Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:26 TT Benešov u Semil C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
Lacina Radek
Holina Marek
 
 
     3010
2.Seidl Jan
Martinec Jan
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
     2311
3.Strnad JanLacina Radek     3021
4.Klikar MilošHolina Marek     1322
5.Martinec JanVáclavík Miroslav     0323
6.Seidl JanBoháč Martin     3133
7.Klikar MilošLacina Radek     0334
8.Martinec JanHolina Marek     3144
9.Seidl JanVáclavík Miroslav     3254
10.Strnad JanBoháč Martin     3064
11.Martinec JanLacina Radek     3274
12.Seidl JanHolina Marek     3184
13.Strnad JanVáclavík Miroslav     3194
14.Klikar MilošBoháč Martin     1395
15.Seidl JanLacina Radek     32105
16.Strnad JanHolina Marek     31115
17.Klikar MilošVáclavík Miroslav     30125
18.Martinec JanBoháč Martin     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Jan40Lacina Radek13
Klikar Miloš13Holina Marek13
Martinec Jan31Václavík Miroslav13
Seidl Jan40Boháč Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní zařízení OÚ Nová Ves n.P.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:44 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišarová Markéta
Kynčl Luboš
 
 
Louda Václav
Jiroš Adam
 
 
     0301
2.Fejfar Zdeněk
Dlouhý Dominik
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
     3111
3.Fejfar ZdeněkJiroš Adam     0312
4.Fišarová MarkétaLouda Václav     0313
5.Dlouhý DominikMizera Petr     3123
6.Kynčl LubošNovák Luboš     2324
7.Fišarová MarkétaJiroš Adam     0325
8.Dlouhý DominikLouda Václav     3235
9.Kynčl LubošMizera Petr     1336
10.Fejfar ZdeněkNovák Luboš     3046
11.Dlouhý DominikJiroš Adam     0347
12.Zelenka VáclavLouda Václav     0348
13.Fejfar ZdeněkMizera Petr     1349
14.Fišarová MarkétaNovák Luboš     03410
15.Zelenka VáclavJiroš Adam     13411
16.Fejfar ZdeněkLouda Václav     13412
17.Fišarová MarkétaMizera Petr     23413
18.Dlouhý DominikNovák Luboš     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fejfar Zdeněk13Jiroš Adam40
Fišarová Markéta04Louda Václav31
Dlouhý Dominik31Mizera Petr31
Kynčl Luboš02Novák Luboš22
Zelenka Václav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32 Sokol Víchová nad Jizerou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     3110
2.Klimenta Miroslav
Brumlich Ladislav st.
 
 
Baudys Václav
Krejsa Karel
 
 
     0311
3.Hartig PetrKrál Libor     3121
4.Klimenta MiroslavDavid Jaroslav     3031
5.Brumlich Ladislav ml.Krejsa Karel     3241
6.Brumlich Ladislav st.Baudys Václav     1342
7.Klimenta MiroslavKrál Libor     3052
8.Brumlich Ladislav ml.David Jaroslav     0353
9.Brumlich Ladislav st.Krejsa Karel     1354
10.Hartig PetrBaudys Václav     1355
11.Brumlich Ladislav ml.David Lukáš     3265
12.Brumlich Ladislav st.David Jaroslav     0366
13.Hartig PetrKrejsa Karel     3076
14.Klimenta MiroslavBaudys Václav     3086
15.Brumlich Ladislav st.David Lukáš     1387
16.Hartig PetrDavid Jaroslav     3097
17.Klimenta MiroslavKrejsa Karel     32107
18.Brumlich Ladislav ml.Baudys Václav     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hartig Petr31Král Libor02
Klimenta Miroslav40David Jaroslav22
Brumlich Ladislav ml.22Krejsa Karel13
Brumlich Ladislav st.04Baudys Václav31
   David Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:20 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jan st.
Ouvín Josef
 
 
Kopal Aleš
Janata Tomáš
 
 
     3010
2.Kosař Václav
Mencl Kryštof
 
 

 
 
WO    3020
3.Mencl KryštofKopal Aleš     2321
4.Kosař VáclavKouble Daniel     0322
5.Ouvín JosefJanata Tomáš     3032
6.Varcl Jan st.WO    3042
7.Kosař VáclavKopal Aleš     1343
8.Ouvín JosefKouble Daniel     3053
9.Varcl Jan st.Janata Tomáš     3063
10.Mencl KryštofWO    3073
11.Ouvín JosefKopal Aleš     1374
12.Varcl Jan st.Kouble Daniel     3184
13.Mencl KryštofJanata Tomáš     3094
14.Kosař VáclavWO    30104
15.Varcl Jan st.Kopal Aleš     13105
16.Mencl KryštofKouble Daniel     32115
17.Kosař VáclavJanata Tomáš     32125
18.Ouvín JosefWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mencl Kryštof21Kopal Aleš40
Kosař Václav12Kouble Daniel13
Ouvín Josef21Janata Tomáš04
Varcl Jan st.21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:44 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filip Josef
Brenner Matěj
 
 
Jiříček Jan
Holina Antonín
 
 
     0301
2.Sedláček Miroslav
Brenner Radek
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
     1302
3.Sedláček MiroslavJiříček Jan     0303
4.Brenner RadekHolina Antonín     1304
5.Brenner MatějKratochvíl Jaromír     1305
6.Filip JosefNovotný Pavel     3215
7.Brenner RadekJiříček Jan     0316
8.Brenner MatějHolina Antonín     3026
9.Filip JosefKratochvíl Jaromír     3136
10.Sedláček MiroslavNovotný Pavel     1337
11.Brenner MatějJiříček Jan     0338
12.Filip JosefHolina Antonín     2339
13.Sedláček MiroslavKratochvíl Jaromír     03310
14.Brenner RadekNovotný Pavel     03311
15.Filip JosefJiříček Jan     03312
16.Sedláček MiroslavHolina Antonín     31412
17.Brenner RadekKratochvíl Jaromír     03413
18.Brenner MatějNovotný Pavel     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláček Miroslav13Jiříček Jan40
Brenner Radek04Holina Antonín22
Brenner Matěj22Kratochvíl Jaromír31
Filip Josef22Novotný Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
Kynčl Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2016 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38 TJ Sokol Vesec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Dominik
Fejfar Zdeněk
 
 
Jíra Jiří
Ježek Pavel
 
 
     2301
2.Fišarová Markéta
Kynčl Luboš
 
 
Pleštil Luděk
Vele Martin
 
 
     0302
3.Dlouhý DominikJežek Pavel     1303
4.Fejfar ZdeněkJíra Jiří     3113
5.Zelenka VáclavVele Martin     3023
6.Fišarová MarkétaPleštil Luděk     3233
7.Fejfar ZdeněkJežek Pavel     1334
8.Zelenka VáclavJíra Jiří     3144
9.Fišarová MarkétaVele Martin     3054
10.Dlouhý DominikPleštil Luděk     0355
11.Zelenka VáclavJežek Pavel     1356
12.Fišarová MarkétaJíra Jiří     1357
13.Dlouhý DominikVele Martin     3167
14.Fejfar ZdeněkPleštil Luděk     1368
15.Fišarová MarkétaJežek Pavel     0369
16.Dlouhý DominikJíra Jiří     13610
17.Fejfar ZdeněkVele Martin     30710
18.Zelenka VáclavPleštil Luděk     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dlouhý Dominik13Ježek Pavel40
Fejfar Zdeněk22Jíra Jiří22
Zelenka Václav22Vele Martin04
Fišarová Markéta22Pleštil Luděk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Orel Lomnice nad Popelkou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2016 12:30 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:18 Sokol Víchová nad Jizerou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Pěnička Michal
Hyková Šárka
 
 
     3010
2.Klimenta Miroslav
Brumlich Ladislav st.
 
 
Hyka Karel
Vacková Jitka
 
 
     3120
3.Hartig PetrPěnička Michal     3230
4.Klimenta MiroslavVacková Jitka     3040
5.Brumlich Ladislav ml.Hyka Karel     3050
6.Brumlich Ladislav st.Hyková Šárka     0351
7.Klimenta MiroslavPěnička Michal     3061
8.Brumlich Ladislav ml.Vacková Jitka     3171
9.Brumlich Ladislav st.Hyka Karel     3081
10.Hartig PetrHyková Šárka     3091
11.Brumlich Ladislav ml.Pěnička Michal     2392
12.Brumlich Ladislav st.Vacková Jitka     30102
13.Hartig PetrHyka Karel     30112
14.Klimenta MiroslavHyková Šárka     32122
15.Brumlich Ladislav st.Pěnička Michal     13123
16.Hartig PetrVacková Jitka     31133
17.Klimenta MiroslavHyka Karel     30143
18.Brumlich Ladislav ml.Hyková Šárka     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hartig Petr40Pěnička Michal22
Klimenta Miroslav40Vacková Jitka04
Brumlich Ladislav ml.31Hyka Karel04
Brumlich Ladislav st.22Hyková Šárka13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2016 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:32 TT Benešov u Semil B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filip Josef
Brenner Matěj
 
 
Janata Tomáš
Kouble Daniel
 
 
     1301
2.Sedláček Miroslav
Brenner Radek
 
 

 
 
WO    3011
3.Sedláček MiroslavKopal Aleš     1312
4.Brenner RadekKouble Daniel     0313
5.Brenner MatějJanata Tomáš     1314
6.Filip JosefWO    3024
7.Brenner RadekKopal Aleš     0325
8.Brenner MatějKouble Daniel     2326
9.Filip JosefJanata Tomáš     3136
10.Sedláček MiroslavWO    3046
11.Brenner MatějKopal Aleš     1347
12.Filip JosefKouble Daniel     3157
13.Sedláček MiroslavJanata Tomáš     0358
14.Brenner RadekWO    3068
15.Filip JosefKopal Aleš     3078
16.Sedláček MiroslavKouble Daniel     1379
17.Brenner RadekJanata Tomáš     13710
18.Brenner MatějWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sedláček Miroslav03Kopal Aleš31
Brenner Radek03Kouble Daniel31
Brenner Matěj03Janata Tomáš31
Filip Josef30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2016 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mencl Kryštof
Kosař Václav
 
 
Jiříček Jan
Holina Antonín
 
 
     0301
2.Varcl Jan st.
Ouvín Josef
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
     3211
3.Mencl KryštofJiříček Jan     0312
4.Kosař VáclavHolina Antonín     0313
5.Ouvín JosefKratochvíl Jaromír     3123
6.Varcl Jan st.Novotný Pavel     3033
7.Kosař VáclavJiříček Jan     0334
8.Ouvín JosefHolina Antonín     3044
9.Varcl Jan st.Kratochvíl Jaromír     3054
10.Mencl KryštofNovotný Pavel     3064
11.Ouvín JosefJiříček Jan     0365
12.Varcl Jan st.Holina Antonín     3075
13.Mencl KryštofKratochvíl Jaromír     1376
14.Kosař VáclavNovotný Pavel     0377
15.Varcl Jan st.Jiříček Jan     0378
16.Mencl KryštofHolina Antonín     3088
17.Kosař VáclavKratochvíl Jaromír     2389
18.Ouvín JosefNovotný Pavel     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mencl Kryštof22Jiříček Jan40
Kosař Václav04Holina Antonín13
Ouvín Josef31Kratochvíl Jaromír22
Varcl Jan st.31Novotný Pavel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy