Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36635:650TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek Arnošt
Kačinetz Alan
 
 
Zatroch Ondrej
Procházka Ivan ml.
 
 
-4-4-7  0301
2.Berný Lukáš
Fabian Jiří
 
 
Šprongl Jaroslav
Richter Jan
 
 
599  3011
3.Berný LukášZatroch Ondrej-91311-563221
4.Fabian JiříRichter Jan-87-5-5 1322
5.Koubek ArnoštŠprongl Jaroslav-89-14-8 1323
6.Kačinetz AlanProcházka Ivan ml.1443  3033
7.Fabian JiříZatroch Ondrej10-997 3143
8.Koubek ArnoštRichter Jan-106-1112-92344
9.Kačinetz AlanŠprongl Jaroslav168  3054
10.Berný LukášProcházka Ivan ml.-47-5-3 1355
11.Koubek ArnoštZatroch Ondrej-910103 3165
12.Kačinetz AlanRichter Jan4-77-883275
13.Berný Lukᚊprongl Jaroslav-73-2-8 1376
14.Fabian JiříProcházka Ivan ml.6-614-9-82377
15.Kačinetz AlanZatroch Ondrej-10-16-8  0378
16.Berný LukášRichter Jan-7-59-8 1379
17.Fabian JiříŠprongl Jaroslav-9-88-9 13710
18.Koubek ArnoštProcházka Ivan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berný Lukáš13Zatroch Ondrej13
Fabian Jiří13Richter Jan31
Koubek Arnošt12Šprongl Jaroslav31
Kačinetz Alan31Procházka Ivan ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:5 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štencek Jiří
Hadrava Petr
 
 
Zúbrik Mário
Studničný Jaromír
 
 
     3010
2.Šmolík Jindřich
Dalešický Josef
 
 
Růžička Václav
Hojovec Ondřej
 
 
     3020
3.Štencek JiříZúbrik Mário     3030
4.Kotrč PavelRůžička Václav     3040
5.Šmolík JindřichHojovec Ondřej     3150
6.Dalešický JosefStudničný Jaromír     3060
7.Kotrč PavelZúbrik Mário     3070
8.Hadrava PetrRůžička Václav     2371
9.Dalešický JosefHojovec Ondřej     3081
10.Štencek JiříStudničný Jaromír     3191
11.Hadrava PetrZúbrik MárioWO    30101
12.Dalešický JosefRůžička Václav         
13.Štencek JiříHojovec Ondřej         
14.Kotrč PavelStudničný Jaromír         
15.Dalešický JosefZúbrik Mário         
16.Štencek JiříRůžička Václav         
17.Kotrč PavelHojovec Ondřej         
18.Hadrava PetrStudničný Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štencek Jiří20Zúbrik Mário02
Kotrč Pavel20Růžička Václav11
Šmolík Jindřich10Hojovec Ondřej02
Dalešický Josef20Studničný Jaromír02
Hadrava Petr01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7 KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Komín Ondřej
Kouba Jan
 
 
     3010
2.Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
Novotný Marek
Handl Erich
 
 
     3120
3.Semián RichardHandl Erich     3130
4.Marko JiříKomín Ondřej     3140
5.Ouroda FrantišekKouba Jan     3050
6.Smrkovský PetrNovotný Marek     3160
7.Marko JiříHandl Erich     3270
8.Ouroda FrantišekKomín Ondřej     3180
9.Smrkovský PetrKouba Jan     3090
10.Semián RichardNovotný Marek     30100
11.Ouroda FrantišekHandl Erich         
12.Smrkovský PetrKomín Ondřej         
13.Semián RichardKouba Jan         
14.Marko JiříNovotný Marek         
15.Smrkovský PetrHandl Erich         
16.Semián RichardKomín Ondřej         
17.Marko JiříKouba Jan         
18.Ouroda FrantišekNovotný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Semián Richard20Handl Erich02
Marko Jiří20Komín Ondřej02
Ouroda František20Kouba Jan02
Smrkovský Petr20Novotný Marek02
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:35 TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
Krameš Jan ml.
Krameš Jan st.
 
 
     0301
2.Zubčák Patrik
Kalaš Vladislav
 
 
Blažek Jan
Rotari Vjačeslav
 
 
     3011
3.Lipták OndřejRotari Vjačeslav     0312
4.Čečák MilanKrameš Jan ml.     2313
5.Kalaš VladislavKrameš Jan st.     0314
6.Zubčák PatrikBlažek Jan     3024
7.Čečák MilanRotari Vjačeslav     1325
8.Kalaš VladislavKrameš Jan ml.     0326
9.Zubčák PatrikKrameš Jan st.     3136
10.Lipták OndřejBlažek Jan     3246
11.Kalaš VladislavRotari Vjačeslav     1347
12.Zubčák PatrikKrameš Jan ml.     3257
13.Lipták OndřejKrameš Jan st.     0358
14.Čečák MilanBlažek Jan     1359
15.Zubčák PatrikRotari Vjačeslav     03510
16.Lipták OndřejKrameš Jan ml.         
17.Čečák MilanKrameš Jan st.         
18.Kalaš VladislavŠobáň Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipták Ondřej12Rotari Vjačeslav40
Čečák Milan03Krameš Jan ml.21
Kalaš Vladislav03Krameš Jan st.21
Zubčák Patrik31Blažek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:33 TJ Sokol Břevnov Hradčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kachlík Jan
Jůzek Karel
 
 
Herrmann Vít
Luxemburk Jaroslav
 
 
     1301
2.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Popelka Antonín st.
Ptáček Jan
 
 
     3111
3.Bratka ArnoštHerrmann Vít     0312
4.Jůzek KarelLuxemburk Jaroslav     2313
5.Kachlík JanPopelka Antonín st.     0314
6.Pospíšil AloisPtáček Jan     3024
7.Jůzek KarelHerrmann Vít     0325
8.Kachlík JanLuxemburk Jaroslav     0326
9.Pospíšil AloisPopelka Antonín st.     3136
10.Bratka ArnoštPtáček Jan     3046
11.Kachlík JanHerrmann Vít     0347
12.Pospíšil AloisLuxemburk Jaroslav     3057
13.Bratka ArnoštPopelka Antonín st.     0358
14.Jůzek KarelPtáček Jan     3168
15.Pospíšil AloisHerrmann Vít     1369
16.Bratka ArnoštLuxemburk Jaroslav     23610
17.Jůzek KarelPopelka Antonín st.     03  
18.Kachlík JanPtáček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bratka Arnošt13Herrmann Vít40
Jůzek Karel12Luxemburk Jaroslav31
Kachlík Jan03Popelka Antonín st.21
Pospíšil Alois31Ptáček Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:39674:696nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mára Karel
Vojta Martin
 
 
Tůma Ladislav
Holub Martin
 
 
9-116-783210
2.Brož Josef
Procházka Radek
 
 
Lipták Milan
Fišer Martin
 
 
8711  3020
3.Procházka RadekLipták Milan8-136-963230
4.Mára KarelFišer Martin-8-7-7  0331
5.Vojta MartinTůma Ladislav-7-6-10  0332
6.Martinek PatrikHolub Martin-5-11-9  0333
7.Mára KarelLipták Milan-898-793243
8.Vojta MartinFišer Martin-6-133-10 1344
9.Martinek PatrikTůma Ladislav12-3-5-7 1345
10.Procházka RadekHolub Martin-76-9383255
11.Vojta MartinLipták Milan-510-4-11 1356
12.Brož JosefFišer Martin6-8-9-6 1357
13.Procházka RadekTůma Ladislav778  3067
14.Mára KarelHolub Martin6-74-10-72368
15.Brož JosefLipták Milan68-5-793278
16.Procházka RadekFišer Martin-94712 3188
17.Mára KarelTůma Ladislav-2-7-10  0389
18.Vojta MartinHolub Martin11-889 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Radek40Lipták Milan13
Mára Karel13Fišer Martin31
Vojta Martin13Tůma Ladislav31
Martinek Patrik02Holub Martin22
Brož Josef11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS