Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33656:653SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačinetz Alan
Berný Lukáš
 
 
Šmolík Jindřich
Kotrč Pavel
 
 
88-9-473210
2.Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
Štencek Jiří
Sochor Adam
 
 
-9-7-4  0311
3.Dlouhý KarelŠtencek Jiří8109  3021
4.Berný Lukᚊmolík Jindřich-111211-11103231
5.Koubek ArnoštSochor Adam6-12-7-6 1332
6.Kačinetz AlanKotrč Pavel-7-9-5  0333
7.Berný Lukᚊtencek Jiří-8-66-8 1334
8.Koubek ArnoštŠmolík Jindřich855  3044
9.Kačinetz AlanSochor Adam13-558 3154
10.Dlouhý KarelKotrč Pavel-9599 3164
11.Koubek ArnoštŠtencek Jiří-2-610-7 1365
12.Kačinetz AlanŠmolík Jindřich7-457 3175
13.Dlouhý KarelSochor Adam6-945 3185
14.Berný LukášKotrč Pavel-7-2-7  0386
15.Kačinetz AlanŠtencek Jiří59-94 3196
16.Dlouhý KarelŠmolík Jindřich-488-8-92397
17.Berný LukášSochor Adam10-79-7-102398
18.Koubek ArnoštKotrč Pavel1076  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Karel31Štencek Jiří22
Berný Lukáš13Šmolík Jindřich13
Koubek Arnošt22Sochor Adam22
Kačinetz Alan31Kotrč Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38 TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Procházka Ivan ml.
Zatroch Ondrej
 
 
     3110
2.Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
Šprongl Jaroslav
Richter Jan
 
 
     3120
3.Semián RichardZatroch Ondrej     3130
4.Marko JiříProcházka Ivan ml.     3140
5.Boštíková VěraŠprongl Jaroslav     0341
6.Smrkovský PetrRichter Jan     2342
7.Marko JiříZatroch Ondrej     2343
8.Boštíková VěraProcházka Ivan ml.     0344
9.Smrkovský PetrŠprongl Jaroslav     3154
10.Semián RichardRichter Jan     0355
11.Boštíková VěraZatroch Ondrej     2356
12.Smrkovský PetrProcházka Ivan ml.     3066
13.Semián RichardŠprongl Jaroslav     0367
14.Marko JiříRichter Jan     1368
15.Smrkovský PetrZatroch Ondrej     3278
16.Semián RichardProcházka Ivan ml.     0379
17.Marko JiříŠprongl Jaroslav     3189
18.Boštíková VěraRichter Jan     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Semián Richard13Zatroch Ondrej22
Marko Jiří22Procházka Ivan ml.22
Boštíková Věra04Šprongl Jaroslav22
Smrkovský Petr31Richter Jan40
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
Čečák Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9431:325TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipták Ondřej
Čečák Milan
 
 
Honek Jan st.
Zúbrik Mário
 
 
-9778 3110
2.Zubčák Patrik
Kalaš Vladislav
 
 
Růžička Václav
Hojovec Ondřej
 
 
684  3020
3.Kalaš VladislavZúbrik Mário12-109-7-52321
4.Čečák MilanHojovec Ondřej476  3031
5.Lipták OndřejRůžička Václav667  3041
6.Zubčák PatrikHonek Jan st.638  3051
7.Čečák MilanZúbrik Mário9-8-6-6 1352
8.Lipták OndřejHojovec Ondřej869  3062
9.Zubčák PatrikRůžička Václav538  3072
10.Kalaš VladislavHonek Jan st.8-986 3182
11.Lipták OndřejZúbrik Mário9-549 3192
12.Zubčák PatrikHojovec Ondřej568  30102
13.Kalaš VladislavRůžička Václav         
14.Čečák MilanHonek Jan st.         
15.Zubčák PatrikZúbrik Mário         
16.Kalaš VladislavHojovec Ondřej         
17.Čečák MilanRůžička Václav         
18.Lipták OndřejHonek Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalaš Vladislav11Zúbrik Mário21
Čečák Milan11Hojovec Ondřej03
Lipták Ondřej30Růžička Václav02
Zubčák Patrik30Honek Jan st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:25 SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
Komín Ondřej
Maršíková Jitka
 
 
     3210
2.Šimánek Lubomír
Kachlík Jan
 
 
Handl Erich
Cankař Radek
 
 
     0311
3.Bratka ArnoštCankař Radek     3121
4.Kachlík JanMaršíková Jitka     1322
5.Šimánek LubomírKomín Ondřej     3032
6.Pospíšil AloisHandl Erich     3042
7.Kachlík JanCankař Radek     0343
8.Šimánek LubomírMaršíková Jitka     3153
9.Pospíšil AloisKomín Ondřej     3063
10.Bratka ArnoštHandl Erich     3173
11.Šimánek LubomírCankař Radek     0374
12.Pospíšil AloisMaršíková Jitka     0375
13.Bratka ArnoštKomín Ondřej     3285
14.Kachlík JanHandl Erich     3295
15.Pospíšil AloisCankař Radek     31105
16.Bratka ArnoštMaršíková Jitka     03  
17.Kachlík JanKomín Ondřej         
18.Šimánek LubomírHandl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bratka Arnošt30Cankař Radek22
Kachlík Jan12Maršíková Jitka21
Šimánek Lubomír21Komín Ondřej03
Pospíšil Alois31Handl Erich03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31651:658SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Patrik
Randáček Miroslav
 
 
Krameš Jan st.
Rotari Vjačeslav
 
 
-7-89893210
2.Brož Josef
Procházka Radek
 
 
Šobáň Radek
Blažek Jan
 
 
9-118-8-92311
3.Procházka RadekRotari Vjačeslav-3-9-6  0312
4.Brož JosefŠobáň Radek96-7-683222
5.Randáček MiroslavKrameš Jan st.3-57-5-62323
6.Martinek PatrikBlažek Jan5-794 3133
7.Brož JosefRotari Vjačeslav-19-6-4 1334
8.Randáček MiroslavŠobáň Radek998  3044
9.Martinek PatrikKrameš Jan st.11-611-9-32345
10.Procházka RadekBlažek Jan6-76-953255
11.Randáček MiroslavRotari Vjačeslav-6-59-8 1356
12.Martinek PatrikŠobáň Radek-11-812-9 1357
13.Procházka RadekKrameš Jan st.-969-513267
14.Brož JosefBlažek Jan8119  3077
15.Martinek PatrikRotari Vjačeslav910-69 3187
16.Procházka RadekŠobáň Radek10510  3097
17.Brož JosefKrameš Jan st.8109  30107
18.Randáček MiroslavBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Radek31Rotari Vjačeslav31
Brož Josef31Šobáň Radek13
Randáček Miroslav12Krameš Jan st.22
Martinek Patrik22Blažek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17 TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Ladislav
Holub Martin
 
 
Popelka Antonín st.
Botoněk Ivo
 
 
     3110
2.Lipták Milan
Fišer Martin
 
 
Herrmann Vít
Jankovec Jiří
 
 
     3220
3.Tůma LadislavHerrmann Vít     3230
4.Lipták MilanJankovec Jiří     3040
5.Holub MartinPopelka Antonín st.     3150
6.Fišer MartinBotoněk Ivo     3060
7.Lipták MilanHerrmann Vít     0361
8.Holub MartinJankovec Jiří     2362
9.Fišer MartinPopelka Antonín st.     3072
10.Tůma LadislavBotoněk Ivo     3082
11.Holub MartinHerrmann Vít     2383
12.Fišer MartinJankovec Jiří     3293
13.Tůma LadislavPopelka Antonín st.     30103
14.Lipták MilanBotoněk Ivo         
15.Fišer MartinHerrmann Vít         
16.Tůma LadislavJankovec Jiří         
17.Lipták MilanPopelka Antonín st.         
18.Holub MartinBotoněk Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Ladislav30Herrmann Vít21
Lipták Milan11Jankovec Jiří12
Holub Martin12Popelka Antonín st.03
Fišer Martin30Botoněk Ivo02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS