Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2016 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:23 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroš Adam
Červová Jitka
 
 
Jiříček Jan
Holina Antonín
 
 
     3210
2.Mizera Petr
Novák Luboš
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
     3220
3.Jiroš AdamJiříček Jan     0321
4.Červová JitkaHolina Antonín     3031
5.Mizera PetrKratochvíl Jaromír     3141
6.Novák LubošNovotný Pavel     3251
7.Červová JitkaJiříček Jan     0352
8.Mizera PetrHolina Antonín     3062
9.Novák LubošKratochvíl Jaromír     3272
10.Jiroš AdamNovotný Pavel     3082
11.Mizera PetrJiříček Jan     0383
12.Novák LubošHolina Antonín     3093
13.Jiroš AdamKratochvíl Jaromír     30103
14.Červová JitkaNovotný Pavel     30113
15.Novák LubošJiříček Jan     03114
16.Jiroš AdamHolina Antonín     31124
17.Červová JitkaKratochvíl Jaromír     30134
18.Mizera PetrNovotný Pavel     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiroš Adam31Jiříček Jan40
Červová Jitka31Holina Antonín04
Mizera Petr31Kratochvíl Jaromír04
Novák Luboš31Novotný Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CVrchní
rozhodčí:
Pleštil Luděk
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:23 TJ Sokol Vesec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Pavel
Jíra Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Vele Martin
Kůtek Milan
 
 
Janata Tomáš
Kopal Aleš
 
 
     0311
3.Kůtek MilanWO    3021
4.Jíra JiříKopal Aleš     1322
5.Vele MartinMazánek Jan     1323
6.Ježek PavelJanata Tomáš     1324
7.Jíra JiříWO    3034
8.Vele MartinKopal Aleš     3144
9.Ježek PavelMazánek Jan     3054
10.Pleštil LuděkJanata Tomáš     0355
11.Vele MartinWO    3065
12.Ježek PavelKopal Aleš     3075
13.Pleštil LuděkMazánek Jan     3185
14.Jíra JiříJanata Tomáš     3195
15.Ježek PavelWO    30105
16.Pleštil LuděkKopal Aleš     30115
17.Jíra JiříMazánek Jan     32125
18.Vele MartinJanata Tomáš     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jíra Jiří21Kopal Aleš13
Vele Martin12Mazánek Jan13
Ježek Pavel21Janata Tomáš31
Pleštil Luděk21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:45 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Varcl Jan st.
Ouvín Josef
 
 
     2301
2.Brandejs Jan
Holina Marek
 
 
Kosař Václav
Mencl Kryštof
 
 
     2302
3.Václavík MiroslavVarcl Jan st.     1303
4.Brandejs JanKosař Václav     1304
5.Boháč MartinMencl Kryštof     3014
6.Holina MarekOuvín Josef     0315
7.Brandejs JanVarcl Jan st.     0316
8.Boháč MartinKosař Václav     3226
9.Holina MarekMencl Kryštof     0327
10.Václavík MiroslavOuvín Josef     1328
11.Boháč MartinVarcl Jan st.     0329
12.Holina MarekKosař Václav     3139
13.Václavík MiroslavMencl Kryštof     03310
14.Brandejs JanOuvín Josef     03311
15.Holina MarekVarcl Jan st.     03312
16.Václavík MiroslavKosař Václav     30412
17.Brandejs JanMencl Kryštof     03413
18.Boháč MartinOuvín Josef     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Václavík Miroslav13Varcl Jan st.40
Brandejs Jan04Kosař Václav13
Boháč Martin22Mencl Kryštof31
Holina Marek13Ouvín Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25 TT Benešov u Semil C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
Zajíček Jan st.
Pitro Lukáš
 
 
     3110
2.Seidl Jan
Matěcha Václav
 
 
Brenner Matěj
Brenner Radek
 
 
     1311
3.Strnad JanZajíček Jan st.     3021
4.Klikar MilošPitro Lukáš     1322
5.Matěcha VáclavBrenner Radek     3132
6.Seidl JanBrenner Matěj     3242
7.Klikar MilošZajíček Jan st.     3252
8.Matěcha VáclavPitro Lukáš     0353
9.Seidl JanBrenner Radek     3063
10.Strnad JanBrenner Matěj     3173
11.Matěcha VáclavZajíček Jan st.     3083
12.Seidl JanPitro Lukáš     3093
13.Strnad JanBrenner Radek     30103
14.Klikar MilošBrenner Matěj     23104
15.Seidl JanZajíček Jan st.     31114
16.Strnad JanPitro Lukáš     31124
17.Klikar MilošBrenner Radek     31134
18.Matěcha VáclavBrenner Matěj     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Jan40Zajíček Jan st.04
Klikar Miloš22Pitro Lukáš22
Matěcha Václav22Brenner Radek04
Seidl Jan40Brenner Matěj22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
Fišarová Markéta
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39 Sokol Víchová nad Jizerou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hegarová Monika
Fišarová Markéta
 
 
Klimenta Miroslav
Hrubec Zbyněk
 
 
     1301
2.Dlouhý Dominik
Zelenka Václav
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
     3111
3.Fišarová MarkétaHartig Petr     0312
4.Dlouhý DominikKlimenta Miroslav     2313
5.Zelenka VáclavBrumlich Ladislav ml.     3223
6.Hegarová MonikaHrubec Zbyněk     1324
7.Dlouhý DominikHartig Petr     3134
8.Zelenka VáclavKlimenta Miroslav     0335
9.Hegarová MonikaBrumlich Ladislav ml.     0336
10.Fišarová MarkétaHrubec Zbyněk     3246
11.Zelenka VáclavHartig Petr     0347
12.Hegarová MonikaKlimenta Miroslav     0348
13.Fišarová MarkétaBrumlich Ladislav ml.     1349
14.Dlouhý DominikBrumlich Ladislav st.     3059
15.Hegarová MonikaHartig Petr     03510
16.Fišarová MarkétaKlimenta Miroslav     13511
17.Dlouhý DominikBrumlich Ladislav ml.     30611
18.Zelenka VáclavBrumlich Ladislav st.     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišarová Markéta13Hartig Petr31
Dlouhý Dominik31Klimenta Miroslav40
Zelenka Václav22Brumlich Ladislav ml.22
Hegarová Monika04Hrubec Zbyněk11
   Brumlich Ladislav st.02
Střídání hráče Hrubce - Brumlichem st. (Víchová)



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola Vesec 37Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:40 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jíra Jiří
Nejedlo Josef
 
 
Jiříček Jan
Hudský Libor
 
 
     3110
2.Kůtek Milan
Vele Martin
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
     0311
3.Kůtek MilanJiříček Jan     0312
4.Vele MartinHudský Libor     1313
5.Nejedlo JosefKratochvíl Jaromír     1314
6.Jíra JiříNovotný Pavel     3124
7.Vele MartinJiříček Jan     0325
8.Nejedlo JosefHudský Libor     3135
9.Jíra JiříKratochvíl Jaromír     3145
10.Kůtek MilanNovotný Pavel     0346
11.Nejedlo JosefJiříček Jan     1347
12.Jíra JiříHolina Antonín     3057
13.Kůtek MilanKratochvíl Jaromír     0358
14.Vele MartinNovotný Pavel     0359
15.Jíra JiříJiříček Jan     03510
16.Kůtek MilanHolina Antonín     13511
17.Vele MartinKratochvíl Jaromír     32611
18.Nejedlo JosefNovotný Pavel     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kůtek Milan04Jiříček Jan40
Vele Martin13Hudský Libor11
Nejedlo Josef22Kratochvíl Jaromír22
Jíra Jiří31Novotný Pavel22
   Holina Antonín11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:45 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
Varcl Jan st.
Ouvín Josef
 
 
     2301
2.Seidl Jan
Matěcha Václav
 
 
Kosař Václav
Mencl Kryštof
 
 
     2302
3.Strnad JanVarcl Jan st.     2303
4.Klikar MilošKosař Václav     2304
5.Matěcha VáclavMencl Kryštof     0305
6.Seidl JanOuvín Josef     1306
7.Klikar MilošVarcl Jan st.     0307
8.Matěcha VáclavKosař Václav     1308
9.Seidl JanMencl Kryštof     0309
10.Strnad JanOuvín Josef     03010
11.Matěcha VáclavVarcl Jan st.     03011
12.Seidl JanKosař Václav     30111
13.Strnad JanMencl Kryštof     30211
14.Klikar MilošOuvín Josef     03212
15.Seidl JanVarcl Jan st.     03213
16.Strnad JanKosař Václav     30313
17.Klikar MilošMencl Kryštof     13314
18.Matěcha VáclavOuvín Josef     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strnad Jan22Varcl Jan st.40
Klikar Miloš04Kosař Václav22
Matěcha Václav04Mencl Kryštof31
Seidl Jan13Ouvín Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:21 Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Zajíček Jan st.
Pitro Lukáš
 
 
     3010
2.Brandejs Jan
Holina Marek
 
 
Brenner Radek
Brenner Matěj
 
 
     3120
3.Václavík MiroslavZajíček Jan st.     3230
4.Brandejs JanPitro Lukáš     0331
5.Boháč MartinBrenner Radek     3041
6.Holina MarekBrenner Matěj     1342
7.Brandejs JanZajíček Jan st.     3052
8.Boháč MartinPitro Lukáš     3062
9.Holina MarekBrenner Radek     3072
10.Václavík MiroslavBrenner Matěj     3082
11.Boháč MartinZajíček Jan st.     3092
12.Holina MarekPitro Lukáš     0393
13.Václavík MiroslavBrenner Radek     30103
14.Brandejs JanBrenner Matěj     23104
15.Holina MarekZajíček Jan st.     32114
16.Václavík MiroslavPitro Lukáš     03115
17.Brandejs JanBrenner Radek     30125
18.Boháč MartinBrenner Matěj     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Václavík Miroslav31Zajíček Jan st.04
Brandejs Jan22Pitro Lukáš31
Boháč Martin40Brenner Radek04
Holina Marek22Brenner Matěj22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy