Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33 TJ Sokol Břevnov Hradčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luxemburk Jaroslav
Jankovec Jiří
 
 
Koubek Arnošt
Kačinetz Alan
 
 
     3110
2.Popelka Antonín st.
Ptáček Jan
 
 
Berný Lukáš
Hezina Jiří
 
 
     0311
3.Luxemburk JaroslavKoubek Arnošt     3221
4.Jankovec JiříKačinetz Alan     3031
5.Popelka Antonín st.Berný Lukáš     3041
6.Ptáček JanHezina Jiří     3151
7.Jankovec JiříKoubek Arnošt     0352
8.Popelka Antonín st.Kačinetz Alan     1353
9.Ptáček JanBerný Lukáš     3063
10.Luxemburk JaroslavHezina Jiří     3173
11.Popelka Antonín st.Koubek Arnošt     1374
12.Ptáček JanKačinetz Alan     0375
13.Luxemburk JaroslavBerný Lukáš     2376
14.Jankovec JiříHezina Jiří     3186
15.Ptáček JanKoubek Arnošt     2387
16.Luxemburk JaroslavKačinetz Alan     3297
17.Jankovec JiříBerný Lukáš     0398
18.Popelka Antonín st.Hezina Jiří     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luxemburk Jaroslav31Koubek Arnošt31
Jankovec Jiří22Kačinetz Alan22
Popelka Antonín st.22Berný Lukáš22
Ptáček Jan22Hezina Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:24 TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipták Milan
Fišer Martin
 
 
Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
     3010
2.Tůma Ladislav
Holub Martin
 
 
Rotari Vjačeslav
Krameš Jan ml.
 
 
     3220
3.Tůma LadislavRotari Vjačeslav     3130
4.Fišer MartinKrameš Jan ml.     3140
5.Lipták MilanŠobáň Radek     2341
6.Peštuka ZdeněkBlažek Jan     3051
7.Fišer MartinRotari Vjačeslav     3161
8.Lipták MilanKrameš Jan ml.     3271
9.Peštuka ZdeněkŠobáň Radek     3281
10.Tůma LadislavBlažek Jan     3291
11.Lipták MilanRotari Vjačeslav     1392
12.Holub MartinKrameš Jan ml.     1393
13.Tůma LadislavŠobáň Radek     0394
14.Fišer MartinBlažek Jan     31104
15.Holub MartinRotari Vjačeslav         
16.Tůma LadislavKrameš Jan ml.         
17.Fišer MartinŠobáň Radek         
18.Lipták MilanBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Ladislav21Rotari Vjačeslav12
Fišer Martin30Krameš Jan ml.12
Lipták Milan12Šobáň Radek21
Peštuka Zdeněk20Blažek Jan03
Holub Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11454:327SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojta Martin
Mára Karel
 
 
Komín Ondřej
Čáha Jiří
 
 
86-96 3110
2.Brož Josef
Procházka Radek
 
 
Handl Erich
Dvořáková Lucie
 
 
4-9123 3120
3.Procházka RadekHandl Erich1047  3030
4.Brož JosefKomín Ondřej6-756 3140
5.Mára KarelČáha Jiří6124  3050
6.Vojta MartinDvořáková Lucie48-106 3160
7.Brož JosefHandl Erich107-82 3170
8.Mára KarelKomín Ondřej-9-109693280
9.Vojta MartinČáha Jiří6104  3090
10.Procházka RadekDvořáková Lucie4-9-83-72391
11.Mára KarelHandl Erich-7296 31101
12.Vojta MartinKomín Ondřej         
13.Procházka RadekČáha Jiří         
14.Brož JosefDvořáková Lucie         
15.Vojta MartinHandl Erich         
16.Procházka RadekKomín Ondřej         
17.Brož JosefČáha Jiří         
18.Mára KarelDvořáková Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Radek11Handl Erich03
Brož Josef20Komín Ondřej02
Mára Karel30Čáha Jiří02
Vojta Martin20Dvořáková Lucie11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38 TJ Sokol Suchdol-Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Kuchař Michal
Zúbrik Mário
 
 
     3110
2.Frait František
Šimánek Lubomír
 
 
Růžička Václav
Hojovec Ondřej
 
 
     3220
3.Bratka ArnoštKuchař Michal     0321
4.Frait FrantišekZúbrik Mário     0322
5.Šimánek LubomírHojovec Ondřej     2323
6.Pospíšil AloisRůžička Václav     3233
7.Frait FrantišekKuchař Michal     0334
8.Šimánek LubomírZúbrik Mário     3144
9.Pospíšil AloisHojovec Ondřej     3054
10.Bratka ArnoštRůžička Václav     3164
11.Šimánek LubomírKuchař Michal     2365
12.Pospíšil AloisZúbrik Mário     1366
13.Bratka ArnoštHojovec Ondřej     0367
14.Frait FrantišekRůžička Václav     1368
15.Pospíšil AloisKuchař Michal     2369
16.Bratka ArnoštZúbrik Mário     3179
17.Frait FrantišekHojovec Ondřej     13710
18.Šimánek LubomírRůžička Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bratka Arnošt22Kuchař Michal40
Frait František04Zúbrik Mário22
Šimánek Lubomír12Hojovec Ondřej31
Pospíšil Alois22Růžička Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37569:649nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
Zatroch Ondrej
Vítek Milan
 
 
8-511-9-82301
2.Kalaš Vladislav
Konopásek Luboš
 
 
Šprongl Jaroslav
Richter Jan
 
 
5-779 3111
3.Konopásek LubošZatroch Ondrej87-88 3121
4.Čečák MilanVítek Milan97-10-683231
5.Kalaš VladislavRichter Jan9-9-9-8 1332
6.Lipták OndřejŠprongl JaroslavWO    0333
7.Čečák MilanZatroch Ondrej-997-673243
8.Kalaš VladislavVítek Milan10-8-10-9 1344
9.Lipták OndřejRichter JanWO    0345
10.Konopásek LubošŠprongl Jaroslav448  3055
11.Kalaš VladislavZatroch Ondrej-12-7-9  0356
12.Lipták OndřejVítek MilanWO    0357
13.Konopásek LubošRichter Jan678  3067
14.Čečák MilanŠprongl Jaroslav-7756 3177
15.Lipták OndřejZatroch OndrejWO    0378
16.Konopásek LubošVítek Milan-8-99683288
17.Čečák MilanRichter Jan54-32 3198
18.Kalaš VladislavŠprongl Jaroslav7-8-79-122399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konopásek Luboš40Zatroch Ondrej12
Čečák Milan40Vítek Milan12
Kalaš Vladislav04Richter Jan12
   Šprongl Jaroslav12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15 KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Štencek Jiří
Hadrava Petr
 
 
     3010
2.Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
Dalešický Josef
Kotrč Pavel
 
 
     3020
3.Semián RichardŠtencek Jiří     2321
4.Marko JiříDalešický Josef     0322
5.Boštíková VěraKotrč Pavel     3232
6.Smrkovský PetrHadrava Petr     3042
7.Marko JiříŠtencek Jiří     3152
8.Boštíková VěraDalešický Josef     3262
9.Smrkovský PetrKotrč Pavel     3072
10.Semián RichardHadrava Petr     3082
11.Boštíková VěraŠtencek Jiří     2383
12.Smrkovský PetrDalešický Josef     3193
13.Semián RichardKotrč Pavel     30103
14.Marko JiříHadrava Petr         
15.Smrkovský PetrŠtencek Jiří         
16.Semián RichardDalešický Josef         
17.Marko JiříKotrč Pavel         
18.Boštíková VěraHadrava Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Semián Richard21Štencek Jiří21
Marko Jiří11Dalešický Josef12
Boštíková Věra21Kotrč Pavel03
Smrkovský Petr30Hadrava Petr02
NE

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS