Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:38 SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Josef
Šmolík Jindřich
 
 
Čapek Karel
Kačinetz Alan
 
 
     1301
2.Štencek Jiří
Koutník Roman
 
 
Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
     3111
3.Koutník RomanKačinetz Alan     0312
4.Šmolík JindřichČapek Karel     3222
5.Štencek JiříDlouhý Karel     2323
6.Dalešický JosefKoubek Arnošt     3033
7.Šmolík JindřichKačinetz Alan     3143
8.Štencek JiříČapek Karel     3053
9.Dalešický JosefDlouhý Karel     0354
10.Koutník RomanKoubek Arnošt     0355
11.Štencek JiříKačinetz Alan     3265
12.Dalešický JosefČapek Karel     2366
13.Koutník RomanDlouhý Karel     0367
14.Šmolík JindřichKoubek Arnošt     2368
15.Dalešický JosefKačinetz Alan     3278
16.Koutník RomanČapek Karel     0379
17.Šmolík JindřichDlouhý Karel     03710
18.Štencek JiříKoubek Arnošt         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koutník Roman04Kačinetz Alan13
Šmolík Jindřich22Čapek Karel22
Štencek Jiří21Dlouhý Karel40
Dalešický Josef22Koubek Arnošt21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Zatroch Ondrej
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:39641:648KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
-7-9-12  0301
2.Zatroch Ondrej
Chmelík David
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
-97-7-7 1302
3.Brůčková MarieMarko Jiří-510-75-72303
4.Richter JanSemián Richard-997-1453213
5.Šprongl JaroslavSmrkovský Petr-0-6-2  0314
6.Zatroch OndrejBoštíková Věra78-97 3124
7.Richter JanMarko Jiří9-74-8103234
8.Šprongl JaroslavSemián Richard-1012-99-82335
9.Zatroch OndrejSmrkovský Petr10-8-12423245
10.Brůčková MarieBoštíková Věra-62-4-8 1346
11.Šprongl JaroslavMarko Jiří61-95 3156
12.Zatroch OndrejSemián Richard7106  3066
13.Brůčková MarieSmrkovský Petr-7-5-5  0367
14.Richter JanBoštíková Věra9-95-8-102368
15.Zatroch OndrejMarko Jiří-103124 3178
16.Brůčková MarieSemián Richard4-8-96-82379
17.Richter JanSmrkovský Petr-4-5-3  03710
18.Šprongl JaroslavBoštíková Věra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brůčková Marie04Marko Jiří13
Richter Jan22Semián Richard22
Šprongl Jaroslav12Smrkovský Petr31
Zatroch Ondrej40Boštíková Věra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:34 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Václav
Honek Jan st.
 
 
Zubčák Patrik
Kalaš Vladislav
 
 
     1301
2.Koťátko Pravoslav
Zúbrik Mário
 
 
Lipták Ondřej
Svatoš Daniel
 
 
     3011
3.Růžička VáclavZubčák Patrik     0312
4.Honek Jan st.Lipták Ondřej     0313
5.Koťátko PravoslavKalaš Vladislav     1314
6.Zúbrik MárioSvatoš Daniel     3024
7.Honek Jan st.Zubčák Patrik     0325
8.Koťátko PravoslavLipták Ondřej     3235
9.Zúbrik MárioKalaš Vladislav     3145
10.Růžička VáclavSvatoš Daniel     0346
11.Koťátko PravoslavZubčák Patrik     1347
12.Zúbrik MárioLipták Ondřej     0348
13.Růžička VáclavKalaš Vladislav     3158
14.Honek Jan st.Svatoš Daniel     0359
15.Zúbrik MárioZubčák Patrik     03510
16.Růžička VáclavLipták Ondřej         
17.Honek Jan st.Kalaš Vladislav         
18.Koťátko PravoslavSvatoš Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Václav12Zubčák Patrik40
Honek Jan st.03Lipták Ondřej21
Koťátko Pravoslav12Kalaš Vladislav12
Zúbrik Mário22Svatoš Daniel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Handl Erich
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:32 SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeba Vladimír
Handl Erich
 
 
Kachlík Jan
Šimánek Lubomír
 
 
     3110
2.Komín Ondřej
Čáha Jiří
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
     0311
3.Komín OndřejBratka Arnošt     0312
4.Handl ErichPospíšil Alois     2313
5.Čáha JiříŠimánek Lubomír     3123
6.Janeba VladimírKachlík Jan     3033
7.Handl ErichBratka Arnošt     2334
8.Čáha JiříPospíšil Alois     0335
9.Janeba VladimírŠimánek Lubomír     0336
10.Komín OndřejKachlík Jan     0337
11.Čáha JiříBratka Arnošt     0338
12.Janeba VladimírPospíšil Alois     2339
13.Komín OndřejŠimánek Lubomír     23310
14.Handl ErichKachlík Jan         
15.Janeba VladimírBratka Arnošt         
16.Komín OndřejPospíšil Alois         
17.Handl ErichŠimánek Lubomír         
18.Čáha JiříKachlík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komín Ondřej03Bratka Arnošt30
Handl Erich02Pospíšil Alois30
Čáha Jiří12Šimánek Lubomír21
Janeba Vladimír12Kachlík Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:20588:523TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krameš Jan ml.
Krameš Jan st.
 
 
Brož Josef
Vojta Martin
 
 
-56-67-92301
2.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Procházka Radek
Martinek Patrik
 
 
9115  3011
3.Krameš Jan st.Procházka Radek977  3021
4.Blažek JanBrož Josef9-11-210-92322
5.Krameš Jan ml.Vojta Martin119-74 3132
6.Šobáň RadekMartinek Patrik811-5-11-92333
7.Blažek JanProcházka Radek9-3-8873243
8.Krameš Jan ml.Brož Josef157-138 3153
9.Šobáň RadekVojta Martin-7669 3163
10.Krameš Jan st.Martinek Patrik6-9-10-8 1364
11.Krameš Jan ml.Procházka Radek-10998 3174
12.Šobáň RadekBrož Josef676  3084
13.Krameš Jan st.Vojta Martin214-9-1253294
14.Blažek JanMartinek Patrik497  30104
15.Šobáň RadekProcházka Radek         
16.Krameš Jan st.Brož Josef         
17.Blažek JanVojta Martin         
18.Krameš Jan ml.Martinek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krameš Jan st.21Procházka Radek03
Blažek Jan21Brož Josef12
Krameš Jan ml.30Vojta Martin03
Šobáň Radek21Martinek Patrik21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
Luxemburk Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:Luxemburk Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:Luxemburk Jaroslav
Datum dle rozpisu02. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Luxemburk Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:39 TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herrmann Vít
Popelka Antonín st.
 
 
Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
     3210
2.Luxemburk Jaroslav
Botoněk Ivo
 
 
Fišer Martin
Lipták Milan
 
 
     0311
3.Luxemburk JaroslavLipták Milan     0312
4.Botoněk IvoFišer Martin     1313
5.Popelka Antonín st.Tůma Ladislav     2314
6.Herrmann VítFišer Petr     3224
7.Botoněk IvoLipták Milan     3134
8.Popelka Antonín st.Fišer Martin     3044
9.Herrmann VítTůma Ladislav     3254
10.Luxemburk JaroslavFišer Petr     0355
11.Popelka Antonín st.Lipták Milan     3165
12.Herrmann VítFišer Martin     1366
13.Luxemburk JaroslavTůma Ladislav     0367
14.Botoněk IvoFišer Petr     1368
15.Herrmann VítLipták Milan     3178
16.Luxemburk JaroslavFišer Martin     0379
17.Botoněk IvoTůma Ladislav     23710
18.Popelka Antonín st.Fišer Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luxemburk Jaroslav04Lipták Milan13
Botoněk Ivo13Fišer Martin31
Popelka Antonín st.21Tůma Ladislav31
Herrmann Vít31Fišer Petr21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS