Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:23 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ouvín Josef
Varcl Jan st.
 
 
Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
     3010
2.Kosař Václav
Mencl Kryštof
 
 
Hegarová Monika
Zelenka Václav
 
 
     3120
3.Mencl KryštofKynčl Luboš     3130
4.Kosař VáclavFišarová Markéta     3240
5.Ouvín JosefHegarová Monika     3250
6.Varcl Jan st.Zelenka Václav     3060
7.Kosař VáclavKynčl Luboš     0361
8.Ouvín JosefFišarová Markéta     0362
9.Varcl Jan st.Hegarová Monika     3072
10.Mencl KryštofZelenka Václav     0373
11.Ouvín JosefKynčl Luboš     3183
12.Varcl Jan st.Fišarová Markéta     3093
13.Mencl KryštofHegarová Monika     30103
14.Kosař VáclavZelenka Václav     03104
15.Varcl Jan st.Kynčl Luboš     30114
16.Mencl KryštofFišarová Markéta     31124
17.Kosař VáclavHegarová Monika     32134
18.Ouvín JosefZelenka Václav     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mencl Kryštof31Kynčl Luboš13
Kosař Václav22Fišarová Markéta13
Ouvín Josef31Hegarová Monika04
Varcl Jan st.40Zelenka Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:46 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
Jiříček Jan
Hudský Libor
 
 
     1301
2.Seidl Jan
Martinec Jan
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
     0302
3.Strnad JanJiříček Jan     0303
4.Klikar MilošHudský Libor     0304
5.Martinec JanKratochvíl Jaromír     1305
6.Seidl JanNovotný Pavel     2306
7.Klikar MilošJiříček Jan     0307
8.Martinec JanHudský Libor     0308
9.Seidl JanKratochvíl Jaromír     2309
10.Strnad JanNovotný Pavel     3019
11.Martinec JanJiříček Jan     03110
12.Seidl JanHudský Libor     23111
13.Strnad JanKratochvíl Jaromír     23112
14.Klikar MilošHolina Antonín     30212
15.Seidl JanJiříček Jan     03213
16.Strnad JanHudský Libor     31313
17.Klikar MilošKratochvíl Jaromír     13314
18.Martinec JanHolina Antonín     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strnad Jan22Jiříček Jan40
Klikar Miloš13Hudský Libor31
Martinec Jan04Kratochvíl Jaromír40
Seidl Jan04Novotný Pavel11
   Holina Antonín11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:42 TT Benešov u Semil B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Kopal Aleš
Janata Tomáš
 
 
     3110
2.Lacina Radek
Holina Marek
 
 
Kouble Daniel
Mazánek Jan
 
 
     3120
3.Lacina RadekKopal Aleš     0321
4.Václavík MiroslavKouble Daniel     3131
5.Boháč MartinJanata Tomáš     0332
6.Holina MarekMazánek Jan     1333
7.Václavík MiroslavKopal Aleš     0334
8.Boháč MartinKouble Daniel     1335
9.Holina MarekJanata Tomáš     0336
10.Lacina RadekMazánek Jan     3046
11.Boháč MartinKopal Aleš     2347
12.Holina MarekKouble Daniel     0348
13.Lacina RadekJanata Tomáš     2349
14.Václavík MiroslavMazánek Jan     3059
15.Holina MarekKopal Aleš     03510
16.Lacina RadekKouble Daniel     03511
17.Václavík MiroslavJanata Tomáš     03512
18.Boháč MartinMazánek Jan     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lacina Radek13Kopal Aleš40
Václavík Miroslav22Kouble Daniel31
Boháč Martin04Janata Tomáš40
Holina Marek04Mazánek Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 418, SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejsa Karel
David Lukáš
 
 
Zítko Martin
Jiroš Adam
 
 
     3210
2.Král Libor
David Jaroslav
 
 
Červová Jitka
Novák Luboš
 
 
     0311
3.David LukášZítko Martin     3121
4.David JaroslavJiroš Adam     3231
5.Krejsa KarelČervová Jitka     3141
6.Král LiborNovák Luboš     2342
7.David JaroslavZítko Martin     3252
8.Krejsa KarelJiroš Adam     3062
9.Král LiborČervová Jitka     0363
10.David LukášNovák Luboš     1364
11.Krejsa KarelZítko Martin     1365
12.Král LiborJiroš Adam     0366
13.David LukášČervová Jitka     1367
14.David JaroslavNovák Luboš     3077
15.Král LiborZítko Martin     0378
16.David LukášJiroš Adam     0379
17.David JaroslavČervová Jitka     3089
18.Krejsa KarelNovák Luboš     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
David Lukáš13Zítko Martin22
David Jaroslav40Jiroš Adam22
Krejsa Karel22Červová Jitka22
Král Libor04Novák Luboš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:46 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Miroslav
Zajíček Jan st.
 
 
Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
     0301
2.Brenner Matěj
Filip Josef
 
 
Zelenka Václav
Dlouhý Dominik
 
 
     1302
3.Sedláček MiroslavFišarová Markéta     1303
4.Zajíček Jan st.Kynčl Luboš     0304
5.Brenner MatějZelenka Václav     1305
6.Filip JosefDlouhý Dominik     3015
7.Zajíček Jan st.Fišarová Markéta     0316
8.Brenner MatějKynčl Luboš     3226
9.Filip JosefZelenka Václav     1327
10.Sedláček MiroslavDlouhý Dominik     0328
11.Brenner MatějFišarová Markéta     2329
12.Filip JosefKynčl Luboš     3139
13.Sedláček MiroslavZelenka Václav     03310
14.Brenner RadekDlouhý Dominik     03311
15.Filip JosefFišarová Markéta     31411
16.Sedláček MiroslavKynčl Luboš     23412
17.Brenner RadekZelenka Václav     13413
18.Brenner MatějDlouhý Dominik     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláček Miroslav04Fišarová Markéta31
Zajíček Jan st.02Kynčl Luboš22
Brenner Matěj13Zelenka Václav40
Filip Josef31Dlouhý Dominik31
Brenner Radek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:34 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lacina Radek
Hykman Marek
 
 
Jiříček Jan
Holina Antonín
 
 
     0301
2.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
     3011
3.Václavík MiroslavJiříček Jan     0312
4.Boháč MartinHolina Antonín     3122
5.Lacina RadekKratochvíl Jaromír     0323
6.Hykman MarekNovotný Pavel     0324
7.Boháč MartinJiříček Jan     0325
8.Lacina RadekHolina Antonín     1326
9.Hykman MarekKratochvíl Jaromír     0327
10.Václavík MiroslavNovotný Pavel     3037
11.Lacina RadekJiříček Jan     1338
12.Hykman MarekHolina Antonín     0339
13.Václavík MiroslavKratochvíl Jaromír     3049
14.Boháč MartinNovotný Pavel     3059
15.Hykman MarekJiříček Jan     03510
16.Václavík MiroslavHolina Antonín     30610
17.Boháč MartinKratochvíl Jaromír     30710
18.Lacina RadekNovotný Pavel     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Václavík Miroslav31Jiříček Jan40
Boháč Martin31Holina Antonín22
Lacina Radek04Kratochvíl Jaromír22
Hykman Marek04Novotný Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:39 TT Benešov u Semil B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seidl Jan
Martinec Jan
 
 
Kouble Daniel
Janata Tomáš
 
 
     0301
2.Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
Kopal Aleš
Mazánek Eduard
 
 
     3011
3.Seidl JanKouble Daniel     1312
4.Martinec JanJanata Tomáš     0313
5.Strnad JanKopal Aleš     3123
6.Klikar MilošMazánek Eduard     3033
7.Martinec JanKouble Daniel     2334
8.Strnad JanJanata Tomáš     3244
9.Klikar MilošKopal Aleš     0345
10.Seidl JanMazánek Eduard     3055
11.Strnad JanKouble Daniel     2356
12.Klikar MilošJanata Tomáš     0357
13.Seidl JanKopal Aleš     0358
14.Martinec JanMazánek Eduard     1359
15.Klikar MilošKouble Daniel     03510
16.Seidl JanJanata Tomáš     13511
17.Martinec JanKopal Aleš     13512
18.Strnad JanMazánek Eduard     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Seidl Jan13Kouble Daniel40
Martinec Jan04Janata Tomáš31
Strnad Jan31Kopal Aleš31
Klikar Miloš13Mazánek Eduard13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 418, SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2016 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38 TJ Sokol Vesec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejsa Karel
Baudys Václav
 
 
Jíra Jiří
Ježek Pavel
 
 
     0301
2.Král Libor
David Jaroslav
 
 
Pleštil Luděk
Vele Martin
 
 
     3011
3.David JaroslavJežek Pavel     3221
4.Král LiborJíra Jiří     0322
5.Baudys VáclavVele Martin     3032
6.Krejsa KarelPleštil Luděk     2333
7.Král LiborJežek Pavel     0334
8.Baudys VáclavJíra Jiří     3044
9.Krejsa KarelVele Martin     2345
10.David JaroslavPleštil Luděk     2346
11.Baudys VáclavJežek Pavel     2347
12.Krejsa KarelJíra Jiří     1348
13.David JaroslavVele Martin     3158
14.David LukášPleštil Luděk     0359
15.Krejsa KarelJežek Pavel     03510
16.David JaroslavJíra Jiří     30610
17.David LukášVele Martin     32710
18.Baudys VáclavPleštil Luděk     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
David Jaroslav31Ježek Pavel31
Král Libor02Jíra Jiří22
Baudys Václav22Vele Martin13
Krejsa Karel04Pleštil Luděk40
David Lukáš11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy