohumír     3093
13.Svoboda JiříUnčovský Josef     1394
14.Tatíček AlešŠauer Martin     32104
15.Dobrovolný LukášHrubý Jan     03105
16.Svoboda JiříPodsedník Bohumír     32115
17.Tatíček AlešUnčovský Josef     30125
18.Pavlů MartinŠauer Martin     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jiří22Hrubý Jan31
Tatíček Aleš31Podsedník Bohumír04
Pavlů Martin40Unčovský Josef22
Dobrovolný Lukáš22Šauer Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunice AVrchní
rozhodčí:
Opluštil Roman
HOSTUJÍCÍ:Křetín ERozhodčí:Opluštil Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kunice 13Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:4 Kunice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jan
Žáček Lukáš
 
 
Tušla Antonín
Burgr Vojtěch
 
 
     3010
2.Mrázek David
Fiala Jiří
 
 
Bačovský Vojtěch
Doskočil Denis
 
 
     3020
3.Fiala JanTušla Antonín     3030
4.Žáček LukášBurgr Vojtěch     3040
5.Mrázek DavidBačovský Vojtěch     3050
6.Fiala JiříDoskočil Denis     3060
7.Žáček LukášTušla Antonín     1361
8.Mrázek DavidBurgr Vojtěch     3071
9.Fiala JiříBačovský Vojtěch     3081
10.Fiala JanDoskočil Denis     3191
11.Mrázek DavidTušla Antonín     30101
12.Fiala JiříBurgr Vojtěch     30111
13.Fiala JanBačovský Vojtěch     30121
14.Žáček LukášDoskočil Denis     30131
15.Fiala JiříTušla Antonín     30141
16.Fiala JanBurgr Vojtěch     30151
17.Žáček LukášBačovský Vojtěch     30161
18.Mrázek DavidDoskočil Denis     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Jan40Tušla Antonín13
Žáček Lukáš31Burgr Vojtěch04
Mrázek David40Bačovský Vojtěch04
Fiala Jiří40Doskočil Denis04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velenov BVrchní
rozhodčí:
Veselý Jakub
HOSTUJÍCÍ:Petrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velenov 74, 680 01, BoskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:21 Velenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Lukáš
Veselý Jakub
 
 
Pokorný Martin
Nečas Marek
 
 
     2301
2.Grešo Jakub
Musil Josef ml.
 
 
Přikryl Vojtěch
Novohradská Karolína
 
 
     3111
3.Jedlička LukášPokorný Martin     3121
4.Veselý JakubNečas Marek     2322
5.Grešo JakubPřikryl Vojtěch     3032
6.Musil Josef ml.Novohradská Karolína     3042
7.Veselý JakubPokorný Martin     3152
8.Grešo JakubNečas Marek     3262
9.Musil Josef ml.Přikryl Vojtěch     3172
10.Jedlička LukášNovohradská Karolína     3182
11.Grešo JakubPokorný Martin     3192
12.Musil Josef ml.Nečas Marek     31102
13.Jedlička LukášPřikryl Vojtěch     30112
14.Veselý JakubNovohradská Karolína     30122
15.Musil Josef ml.Pokorný Martin     32132
16.Jedlička LukášNečas Marek     23133
17.Veselý JakubPřikryl Vojtěch     31143
18.Grešo JakubNovohradská Karolína     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jedlička Lukáš31Pokorný Martin04
Veselý Jakub31Nečas Marek22
Grešo Jakub40Přikryl Vojtěch04
Musil Josef ml.40Novohradská Karolína04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:V. Opatovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežnická 430, Velké Opatovice 679 63, Tělocvična bývalého učilištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18 V. Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerbrich Radim
Kalas František
 
 
Žáček Vítězslav
Parák Daniel
 
 
     3010
2.Dočekal Marek
Türk Petr ml.
 
 
Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
     1311
3.Dočekal MarekSekanina Zdeněk     0312
4.Türk Petr ml.Vlček Josef     0313
5.Gerbrich RadimParák Daniel     3023
6.Kalas FrantišekŽáček Vítězslav     3033
7.Türk Petr ml.Sekanina Zdeněk     3243
8.Gerbrich RadimVlček Josef     3153
9.Kalas FrantišekParák Daniel     3063
10.Dočekal MarekŽáček Vítězslav     3073
11.Gerbrich RadimSekanina Zdeněk     3183
12.Kalas FrantišekVlček Josef     3293
13.Dočekal MarekParák Daniel     30103
14.Türk Petr ml.Mazánek Matěj     30113
15.Kalas FrantišekSekanina Zdeněk     30123
16.Dočekal MarekVlček Josef     23124
17.Türk Petr ml.Parák Daniel     30134
18.Gerbrich RadimMazánek Matěj     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dočekal Marek22Sekanina Zdeněk13
Türk Petr ml.31Vlček Josef22
Gerbrich Radim40Parák Daniel04
Kalas František40Žáček Vítězslav02
   Mazánek Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov CVrchní
rozhodčí:
Ostrý Alois
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ostrý Alois
Blažek Rudolf
 
 
Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
     3210
2.Málek Karel
Kopecký Karel
 
 
Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
     0311
3.Blažek RudolfSekanina Zdeněk     2312
4.Málek KarelVlček Josef     0313
5.Kopecký KarelGrmela Marek     2314
6.Polák JosefParák Daniel     3124
7.Málek KarelSekanina Zdeněk     0325
8.Kopecký KarelVlček Josef     1326
9.Polák JosefGrmela Marek     1327
10.Blažek RudolfParák Daniel     3037
11.Kopecký KarelSekanina Zdeněk     1338
12.Polák JosefVlček Josef     1339
13.Blažek RudolfGrmela Marek     3149
14.Schiffneder PavelŽáček Vítězslav     3059
15.Polák JosefSekanina Zdeněk     3169
16.Blažek RudolfVlček Josef     13610
17.Schiffneder PavelGrmela Marek     32710
18.Kopecký KarelŽáček Vítězslav     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Rudolf22Sekanina Zdeněk31
Málek Karel02Vlček Josef40
Kopecký Karel13Grmela Marek22
Polák Josef22Parák Daniel02
Schiffneder Pavel20Žáček Vítězslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice DVrchní
rozhodčí:
Vintr Pavel
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice CRozhodčí:Novohradský Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Foit Miroslav
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Paulík Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:169:50 V. Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nečas Marek
Pokorný Martin
 
 
Dočekal Marek
Türk Petr ml.
 
 
     0301
2.Novohradská Karolína
Přikryl Vojtěch
 
 
Gerbrich Radim
Kalas František
 
 
     0302
3.Nečas MarekDočekal Marek     2303
4.Pokorný MartinTürk Petr ml.     0304
5.Novohradská KarolínaGerbrich Radim     0305
6.Přikryl VojtěchKalas František     0306
7.Pokorný MartinDočekal Marek     3116
8.Novohradská KarolínaTürk Petr ml.     0317
9.Přikryl VojtěchGerbrich Radim     0318
10.Nečas MarekKalas František     0319
11.Novohradská KarolínaDočekal Marek     3129
12.Přikryl VojtěchTürk Petr ml.     13210
13.Nečas MarekGerbrich Radim     03211
14.Pokorný MartinKalas František     03212
15.Přikryl VojtěchDočekal Marek     03213
16.Nečas MarekTürk Petr ml.     03214
17.Pokorný MartinGerbrich Radim     03215
18.Novohradská KarolínaKalas František     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nečas Marek04Dočekal Marek22
Pokorný Martin13Türk Petr ml.40
Novohradská Karolína13Gerbrich Radim40
Přikryl Vojtěch04Kalas František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín EVrchní
rozhodčí:
Maresch Michal
HOSTUJÍCÍ:Velenov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1413:44 Velenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burgr Vojtěch
Tušla Antonín
 
 
Grešo Jakub
Veselý Jakub
 
 
     0301
2.Pelíšek Tomáš
Bačovský Vojtěch
 
 
Písařík Michal
Jedlička Lukáš
 
 
     0302
3.Burgr VojtěchGrešo Jakub     0303
4.Tušla AntonínVeselý Jakub     0304
5.Pelíšek TomášPísařík Michal     0305
6.Bačovský VojtěchJedlička Lukáš     0306
7.Tušla AntonínGrešo Jakub     0307
8.Pelíšek TomášVeselý Jakub     0308
9.Bačovský VojtěchHavel Jiří     3018
10.Burgr VojtěchJedlička Lukáš     0319
11.Pelíšek TomášGrešo Jakub     03110
12.Bačovský VojtěchVeselý Jakub     30210
13.Burgr VojtěchHavel Jiří     32310
14.Tušla AntonínJedlička Lukáš     03311
15.Bačovský VojtěchGrešo Jakub     03312
16.Burgr VojtěchVeselý Jakub     13313
17.Tušla AntonínHavel Jiří     30413
18.Pelíšek TomášJedlička Lukáš     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Burgr Vojtěch13Grešo Jakub40
Tušla Antonín13Veselý Jakub31
Pelíšek Tomáš04Písařík Michal10
Bačovský Vojtěch22Jedlička Lukáš40
   Havel Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát DVrchní
rozhodčí:
Unčovský Josef
HOSTUJÍCÍ:Kunice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:39 Kunice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podsedník Bohumír
Sojka Ondřej
 
 
Mrázek David
Opluštil Roman
 
 
     0301
2.Hrubý Jan
Unčovský Josef
 
 
Fiala Jiří
Fiala Jan
 
 
     3011
3.Podsedník BohumírMrázek David     0312
4.Hrubý JanOpluštil Roman     3222
5.Unčovský JosefFiala Jiří     0323
6.Sojka OndřejFiala Jan     0324
7.Hrubý JanMrázek David     0325
8.Unčovský JosefOpluštil Roman     3135
9.Sojka OndřejFiala Jiří     0336
10.Podsedník BohumírFiala Jan     0337
11.Unčovský JosefMrázek David     3147
12.Sojka OndřejŽáček Lukáš     0348
13.Podsedník BohumírFiala Jiří     2349
14.Hrubý JanFiala Jan     3259
15.Sojka OndřejMrázek David     03510
16.Podsedník BohumírŽáček Lukáš     32610
17.Hrubý JanFiala Jiří     30710
18.Unčovský JosefFiala Jan     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podsedník Bohumír13Mrázek David31
Hrubý Jan31Opluštil Roman02
Unčovský Josef31Fiala Jiří31
Sojka Ondřej04Fiala Jan22
   Žáček Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá CVrchní
rozhodčí:
Slepánek František
HOSTUJÍCÍ:Brťov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okrouhlá 97, kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:47 Brťov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepánek František
Tichá Iva
 
 
Svoboda Jiří
Tatíček Aleš
 
 
     1301
2.Šindelka Ondřej
Bašný Josef
 
 
Pavlů Martin
Dobrovolný Lukáš
 
 
     1302
3.Bašný JosefSvoboda Jiří     3012
4.Šindelka OndřejTatíček Aleš     0313
5.Tichá IvaPavlů Martin     1314
6.Slepánek FrantišekDobrovolný Lukáš     0315
7.Šindelka OndřejSvoboda Jiří     0316
8.Tichá IvaTatíček Aleš     1317
9.Slepánek FrantišekPavlů Martin     1318
10.Bašný JosefDobrovolný Lukáš     0319
11.Tichá IvaSvoboda Jiří     3229
12.Slepánek FrantišekTatíček Aleš     23210
13.Bašný JosefPavlů Martin     30310
14.Šindelka OndřejDobrovolný Lukáš     03311
15.Slepánek FrantišekSvoboda Jiří     13312
16.Bašný JosefTatíček Aleš     13313
17.Šindelka OndřejPavlů Martin     03314
18.Tichá IvaDobrovolný Lukáš     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bašný Josef22Svoboda Jiří22
Šindelka Ondřej04Tatíček Aleš40
Tichá Iva13Pavlů Martin31
Slepánek František04Dobrovolný Lukáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Šošůvka DVrchní
rozhodčí:
Obalil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Kuničky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39 Kuničky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dujka František
Buráň Filip
 
 
Skoták Jiří
Karandyszewský David
 
 
WO    0301
2.Čupr Josef
Hloušek Ondřej
 
 
Karandyszewský Jaroslav
Maňoušek Petr
 
 
     0302
3.Čupr JosefKarandyszewský David     3112
4.Hloušek OndřejKarandyszewský Jaroslav     3122
5.Dujka FrantišekSkoták Jiří     1323
6.Kazda TomášWO    0324
7.Hloušek OndřejKarandyszewský David     0325
8.Dujka FrantišekKarandyszewský Jaroslav     3135
9.Skoták JiříWO    0336
10.Čupr JosefKazda Tomáš     3046
11.Dujka FrantišekKarandyszewský David     1347
12.Karandyszewský JaroslavWO    0348
13.Čupr JosefSkoták Jiří     3158
14.Hloušek OndřejKazda Tomáš     2359
15.Karandyszewský DavidWO    03510
16.Čupr JosefKarandyszewský Jaroslav     32610
17.Hloušek OndřejSkoták Jiří     30710
18.Dujka FrantišekKazda Tomáš     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čupr Josef40Karandyszewský David21
Hloušek Ondřej22Karandyszewský Jaroslav03
Dujka František13Skoták Jiří12
   Kazda Tomáš21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Olešnice CVrchní
rozhodčí:
Kadlec Jiří
HOSTUJÍCÍ:Boskovice CRozhodčí:Kříž Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Generála Čápka 80, 679 74 Olešnice, Orlovna, Katolický důmRozhodčí:Křížová Karolína
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kánský Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:166:50 Boskovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Petr
Křížová Karolína
 
 
Sivera Pavel
Vu Patrik
 
 
     3010
2.Kánský Tomáš
Sobotka František
 
 
Votoček Michal
Votoček Lukáš
 
 
     0311
3.Kříž PetrVotoček Lukáš     0312
4.Křížová KarolínaVotoček Michal     0313
5.Kánský TomášSivera Pavel     0314
6.Sobotka FrantišekVu Patrik     0315
7.Křížová KarolínaVotoček Lukáš     0316
8.Kánský TomášVotoček Michal     0317
9.Sobotka FrantišekSivera Pavel     0318
10.Kříž PetrVu Patrik     0319
11.Kánský TomášVotoček Lukáš     03110
12.Sobotka FrantišekVotoček Michal     03111
13.Kříž PetrSivera Pavel     03112
14.Křížová KarolínaVu Patrik     32212
15.Sobotka FrantišekVotoček Lukáš     03213
16.Jančík MichalVotoček Michal     03214
17.Křížová KarolínaSivera Pavel     03215
18.Kánský TomášVu Patrik     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Petr03Votoček Lukáš40
Křížová Karolína13Votoček Michal40
Kánský Tomáš04Sivera Pavel40
Sobotka František04Vu Patrik31
Jančík Michal01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Boskovice CVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Bořitov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24656:587Boskovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votoček Michal
Votoček Lukáš
 
 
Schiffneder Pavel
Polák Josef
 
 
9-9-5-3 1301
2.Sivera Pavel
Pořízka Milan
 
 
Málek Michal
Kopecký Karel
 
 
13-7-8-11 1302
3.Votoček MichalSchiffneder Pavel9-678 3112
4.Votoček LukášPolák Josef767  3022
5.Sivera PavelMálek Karel9-87-783232
6.Pořízka MilanKopecký Karel11-6-1-6 1333
7.Votoček LukášSchiffneder Pavel4-2-41073243
8.Sivera PavelPolák Josef9109  3053
9.Pořízka MilanMálek Karel-9868 3163
10.Votoček MichalKopecký Karel468  3073
11.Sivera PavelFojt Antonín966  3083
12.Pořízka MilanPolák Josef-68-5-9 1384
13.Votoček MichalMálek Karel645  3094
14.Votoček LukášKopecký Karel-78-96732104
15.Pořízka MilanFojt Antonín885  30114
16.Votoček MichalPolák Josef-92713 31124
17.Votoček LukášMálek Karel546  30134
18.Sivera PavelKopecký Karel-8-78-8 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Votoček Michal40Schiffneder Pavel02
Votoček Lukáš40Polák Josef13
Sivera Pavel31Málek Karel04
Pořízka Milan22Kopecký Karel22
   Fojt Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kuničky AVrchní
rozhodčí:
Karandyszewský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Olešnice CRozhodčí:Maňoušek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kuničky 103, vedle hospodyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:32 Kuničky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karandyszewský David
Skoták Jiří
 
 
Kříž Petr
Křížová Karolína
 
 
     3010
2.Karandyszewský Jaroslav
Maňoušek Petr
 
 
Sobotka František
Kánský Tomáš
 
 
     3020
3.Skoták JiříKříž Petr     3230
4.Karandyszewský DavidKřížová Karolína     3140
5.Karandyszewský JaroslavSobotka František     3050
6.Kazda TomášKánský Tomáš     3260
7.Karandyszewský DavidKříž Petr     3070
8.Karandyszewský JaroslavKřížová Karolína     1371
9.Kazda TomášSobotka František     3081
10.Skoták JiříKánský Tomáš     0382
11.Karandyszewský JaroslavKříž Petr     3292
12.Kazda TomášKřížová Karolína     32102
13.Skoták JiříSobotka František     13103
14.Karandyszewský DavidKánský Tomáš     03104
15.Kazda TomášKříž Petr     32114
16.Skoták JiříKřížová Karolína     03115
17.Karandyszewský DavidSobotka František     03116
18.Karandyszewský JaroslavKánský Tomáš     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skoták Jiří13Kříž Petr04
Karandyszewský David22Křížová Karolína22
Karandyszewský Jaroslav22Sobotka František22
Kazda Tomáš40Kánský Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brťov AVrchní
rozhodčí:
Dobrovolný Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Šošůvka DRozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brťov-Jeneč, Tišnovská 80Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Dobrovolný Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:19 Brťov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jiří
Tatíček Aleš
 
 
Zouhar Michal
Valach Jaroslav
 
 
     3010
2.Pavlů Martin
Dobrovolný Lukáš
 
 
Dujka František
Hloušek Ondřej
 
 
     3020
3.Svoboda JiříZouhar Michal     3230
4.Tatíček AlešValach Jaroslav     3140
5.Pavlů MartinŠindelka Stanislav ml.     3050
6.Dobrovolný LukášHloušek Ondřej     3060
7.Tatíček AlešZouhar Michal     3270
8.Pavlů MartinValach Jaroslav     2371
9.Dobrovolný Lukᚊindelka Stanislav ml.     3081
10.Svoboda JiříHloušek Ondřej     3091
11.Pavlů MartinZouhar Michal     31101
12.Dobrovolný LukášValach Jaroslav     32111
13.Svoboda JiříŠindelka Stanislav ml.     30121
14.Kozel IvanDujka František     31131
15.Dobrovolný LukášZouhar Michal     13132
16.Svoboda JiříValach Jaroslav     31142
17.Kozel IvanŠindelka Stanislav ml.     23143
18.Pavlů MartinDujka František     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jiří40Zouhar Michal13
Tatíček Aleš20Valach Jaroslav13
Pavlů Martin31Šindelka Stanislav ml.13
Dobrovolný Lukáš31Hloušek Ondřej02
Kozel Ivan11Dujka František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunice AVrchní
rozhodčí:
Opluštil Roman
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kunice 13Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:15 Kunice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jan
Žáček Lukáš
 
 
Slepánek František
Tichá Iva
 
 
     3210
2.Mrázek David
Opluštil Roman
 
 
Šindelka Ondřej
Pukl Luděk ml.
 
 
     3020
3.Fiala JanPukl Luděk ml.     3030
4.Žáček LukášTichá Iva     0331
5.Mrázek DavidSlepánek František     3041
6.Opluštil RomanŠindelka Ondřej     3051
7.Žáček LukášPukl Luděk ml.     3061
8.Mrázek DavidTichá Iva     3071
9.Opluštil RomanSlepánek František     0372
10.Fiala JanŠindelka Ondřej     3082
11.Mrázek DavidPukl Luděk ml.     3092
12.Opluštil RomanTichá Iva     30102
13.Fiala JanSlepánek František     30112
14.Žáček Lukᚊindelka Ondřej     32122
15.Opluštil RomanPukl Luděk ml.     30132
16.Fiala JanTichá Iva     32142
17.Žáček LukášSlepánek František     03143
18.Mrázek DavidŠindelka Ondřej     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Jan40Pukl Luděk ml.04
Žáček Lukáš22Tichá Iva13
Mrázek David40Slepánek František22
Opluštil Roman31Šindelka Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velenov BVrchní
rozhodčí:
Musil Josef st.
HOSTUJÍCÍ:Kunštát DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velenov 74, 680 01, BoskoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:21 Velenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Písařík Michal
Jedlička Lukáš
 
 
Podsedník Bohumír
Sojka Ondřej
 
 
     3010
2.Musil Josef ml.
Grešo Jakub
 
 
Unčovský Josef
Hrubý Jan
 
 
     3220
3.Písařík MichalPodsedník Bohumír     3030
4.Grešo JakubSojka Ondřej     3040
5.Musil Josef ml.Unčovský Josef     1341
6.Jedlička LukášHrubý Jan     3251
7.Grešo JakubPodsedník Bohumír     3061
8.Musil Josef ml.Sojka Ondřej     3071
9.Jedlička LukášUnčovský Josef     2372
10.Písařík MichalHrubý Jan     3082
11.Musil Josef ml.Podsedník Bohumír     3092
12.Jedlička LukášSojka Ondřej     30102
13.Písařík MichalUnčovský Josef     13103
14.Grešo JakubHrubý Jan     32113
15.Jedlička LukášPodsedník Bohumír     32123
16.Písařík MichalSojka Ondřej     30133
17.Grešo JakubUnčovský Josef     03134
18.Musil Josef ml.Hrubý Jan     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Písařík Michal31Podsedník Bohumír04
Grešo Jakub31Sojka Ondřej04
Musil Josef ml.31Unčovský Josef40
Jedlička Lukáš31Hrubý Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:V. Opatovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Křetín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežnická 430, Velké Opatovice 679 63, Tělocvična bývalého učilištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:6 V. Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerbrich Radim
Zemánek Tomáš
 
 
Tušla Antonín
Burgr Vojtěch
 
 
     3010
2.Dočekal Marek
Türk Petr ml.
 
 
Pelíšek Tomáš
Doskočil Denis
 
 
     3020
3.Gerbrich RadimTušla Antonín     3030
4.Zemánek TomášBurgr Vojtěch     3140
5.Dočekal MarekPelíšek Tomáš     3050
6.Türk Petr ml.Doskočil Denis     3060
7.Zemánek TomášTušla Antonín     0361
8.Dočekal MarekBurgr Vojtěch     3071
9.Türk Petr ml.Pelíšek Tomáš     3081
10.Gerbrich RadimDoskočil Denis     3091
11.Dočekal MarekTušla Antonín     30101
12.Türk Petr ml.Burgr Vojtěch     30111
13.Gerbrich RadimPelíšek Tomáš     30121
14.Zemánek TomášDoskočil Denis     31131
15.Türk Petr ml.Tušla Antonín     31141
16.Gerbrich RadimBurgr Vojtěch     30151
17.Zemánek TomášPelíšek Tomáš     30161
18.Dočekal MarekDoskočil Denis     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gerbrich Radim40Tušla Antonín13
Zemánek Tomáš31Burgr Vojtěch04
Dočekal Marek40Pelíšek Tomáš04
Türk Petr ml.40Doskočil Denis04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná CVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Petrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:20 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Zdeněk
Vlček Josef
 
 
Nečas Marek
Pokorný Martin
 
 
     3210
2.Grmela Marek
Parák Daniel
 
 
Novohradská Karolína
Přikryl Vojtěch
 
 
     3020
3.Vlček JosefNečas Marek     3130
4.Grmela MarekPokorný Martin     3040
5.Sekanina ZdeněkNovohradská Karolína     3050
6.Parák DanielPřikryl Vojtěch     3160
7.Grmela MarekNečas Marek     3170
8.Sekanina ZdeněkPokorný Martin     3280
9.Parák DanielNovohradská Karolína     1381
10.Vlček JosefPřikryl Vojtěch     3091
11.Sekanina ZdeněkNečas Marek     32101
12.Mazánek MatějPokorný Martin     23102
13.Vlček JosefNovohradská Karolína     30112
14.Grmela MarekPřikryl Vojtěch     30122
15.Mazánek MatějNečas Marek     13123
16.Vlček JosefPokorný Martin     30133
17.Grmela MarekNovohradská Karolína     30143
18.Sekanina ZdeněkPřikryl Vojtěch     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vlček Josef40Nečas Marek13
Grmela Marek40Pokorný Martin13
Sekanina Zdeněk40Novohradská Karolína13
Parák Daniel11Přikryl Vojtěch04
Mazánek Matěj02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bořitov CVrchní
rozhodčí:
Polák Josef
HOSTUJÍCÍ:Petrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 195, BořitovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:10 Bořitov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schiffneder Pavel
Polák Josef
 
 
Nečas Marek
Pokorný Martin
 
 
     3110
2.Blažek Rudolf
Ostrý Alois
 
 
Přikryl Vojtěch
Novohradská Karolína
 
 
     3020
3.Schiffneder PavelNečas Marek     3030
4.Polák JosefPokorný Martin     3140
5.Blažek RudolfPřikryl Vojtěch     3050
6.Kopecký KarelNovohradská Karolína     3060
7.Polák JosefNečas Marek     3070
8.Blažek RudolfPokorný Martin     3180
9.Kopecký KarelPřikryl Vojtěch     3190
10.Schiffneder PavelNovohradská Karolína     30100
11.Blažek RudolfNečas Marek     30110
12.Kopecký KarelPokorný Martin     30120
13.Ostrý AloisPřikryl Vojtěch     32130
14.Polák JosefNovohradská Karolína     31140
15.Kopecký KarelNečas Marek     30150
16.Ostrý AloisPokorný Martin     13151
17.Polák JosefPřikryl Vojtěch     30161
18.Blažek RudolfNovohradská Karolína     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schiffneder Pavel20Nečas Marek04
Polák Josef40Pokorný Martin13
Blažek Rudolf40Přikryl Vojtěch04
Kopecký Karel40Novohradská Karolína04
Ostrý Alois11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín EVrchní
rozhodčí:
Koudelka Petr
HOSTUJÍCÍ:Ždárná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:48 Ždárná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burgr Vojtěch
Doskočil Denis
 
 
Sekanina Zdeněk
Grmela Marek
 
 
     0301
2.Winkler Adam
Pelíšek Tomáš
 
 
Parák Daniel
Mazánek Matěj
 
 
     1302
3.Doskočil DenisSekanina Zdeněk     0303
4.Winkler AdamGrmela Marek     0304
5.Pelíšek TomášParák Daniel     1305
6.Burgr VojtěchMazánek Matěj     0306
7.Winkler AdamSekanina Zdeněk     1307
8.Pelíšek TomášGrmela Marek     0308
9.Burgr VojtěchParák Daniel     2309
10.Doskočil DenisMazánek Matěj     23010
11.Pelíšek TomášSekanina Zdeněk     03011
12.Burgr VojtěchGrmela Marek     03012
13.Doskočil DenisParák Daniel     23013
14.Winkler AdamMazánek Matěj     30113
15.Burgr VojtěchSekanina Zdeněk     03114
16.Doskočil DenisGrmela Marek     03115
17.Winkler AdamParák Daniel     30215
18.Pelíšek TomášMazánek Matěj     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doskočil Denis04Sekanina Zdeněk40
Winkler Adam22Grmela Marek40
Pelíšek Tomáš04Parák Daniel31
Burgr Vojtěch04Mazánek Matěj31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. soutěž II Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát DVrchní
rozhodčí:
Unčovský Josef
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:36 V. Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Unčovský Josef
 
 
Horák Vojtěch
Türk Petr ml.
 
 
     3010
2.Podsedník Bohumír
Sojka Ondřej
 
 
Gerbrich Radim
Kalas František
 
 
     0311
3.Hrubý JanHorák Vojtěch     3021
4.Unčovský JosefTürk Petr ml.     2322
5.Podsedník BohumírGerbrich Radim     1323
6.Sojka OndřejKalas František     0324
7.Unčovský JosefHorák Vojtěch     3034
8.Podsedník BohumírTürk Petr ml.     0