Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16 TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Ladislav
Holub Martin
 
 
Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
     3010
2.Fišer Martin
Lipták Milan
 
 
Berný Lukáš
Fabian Jiří
 
 
     3120
3.Tůma LadislavDlouhý Karel     3030
4.Lipták MilanKoubek Arnošt     3040
5.Holub MartinBerný Lukáš     2341
6.Fišer MartinFabian Jiří     3151
7.Lipták MilanDlouhý Karel     3061
8.Holub MartinKoubek Arnošt     0362
9.Fišer MartinBerný Lukáš     3072
10.Tůma LadislavFabian Jiří     3282
11.Holub MartinDlouhý Karel     0383
12.Fišer MartinKoubek Arnošt     3193
13.Tůma LadislavBerný Lukáš     32103
14.Lipták MilanFabian Jiří     31  
15.Fišer MartinDlouhý Karel         
16.Tůma LadislavKoubek Arnošt         
17.Lipták MilanBerný Lukáš         
18.Holub MartinFabian Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Ladislav30Dlouhý Karel12
Lipták Milan20Koubek Arnošt12
Holub Martin03Berný Lukáš12
Fišer Martin30Fabian Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36 SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herrmann Vít
Luxemburk Jaroslav
 
 
Brož Josef
Procházka Radek
 
 
     0301
2.Popelka Antonín st.
Ptáček Jan
 
 
Vojta Martin
Randáček Miroslav
 
 
     1302
3.Herrmann VítBrož Josef     3112
4.Luxemburk JaroslavVojta Martin     3122
5.Popelka Antonín st.Randáček Miroslav     2323
6.Ptáček JanProcházka Radek     1324
7.Luxemburk JaroslavBrož Josef     3134
8.Popelka Antonín st.Vojta Martin     2335
9.Ptáček JanRandáček Miroslav     1336
10.Herrmann VítProcházka Radek     3246
11.Popelka Antonín st.Brož Josef     3156
12.Ptáček JanVojta Martin     0357
13.Herrmann VítRandáček Miroslav     2358
14.Luxemburk JaroslavProcházka Radek     1359
15.Ptáček JanBrož Josef     03510
16.Herrmann VítVojta Martin         
17.Luxemburk JaroslavRandáček Miroslav         
18.Popelka Antonín st.Procházka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Herrmann Vít21Brož Josef13
Luxemburk Jaroslav21Vojta Martin21
Popelka Antonín st.12Randáček Miroslav30
Ptáček Jan04Procházka Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17503:415TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krameš Jan ml.
Krameš Jan st.
 
 
Frait František
Kachlík Jan
 
 
13101  3010
2.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
-4-4-10  0311
3.Blažek JanPospíšil Alois-8129-6-72312
4.Krameš Jan st.Bratka Arnošt-710108 3122
5.Šobáň RadekKachlík Jan-696-953232
6.Rotari VjačeslavFrait František563  3042
7.Krameš Jan st.Pospíšil Alois35-9-463252
8.Šobáň RadekBratka Arnošt516  3062
9.Rotari VjačeslavKachlík Jan836  3072
10.Blažek JanFrait František13-995 3182
11.Šobáň RadekPospíšil Alois-6-96-9 1383
12.Rotari VjačeslavBratka Arnošt78-123 3193
13.Blažek JanKachlík Jan-7986 31103
14.Krameš Jan st.Frait František         
15.Rotari VjačeslavPospíšil Alois         
16.Blažek JanBratka Arnošt         
17.Krameš Jan st.Kachlík Jan         
18.Šobáň RadekFrait František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jan21Pospíšil Alois21
Krameš Jan st.20Bratka Arnošt03
Šobáň Radek21Kachlík Jan03
Rotari Vjačeslav30Frait František02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Handl Erich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:Cankař Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:Kouba Jan
Datum dle rozpisu11. 01. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:Chaloupek Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:36471:551TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komín Ondřej
Kouba Jan
 
 
Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
-7-4-6  0301
2.Handl Erich
Cankař Radek
 
 
Kalaš Vladislav
Konopásek Luboš
 
 
-0-0-0  0302
3.Kouba JanLipták Ondřej-5-8-4  0303
4.Komín OndřejČečák Milan-9-6-7  0304
5.Cankař RadekKalaš Vladislav8-9-9343214
6.Handl ErichKonopásek Luboš310-6-693224
7.Komín OndřejLipták Ondřej-2-4-4  0325
8.Cankař RadekČečák Milan5-91010 3135
9.Handl ErichKalaš Vladislav5-910-10-62336
10.Kouba JanKonopásek Luboš99-8-10-62337
11.Cankař RadekLipták Ondřej9-786 3147
12.Handl ErichČečák Milan7-96-9-42348
13.Kouba JanKalaš Vladislav-965-4-92349
14.Komín OndřejKonopásek Luboš-765-4-923410
15.Handl ErichLipták Ondřej-9-6-5  03  
16.Kouba JanČečák Milan         
17.Komín OndřejKalaš Vladislav         
18.Cankař RadekKonopásek Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kouba Jan03Lipták Ondřej21
Komín Ondřej03Čečák Milan21
Cankař Radek30Kalaš Vladislav21
Handl Erich12Konopásek Luboš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28 TJ Sokol Suchdol-Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zúbrik Mário
Honek Jan st.
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
     3110
2.Růžička Václav
Hojovec Ondřej
 
 
Smrkovský Petr
Semián Richard
 
 
     2311
3.Růžička VáclavSmrkovský Petr     3221
4.Honek Jan st.Semián Richard     3131
5.Hojovec OndřejMarko Jiří     1332
6.Zúbrik MárioBoštíková Věra     3042
7.Honek Jan st.Smrkovský Petr     0343
8.Hojovec OndřejSemián Richard     2344
9.Zúbrik MárioMarko Jiří     3054
10.Růžička VáclavBoštíková Věra     3164
11.Hojovec OndřejSmrkovský Petr     1365
12.Zúbrik MárioSemián Richard     3075
13.Růžička VáclavMarko Jiří     0376
14.Honek Jan st.Boštíková Věra     3186
15.Zúbrik MárioSmrkovský Petr     3296
16.Růžička VáclavSemián Richard     32106
17.Honek Jan st.Marko Jiří         
18.Hojovec OndřejBoštíková Věra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Václav31Smrkovský Petr22
Honek Jan st.21Semián Richard13
Hojovec Ondřej03Marko Jiří21
Zúbrik Mário40Boštíková Věra03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Šprongl Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:27584:541TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelík David
Brůčková Marie
 
 
Kotrč Pavel
Koutník Roman
 
 
9107  3010
2.Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
Šmolík Jindřich
Dalešický Josef
 
 
-78-3-15 1311
3.Šprongl JaroslavKotrč Pavel-10-8-9  0312
4.Brůčková MarieDalešický Josef-9-6-9  0313
5.Chmelík DavidKoutník Roman296  3023
6.Richter JanŠmolík Jindřich9-8-91093233
7.Brůčková MarieKotrč Pavel-9587 3143
8.Chmelík DavidDalešický Josef-65-6-6 1344
9.Richter JanKoutník Roman375  3054
10.Šprongl JaroslavŠmolík Jindřich-3-55-3 1355
11.Chmelík DavidKotrč Pavel5-7-7-5 1356
12.Richter JanDalešický Josef-58132 3166
13.Šprongl JaroslavKoutník Roman678  3076
14.Brůčková MarieŠmolík Jindřich5-799 3186
15.Richter JanKotrč Pavel-10498 3196
16.Šprongl JaroslavDalešický Josef-64-9-6 1397
17.Brůčková MarieKoutník Roman744  30107
18.Chmelík DavidŠmolík Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šprongl Jaroslav13Kotrč Pavel22
Brůčková Marie31Dalešický Josef31
Chmelík David12Koutník Roman04
Richter Jan40Šmolík Jindřich12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS