Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2016 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:43 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Miroslav
Pitro Lukáš
 
 
Varcl Jan st.
Ouvín Josef
 
 
     1301
2.Brenner Radek
Brenner Matěj
 
 
Mencl Kryštof
Kosař Václav
 
 
     1302
3.Sedláček MiroslavMencl Kryštof     2303
4.Brenner MatějOuvín Josef     0304
5.Pitro LukášKosař Václav     3014
6.Filip JosefVarcl Jan st.     0315
7.Brenner MatějMencl Kryštof     0316
8.Pitro LukášOuvín Josef     3226
9.Filip JosefKosař Václav     3136
10.Sedláček MiroslavVarcl Jan st.     0337
11.Pitro LukášMencl Kryštof     3247
12.Filip JosefOuvín Josef     0348
13.Brenner RadekKosař Václav     0349
14.Brenner MatějVarcl Jan st.     03410
15.Filip JosefMencl Kryštof     31510
16.Brenner RadekOuvín Josef     03511
17.Brenner MatějKosař Václav     31611
18.Pitro LukášVarcl Jan st.     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláček Miroslav02Mencl Kryštof22
Brenner Matěj13Ouvín Josef31
Pitro Lukáš31Kosař Václav13
Filip Josef22Varcl Jan st.40
Brenner Radek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:22 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
     2301
2.Jiříček Jan
Hudský Libor
 
 
Klimenta Miroslav
Brumlich Ladislav st.
 
 
     3011
3.Kratochvíl JaromírHartig Petr     3121
4.Novotný PavelKlimenta Miroslav     0322
5.Jiříček JanBrumlich Ladislav ml.     3032
6.Hudský LiborBrumlich Ladislav st.     3042
7.Novotný PavelHartig Petr     3152
8.Jiříček JanKlimenta Miroslav     3062
9.Hudský LiborBrumlich Ladislav ml.     3072
10.Kratochvíl JaromírBrumlich Ladislav st.     3082
11.Jiříček JanHartig Petr     3092
12.Hudský LiborKlimenta Miroslav     1393
13.Kratochvíl JaromírBrumlich Ladislav ml.     2394
14.Holina AntonínBrumlich Ladislav st.     31104
15.Hudský LiborHartig Petr     32114
16.Kratochvíl JaromírKlimenta Miroslav     03115
17.Holina AntonínBrumlich Ladislav ml.     32125
18.Jiříček JanBrumlich Ladislav st.     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Jaromír22Hartig Petr04
Novotný Pavel11Klimenta Miroslav31
Jiříček Jan40Brumlich Ladislav ml.13
Hudský Libor31Brumlich Ladislav st.04
Holina Antonín20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 418, SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:22 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Libor
David Jaroslav
 
 
Fišarová Markéta
Kynčl Luboš
 
 
     3110
2.Krejsa Karel
Baudys Václav
 
 
Zelenka Václav
Hegarová Monika
 
 
     3120
3.David JaroslavFišarová Markéta     2321
4.Král LiborHegarová Monika     3131
5.Krejsa KarelKynčl Luboš     3141
6.Baudys VáclavZelenka Václav     3151
7.Král LiborFišarová Markéta     1352
8.Krejsa KarelHegarová Monika     3162
9.Baudys VáclavKynčl Luboš     3172
10.David JaroslavZelenka Václav     3182
11.David LukášFišarová Markéta     3292
12.Baudys VáclavHegarová Monika     30102
13.David JaroslavKynčl Luboš     31112
14.Král LiborZelenka Václav     30122
15.Baudys VáclavFišarová Markéta     32132
16.David JaroslavHegarová Monika     31142
17.Král LiborKynčl Luboš     32152
18.David LukášZelenka Václav     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
David Jaroslav31Fišarová Markéta22
Král Libor31Hegarová Monika04
Krejsa Karel20Kynčl Luboš04
Baudys Václav40Zelenka Václav04
David Lukáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CVrchní
rozhodčí:
Pleštil Luděk
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9 TJ Sokol Vesec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Pavel
Jíra Jiří
 
 
Hykman Marek
Václavík Miroslav
 
 
     3010
2.Pleštil Luděk
Vele Martin
 
 
Lacina Radek
Holina Marek
 
 
     3020
3.Vele MartinLacina Radek     3130
4.Jíra JiříVáclavík Miroslav     3040
5.Pleštil LuděkHolina Marek     3050
6.Ježek PavelHykman Marek     3060
7.Jíra JiříLacina Radek     3170
8.Pleštil LuděkVáclavík Miroslav     3080
9.Ježek PavelHolina Marek     3090
10.Vele MartinHykman Marek     30100
11.Pleštil LuděkLacina Radek     13101
12.Ježek PavelVáclavík Miroslav     30111
13.Vele MartinHolina Marek     30121
14.Jíra JiříHykman Marek     31131
15.Ježek PavelLacina Radek     30141
16.Vele MartinVáclavík Miroslav     32151
17.Jíra JiříHolina Marek     31161
18.Pleštil LuděkHykman Marek     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vele Martin40Lacina Radek13
Jíra Jiří40Václavík Miroslav04
Pleštil Luděk31Holina Marek04
Ježek Pavel40Hykman Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítko Martin
Červová Jitka
 
 
Seidl Jan
Martinec Jan
 
 
     3010
2.Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
     3020
3.Zítko MartinSeidl Jan     3030
4.Mizera PetrMartinec Jan     3040
5.Červová JitkaStrnad Jan     3250
6.Novák LubošKlikar Miloš     3160
7.Mizera PetrSeidl Jan     2361
8.Červová JitkaMartinec Jan     3071
9.Novák LubošStrnad Jan     3181
10.Zítko MartinKlikar Miloš     3191
11.Červová JitkaSeidl Jan     30101
12.Novák LubošMartinec Jan     31111
13.Zítko MartinStrnad Jan     30121
14.Mizera PetrKlikar Miloš     30131
15.Novák LubošSeidl Jan     32141
16.Zítko MartinMartinec Jan     30151
17.Mizera PetrStrnad Jan     03152
18.Červová JitkaKlikar Miloš     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zítko Martin40Seidl Jan13
Mizera Petr22Martinec Jan04
Červová Jitka40Strnad Jan13
Novák Luboš40Klikar Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouble Daniel
Janata Tomáš
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
     3110
2.Kopal Aleš
Mazánek Jan
 
 
Klimenta Miroslav
Brumlich Ladislav st.
 
 
     1311
3.Kouble DanielHartig Petr     3221
4.Mazánek JanKlimenta Miroslav     0322
5.Kopal AlešBrumlich Ladislav ml.     3132
6.Janata TomášBrumlich Ladislav st.     3042
7.Mazánek JanHartig Petr     0343
8.Kopal AlešKlimenta Miroslav     1344
9.Janata TomášBrumlich Ladislav ml.     2345
10.Kouble DanielBrumlich Ladislav st.     3055
11.Kopal AlešHartig Petr     1356
12.Janata TomášKlimenta Miroslav     0357
13.Kouble DanielBrumlich Ladislav ml.     3067
14.Mazánek JanBrumlich Ladislav st.     2368
15.Janata TomášHartig Petr     3278
16.Kouble DanielKlimenta Miroslav     3288
17.Mazánek JanBrumlich Ladislav ml.     0389
18.Kopal AlešBrumlich Ladislav st.     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouble Daniel40Hartig Petr22
Mazánek Jan04Klimenta Miroslav31
Kopal Aleš22Brumlich Ladislav ml.22
Janata Tomáš22Brumlich Ladislav st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Lomnice nad Popelkou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna, J.J. Fučíka 982, Lomnice n.P.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
     3110
2.Pěnička Michal
Vacková Jitka
 
 
Fejfar Zdeněk
Zelenka Václav
 
 
     1311
3.Pěnička MichalFejfar Zdeněk     3221
4.Hyková ŠárkaZelenka Václav     3131
5.Vacková JitkaKynčl Luboš     2332
6.Hyka KarelFišarová Markéta     0333
7.Hyková ŠárkaFejfar Zdeněk     2334
8.Vacková JitkaZelenka Václav     1335
9.Hyka KarelKynčl Luboš     3245
10.Pěnička MichalFišarová Markéta     3055
11.Vacková JitkaFejfar Zdeněk     1356
12.Hyka KarelZelenka Václav     1357
13.Pěnička MichalKynčl Luboš     3267
14.Hyková ŠárkaFišarová Markéta     0368
15.Hyka KarelFejfar Zdeněk     0369
16.Pěnička MichalZelenka Václav     3079
17.Hyková ŠárkaKynčl Luboš     3289
18.Vacková JitkaFišarová Markéta     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pěnička Michal40Fejfar Zdeněk31
Hyková Šárka22Zelenka Václav22
Vacková Jitka04Kynčl Luboš13
Hyka Karel13Fišarová Markéta31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:14 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítko Martin
Červová Jitka
 
 
Václavík Miroslav
Hykman Marek
 
 
     3110
2.Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
Lacina Radek
Holina Marek
 
 
     3120
3.Novák LubošLacina Radek     3030
4.Mizera PetrVáclavík Miroslav     2331
5.Červová JitkaHolina Marek     3241
6.Zítko MartinHykman Marek     3051
7.Mizera PetrLacina Radek     3161
8.Červová JitkaVáclavík Miroslav     2362
9.Zítko MartinHolina Marek     3072
10.Novák LubošHykman Marek     3082
11.Červová JitkaLacina Radek     3092
12.Zítko MartinVáclavík Miroslav     30102
13.Novák LubošHolina Marek     31112
14.Mizera PetrHykman Marek     30122
15.Zítko MartinLacina Radek     30132
16.Novák LubošVáclavík Miroslav     32142
17.Mizera PetrHolina Marek     30152
18.Červová JitkaHykman Marek     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Luboš40Lacina Radek04
Mizera Petr31Václavík Miroslav22
Červová Jitka31Holina Marek04
Zítko Martin40Hykman Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CVrchní
rozhodčí:
Pleštil Luděk
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 12:30 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:30 TJ Sokol Vesec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jíra Jiří
Ježek Pavel
 
 
Seidl Jan
Martinec Jan
 
 
     3110
2.Pleštil Luděk
Vele Martin
 
 
Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
     3120
3.Vele MartinSeidl Jan     1321
4.Jíra JiříStrnad Jan     2322
5.Pleštil LuděkMartinec Jan     3132
6.Ježek PavelKlikar Miloš     3142
7.Jíra JiříSeidl Jan     2343
8.Pleštil LuděkStrnad Jan     3153
9.Ježek PavelMartinec Jan     3263
10.Vele MartinKlikar Miloš     2364
11.Pleštil LuděkSeidl Jan     3174
12.Ježek PavelStrnad Jan     3084
13.Vele MartinMartinec Jan     3294
14.Jíra JiříKlikar Miloš     32104
15.Ježek PavelSeidl Jan     31114
16.Vele MartinStrnad Jan     03115
17.Jíra JiříMartinec Jan     32125
18.Pleštil LuděkKlikar Miloš     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vele Martin13Seidl Jan22
Jíra Jiří22Strnad Jan22
Pleštil Luděk40Martinec Jan04
Ježek Pavel40Klikar Miloš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy