Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Jilemnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:9 Sokol Víchová nad Jizerou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimenta Miroslav
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Šír Robin
Grzeš Vojtěch
 
 
     3010
2.Hrubec Zbyněk
Brumlich Ladislav st.
 
 
Hendrych Jakub
Havel Petr
 
 
     2311
3.Brumlich Ladislav ml.Šír Robin     3021
4.Klimenta MiroslavHendrych Jakub     3031
5.Brumlich Ladislav st.Havel Petr     3041
6.Hrubec ZbyněkGrzeš Vojtěch     3051
7.Klimenta MiroslavŠír Robin     3061
8.Hartig PetrHendrych Jakub     3071
9.Hrubec ZbyněkHavel Petr     3081
10.Brumlich Ladislav ml.Grzeš Vojtěch     3091
11.Hartig PetrŠír Robin     30101
12.Hrubec ZbyněkHendrych Jakub     23102
13.Brumlich Ladislav ml.Havel Petr     30112
14.Klimenta MiroslavGrzeš Vojtěch     30122
15.Hrubec ZbyněkŠír Robin     32132
16.Brumlich Ladislav ml.Hendrych Jakub     31142
17.Klimenta MiroslavHavel Petr     30152
18.Hartig PetrGrzeš Vojtěch     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brumlich Ladislav ml.40Šír Robin04
Klimenta Miroslav40Hendrych Jakub13
Brumlich Ladislav st.10Havel Petr04
Hrubec Zbyněk31Grzeš Vojtěch04
Hartig Petr30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní zařízení OÚ Nová Ves n.P.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejfar Zdeněk
Zelenka Václav
 
 
Mencl Kryštof
Kosař Václav
 
 
     3010
2.Fišarová Markéta
Dlouhý Dominik
 
 
Ouvín Josef
Varcl Jan st.
 
 
     1311
3.Zelenka VáclavVarcl Jan st.     0312
4.Dlouhý DominikKosař Václav     3022
5.Fejfar ZdeněkMencl Kryštof     3132
6.Fišarová MarkétaOuvín Josef     3142
7.Dlouhý DominikVarcl Jan st.     2343
8.Fejfar ZdeněkKosař Václav     3153
9.Fišarová MarkétaMencl Kryštof     3063
10.Zelenka VáclavOuvín Josef     3173
11.Fejfar ZdeněkVarcl Jan st.     1374
12.Fišarová MarkétaKosař Václav     3084
13.Zelenka VáclavMencl Kryštof     3094
14.Dlouhý DominikOuvín Josef     30104
15.Fišarová MarkétaVarcl Jan st.     13105
16.Zelenka VáclavKosař Václav     30115
17.Dlouhý DominikMencl Kryštof     32125
18.Fejfar ZdeněkOuvín Josef     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zelenka Václav31Varcl Jan st.40
Dlouhý Dominik31Kosař Václav04
Fejfar Zdeněk22Mencl Kryštof04
Fišarová Markéta31Ouvín Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:22671:544Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jan
Hudský Libor
 
 
Martinec Jan
Seidl Jan
 
 
565  3010
2.Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
9-9610 3120
3.Jiříček JanKlikar Miloš348  3030
4.Hudský LiborSeidl Jan89-7-763240
5.Kratochvíl JaromírStrnad Jan-698-8-72341
6.Novotný PavelMartinec Jan1098  3051
7.Hudský LiborKlikar Miloš-9456 3161
8.Kratochvíl JaromírSeidl Jan-7-9-8  0362
9.Novotný PavelStrnad Jan-4-78693272
10.Jiříček JanMartinec Jan559  3082
11.Kratochvíl JaromírKlikar Miloš1486  3092
12.Novotný PavelSeidl Jan-11-11-9  0393
13.Jiříček JanStrnad Jan375  30103
14.Hudský LiborMartinec Jan14-7-84332113
15.Novotný PavelKlikar Miloš-77-65732123
16.Jiříček JanSeidl Jan327  30133
17.Hudský LiborStrnad Jan-7-6-46 13134
18.Kratochvíl JaromírMartinec Jan656  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiříček Jan40Klikar Miloš04
Hudský Libor31Seidl Jan22
Kratochvíl Jaromír22Strnad Jan22
Novotný Pavel31Martinec Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:22 TT Benešov u Semil B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouble Daniel
Kopal Aleš
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
     3210
2.Janata Tomáš
Pastorek Ondřej
 
 
Lacina Radek
Hykman Marek
 
 
     3120
3.Janata TomášLacina Radek     0321
4.Pastorek OndřejVáclavík Miroslav     3031
5.Kopal AlešBoháč Martin     1332
6.Kouble DanielHykman Marek     3042
7.Pastorek OndřejLacina Radek     3152
8.Kopal AlešVáclavík Miroslav     3162
9.Kouble DanielBoháč Martin     3272
10.Janata TomášHykman Marek     3082
11.Kopal AlešLacina Radek     3092
12.Kouble DanielVáclavík Miroslav     30102
13.Janata TomášBoháč Martin     13103
14.Pastorek OndřejHykman Marek     32113
15.Kouble DanielLacina Radek     30123
16.Janata TomášVáclavík Miroslav     03124
17.Pastorek OndřejBoháč Martin     31134
18.Kopal AlešHykman Marek     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janata Tomáš13Lacina Radek13
Pastorek Ondřej40Václavík Miroslav13
Kopal Aleš31Boháč Martin22
Kouble Daniel40Hykman Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:15 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítko Martin
Jiroš Adam
 
 
Krejsa Karel
Baudys Václav
 
 
     3110
2.Červová Jitka
Novák Luboš
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     3020
3.Zítko MartinKrál Libor     3030
4.Jiroš AdamKrejsa Karel     3040
5.Červová JitkaBaudys Václav     3150
6.Novák LubošDavid Jaroslav     0351
7.Jiroš AdamKrál Libor     3161
8.Červová JitkaKrejsa Karel     3071
9.Novák LubošDavid Lukáš     3181
10.Zítko MartinDavid Jaroslav     3091
11.Červová JitkaKrál Libor     30101
12.Novák LubošKrejsa Karel     31111
13.Zítko MartinDavid Lukáš     31121
14.Jiroš AdamDavid Jaroslav     30131
15.Novák LubošKrál Libor     32141
16.Zítko MartinKrejsa Karel     31151
17.Jiroš AdamDavid Lukáš     30161
18.Červová JitkaDavid Jaroslav     13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zítko Martin40Král Libor04
Jiroš Adam40Krejsa Karel04
Červová Jitka31Baudys Václav01
Novák Luboš31David Jaroslav22
   David Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CVrchní
rozhodčí:
Pleštil Luděk
HOSTUJÍCÍ:Orel Lomnice nad Popelkou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32 TJ Sokol Vesec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleštil Luděk
Vele Martin
 
 
Hyková Šárka
Hyka Karel
 
 
     3210
2.Nejedlo Josef
Kůtek Milan
 
 
Pěnička Michal
Vacková Jitka
 
 
     1311
3.Nejedlo JosefHyková Šárka     0312
4.Kůtek MilanHyka Karel     0313
5.Vele MartinVacková Jitka     3223
6.Pleštil LuděkPěnička Michal     2324
7.Kůtek MilanHyková Šárka     0325
8.Vele MartinHyka Karel     3035
9.Pleštil LuděkVacková Jitka     3145
10.Nejedlo JosefPěnička Michal     3155
11.Vele MartinHyková Šárka     3165
12.Pleštil LuděkHyka Karel     3075
13.Nejedlo JosefVacková Jitka     3185
14.Kůtek MilanPěnička Michal     1386
15.Pleštil LuděkHyková Šárka     3096
16.Nejedlo JosefHyka Karel     30106
17.Kůtek MilanVacková Jitka     03107
18.Vele MartinPěnička Michal     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nejedlo Josef31Hyková Šárka22
Kůtek Milan04Hyka Karel13
Vele Martin31Vacková Jitka13
Pleštil Luděk31Pěnička Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2015 13:00 Začátek
utkání
11:20Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:548:20670:526Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jan
Hudský Libor
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
-2874 3110
2.Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
Lacina Radek
Brandejs Jan
 
 
-26-76-52311
3.Jiříček JanLacina Radek653  3021
4.Hudský LiborBrandejs Jan857  3031
5.Kratochvíl JaromírVáclavík Miroslav-910-6-6 1332
6.Novotný PavelBoháč Martin4-7-57-92333
7.Hudský LiborLacina Radek4-779 3143
8.Kratochvíl JaromírBrandejs Jan7-968 3153
9.Novotný PavelVáclavík Miroslav662  3063
10.Jiříček JanBoháč Martin444  3073
11.Kratochvíl JaromírLacina Radek8-7410 3183
12.Novotný PavelBrandejs Jan948  3093
13.Jiříček JanVáclavík Miroslav3613  30103
14.Hudský LiborBoháč Martin635  30113
15.Novotný PavelLacina Radek79-118 31123
16.Jiříček JanBrandejs Jan854  30133
17.Hudský LiborVáclavík Miroslav-78-88-823134
18.Kratochvíl JaromírBoháč Martin-38-115-723135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiříček Jan40Lacina Radek04
Hudský Libor31Brandejs Jan04
Kratochvíl Jaromír22Václavík Miroslav22
Novotný Pavel31Boháč Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2015 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:548:28 TT Benešov u Semil B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouble Daniel
Kopal Aleš
 
 
Strnad Jan
Seidl Jan
 
 
     3110
2.Janata Tomáš
Pastorek Ondřej
 
 
Klikar Miloš
Martinec Jan
 
 
     3120
3.Kouble DanielStrnad Jan     3030
4.Pastorek OndřejSeidl Jan     3240
5.Kopal AlešKlikar Miloš     3150
6.Janata TomášMartinec Jan     3160
7.Pastorek OndřejStrnad Jan     3170
8.Kopal AlešSeidl Jan     2371
9.Janata TomášKlikar Miloš     3081
10.Kouble DanielMartinec Jan     3091
11.Kopal AlešStrnad Jan     32101
12.Janata TomášSeidl Jan     13102
13.Kouble DanielKlikar Miloš     30112
14.Pastorek OndřejMartinec Jan     32122
15.Janata TomášStrnad Jan     23123
16.Kouble DanielSeidl Jan     23124
17.Pastorek OndřejKlikar Miloš     32134
18.Kopal AlešMartinec Jan     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kouble Daniel31Strnad Jan13
Pastorek Ondřej40Seidl Jan31
Kopal Aleš22Klikar Miloš04
Janata Tomáš22Martinec Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní zařízení OÚ Nová Ves n.P.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:19 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišarová Markéta
Dlouhý Dominik
 
 
Pitro Lukáš
Filip Josef
 
 
     2301
2.Fejfar Zdeněk
Zelenka Václav
 
 
Brenner Radek
Sedláček Miroslav
 
 
     3011
3.Fejfar ZdeněkPitro Lukáš     3021
4.Zelenka VáclavFilip Josef     2322
5.Dlouhý DominikBrenner Radek     3032
6.Fišarová MarkétaSedláček Miroslav     3042
7.Zelenka VáclavPitro Lukáš     0343
8.Dlouhý DominikFilip Josef     3153
9.Fišarová MarkétaBrenner Radek     3063
10.Fejfar ZdeněkSedláček Miroslav     3073
11.Dlouhý DominikPitro Lukáš     2374
12.Fišarová MarkétaFilip Josef     3284
13.Fejfar ZdeněkBrenner Radek     3094
14.Zelenka VáclavSedláček Miroslav     30104
15.Fišarová MarkétaPitro Lukáš     31114
16.Fejfar ZdeněkFilip Josef     32124
17.Zelenka VáclavBrenner Radek     30134
18.Dlouhý DominikSedláček Miroslav     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fejfar Zdeněk40Pitro Lukáš22
Zelenka Václav22Filip Josef13
Dlouhý Dominik31Brenner Radek04
Fišarová Markéta40Sedláček Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Lomnice nad Popelkou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2015 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:14 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítko Martin
Jiroš Adam
 
 
Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
     3010
2.Červová Jitka
Novák Luboš
 
 
Pěnička Michal
Vacková Jitka
 
 
     3120
3.Zítko MartinHyka Karel     3030
4.Jiroš AdamHyková Šárka     3040
5.Červová JitkaVacková Jitka     3050
6.Novák LubošPěnička Michal     0351
7.Jiroš AdamHyka Karel     3061
8.Červová JitkaHyková Šárka     3171
9.Novák LubošVacková Jitka     3081
10.Zítko MartinPěnička Michal     3191
11.Červová JitkaHyka Karel     30101
12.Novák LubošHyková Šárka     13102
13.Zítko MartinVacková Jitka     30112
14.Jiroš AdamPěnička Michal     03113
15.Novák LubošHyka Karel     30123
16.Zítko MartinHyková Šárka     30133
17.Jiroš AdamVacková Jitka     30143
18.Červová JitkaPěnička Michal     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zítko Martin40Hyka Karel04
Jiroš Adam31Hyková Šárka13
Červová Jitka40Vacková Jitka04
Novák Luboš22Pěnička Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CVrchní
rozhodčí:
Pleštil Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2015 12:30 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:43 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleštil Luděk
Vele Martin
 
 
Krejsa Karel
Baudys Václav
 
 
     3210
2.Nejedlo Josef
Kůtek Milan
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     2311
3.Nejedlo JosefKrál Libor     3021
4.Kůtek MilanKrejsa Karel     0322
5.Vele MartinBaudys Václav     1323
6.Pleštil LuděkDavid Jaroslav     1324
7.Kůtek MilanKrál Libor     1325
8.Vele MartinKrejsa Karel     1326
9.Pleštil LuděkBaudys Václav     0327
10.Nejedlo JosefDavid Jaroslav     1328
11.Vele MartinKrál Libor     0329
12.Pleštil LuděkKrejsa Karel     3139
13.Nejedlo JosefDavid Lukáš     23310
14.Kůtek MilanDavid Jaroslav     03311
15.Pleštil LuděkKrál Libor     30411
16.Nejedlo JosefKrejsa Karel     31511
17.Kůtek MilanDavid Lukáš     03512
18.Vele MartinDavid Jaroslav     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nejedlo Josef22Král Libor22
Kůtek Milan04Krejsa Karel22
Vele Martin04Baudys Václav20
Pleštil Luděk22David Jaroslav40
   David Lukáš20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy