Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:43 Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Aleš
Janata Tomáš
 
 
Jiříček Jan
Hudský Libor
 
 
     0301
2.
 
 
Kratochvíl Jaromír
Novotný Pavel
 
 
WO    0302
3.Kopal AlešJiříček Jan     0303
4.Kouble DanielHudský Libor     3113
5.Janata TomášKratochvíl Jaromír     2314
6.Novotný PavelWO    0315
7.Kouble DanielJiříček Jan     0316
8.Janata TomášHudský Libor     3226
9.Kratochvíl JaromírWO    0327
10.Kopal AlešNovotný Pavel     3237
11.Janata TomášJiříček Jan     0338
12.Hudský LiborWO    0339
13.Kopal AlešKratochvíl Jaromír     3149
14.Kouble DanielNovotný Pavel     3059
15.Jiříček JanWO    03510
16.Kopal AlešHudský Libor     03511
17.Kouble DanielKratochvíl Jaromír     13512
18.Janata TomášNovotný Pavel     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kopal Aleš22Jiříček Jan30
Kouble Daniel22Hudský Libor12
Janata Tomáš22Kratochvíl Jaromír21
   Novotný Pavel03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 418, SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejsa Karel
Baudys Václav
 
 
Mencl Kryštof
Kosař Václav
 
 
     3210
2.Král Libor
David Jaroslav
 
 
Varcl Jan st.
Ouvín Josef
 
 
     3020
3.David JaroslavOuvín Josef     3030
4.Král LiborMencl Kryštof     1331
5.Krejsa KarelKosař Václav     3041
6.Baudys VáclavVarcl Jan st.     2342
7.Král LiborOuvín Josef     0343
8.Krejsa KarelMencl Kryštof     3253
9.Baudys VáclavKosař Václav     3263
10.David JaroslavVarcl Jan st.     2364
11.Krejsa KarelOuvín Josef     3074
12.Baudys VáclavMencl Kryštof     3084
13.David JaroslavKosař Václav     3094
14.Král LiborVarcl Jan st.     0395
15.Baudys VáclavOuvín Josef     2396
16.David JaroslavMencl Kryštof     30106
17.Král LiborKosař Václav     30116
18.Krejsa KarelVarcl Jan st.     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
David Jaroslav31Ouvín Josef22
Král Libor13Mencl Kryštof13
Krejsa Karel31Kosař Václav04
Baudys Václav22Varcl Jan st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Lomnice nad Popelkou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna, J.J. Fučíka 982, Lomnice n.P.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:32 Orel Lomnice nad Popelkou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnička Michal
Devátý Zdeněk
 
 
Pitro Lukáš
Filip Josef
 
 
     3110
2.Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
Sedláček Miroslav
Hájek Jan
 
 
     3220
3.Hyka KarelFilip Josef     2321
4.Hyková ŠárkaPitro Lukáš     1322
5.Pěnička MichalHájek Jan     3132
6.Devátý ZdeněkSedláček Miroslav     3242
7.Hyková ŠárkaFilip Josef     3252
8.Pěnička MichalPitro Lukáš     3262
9.Devátý ZdeněkHájek Jan     3072
10.Hyka KarelSedláček Miroslav     0373
11.Pěnička MichalFilip Josef     3083
12.Devátý ZdeněkPitro Lukáš     1384
13.Hyka KarelHájek Jan     3194
14.Hyková ŠárkaSedláček Miroslav     32104
15.Devátý ZdeněkFilip Josef     32114
16.Hyka KarelPitro Lukáš     23115
17.Hyková ŠárkaHájek Jan     30125
18.Pěnička MichalSedláček Miroslav     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hyka Karel13Filip Josef13
Hyková Šárka31Pitro Lukáš31
Pěnička Michal40Hájek Jan04
Devátý Zdeněk31Sedláček Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:24 TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítko Martin
Jiroš Adam
 
 
Klimenta Miroslav
Brumlich Ladislav st.
 
 
     3110
2.Mizera Petr
Novák Luboš
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
     2311
3.Zítko MartinKlimenta Miroslav     3121
4.Jiroš AdamHartig Petr     3031
5.Mizera PetrBrumlich Ladislav ml.     2332
6.Novák LubošBrumlich Ladislav st.     3042
7.Jiroš AdamKlimenta Miroslav     3052
8.Mizera PetrHartig Petr     0353
9.Novák LubošBrumlich Ladislav ml.     3263
10.Zítko MartinBrumlich Ladislav st.     3073
11.Mizera PetrKlimenta Miroslav     3283
12.Novák LubošHartig Petr     2384
13.Zítko MartinBrumlich Ladislav ml.     3094
14.Jiroš AdamBrumlich Ladislav st.     30104
15.Novák LubošKlimenta Miroslav     03105
16.Zítko MartinHartig Petr     32115
17.Jiroš AdamBrumlich Ladislav ml.     30125
18.Mizera PetrBrumlich Ladislav st.     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítko Martin40Klimenta Miroslav13
Jiroš Adam40Hartig Petr22
Mizera Petr22Brumlich Ladislav ml.13
Novák Luboš22Brumlich Ladislav st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lacina Radek
Brandejs Jan
 
 
Zelenka Václav
Kynčl Luboš
 
 
     1301
2.Boháč Martin
Václavík Miroslav
 
 
Fejfar Zdeněk
Dlouhý Dominik
 
 
     3011
3.Lacina RadekFejfar Zdeněk     1312
4.Václavík MiroslavKynčl Luboš     3122
5.Boháč MartinZelenka Václav     3032
6.Brandejs JanDlouhý Dominik     0333
7.Václavík MiroslavFejfar Zdeněk     3143
8.Boháč MartinKynčl Luboš     3153
9.Brandejs JanZelenka Václav     1354
10.Lacina RadekDlouhý Dominik     0355
11.Boháč MartinFejfar Zdeněk     3165
12.Brandejs JanKynčl Luboš     3175
13.Lacina RadekZelenka Václav     3085
14.Václavík MiroslavDlouhý Dominik     1386
15.Brandejs JanFejfar Zdeněk     1387
16.Lacina RadekKynčl Luboš     2388
17.Václavík MiroslavZelenka Václav     1389
18.Boháč MartinDlouhý Dominik     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lacina Radek13Fejfar Zdeněk22
Václavík Miroslav22Kynčl Luboš13
Boháč Martin31Zelenka Václav22
Brandejs Jan13Dlouhý Dominik40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Lomnice nad Popelkou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna, J.J. Fučíka 982, Lomnice n.P.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:45 TJ Sokol Turnov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
Varcl Jan st.
Ouvín Josef
 
 
     1301
2.Pěnička Michal
Devátý Zdeněk
 
 
Mencl Kryštof
Kosař Václav
 
 
     2302
3.Pěnička MichalOuvín Josef     1303
4.Devátý ZdeněkMencl Kryštof     0304
5.Hyka KarelKosař Václav     2305
6.Hyková ŠárkaVarcl Jan st.     1306
7.Devátý ZdeněkOuvín Josef     2307
8.Hyka KarelMencl Kryštof     0308
9.Hyková ŠárkaKosař Václav     3018
10.Pěnička MichalVarcl Jan st.     0319
11.Hyka KarelOuvín Josef     03110
12.Hyková ŠárkaMencl Kryštof     32210
13.Pěnička MichalKosař Václav     30310
14.Devátý ZdeněkVarcl Jan st.     03311
15.Hyková ŠárkaOuvín Josef     23312
16.Pěnička MichalMencl Kryštof     32412
17.Devátý ZdeněkKosař Václav     32512
18.Hyka KarelVarcl Jan st.     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pěnička Michal22Ouvín Josef40
Devátý Zdeněk13Mencl Kryštof22
Hyka Karel04Kosař Václav13
Hyková Šárka22Varcl Jan st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STAR Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská 418, SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:20 TJ Sokol Semily B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejsa Karel
Baudys Václav
 
 
Sedláček Miroslav
Pitro Lukáš
 
 
     3010
2.Král Libor
David Jaroslav
 
 
Hájek Jan
Filip Josef
 
 
     3020
3.Král LiborFilip Josef     3030
4.David JaroslavHájek Jan     3040
5.Krejsa KarelPitro Lukáš     3250
6.Baudys VáclavSedláček Miroslav     3060
7.David JaroslavFilip Josef     1361
8.Krejsa KarelHájek Jan     3171
9.Baudys VáclavPitro Lukáš     3281
10.Král LiborSedláček Miroslav     3191
11.Krejsa KarelFilip Josef     0392
12.Baudys VáclavHájek Jan     30102
13.Král LiborPitro Lukáš     03103
14.David JaroslavSedláček Miroslav     31113
15.Baudys VáclavFilip Josef     30123
16.Král LiborHájek Jan     30133
17.David JaroslavPitro Lukáš     32143
18.Krejsa KarelSedláček Miroslav     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Libor31Filip Josef22
David Jaroslav31Hájek Jan04
Krejsa Karel31Pitro Lukáš13
Baudys Václav40Sedláček Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec CVrchní
rozhodčí:
Pleštil Luděk
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad JizerouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 12:30 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:27 TJ Sokol Vesec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Pavel
Jíra Jiří
 
 
Hartig Petr
Brumlich Ladislav ml.
 
 
     3110
2.Vele Martin
Pleštil Luděk
 
 
Klimenta Miroslav
Hrubec Zbyněk
 
 
     3220
3.Kůtek MilanKlimenta Miroslav     0321
4.Pleštil LuděkHartig Petr     3131
5.Vele MartinBrumlich Ladislav ml.     2332
6.Jíra JiříHrubec Zbyněk     3042
7.Pleštil LuděkKlimenta Miroslav     1343
8.Vele MartinHartig Petr     2344
9.Jíra JiříBrumlich Ladislav ml.     3154
10.Ježek PavelHrubec Zbyněk     3064
11.Vele MartinKlimenta Miroslav     1365
12.Jíra JiříHartig Petr     2366
13.Ježek PavelBrumlich Ladislav ml.     3076
14.Pleštil LuděkHrubec Zbyněk     3086
15.Jíra JiříKlimenta Miroslav     0387
16.Ježek PavelHartig Petr     3097
17.Pleštil LuděkBrumlich Ladislav ml.     31107
18.Vele MartinHrubec Zbyněk     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůtek Milan01Klimenta Miroslav40
Pleštil Luděk31Hartig Petr22
Vele Martin13Brumlich Ladislav ml.13
Jíra Jiří22Hrubec Zbyněk04
Ježek Pavel30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Benešov u Semil CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Slunce v Benešově u SemilRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:42 TJ Sokol Nová Ves n. P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
Kynčl Luboš
Zelenka Václav
 
 
     2301
2.Martinec Jan
Seidl Jan
 
 
Fejfar Zdeněk
Dlouhý Dominik
 
 
     2302
3.Strnad JanFejfar Zdeněk     3112
4.Klikar MilošKynčl Luboš     3222
5.Martinec JanZelenka Václav     1323
6.Seidl JanDlouhý Dominik     2324
7.Klikar MilošFejfar Zdeněk     0325
8.Martinec JanKynčl Luboš     3235
9.Seidl JanZelenka Václav     0336
10.Strnad JanDlouhý Dominik     2337
11.Martinec JanFejfar Zdeněk     0338
12.Seidl JanKynčl Luboš     3248
13.Strnad JanZelenka Václav     3058
14.Klikar MilošDlouhý Dominik     0359
15.Seidl JanFejfar Zdeněk     3269
16.Strnad JanKynčl Luboš     3279
17.Klikar MilošZelenka Václav     3189
18.Martinec JanDlouhý Dominik     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strnad Jan31Fejfar Zdeněk22
Klikar Miloš22Kynčl Luboš04
Martinec Jan13Zelenka Václav22
Seidl Jan22Dlouhý Dominik40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy