Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37539:689nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
WO    0301
2.Kačinetz Alan
Koubek Arnošt
 
 
Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
86-10-693211
3.Koubek ArnoštSmrkovský Petr99-94 3121
4.Berný LukášSemián Richard-4-7-5  0322
5.Boštíková VěraWO    0323
6.Kačinetz AlanMarko Jiří-75-51093233
7.Berný LukášSmrkovský Petr11-938 3143
8.Semián RichardWO    0344
9.Kačinetz AlanBoštíková Věra79-913 3154
10.Koubek ArnoštMarko Jiří-6-711-14 1355
11.Smrkovský PetrWO    0356
12.Kačinetz AlanSemián Richard947  3066
13.Koubek ArnoštBoštíková Věra111413  3076
14.Berný LukášMarko Jiří-611-46113286
15.Kačinetz AlanSmrkovský Petr-595-11-102387
16.Koubek ArnoštSemián Richard68-4-5-72388
17.Berný LukášBoštíková Věra-91387 3198
18.Marko JiříWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koubek Arnošt22Smrkovský Petr12
Berný Lukáš31Semián Richard21
Kačinetz Alan31Boštíková Věra03
   Marko Jiří12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1024:37 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lösterová Anna
Sochor Adam
 
 
Lipták Ondřej
Čečák Milan
 
 
     2301
2.Šmolík Jindřich
Dalešický Josef
 
 
Zubčák Patrik
Kalaš Vladislav
 
 
     3211
3.Sochor AdamZubčák Patrik     0312
4.Šmolík JindřichLipták Ondřej     3022
5.Lösterová AnnaČečák Milan     0323
6.Dalešický JosefKalaš Vladislav     3033
7.Šmolík JindřichZubčák Patrik     0334
8.Lösterová AnnaLipták Ondřej     1335
9.Dalešický JosefČečák Milan     3245
10.Sochor AdamKalaš Vladislav     3155
11.Lösterová AnnaZubčák Patrik     0356
12.Dalešický JosefLipták Ondřej     0357
13.Sochor AdamČečák Milan     3267
14.Šmolík JindřichKalaš Vladislav     3077
15.Dalešický JosefZubčák Patrik     0378
16.Sochor AdamLipták Ondřej     0379
17.Šmolík JindřichČečák Milan     03710
18.Lösterová AnnaKalaš Vladislav     13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Adam22Zubčák Patrik40
Šmolík Jindřich22Lipták Ondřej31
Lösterová Anna03Čečák Milan22
Dalešický Josef22Kalaš Vladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Zatroch Ondrej
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3357:201TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatroch Ondrej
Procházka Ivan ml.
 
 
Kachlík Jan
Beneš Milan
 
 
354  3010
2.Šprongl Jaroslav
Richter Jan
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
659  3020
3.Šprongl JaroslavPospíšil Alois896  3030
4.Richter JanBratka Arnošt2-1565 3140
5.Procházka Ivan ml.Kachlík Jan767  3050
6.Zatroch OndrejBeneš Milan424  3060
7.Richter JanPospíšil Alois6107  3070
8.Procházka Ivan ml.Bratka Arnošt97-6-573280
9.Zatroch OndrejKachlík JanWO    3090
10.Šprongl JaroslavBeneš Milan756  30100
11.Procházka Ivan ml.Pospíšil Alois8    10  
12.Zatroch OndrejBratka Arnošt         
13.Šprongl JaroslavKachlík Jan         
14.Richter JanBeneš Milan         
15.Zatroch OndrejPospíšil Alois         
16.Šprongl JaroslavBratka Arnošt         
17.Richter JanKachlík Jan         
18.Procházka Ivan ml.Beneš Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šprongl Jaroslav20Pospíšil Alois02
Richter Jan20Bratka Arnošt02
Procházka Ivan ml.20Kachlík Jan01
Zatroch Ondrej10Beneš Milan02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:36699:673SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Michal
Zúbrik Mário
 
 
Mára Karel
Martinek Patrik
 
 
9-842 3110
2.Růžička Václav
Hojovec Ondřej
 
 
Brož Josef
Procházka Radek
 
 
-9-8-7  0311
3.Růžička VáclavMartinek Patrik-9-9-6  0312
4.Hojovec OndřejBrož Josef-87-14-6 1313
5.Zúbrik MárioMára Karel-10-8119-32314
6.Kuchař MichalProcházka Radek-69-9463224
7.Hojovec OndřejMartinek Patrik-69-10-9 1325
8.Zúbrik MárioBrož Josef7134  3035
9.Kuchař MichalMára Karel76-96 3145
10.Růžička VáclavProcházka Radek12-4-77-52346
11.Zúbrik MárioMartinek Patrik-56-13-8 1347
12.Kuchař MichalBrož Josef739  3057
13.Růžička VáclavMára Karel976  3067
14.Hojovec OndřejProcházka Radek-8-878-72368
15.Kuchař MichalMartinek Patrik7-894 3178
16.Růžička VáclavBrož Josef-66-910-72379
17.Hojovec OndřejMára Karel13-543 3189
18.Zúbrik MárioProcházka Radek97-8-7-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Václav13Martinek Patrik31
Hojovec Ondřej13Brož Josef22
Zúbrik Mário13Mára Karel13
Kuchař Michal40Procházka Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30308:415TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Erich
Dvořáková Lucie
 
 
Lipták Milan
Fišer Martin
 
 
8-9-9-9 1301
2.Komín Ondřej
Cankař Radek
 
 
Tůma Ladislav
Holub Martin
 
 
8-65-7-42302
3.Dvořáková LucieTůma Ladislav-3-55-4 1303
4.Komín OndřejFišer Martin-12-4-6  0304
5.Handl ErichHolub Martin-4-3-2  0305
6.Cankař RadekLipták Milan77-11-11-72306
7.Komín OndřejTůma Ladislav-6-710-2 1307
8.Handl ErichFišer Martin-7-5-6  0308
9.Cankař RadekHolub Martin-9-117-11 1309
10.Dvořáková LucieLipták Milan7-4-28-1123010
11.Handl ErichTůma Ladislav7    10  
12.Cankař RadekFišer Martin         
13.Dvořáková LucieHolub Martin         
14.Komín OndřejLipták Milan         
15.Cankař RadekTůma Ladislav         
16.Dvořáková LucieFišer Martin         
17.Komín OndřejHolub Martin         
18.Handl ErichLipták Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořáková Lucie02Tůma Ladislav20
Komín Ondřej02Fišer Martin20
Handl Erich02Holub Martin20
Cankař Radek02Lipták Milan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:26616:570TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krameš Jan ml.
Krameš Jan st.
 
 
Popelka Antonín st.
Ptáček Jan
 
 
797  3010
2.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Herrmann Vít
Luxemburk Jaroslav
 
 
8-8-710-82311
3.Krameš Jan st.Herrmann Vít-105-615-92312
4.Blažek JanPopelka Antonín st.-83510 3122
5.Šobáň RadekLuxemburk Jaroslav-122119 3132
6.Krameš Jan ml.Ptáček Jan-8475 3142
7.Blažek JanHerrmann Vít-10-68-6 1343
8.Šobáň RadekPopelka Antonín st.-11571 3153
9.Krameš Jan ml.Luxemburk Jaroslav98-1-6-72354
10.Krameš Jan st.Ptáček Jan394  3064
11.Šobáň RadekHerrmann Vít-11-2-4  0365
12.Krameš Jan ml.Popelka Antonín st.7108  3075
13.Krameš Jan st.Luxemburk Jaroslav9810  3085
14.Blažek JanPtáček Jan-9-5-7  0386
15.Krameš Jan ml.Herrmann Vít-8-8-6  0387
16.Krameš Jan st.Popelka Antonín st.599  3097
17.Blažek JanLuxemburk Jaroslav11-11106 31107
18.Šobáň RadekPtáček Jan369  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krameš Jan st.31Herrmann Vít40
Blažek Jan22Popelka Antonín st.04
Šobáň Radek21Luxemburk Jaroslav13
Krameš Jan ml.22Ptáček Jan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS