Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:20 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítko Martin
Jiroš Adam
 
 
Jíra Jiří
Nejedlo Josef
 
 
     3110
2.Mizera Petr
Novák Luboš
 
 
Pleštil Luděk
Vele Martin
 
 
     2311
3.Zítko MartinJíra Jiří     3021
4.Louda VáclavNejedlo Josef     3031
5.Jiroš AdamPleštil Luděk     3041
6.Mizera PetrVele Martin     3151
7.Louda VáclavJíra Jiří     1352
8.Jiroš AdamNejedlo Josef     3262
9.Mizera PetrPleštil Luděk     2363
10.Zítko MartinVele Martin     3073
11.Jiroš AdamJíra Jiří     3083
12.Mizera PetrNejedlo Josef     3093
13.Zítko MartinPleštil Luděk     31103
14.Louda VáclavVele Martin     30113
15.Mizera PetrJíra Jiří     31123
16.Zítko MartinNejedlo Josef     32133
17.Novák LubošPleštil Luděk     13134
18.Jiroš AdamVele Martin     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítko Martin40Jíra Jiří13
Louda Václav21Nejedlo Josef04
Jiroš Adam40Pleštil Luděk22
Mizera Petr31Vele Martin04
Novák Luboš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:42596:689TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
8-169-7-92301
2.Lacina Radek
Brandejs Jan
 
 
Krejsa Karel
David Lukáš
 
 
-7-7-8  0302
3.Václavík MiroslavDavid Jaroslav-3-7-7  0303
4.Brandejs JanDavid Lukáš11-3-3-5 1304
5.Boháč MartinKrál Libor699  3014
6.Lacina RadekKrejsa Karel-9-5-7  0315
7.Brandejs JanDavid Jaroslav5-9-4-13 1316
8.Boháč MartinDavid Lukáš-26-69-82317
9.Lacina RadekKrál Libor11-89-10-82318
10.Václavík MiroslavKrejsa Karel278  3028
11.Boháč MartinDavid Jaroslav8-4-6-9 1329
12.Lacina RadekDavid Lukáš-6-9-7  03210
13.Václavík MiroslavKrál Libor9-6139 31310
14.Brandejs JanKrejsa Karel511-810 31410
15.Lacina RadekDavid Jaroslav-5-77-8 13411
16.Václavík MiroslavDavid Lukáš-8-610-6 13412
17.Brandejs JanKrál Libor-6-7-11  03413
18.Boháč MartinKrejsa Karel76-89 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Václavík Miroslav22David Jaroslav40
Brandejs Jan13David Lukáš40
Boháč Martin22Král Libor22
Lacina Radek04Krejsa Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Lomnice nad Popelkou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:25 TT Benešov u Semil C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
     3210
2.Seidl Jan
Martinec Jan
 
 
Pěnička Michal
Jílek Miroslav
 
 
     1311
3.Strnad JanHyka Karel     3021
4.Klikar MilošHyková Šárka     1322
5.Martinec JanPěnička Michal     0323
6.Seidl JanJílek Miroslav     3033
7.Klikar MilošHyka Karel     3043
8.Martinec JanHyková Šárka     0344
9.Seidl JanPěnička Michal     0345
10.Strnad JanJílek Miroslav     3055
11.Martinec JanHyka Karel     3065
12.Seidl JanHyková Šárka     3175
13.Strnad JanPěnička Michal     2376
14.Klikar MilošJílek Miroslav     3186
15.Seidl JanHyka Karel     3096
16.Strnad JanHyková Šárka     30106
17.Klikar MilošPěnička Michal     13107
18.Martinec JanJílek Miroslav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Jan31Hyka Karel04
Klikar Miloš22Hyková Šárka22
Martinec Jan22Pěnička Michal40
Seidl Jan31Jílek Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní zařízení OÚ Nová Ves n.P.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt František
Zelenková Monika
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
     0301
2.Kynčl Luboš
Bláha David
 
 
Jiříček Jan
Hudský Libor
 
 
     0302
3.Bláha DavidJiříček Jan     0303
4.Kynčl LubošHudský Libor     0304
5.Šubrt FrantišekKratochvíl Jaromír     0305
6.Zelenková MonikaNovotný Pavel     0306
7.Kynčl LubošJiříček Jan     0307
8.Šubrt FrantišekHudský Libor     0308
9.Zelenková MonikaKratochvíl Jaromír     0309
10.Bláha DavidNovotný Pavel     03010
11.Šubrt FrantišekJiříček Jan     03011
12.Zelenková MonikaHudský Libor     03012
13.Bláha DavidKratochvíl Jaromír     03013
14.Kynčl LubošHolina Antonín     23014
15.Zelenková MonikaJiříček Jan     03015
16.Bláha DavidHudský Libor     13016
17.Kynčl LubošKratochvíl Jaromír     23017
18.Šubrt FrantišekHolina Antonín     13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bláha David04Jiříček Jan40
Kynčl Luboš04Hudský Libor40
Šubrt František04Kratochvíl Jaromír40
Zelenková Monika04Novotný Pavel20
   Holina Antonín20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec \"V Lomě\", Víchová 159Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:29 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Klimenta Miroslav
Hrubec Zbyněk
 
 
Ouvín Josef
Varcl Jan st.
 
 
     0311
3.Hartig PetrOuvín Josef     2312
4.Klimenta MiroslavVarcl Jan st.     0313
5.Brumlich Ladislav ml.Kosař Václav     3023
6.Hrubec ZbyněkWO    3033
7.Klimenta MiroslavOuvín Josef     1334
8.Brumlich Ladislav ml.Varcl Jan st.     0335
9.Hrubec ZbyněkKosař Václav     0336
10.Hartig PetrWO    3046
11.Brumlich Ladislav ml.Ouvín Josef     3256
12.Hrubec ZbyněkVarcl Jan st.     0357
13.Hartig PetrKosař Václav     3067
14.Klimenta MiroslavWO    3077
15.Hrubec ZbyněkOuvín Josef     1378
16.Hartig PetrVarcl Jan st.     2379
17.Klimenta MiroslavKosař Václav     3089
18.Brumlich Ladislav ml.WO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hartig Petr12Ouvín Josef31
Klimenta Miroslav12Varcl Jan st.40
Brumlich Ladislav ml.21Kosař Václav13
Hrubec Zbyněk03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     3210
2.Seidl Jan
Martinec Jan
 
 
Krejsa Karel
David Lukáš
 
 
     1311
3.Strnad JanDavid Lukáš     3021
4.Klikar MilošDavid Jaroslav     0322
5.Martinec JanKrál Libor     3032
6.Seidl JanKrejsa Karel     0333
7.Klikar MilošDavid Lukáš     0334
8.Martinec JanDavid Jaroslav     0335
9.Seidl JanKrál Libor     3245
10.Strnad JanKrejsa Karel     3255
11.Martinec JanDavid Lukáš     2356
12.Seidl JanDavid Jaroslav     1357
13.Strnad JanKrál Libor     3067
14.Klikar MilošKrejsa Karel     0368
15.Seidl JanDavid Lukáš     2369
16.Strnad JanDavid Jaroslav     03610
17.Klikar MilošKrál Libor     23611
18.Martinec JanKrejsa Karel     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Jan31David Lukáš31
Klikar Miloš04David Jaroslav40
Martinec Jan13Král Libor13
Seidl Jan13Krejsa Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Lomnice nad Popelkou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 13:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30677:640Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
69-8-1083210
2.Lacina Radek
Brandejs Jan
 
 
Pěnička Michal
Jílek Miroslav
 
 
3118  3020
3.Václavík MiroslavHyka Karel9128  3030
4.Lacina RadekHyková Šárka-45-98-22331
5.Boháč MartinPěnička Michal75-513 3141
6.Brandejs JanJílek Miroslav7810  3051
7.Lacina RadekHyka Karel3-6158 3161
8.Boháč MartinHyková Šárka-76-57-102362
9.Brandejs JanPěnička Michal-8-6-4  0363
10.Václavík MiroslavJílek Miroslav449  3073
11.Boháč MartinHyka Karel5210  3083
12.Brandejs JanHyková Šárka-7-1-9  0384
13.Václavík MiroslavPěnička Michal10-6-717-102385
14.Lacina RadekJílek Miroslav678  3095
15.Brandejs JanHyka Karel84-4-9-92396
16.Václavík MiroslavHyková Šárka-12-1087-72397
17.Lacina RadekPěnička Michal-8-7-8  0398
18.Boháč MartinJílek Miroslav3-66-7932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Václavík Miroslav22Hyka Karel13
Lacina Radek22Hyková Šárka40
Boháč Martin31Pěnička Michal31
Brandejs Jan13Jílek Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní zařízení OÚ Nová Ves n.P.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:33 TT Benešov u Semil B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejfar Zdeněk
Šubrt František
 
 
Kopal Aleš
Janata Tomáš
 
 
     0301
2.Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
Kouble Daniel
Mazánek Jan
 
 
     3011
3.Kynčl LubošKopal Aleš     1312
4.Fišarová MarkétaKouble Daniel     3022
5.Fejfar ZdeněkJanata Tomáš     0323
6.Šubrt FrantišekMazánek Jan     1324
7.Fišarová MarkétaKopal Aleš     3034
8.Fejfar ZdeněkKouble Daniel     3144
9.Šubrt FrantišekJanata Tomáš     0345
10.Kynčl LubošMazánek Jan     3255
11.Fejfar ZdeněkKopal Aleš     3065
12.Bláha DavidKouble Daniel     0366
13.Kynčl LubošJanata Tomáš     2367
14.Fišarová MarkétaMazánek Jan     0368
15.Bláha DavidKopal Aleš     0369
16.Kynčl LubošKouble Daniel     13610
17.Fišarová MarkétaJanata Tomáš     30710
18.Fejfar ZdeněkMazánek Jan     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kynčl Luboš13Kopal Aleš22
Fišarová Markéta31Kouble Daniel22
Fejfar Zdeněk31Janata Tomáš31
Šubrt František02Mazánek Jan22
Bláha David02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2016 12:30 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30 Sokol Víchová nad Jizerou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Brenner Radek
Brenner Matěj
 
 
     3210
2.Klimenta Miroslav
Hrubec Zbyněk
 
 
Filip Josef
Pitro Lukáš
 
 
     1311
3.Hartig PetrBrenner Matěj     3121
4.Brumlich Ladislav ml.Brenner Radek     3031
5.Klimenta MiroslavFilip Josef     2332
6.Hrubec ZbyněkPitro Lukáš     1333
7.Brumlich Ladislav ml.Brenner Matěj     3143
8.Klimenta MiroslavBrenner Radek     3053
9.Hrubec ZbyněkFilip Josef     1354
10.Hartig PetrPitro Lukáš     1355
11.Klimenta MiroslavBrenner Matěj     3065
12.Hrubec ZbyněkBrenner Radek     3075
13.Hartig PetrFilip Josef     1376
14.Brumlich Ladislav ml.Pitro Lukáš     1377
15.Hrubec ZbyněkBrenner Matěj     3287
16.Hartig PetrBrenner Radek     3097
17.Brumlich Ladislav ml.Filip Josef     1398
18.Klimenta MiroslavPitro Lukáš     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hartig Petr22Brenner Matěj04
Brumlich Ladislav ml.22Brenner Radek04
Klimenta Miroslav31Filip Josef40
Hrubec Zbyněk22Pitro Lukáš31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy