Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32 Sokol Víchová nad Jizerou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
     3210
2.Hrubec Zbyněk
Brumlich Ladislav st.
 
 
Lacina Radek
Holina Marek
 
 
     3120
3.Klimenta MiroslavLacina Radek     3130
4.Hartig PetrVáclavík Miroslav     1331
5.Brumlich Ladislav ml.Boháč Martin     3141
6.Hrubec ZbyněkHolina Marek     3151
7.Hartig PetrLacina Radek     1352
8.Brumlich Ladislav ml.Václavík Miroslav     3062
9.Hrubec ZbyněkBoháč Martin     1363
10.Klimenta MiroslavHolina Marek     3073
11.Brumlich Ladislav ml.Lacina Radek     2374
12.Hrubec ZbyněkVáclavík Miroslav     0375
13.Klimenta MiroslavBoháč Martin     3085
14.Brumlich Ladislav st.Holina Marek     3195
15.Hrubec ZbyněkLacina Radek     0396
16.Klimenta MiroslavVáclavík Miroslav     1397
17.Brumlich Ladislav st.Boháč Martin     2398
18.Brumlich Ladislav ml.Holina Marek     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klimenta Miroslav31Lacina Radek31
Hartig Petr02Václavík Miroslav31
Brumlich Ladislav ml.31Boháč Martin22
Hrubec Zbyněk13Holina Marek04
Brumlich Ladislav st.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jan st.
Ouvín Josef
 
 
Jiroš Adam
Zítko Martin
 
 
     3010
2.Mencl Kryštof
Kosař Václav
 
 
Červová Jitka
Mizera Petr
 
 
     2311
3.Mencl KryštofZítko Martin     0312
4.Kosař VáclavJiroš Adam     0313
5.Ouvín JosefMizera Petr     1314
6.Varcl Jan st.Červová Jitka     2315
7.Kosař VáclavZítko Martin     0316
8.Ouvín JosefJiroš Adam     0317
9.Varcl Jan st.Mizera Petr     3127
10.Mencl KryštofČervová Jitka     3137
11.Ouvín JosefZítko Martin     1338
12.Varcl Jan st.Jiroš Adam     2339
13.Mencl KryštofMizera Petr     03310
14.Kosař VáclavČervová Jitka     13311
15.Varcl Jan st.Zítko Martin     31411
16.Mencl KryštofJiroš Adam     03412
17.Kosař VáclavMizera Petr     03413
18.Ouvín JosefČervová Jitka     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mencl Kryštof13Zítko Martin31
Kosař Václav04Jiroš Adam40
Ouvín Josef04Mizera Petr31
Varcl Jan st.22Červová Jitka31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1715:52 TJ Sokol Vesec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Miroslav
Pitro Lukáš
 
 
Nejedlo Josef
Jíra Jiří
 
 
     0301
2.Brenner Radek
Brenner Matěj
 
 
Pleštil Luděk
Vele Martin
 
 
     1302
3.Sedláček MiroslavJíra Jiří     2303
4.Pitro LukášNejedlo Josef     1304
5.Brenner RadekVele Martin     0305
6.Brenner MatějPleštil Luděk     0306
7.Pitro LukášJíra Jiří     1307
8.Brenner RadekNejedlo Josef     0308
9.Brenner MatějVele Martin     0309
10.Filip JosefPleštil Luděk     23010
11.Brenner RadekJíra Jiří     03011
12.Brenner MatějNejedlo Josef     03012
13.Filip JosefVele Martin     13013
14.Pitro LukášPleštil Luděk     13014
15.Brenner MatějJíra Jiří     13015
16.Filip JosefNejedlo Josef     23016
17.Pitro LukášVele Martin     31116
18.Brenner RadekPleštil Luděk     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sedláček Miroslav01Jíra Jiří40
Pitro Lukáš13Nejedlo Josef40
Brenner Radek04Vele Martin31
Brenner Matěj04Pleštil Luděk40
Filip Josef03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     3010
2.Jiříček Jan
Hudský Libor
 
 
Krejsa Karel
Baudys Václav
 
 
     3020
3.Jiříček JanDavid Jaroslav     3030
4.Hudský LiborKrál Libor     3040
5.Kratochvíl JaromírKrejsa Karel     3250
6.Novotný PavelBaudys Václav     0351
7.Hudský LiborDavid Jaroslav     3261
8.Kratochvíl JaromírKrál Libor     3171
9.Novotný PavelKrejsa Karel     3281
10.Jiříček JanBaudys Václav     3091
11.Kratochvíl JaromírDavid Jaroslav     0392
12.Holina AntonínDavid Lukáš     0393
13.Jiříček JanKrejsa Karel     31103
14.Hudský LiborBaudys Václav     13104
15.Holina AntonínDavid Jaroslav     13105
16.Jiříček JanDavid Lukáš     30115
17.Hudský LiborKrejsa Karel     30125
18.Kratochvíl JaromírBaudys Václav     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiříček Jan40David Jaroslav22
Hudský Libor31Král Libor02
Kratochvíl Jaromír22Krejsa Karel04
Novotný Pavel11Baudys Václav31
Holina Antonín02David Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Lomnice nad Popelkou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:20 TT Benešov u Semil B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouble Daniel
Janata Tomáš
 
 
Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
     3210
2.Kopal Aleš
Pastorek Ondřej
 
 
Vacková Jitka
Pěnička Michal
 
 
     1311
3.Kouble DanielHyka Karel     3021
4.Janata TomášHyková Šárka     3031
5.Kopal AlešVacková Jitka     3141
6.Pastorek OndřejPěnička Michal     3151
7.Janata TomášHyka Karel     3261
8.Kopal AlešHyková Šárka     3171
9.Pastorek OndřejVacková Jitka     3181
10.Kouble DanielPěnička Michal     3091
11.Kopal AlešHyka Karel     31101
12.Pastorek OndřejHyková Šárka     13102
13.Kouble DanielVacková Jitka     30112
14.Janata TomášPěnička Michal     31122
15.Pastorek OndřejHyka Karel     30132
16.Kouble DanielHyková Šárka     30142
17.Janata TomášVacková Jitka     31152
18.Kopal AlešPěnička Michal     13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouble Daniel40Hyka Karel04
Janata Tomáš40Hyková Šárka13
Kopal Aleš31Vacková Jitka04
Pastorek Ondřej31Pěnička Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouVrchní
rozhodčí:
Klimenta Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TT Benešov u Semil CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LOMĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2016 12:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32 Sokol Víchová nad Jizerou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
Martinec Jan
Seidl Jan
 
 
     2301
2.Klimenta Miroslav
Hrubec Zbyněk
 
 
Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
     3111
3.Klimenta MiroslavMartinec Jan     3021
4.Hartig PetrSeidl Jan     3131
5.Brumlich Ladislav ml.Strnad Jan     0332
6.Hrubec ZbyněkKlikar Miloš     0333
7.Hartig PetrMartinec Jan     2334
8.Brumlich Ladislav ml.Seidl Jan     3244
9.Hrubec ZbyněkStrnad Jan     0345
10.Klimenta MiroslavKlikar Miloš     3055
11.Brumlich Ladislav ml.Martinec Jan     3065
12.Hrubec ZbyněkSeidl Jan     1366
13.Klimenta MiroslavStrnad Jan     3276
14.Hartig PetrKlikar Miloš     3286
15.Hrubec ZbyněkMartinec Jan     0387
16.Klimenta MiroslavSeidl Jan     3097
17.Brumlich Ladislav st.Strnad Jan     1398
18.Brumlich Ladislav ml.Klikar Miloš     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimenta Miroslav40Martinec Jan22
Hartig Petr21Seidl Jan13
Brumlich Ladislav ml.31Strnad Jan31
Hrubec Zbyněk04Klikar Miloš13
Brumlich Ladislav st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2015 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1714:53 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filip Josef
Pitro Lukáš
 
 
Červová Jitka
Jiroš Adam
 
 
     1301
2.Brenner Matěj
Brenner Radek
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
     0302
3.Filip JosefJiroš Adam     1303
4.Pitro LukášMizera Petr     1304
5.Brenner MatějČervová Jitka     0305
6.Brenner RadekNovák Luboš     1306
7.Pitro LukášJiroš Adam     2307
8.Brenner MatějMizera Petr     0308
9.Brenner RadekČervová Jitka     0309
10.Filip JosefNovák Luboš     23010
11.Brenner MatějJiroš Adam     03011
12.Sedláček MiroslavMizera Petr     03012
13.Filip JosefČervová Jitka     23013
14.Pitro LukášNovák Luboš     03014
15.Sedláček MiroslavJiroš Adam     03015
16.Filip JosefMizera Petr     13016
17.Pitro LukášČervová Jitka     32116
18.Brenner MatějNovák Luboš     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Filip Josef04Jiroš Adam40
Pitro Lukáš13Mizera Petr40
Brenner Matěj04Červová Jitka31
Brenner Radek02Novák Luboš40
Sedláček Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2016 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jan st.
Ouvín Josef
 
 
Pleštil Luděk
Vele Martin
 
 
     3010
2.Mencl Kryštof
Kosař Václav
 
 
Jíra Jiří
Nejedlo Josef
 
 
     1311
3.Kosař VáclavVele Martin     0312
4.Mencl KryštofNejedlo Josef     0313
5.Varcl Jan st.Pleštil Luděk     3123
6.Ouvín JosefJíra Jiří     2324
7.Mencl KryštofVele Martin     3134
8.Varcl Jan st.Nejedlo Josef     3044
9.Ouvín JosefPleštil Luděk     3254
10.Kosař VáclavJíra Jiří     0355
11.Varcl Jan st.Vele Martin     3065
12.Ouvín JosefNejedlo Josef     3275
13.Kosař VáclavPleštil Luděk     0376
14.Mencl KryštofJíra Jiří     3186
15.Ouvín JosefVele Martin     3096
16.Kosař VáclavNejedlo Josef     0397
17.Mencl KryštofPleštil Luděk     2398
18.Varcl Jan st.Jíra Jiří     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kosař Václav04Vele Martin13
Mencl Kryštof22Nejedlo Josef22
Varcl Jan st.40Pleštil Luděk22
Ouvín Josef31Jíra Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2016 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janata Tomáš
Kouble Daniel
 
 
Král Libor
David Jaroslav
 
 
     3110
2.Pastorek Ondřej
Kopal Aleš
 
 
Baudys Václav
Krejsa Karel
 
 
     2311
3.Kouble DanielDavid Jaroslav     0312
4.Janata TomášKrál Libor     3122
5.Kopal AlešKrejsa Karel     3132
6.Pastorek OndřejBaudys Václav     1333
7.Janata TomášDavid Jaroslav     1334
8.Kopal AlešKrál Libor     3244
9.Pastorek OndřejKrejsa Karel     3154
10.Kouble DanielBaudys Václav     3264
11.Kopal AlešDavid Jaroslav     3274
12.Pastorek OndřejDavid Lukáš     1375
13.Kouble DanielKrejsa Karel     3085
14.Janata TomášBaudys Václav     0386
15.Pastorek OndřejDavid Jaroslav     2387
16.Kouble DanielDavid Lukáš     1388
17.Janata TomášKrejsa Karel     0389
18.Kopal AlešBaudys Václav     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouble Daniel22David Jaroslav31
Janata Tomáš13Král Libor02
Kopal Aleš31Krejsa Karel13
Pastorek Ondřej13Baudys Václav31
   David Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Lomnice nad Popelkou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2016 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:18 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jan
Hudský Libor
 
 
Pěnička Michal
Vacková Jitka
 
 
     3110
2.Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
     3020
3.Jiříček JanPěnička Michal     3030
4.Hudský LiborVacková Jitka     3040
5.Kratochvíl JaromírHyka Karel     3050
6.Novotný PavelHyková Šárka     3060
7.Hudský LiborPěnička Michal     1361
8.Kratochvíl JaromírVacková Jitka     3071
9.Novotný PavelHyka Karel     0372
10.Jiříček JanHyková Šárka     3082
11.Kratochvíl JaromírPěnička Michal     1383
12.Novotný PavelVacková Jitka     3193
13.Jiříček JanHyka Karel     30103
14.Hudský LiborHyková Šárka     30113
15.Novotný PavelPěnička Michal     03114
16.Jiříček JanVacková Jitka     30124
17.Hudský LiborHyka Karel     23125
18.Kratochvíl JaromírHyková Šárka     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiříček Jan40Pěnička Michal31
Hudský Libor22Vacková Jitka04
Kratochvíl Jaromír31Hyka Karel22
Novotný Pavel22Hyková Šárka04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy