Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:22 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosař Václav
Mencl Kryštof
 
 
Sedláček Miroslav
Zajíček Jan st.
 
 
     3010
2.Ouvín Josef
Varcl Jan st.
 
 
Brenner Matěj
Filip Josef
 
 
     3120
3.Kosař VáclavFilip Josef     2321
4.Mencl KryštofSedláček Miroslav     3131
5.Ouvín JosefBrenner Matěj     3041
6.Varcl Jan st.Zajíček Jan st.     3051
7.Mencl KryštofFilip Josef     0352
8.Ouvín JosefSedláček Miroslav     3062
9.Varcl Jan st.Brenner Matěj     3072
10.Kosař VáclavZajíček Jan st.     3282
11.Ouvín JosefFilip Josef     1383
12.Varcl Jan st.Sedláček Miroslav     3093
13.Kosař VáclavBrenner Matěj     30103
14.Mencl KryštofZajíček Jan st.     32113
15.Varcl Jan st.Filip Josef     23114
16.Kosař VáclavSedláček Miroslav     23115
17.Mencl KryštofBrenner Matěj     31125
18.Ouvín JosefZajíček Jan st.     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kosař Václav22Filip Josef40
Mencl Kryštof31Sedláček Miroslav13
Ouvín Josef31Brenner Matěj04
Varcl Jan st.31Zajíček Jan st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:16 Sokol Víchová nad Jizerou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Holina Antonín
Hudský Libor
 
 
     3010
2.Klimenta Miroslav
Brumlich Ladislav st.
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
     3120
3.Klimenta MiroslavHolina Antonín     3030
4.Brumlich Ladislav ml.Hudský Libor     3140
5.Hartig PetrKratochvíl Jaromír     3250
6.Brumlich Ladislav st.Novotný Pavel     0351
7.Brumlich Ladislav ml.Holina Antonín     3161
8.Hartig PetrHudský Libor     3171
9.Brumlich Ladislav st.Kratochvíl Jaromír     3181
10.Klimenta MiroslavNovotný Pavel     3091
11.Hartig PetrHolina Antonín     30101
12.Brumlich Ladislav st.Hudský Libor     03102
13.Klimenta MiroslavKratochvíl Jaromír     31112
14.Brumlich Ladislav ml.Novotný Pavel     32122
15.Brumlich Ladislav st.Holina Antonín     30132
16.Klimenta MiroslavHudský Libor     30142
17.Brumlich Ladislav ml.Kratochvíl Jaromír     30152
18.Hartig PetrNovotný Pavel     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klimenta Miroslav40Holina Antonín04
Brumlich Ladislav ml.40Hudský Libor13
Hartig Petr40Kratochvíl Jaromír04
Brumlich Ladislav st.22Novotný Pavel13



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Jilemnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala JilemniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1312:39 TT Benešov u Semil B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlabola Filip
Havel Petr
 
 
Kouble Daniel
Janata Tomáš
 
 
     0301
2.
 
 

 
 
         
3.Dlabola FilipKouble Daniel     0302
4.Grzeš VojtěchJanata Tomáš     0303
5.         
6.Havel PetrKopal Aleš     0304
7.Grzeš VojtěchKouble Daniel     0305
8.Janata TomášWO    0306
9.Havel PetrWO    3016
10.Dlabola FilipKopal Aleš     2317
11.Kouble DanielWO    0318
12.Havel PetrJanata Tomáš     0319
13.Dlabola FilipWO    3029
14.Grzeš VojtěchKopal Aleš     03210
15.Havel PetrKouble Daniel     03211
16.Dlabola FilipJanata Tomáš     13212
17.Grzeš VojtěchWO    30312
18.Kopal AlešWO    03313

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dlabola Filip03Kouble Daniel30
Grzeš Vojtěch03Janata Tomáš30
Havel Petr03Kopal Aleš30
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
Fejfar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Nová Ves nad PopelkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
Baudys Václav
Krejsa Karel
 
 
     3110
2.Fejfar Zdeněk
Zelenka Václav
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     2311
3.Kynčl LubošKrál Libor     0312
4.Zelenka VáclavDavid Jaroslav     3122
5.Fejfar ZdeněkKrejsa Karel     3032
6.Fišarová MarkétaBaudys Václav     1333
7.Zelenka VáclavKrál Libor     3043
8.Fejfar ZdeněkDavid Jaroslav     1344
9.Fišarová MarkétaKrejsa Karel     3054
10.Kynčl LubošBaudys Václav     0355
11.Fejfar ZdeněkKrál Libor     3065
12.Fišarová MarkétaDavid Jaroslav     1366
13.Kynčl LubošKrejsa Karel     1367
14.Zelenka VáclavBaudys Václav     3277
15.Fišarová MarkétaKrál Libor     0378
16.Hegarová MonikaDavid Jaroslav     0379
17.Zelenka VáclavKrejsa Karel     3189
18.Fejfar ZdeněkBaudys Václav     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kynčl Luboš03Král Libor22
Zelenka Václav40David Jaroslav31
Fejfar Zdeněk22Krejsa Karel13
Fišarová Markéta13Baudys Václav31
Hegarová Monika01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
Boháč Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:36449:583TJ Sokol Vesec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Martin
Václavík Miroslav
 
 
Jíra Jiří
Ježek Pavel
 
 
-5-4-6  0301
2.Hykman Marek
Lacina Radek
 
 
Vele Martin
Kůtek Milan
 
 
687  3011
3.Hykman MarekJežek Pavel-4-1-1  0312
4.Václavík MiroslavJíra Jiří88-5-5-42313
5.Boháč MartinVele Martin8-8-12-4 1314
6.Lacina RadekKůtek Milan5811  3024
7.Václavík MiroslavJežek Pavel-69-2-3 1325
8.Boháč MartinJíra Jiří-35-2-7 1326
9.Lacina RadekVele Martin13109  3036
10.Hykman MarekKůtek Milan9610  3046
11.Boháč MartinJežek Pavel-6-2-2  0347
12.Lacina RadekJíra Jiří-7-56-6 1348
13.Hykman MarekVele Martin-1-1-2  0349
14.Václavík MiroslavKůtek Milan586  3059
15.Lacina RadekJežek Pavel-10-6-7  03510
16.Hykman MarekJíra Jiří-7-10-5  03511
17.Václavík MiroslavVele Martin-5-7-6  03512
18.Boháč MartinKůtek Milan467  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hykman Marek13Ježek Pavel40
Václavík Miroslav13Jíra Jiří40
Boháč Martin13Vele Martin31
Lacina Radek22Kůtek Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:51 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Jan
Matěcha Václav
 
 
Zítko Martin
Jiroš Adam
 
 
     0301
2.Klikar Miloš
Strnad Jan
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
     1302
3.Matěcha VáclavZítko Martin     0303
4.Martinec JanJiroš Adam     0304
5.Klikar MilošMizera Petr     1305
6.Strnad JanNovák Luboš     3015
7.Martinec JanZítko Martin     0316
8.Klikar MilošJiroš Adam     0317
9.Strnad JanMizera Petr     0318
10.Matěcha VáclavNovák Luboš     0319
11.Klikar MilošZítko Martin     13110
12.Strnad JanJiroš Adam     03111
13.Matěcha VáclavMizera Petr     03112
14.Martinec JanNovák Luboš     13113
15.Strnad JanZítko Martin     03114
16.Matěcha VáclavJiroš Adam     03115
17.Martinec JanMizera Petr     23116
18.Klikar MilošNovák Luboš     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matěcha Václav04Zítko Martin40
Martinec Jan04Jiroš Adam40
Klikar Miloš04Mizera Petr40
Strnad Jan13Novák Luboš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 12:30 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimenta Miroslav
Brumlich Ladislav st.
 
 
Kouble Daniel
Kopal Aleš
 
 
     1301
2.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 

 
 
WO    3011
3.Klimenta MiroslavKouble Daniel     1312
4.Brumlich Ladislav ml.Kopal Aleš     2313
5.Hartig PetrJanata Tomáš     3123
6.Brumlich Ladislav st.WO    3033
7.Brumlich Ladislav ml.Kouble Daniel     0334
8.Hartig PetrKopal Aleš     3244
9.Brumlich Ladislav st.Janata Tomáš     0345
10.Klimenta MiroslavWO    3055
11.Hartig PetrKouble Daniel     0356
12.Brumlich Ladislav st.Kopal Aleš     0357
13.Klimenta MiroslavJanata Tomáš     3167
14.Brumlich Ladislav ml.WO    3077
15.Brumlich Ladislav st.Kouble Daniel     0378
16.Klimenta MiroslavKopal Aleš     3288
17.Brumlich Ladislav ml.Janata Tomáš     1389
18.Hartig PetrWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klimenta Miroslav21Kouble Daniel40
Brumlich Ladislav ml.03Kopal Aleš22
Hartig Petr21Janata Tomáš22
Brumlich Ladislav st.03   
WO50WO05



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Jilemnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala JilemniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 12:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Petr
Dlabola Filip
 
 
Holina Antonín
Hudský Libor
 
 
     0301
2.
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
WO    0302
3.Grzeš VojtěchHolina Antonín     0303
4.Dlabola FilipHudský Libor     0304
5.Havel PetrKratochvíl Jaromír     0305
6.Novotný PavelWO    0306
7.Dlabola FilipHolina Antonín     2307
8.Havel PetrHudský Libor     0308
9.Kratochvíl JaromírWO    0309
10.Grzeš VojtěchNovotný Pavel     03010
11.Havel PetrHolina Antonín     03011
12.Hudský LiborWO    03012
13.Grzeš VojtěchKratochvíl Jaromír     03013
14.Dlabola FilipNovotný Pavel     13014
15.Holina AntonínWO    03015
16.Grzeš VojtěchHudský Libor     03016
17.Dlabola FilipKratochvíl Jaromír     03017
18.Havel PetrNovotný Pavel     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Grzeš Vojtěch04Holina Antonín30
Dlabola Filip04Hudský Libor30
Havel Petr04Kratochvíl Jaromír30
   Novotný Pavel30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
Fišarová Markéta
HOSTUJÍCÍ:Orel Lomnice nad Popelkou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Nová Ves nad PopelkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:24 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kynčl Luboš
Fišarová Markéta
 
 
Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
     3110
2.Zelenka Václav
Hegarová Monika
 
 
Jílek Miroslav
Pěnička Michal
 
 
     3020
3.Kynčl LubošHyková Šárka     1321
4.Zelenka VáclavHyka Karel     3031
5.Fišarová MarkétaJílek Miroslav     3041
6.Hegarová MonikaPěnička Michal     0342
7.Zelenka VáclavHyková Šárka     3052
8.Fišarová MarkétaHyka Karel     3062
9.Hegarová MonikaJílek Miroslav     2363
10.Kynčl LubošPěnička Michal     0364
11.Fišarová MarkétaHyková Šárka     3174
12.Hegarová MonikaHyka Karel     0375
13.Kynčl LubošJílek Miroslav     3185
14.Zelenka VáclavPěnička Michal     3295
15.Hegarová MonikaHyková Šárka     0396
16.Kynčl LubošHyka Karel     31106
17.Zelenka VáclavJílek Miroslav     30116
18.Fišarová MarkétaPěnička Michal     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kynčl Luboš22Hyková Šárka22
Zelenka Václav40Hyka Karel13
Fišarová Markéta40Jílek Miroslav13
Hegarová Monika04Pěnička Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
Boháč Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 13:00 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:48497:672TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holina Marek
Lacina Radek
 
 
Zítko Martin
Jiroš Adam
 
 
-78-4-4 1301
2.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
65-75 3111
3.Holina MarekZítko Martin-0-3-8  0312
4.Václavík MiroslavJiroš Adam-2-9-7  0313
5.Boháč MartinNovák Luboš-6-8-10  0314
6.Lacina RadekMizera Petr76-9-7-82315
7.Václavík MiroslavZítko Martin-6-4-8  0316
8.Boháč MartinJiroš Adam-2-6-9  0317
9.Lacina RadekNovák Luboš-12-510-5 1318
10.Holina MarekMizera Petr-8-4-8  0319
11.Boháč MartinZítko Martin-611-11-4 13110
12.Lacina RadekJiroš Adam-68-8-4 13111
13.Holina MarekNovák Luboš-6-2-4  03112
14.Václavík MiroslavMizera Petr78-711 31212
15.Lacina RadekZítko Martin-379-6-623213
16.Holina MarekJiroš Adam-10-7-3  03214
17.Václavík MiroslavNovák Luboš115-611 31314
18.Boháč MartinMizera Petr-6-9-11  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holina Marek04Zítko Martin40
Václavík Miroslav22Jiroš Adam40
Boháč Martin04Novák Luboš31
Lacina Radek04Mizera Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:30 TJ Sokol Vesec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jan
Martinec Jan
 
 
Jíra Jiří
Ježek Pavel
 
 
     0301
2.Klikar Miloš
Seidl Jan
 
 
Vele Martin
Kůtek Milan
 
 
     3011
3.Seidl JanJíra Jiří     0312
4.Martinec JanJežek Pavel     0313
5.Klikar MilošVele Martin     0314
6.Strnad JanKůtek Milan     3024
7.Martinec JanJíra Jiří     0325
8.Klikar MilošJežek Pavel     1326
9.Strnad JanVele Martin     3036
10.Seidl JanKůtek Milan     3046
11.Klikar MilošJíra Jiří     1347
12.Strnad JanJežek Pavel     2348
13.Seidl JanVele Martin     3058
14.Martinec JanKůtek Milan     3068
15.Strnad JanJíra Jiří     2369
16.Seidl JanJežek Pavel     23610
17.Martinec JanVele Martin     30710
18.Klikar MilošKůtek Milan     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Seidl Jan22Jíra Jiří40
Martinec Jan22Ježek Pavel40
Klikar Miloš13Vele Martin13
Strnad Jan22Kůtek Milan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy