Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:733:23 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kosař Václav
Mencl Kryštof
 
 
WO    0301
2.Červová Jitka
Mizera Petr
 
 
Ouvín Josef
Varcl Jan st.
 
 
     3111
3.Mencl KryštofWO    0312
4.Zítko MartinKosař Václav     3022
5.Červová JitkaOuvín Josef     3132
6.Mizera PetrVarcl Jan st.     0333
7.Zítko MartinMencl Kryštof     3043
8.Červová JitkaKosař Václav     3053
9.Mizera PetrOuvín Josef     0354
10.Novák LubošVarcl Jan st.     0355
11.Červová JitkaMencl Kryštof     3065
12.Mizera PetrKosař Václav     3075
13.Novák LubošOuvín Josef     0376
14.Zítko MartinVarcl Jan st.     3086
15.Mizera PetrMencl Kryštof     3096
16.Novák LubošKosař Václav     30106
17.Zítko MartinOuvín Josef     30116
18.Červová JitkaVarcl Jan st.     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zítko Martin40Mencl Kryštof03
Červová Jitka31Kosař Václav04
Mizera Petr22Ouvín Josef22
Novák Luboš12Varcl Jan st.31
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola Vesec 37Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:13 TJ Sokol Vesec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleštil Luděk
Vele Martin
 
 
Brenner Radek
Sedláček Miroslav
 
 
     3010
2.Ježek Pavel
Jíra Jiří
 
 
Brenner Matěj
Filip Josef
 
 
     3020
3.Vele MartinBrenner Radek     3030
4.Pleštil LuděkSedláček Miroslav     2331
5.Jíra JiříBrenner Matěj     3141
6.Ježek PavelFilip Josef     3051
7.Pleštil LuděkBrenner Radek     3061
8.Jíra JiříSedláček Miroslav     3071
9.Ježek PavelBrenner Matěj     3081
10.Vele MartinFilip Josef     2382
11.Jíra JiříBrenner Radek     3092
12.Ježek PavelSedláček Miroslav     30102
13.Vele MartinBrenner Matěj     30112
14.Pleštil LuděkFilip Josef     32122
15.Ježek PavelBrenner Radek     30132
16.Vele MartinSedláček Miroslav     23133
17.Pleštil LuděkBrenner Matěj     31143
18.Jíra JiříFilip Josef     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vele Martin22Brenner Radek04
Pleštil Luděk31Sedláček Miroslav22
Jíra Jiří40Brenner Matěj04
Ježek Pavel40Filip Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2015 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:8 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítko Martin
Červová Jitka
 
 
Brenner Radek
Sedláček Miroslav
 
 
     3010
2.Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
Brenner Matěj
Filip Josef
 
 
     3020
3.Zítko MartinBrenner Radek     3030
4.Mizera PetrSedláček Miroslav     3140
5.Červová JitkaBrenner Matěj     3050
6.Novák LubošFilip Josef     1351
7.Mizera PetrBrenner Radek     3061
8.Červová JitkaSedláček Miroslav     3071
9.Novák LubošBrenner Matěj     3081
10.Zítko MartinFilip Josef     3191
11.Červová JitkaBrenner Radek     30101
12.Novák LubošSedláček Miroslav     30111
13.Zítko MartinBrenner Matěj     30121
14.Mizera PetrFilip Josef     03122
15.Novák LubošBrenner Radek     30132
16.Zítko MartinSedláček Miroslav     30142
17.Mizera PetrBrenner Matěj     30152
18.Červová JitkaFilip Josef     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zítko Martin40Brenner Radek04
Mizera Petr31Sedláček Miroslav04
Červová Jitka40Brenner Matěj04
Novák Luboš31Filip Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola Vesec 37Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2015 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:24 TJ Sokol Vesec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleštil Luděk
Vele Martin
 
 
Ouvín Josef
Varcl Jan st.
 
 
     0301
2.Ježek Pavel
Jíra Jiří
 
 
Kosař Václav
Mencl Kryštof
 
 
     3011
3.Vele MartinVarcl Jan st.     1312
4.Pleštil LuděkOuvín Josef     3122
5.Jíra JiříMencl Kryštof     3032
6.Ježek PavelKosař Václav     3042
7.Pleštil LuděkVarcl Jan st.     0343
8.Jíra JiříOuvín Josef     3253
9.Ježek PavelMencl Kryštof     3063
10.Vele MartinKosař Václav     3073
11.Jíra JiříVarcl Jan st.     0374
12.Ježek PavelOuvín Josef     3084
13.Vele MartinMencl Kryštof     3094
14.Pleštil LuděkKosař Václav     30104
15.Ježek PavelVarcl Jan st.     13105
16.Vele MartinOuvín Josef     03106
17.Pleštil LuděkMencl Kryštof     23107
18.Nejedlo JosefKosař Václav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vele Martin22Varcl Jan st.40
Pleštil Luděk22Ouvín Josef13
Jíra Jiří21Mencl Kryštof13
Ježek Pavel31Kosař Václav04
Nejedlo Josef10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:36566:608Sokol Víchová nad Jizerou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holina Marek
Lacina Radek
 
 
Klimenta Miroslav
Hartig Petr
 
 
-7-311-2 1301
2.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Hrubec Zbyněk
Brumlich Ladislav st.
 
 
-9-10-9  0302
3.Václavík MiroslavHartig Petr-10-76-2 1303
4.Holina MarekKlimenta Miroslav-5-1-7  0304
5.Boháč MartinHrubec Zbyněk710-27 3114
6.Lacina RadekBrumlich Ladislav st.689  3024
7.Holina MarekHartig Petr9-8-8-9 1325
8.Boháč MartinKlimenta Miroslav-5-5-6  0326
9.Lacina RadekHrubec Zbyněk-8964 3136
10.Václavík MiroslavBrumlich Ladislav st.276  3046
11.Boháč MartinHartig Petr-10-3-8  0347
12.Lacina RadekKlimenta Miroslav-8-4-10  0348
13.Václavík MiroslavHrubec Zbyněk-1027-633258
14.Holina MarekBrumlich Ladislav st.98-87 3168
15.Lacina RadekHartig Petr-89-5-11 1369
16.Václavík MiroslavKlimenta Miroslav1065  3079
17.Holina MarekHrubec Zbyněk-7-9-7  03710
18.Boháč MartinBrumlich Ladislav st.-141287 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Václavík Miroslav31Hartig Petr40
Holina Marek13Klimenta Miroslav31
Boháč Martin22Hrubec Zbyněk13
Lacina Radek22Brumlich Ladislav st.04



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Jilemnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:15 TT Benešov u Semil C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seidl Jan
Matěcha Václav
 
 
Hendrych Jakub
Dlabola Filip
 
 
     3010
2.Klikar Miloš
Matěcha Miroslav
 
 
Havel Petr
 
 
WO    3020
3.Matěcha VáclavHavel Petr     0321
4.Seidl JanHendrych Jakub     3131
5.Klikar MilošDlabola Filip     0332
6.Strnad JanWO    3042
7.Seidl JanHavel Petr     3052
8.Klikar MilošHendrych Jakub     1353
9.Strnad JanDlabola Filip     3063
10.Matěcha VáclavWO    3073
11.Klikar MilošHavel Petr     3083
12.Strnad JanHendrych Jakub     3093
13.Matěcha VáclavDlabola Filip     32103
14.Seidl JanWO    30113
15.Strnad JanHavel Petr     30123
16.Matěcha VáclavHendrych Jakub     03124
17.Seidl JanDlabola Filip     30134
18.Klikar MilošWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matěcha Václav12Havel Petr13
Seidl Jan30Hendrych Jakub22
Klikar Miloš12Dlabola Filip13
Strnad Jan30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 418, SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Libor
David Jaroslav
 
 
Jiříček Jan
Hudský Libor
 
 
     2301
2.Krejsa Karel
Baudys Václav
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
     2302
3.David JaroslavJiříček Jan     0303
4.Král LiborHudský Libor     1304
5.Krejsa KarelKratochvíl Jaromír     3214
6.Baudys VáclavNovotný Pavel     3024
7.Král LiborJiříček Jan     0325
8.Krejsa KarelHudský Libor     3035
9.Baudys VáclavKratochvíl Jaromír     3045
10.David JaroslavNovotný Pavel     3155
11.Krejsa KarelJiříček Jan     0356
12.Baudys VáclavHudský Libor     3166
13.David JaroslavKratochvíl Jaromír     3076
14.Král LiborHolina Antonín     3186
15.Baudys VáclavJiříček Jan     0387
16.David JaroslavHudský Libor     3197
17.David LukášKratochvíl Jaromír     1398
18.Krejsa KarelHolina Antonín     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
David Jaroslav31Jiříček Jan40
Král Libor12Hudský Libor13
Krejsa Karel22Kratochvíl Jaromír13
Baudys Václav31Novotný Pavel02
David Lukáš01Holina Antonín11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Lomnice nad Popelkou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna, J.J. Fučíka 982, Lomnice n.P.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:41 TT Benešov u Semil B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hyka Karel
Hoření Radek
 
 
Kopal Aleš
Mazánek Eduard
 
 
     1301
2.Pěnička Michal
Jílek Miroslav
 
 
Janata Tomáš
Kouble Daniel
 
 
     0302
3.Hoření RadekKopal Aleš     0303
4.Jílek MiroslavKouble Daniel     0304
5.Hyka KarelJanata Tomáš     0305
6.Pěnička MichalMazánek Eduard     3115
7.Jílek MiroslavKopal Aleš     0316
8.Hyka KarelKouble Daniel     0317
9.Pěnička MichalJanata Tomáš     3027
10.Hoření RadekMazánek Eduard     0328
11.Hyka KarelKopal Aleš     2329
12.Pěnička MichalKouble Daniel     3139
13.Hoření RadekJanata Tomáš     03310
14.Jílek MiroslavMazánek Eduard     13311
15.Pěnička MichalKopal Aleš     30411
16.Hoření RadekKouble Daniel     03412
17.Jílek MiroslavJanata Tomáš     13413
18.Hyka KarelMazánek Eduard     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hoření Radek04Kopal Aleš31
Jílek Miroslav04Kouble Daniel31
Hyka Karel13Janata Tomáš31
Pěnička Michal40Mazánek Eduard22



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Jilemnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2015 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:17 Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holina Marek
Nejedlová Klára
 
 

 
 
WO    3010
2.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Havel Radek
Hendrych Jakub
 
 
     3220
3.Holina MarekDlabola Filip     3030
4.Václavík MiroslavHendrych Jakub     3040
5.Boháč MartinHavel Radek     3150
6.Nejedlová KláraWO    3060
7.Václavík MiroslavDlabola Filip     3170
8.Boháč MartinHendrych Jakub     3280
9.Nejedlová KláraHavel Radek     3290
10.Holina MarekWO    30100
11.Boháč MartinDlabola Filip     30110
12.Nejedlová KláraHendrych Jakub     03111
13.Holina MarekHavel Radek     31121
14.Václavík MiroslavWO    30131
15.Nejedlová KláraDlabola Filip     32141
16.Holina MarekHendrych Jakub     31151
17.Václavík MiroslavHavel Radek     32161
18.Boháč MartinWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holina Marek30Dlabola Filip04
Václavík Miroslav30Hendrych Jakub13
Boháč Martin30Havel Radek04
Nejedlová Klára21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2015 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29 TT Benešov u Semil C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seidl Jan
Martinec Jan
 
 
Klimenta Miroslav
Hartig Petr
 
 
     1301
2.Klikar Miloš
Strnad Jan
 
 
Hrubec Zbyněk
Brumlich Ladislav st.
 
 
     3111
3.Martinec JanKlimenta Miroslav     1312
4.Seidl JanHartig Petr     1313
5.Klikar MilošBrumlich Ladislav st.     0314
6.Strnad JanHrubec Zbyněk     3024
7.Seidl JanKlimenta Miroslav     1325
8.Klikar MilošHartig Petr     1326
9.Strnad JanBrumlich Ladislav st.     3036
10.Martinec JanHrubec Zbyněk     3246
11.Klikar MilošKlimenta Miroslav     0347
12.Strnad JanHartig Petr     3057
13.Martinec JanBrumlich Ladislav st.     3267
14.Seidl JanHrubec Zbyněk     3077
15.Strnad JanKlimenta Miroslav     3087
16.Martinec JanHartig Petr     3297
17.Seidl JanBrumlich Ladislav st.     31107
18.Klikar MilošHrubec Zbyněk     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinec Jan31Klimenta Miroslav31
Seidl Jan22Hartig Petr22
Klikar Miloš13Brumlich Ladislav st.13
Strnad Jan40Hrubec Zbyněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 418, SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2015 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37 TT Benešov u Semil B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Libor
David Jaroslav
 
 
Kouble Daniel
Janata Tomáš
 
 
     0301
2.Krejsa Karel
Baudys Václav
 
 
Kopal Aleš
Mazánek Jan
 
 
     3111
3.David JaroslavKouble Daniel     2312
4.Král LiborJanata Tomáš     1313
5.Krejsa KarelKopal Aleš     1314
6.Baudys VáclavMazánek Jan     3124
7.Král LiborKouble Daniel     0325
8.Krejsa KarelJanata Tomáš     2326
9.Baudys VáclavKopal Aleš     1327
10.David JaroslavMazánek Jan     3037
11.Krejsa KarelKouble Daniel     0338
12.Baudys VáclavJanata Tomáš     3048
13.David JaroslavKopal Aleš     0349
14.David LukášMazánek Jan     3159
15.Baudys VáclavKouble Daniel     03510
16.David JaroslavJanata Tomáš     31610
17.David LukášKopal Aleš     13611
18.Krejsa KarelMazánek Jan     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
David Jaroslav22Kouble Daniel40
Král Libor02Janata Tomáš22
Krejsa Karel13Kopal Aleš40
Baudys Václav22Mazánek Jan04
David Lukáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Lomnice nad Popelkou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna, J.J. Fučíka 982, Lomnice n.P.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2015 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnička Michal
Jílek Miroslav
 
 
Hudský Libor
Holina Antonín
 
 
     2301
2.Hyka Karel
Hoření Radek
 
 
Novotný Pavel
Kratochvíl Jaromír
 
 
     0302
3.Hoření RadekHudský Libor     0303
4.Jílek MiroslavHolina Antonín     0304
5.Hyka KarelNovotný Pavel     3214
6.Pěnička MichalKratochvíl Jaromír     3024
7.Jílek MiroslavHudský Libor     0325
8.Hyka KarelHolina Antonín     3135
9.Pěnička MichalNovotný Pavel     3145
10.Hoření RadekKratochvíl Jaromír     0346
11.Hyka KarelHudský Libor     1347
12.Pěnička MichalHolina Antonín     3257
13.Hoření RadekNovotný Pavel     0358
14.Jílek MiroslavKratochvíl Jaromír     0359
15.Pěnička MichalHudský Libor     23510
16.Hoření RadekHolina Antonín     03511
17.Jílek MiroslavNovotný Pavel     03512
18.Hyka KarelKratochvíl Jaromír     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hoření Radek04Hudský Libor40
Jílek Miroslav04Holina Antonín22
Hyka Karel22Novotný Pavel22
Pěnička Michal31Kratochvíl Jaromír31

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy