Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31611:568Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lacina Radek
Brandejs Jan
 
 
Matěcha Václav
Seidl Jan
 
 
6-89-1073210
2.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Klikar Miloš
Strnad Jan
 
 
6-12-9-7 1311
3.Brandejs JanMatěcha Václav877  3021
4.Václavík MiroslavSeidl Jan-107-79123231
5.Boháč MartinKlikar Miloš786  3041
6.Lacina RadekStrnad Jan7-9-7-8 1342
7.Václavík MiroslavMatěcha Václav4-8-7573252
8.Boháč MartinSeidl Jan-5-7-10  0353
9.Lacina RadekKlikar Miloš388  3063
10.Brandejs JanStrnad Jan-6-4-5  0364
11.Boháč MartinMatěcha Václav45-96 3174
12.Lacina RadekSeidl Jan6-10-8-6 1375
13.Brandejs JanMatěcha Miroslav677  3085
14.Václavík MiroslavStrnad Jan-5-7-7  0386
15.Lacina RadekMatěcha Václav956  3096
16.Brandejs JanSeidl Jan-89-10-4 1397
17.Václavík MiroslavMatěcha Miroslav422  30107
18.Boháč MartinStrnad Jan-5-9-7  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brandejs Jan22Matěcha Václav04
Václavík Miroslav31Seidl Jan31
Boháč Martin22Klikar Miloš02
Lacina Radek22Strnad Jan40
   Matěcha Miroslav02
Střídání: Matěcha Miroslav nastoupil místo Klikara Miloše.



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:450:20 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítko Martin
Jiroš Adam
 
 
Fišarová Markéta
Hegarová Monika
 
 
     3010
2.Mizera Petr
Červová Jitka
 
 
Zelenka Václav
Dlouhý Dominik
 
 
     3020
3.Zítko MartinFišarová Markéta     3130
4.Mizera PetrZelenka Václav     3240
5.Jiroš AdamDlouhý Dominik     3050
6.Červová JitkaHegarová Monika     3060
7.Mizera PetrFišarová Markéta     2361
8.Jiroš AdamZelenka Václav     3071
9.Červová JitkaDlouhý Dominik     3081
10.Zítko MartinHegarová Monika     3091
11.Jiroš AdamFišarová Markéta     2392
12.Červová JitkaZelenka Václav     2393
13.Zítko MartinDlouhý Dominik     32103
14.Novák LubošHegarová Monika     32113
15.Červová JitkaFišarová Markéta     31123
16.Zítko MartinZelenka Václav     30133
17.Novák LubošDlouhý Dominik     23134
18.Jiroš AdamHegarová Monika     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zítko Martin40Fišarová Markéta22
Mizera Petr11Zelenka Václav13
Jiroš Adam31Dlouhý Dominik13
Červová Jitka31Hegarová Monika04
Novák Luboš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 418, SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:24 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejsa Karel
Baudys Václav
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
     2301
2.Krejsa Karel
David Jaroslav
 
 
Klimenta Miroslav
Hrubec Zbyněk
 
 
     2302
3.David JaroslavHartig Petr     3112
4.Král LiborKlimenta Miroslav     0313
5.Krejsa KarelBrumlich Ladislav ml.     2314
6.Baudys VáclavHrubec Zbyněk     3024
7.Král LiborHartig Petr     1325
8.Krejsa KarelKlimenta Miroslav     3035
9.Baudys VáclavBrumlich Ladislav ml.     3045
10.David JaroslavHrubec Zbyněk     3055
11.Krejsa KarelHartig Petr     3265
12.Baudys VáclavKlimenta Miroslav     0366
13.David JaroslavBrumlich Ladislav ml.     3076
14.Král LiborHrubec Zbyněk     3086
15.Baudys VáclavHartig Petr     3096
16.David JaroslavKlimenta Miroslav     30106
17.Král LiborBrumlich Ladislav ml.     23107
18.Krejsa KarelHrubec Zbyněk     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
David Jaroslav40Hartig Petr13
Král Libor13Klimenta Miroslav22
Krejsa Karel31Brumlich Ladislav ml.22
Baudys Václav31Hrubec Zbyněk04



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Lomnice nad Popelkou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Jilemnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna, J.J. Fučíka 982, Lomnice n.P.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:22 Orel Lomnice nad Popelkou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnička Michal
Vacková Jitka
 
 
Havel Radek
Šír Robin
 
 
     3110
2.Hoření Radek
Jílek Miroslav
 
 
Havel Petr
Hendrych Jakub
 
 
     3220
3.Hoření RadekHavel Radek     2321
4.Vacková JitkaHendrych Jakub     3231
5.Pěnička MichalHavel Petr     3041
6.Jílek MiroslavŠír Robin     3051
7.Vacková JitkaHavel Radek     3061
8.Pěnička MichalHendrych Jakub     3071
9.Jílek MiroslavHavel Petr     3081
10.Hoření RadekŠír Robin     0382
11.Pěnička MichalHavel Radek     3092
12.Jílek MiroslavHendrych Jakub     0393
13.Hoření RadekHavel Petr     31103
14.Vacková JitkaŠír Robin     30113
15.Jílek MiroslavHavel Radek     32123
16.Hoření RadekHendrych Jakub     03124
17.Vacková JitkaHavel Petr     32134
18.Pěnička MichalŠír Robin     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hoření Radek13Havel Radek13
Vacková Jitka40Hendrych Jakub22
Pěnička Michal40Havel Petr04
Jílek Miroslav31Šír Robin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33 TT Benešov u Semil B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janata Tomáš
Kouble Daniel
 
 
Varcl Jan st.
Ouvín Josef
 
 
     1301
2.Kopal Aleš
Mazánek Eduard
 
 
Kosař Václav
Mencl Kryštof
 
 
     3111
3.Kouble DanielVarcl Jan st.     3221
4.Kopal AlešOuvín Josef     3231
5.Janata TomášMencl Kryštof     2332
6.Mazánek EduardKosař Václav     2333
7.Kopal AlešVarcl Jan st.     2334
8.Janata TomášOuvín Josef     3144
9.Mazánek EduardMencl Kryštof     0345
10.Kouble DanielKosař Václav     3055
11.Janata TomášVarcl Jan st.     1356
12.Mazánek EduardOuvín Josef     0357
13.Kouble DanielMencl Kryštof     3067
14.Kopal AlešKosař Václav     3077
15.Mazánek EduardVarcl Jan st.     1378
16.Kouble DanielOuvín Josef     3288
17.Kopal AlešMencl Kryštof     3198
18.Janata TomášKosař Václav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouble Daniel40Varcl Jan st.31
Kopal Aleš31Ouvín Josef13
Janata Tomáš22Mencl Kryštof22
Mazánek Eduard04Kosař Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:22 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudský Libor
Novotný Pavel
 
 
Pitro Lukáš
Filip Josef
 
 
     3010
2.Holina Antonín
Novák Jiří
 
 
Zajíček Jan st.
Brenner Matěj
 
 
     3020
3.Hudský LiborFilip Josef     0321
4.Novotný PavelPitro Lukáš     0322
5.Holina AntonínBrenner Matěj     3032
6.Novák JiříZajíček Jan st.     3142
7.Novotný PavelFilip Josef     3052
8.Holina AntonínPitro Lukáš     3062
9.Novák JiříBrenner Matěj     3172
10.Hudský LiborZajíček Jan st.     3082
11.Holina AntonínFilip Josef     1383
12.Novák JiříPitro Lukáš     0384
13.Hudský LiborBrenner Matěj     3094
14.Novotný PavelZajíček Jan st.     30104
15.Novák JiříFilip Josef     03105
16.Hudský LiborPitro Lukáš     32115
17.Novotný PavelBrenner Matěj     30125
18.Holina AntonínZajíček Jan st.     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hudský Libor31Filip Josef31
Novotný Pavel31Pitro Lukáš22
Holina Antonín22Brenner Matěj04
Novák Jiří22Zajíček Jan st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36 TJ Sokol Vesec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vele Martin
Pleštil Luděk
 
 
Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
     2301
2.Jíra Jiří
Nejedlo Josef
 
 
Hegarová Monika
Dlouhý Dominik
 
 
     2302
3.Kůtek MilanKynčl Luboš     0303
4.Vele MartinFišarová Markéta     2304
5.Jíra JiříDlouhý Dominik     3014
6.Nejedlo JosefHegarová Monika     3224
7.Vele MartinKynčl Luboš     3134
8.Jíra JiříFišarová Markéta     3244
9.Nejedlo JosefDlouhý Dominik     3254
10.Kůtek MilanHegarová Monika     0355
11.Jíra JiříKynčl Luboš     3165
12.Nejedlo JosefFišarová Markéta     3275
13.Pleštil LuděkDlouhý Dominik     0376
14.Vele MartinHegarová Monika     3086
15.Nejedlo JosefKynčl Luboš     3096
16.Pleštil LuděkFišarová Markéta     32106
17.Vele MartinDlouhý Dominik     03107
18.Jíra JiříHegarová Monika     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kůtek Milan02Kynčl Luboš13
Vele Martin22Fišarová Markéta13
Jíra Jiří31Dlouhý Dominik22
Nejedlo Josef40Hegarová Monika22
Pleštil Luděk11   



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Jilemnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 418, SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:10 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejsa Karel
Baudys Václav
 
 
Havel Radek
Šír Robin
 
 
     3110
2.Král Libor
David Jaroslav
 
 
Havel Petr
Hendrych Jakub
 
 
     2311
3.David LukášHendrych Jakub     3021
4.David JaroslavŠír Robin     3131
5.Král LiborHavel Radek     3241
6.Krejsa KarelHavel Petr     3051
7.David JaroslavHendrych Jakub     3061
8.Král LiborŠír Robin     3071
9.Krejsa KarelHavel Radek     3181
10.David LukášHavel Petr     3091
11.Král LiborHendrych Jakub     30101
12.Krejsa KarelŠír Robin     30111
13.David LukášHavel Radek     31121
14.David JaroslavHavel Petr     30131
15.Krejsa KarelHendrych Jakub     30141
16.David Lukᚊír Robin     31151
17.David JaroslavHavel Radek     30161
18.Král LiborHavel Petr     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
David Lukáš40Hendrych Jakub04
David Jaroslav40Šír Robin04
Král Libor40Havel Radek04
Krejsa Karel40Havel Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Lomnice nad Popelkou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna, J.J. Fučíka 982, Lomnice n.P.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:36 Sokol Víchová nad Jizerou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hyková Šárka
Hyka Karel
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
     3010
2.Pěnička Michal
Jílek Miroslav
 
 
Klimenta Miroslav
Hrubec Zbyněk
 
 
     0311
3.Vacková JitkaKlimenta Miroslav     0312
4.Hyková ŠárkaBrumlich Ladislav ml.     2313
5.Pěnička MichalHartig Petr     3123
6.Hyka KarelHrubec Zbyněk     2324
7.Hyková ŠárkaKlimenta Miroslav     1325
8.Pěnička MichalBrumlich Ladislav ml.     3135
9.Hyka KarelHartig Petr     1336
10.Vacková JitkaHrubec Zbyněk     2337
11.Pěnička MichalKlimenta Miroslav     1338
12.Hyka KarelBrumlich Ladislav ml.     1339
13.Vacková JitkaHartig Petr     13310
14.Hyková ŠárkaHrubec Zbyněk     30410
15.Hyka KarelKlimenta Miroslav     23411
16.Vacková JitkaBrumlich Ladislav ml.     31511
17.Hyková ŠárkaHartig Petr     30611
18.Pěnička MichalHrubec Zbyněk     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacková Jitka13Klimenta Miroslav40
Hyková Šárka22Brumlich Ladislav ml.22
Pěnička Michal31Hartig Petr22
Hyka Karel04Hrubec Zbyněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:26 TT Benešov u Semil B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janata Tomáš
Kouble Daniel
 
 
Filip Josef
Pitro Lukáš
 
 
     2301
2.
 
 
Zajíček Jan st.
Brenner Matěj
 
 
WO    0302
3.Kouble DanielFilip Josef     3012
4.Kopal AlešPitro Lukáš     3022
5.Janata TomášBrenner Matěj     3032
6.Zajíček Jan st.WO    0333
7.Kopal AlešFilip Josef     3043
8.Janata TomášPitro Lukáš     1344
9.Brenner MatějWO    0345
10.Kouble DanielZajíček Jan st.     3055
11.Janata TomášFilip Josef     3265
12.Pitro LukášWO    0366
13.Kouble DanielBrenner Matěj     3076
14.Kopal AlešZajíček Jan st.     3086
15.Filip JosefWO    0387
16.Kouble DanielPitro Lukáš     3297
17.Kopal AlešBrenner Matěj     31107
18.Janata TomášZajíček Jan st.     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kouble Daniel40Filip Josef03
Kopal Aleš40Pitro Lukáš12
Janata Tomáš31Brenner Matěj03
   Zajíček Jan st.03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:42 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudský Libor
Novotný Pavel
 
 
Ouvín Josef
Varcl Jan st.
 
 
     0301
2.Holina Antonín
Novák Jiří
 
 
Kosař Václav
Mencl Kryštof
 
 
     1302
3.Hudský LiborVarcl Jan st.     1303
4.Novotný PavelOuvín Josef     1304
5.Holina AntonínMencl Kryštof     1305
6.Novák JiříKosař Václav     3215
7.Novotný PavelVarcl Jan st.     0316
8.Holina AntonínOuvín Josef     0317
9.Novák JiříMencl Kryštof     0318
10.Hudský LiborKosař Václav     3028
11.Holina AntonínVarcl Jan st.     0329
12.Novák JiříOuvín Josef     03210
13.Hudský LiborMencl Kryštof     30310
14.Novotný PavelKosař Václav     30410
15.Novák JiříVarcl Jan st.     03411
16.Hudský LiborOuvín Josef     13412
17.Novotný PavelMencl Kryštof     31512
18.Holina AntonínKosař Václav     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hudský Libor22Varcl Jan st.40
Novotný Pavel22Ouvín Josef40
Holina Antonín04Mencl Kryštof22
Novák Jiří13Kosař Václav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy