Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:23594:527SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Patrik
Kolařík Zdeněk
 
 
Koubek Arnošt
Laube David
 
 
678  3010
2.Brož Josef
Procházka Radek
 
 
Berný Lukáš
Fabian Jiří
 
 
456  3020
3.Procházka RadekKoubek Arnošt-7109-983230
4.Brož JosefFabian Jiří7-7-108-52331
5.Martinek PatrikBerný Lukáš77-59 3141
6.Kolařík ZdeněkLaube David536  3051
7.Brož JosefKoubek Arnošt-109-8-6 1352
8.Martinek PatrikFabian Jiří-310-61-72353
9.Kolařík ZdeněkBerný Lukáš-689-5-82354
10.Procházka RadekLaube David784  3064
11.Martinek PatrikKoubek Arnošt101011  3074
12.Kolařík ZdeněkFabian Jiří-87-8-4 1375
13.Procházka RadekBerný Lukáš449  3085
14.Brož JosefLaube David343  3095
15.Kolařík ZdeněkKoubek Arnošt-1-1011-3 1396
16.Procházka RadekFabian Jiří116-11-8532106
17.Brož JosefBerný Lukáš         
18.Martinek PatrikLaube David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Radek40Koubek Arnošt22
Brož Josef12Fabian Jiří31
Martinek Patrik21Berný Lukáš12
Kolařík Zdeněk13Laube David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17 TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Ladislav
Holub Martin
 
 
Kachlík Jan
Šimánek Lubomír
 
 
     3110
2.Fišer Martin
Lipták Milan
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
     3020
3.Fišer MartinPospíšil Alois     3130
4.Holub MartinBratka Arnošt     1331
5.Lipták MilanŠimánek Lubomír     3141
6.Tůma LadislavKachlík Jan     3151
7.Holub MartinPospíšil Alois     1352
8.Lipták MilanBratka Arnošt     3062
9.Tůma LadislavŠimánek Lubomír     3072
10.Fišer MartinKachlík Jan     3182
11.Lipták MilanPospíšil Alois     3192
12.Tůma LadislavBratka Arnošt     1393
13.Fišer MartinŠimánek Lubomír     32103
14.Holub MartinKachlík Jan         
15.Tůma LadislavPospíšil Alois         
16.Fišer MartinBratka Arnošt         
17.Holub MartinŠimánek Lubomír         
18.Lipták MilanKachlík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišer Martin30Pospíšil Alois12
Holub Martin02Bratka Arnošt21
Lipták Milan30Šimánek Lubomír03
Tůma Ladislav21Kachlík Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Jan
Šaršoun Jaroslav
 
 
Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
     0301
2.Jankovec Jiří
Popelka Antonín st.
 
 
Konopásek Luboš
Kalaš Vladislav
 
 
     3111
3.Jankovec JiříLipták Ondřej     1312
4.Popelka Antonín st.Čečák Milan     0313
5.Ptáček JanKonopásek Luboš     1314
6.Šaršoun JaroslavKalaš Vladislav     1315
7.Popelka Antonín st.Lipták Ondřej     2316
8.Ptáček JanČečák Milan     0317
9.Šaršoun JaroslavKonopásek Luboš     2318
10.Jankovec JiříKalaš Vladislav     2319
11.Ptáček JanLipták Ondřej     03110
12.Šaršoun JaroslavČečák Milan         
13.Jankovec JiříKonopásek Luboš         
14.Popelka Antonín st.Kalaš Vladislav         
15.Šaršoun JaroslavLipták Ondřej         
16.Jankovec JiříČečák Milan         
17.Popelka Antonín st.Konopásek Luboš         
18.Ptáček JanKalaš Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jankovec Jiří02Lipták Ondřej30
Popelka Antonín st.02Čečák Milan20
Ptáček Jan03Konopásek Luboš20
Šaršoun Jaroslav02Kalaš Vladislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9427:315TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krameš Jan ml.
Krameš Jan st.
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
7-114-163210
2.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Smrkovský Petr
Semián Richard
 
 
9-11-119-52311
3.Blažek JanSemián Richard5-1083 3121
4.Krameš Jan st.Smrkovský Petr862  3031
5.Šobáň RadekMarko Jiří4-3127 3141
6.Krameš Jan ml.Boštíková Věra935  3051
7.Krameš Jan st.Semián Richard138  3061
8.Šobáň RadekSmrkovský Petr759  3071
9.Krameš Jan ml.Marko Jiří-9377 3181
10.Blažek JanBoštíková Věra-9899 3191
11.Šobáň RadekSemián Richard61010  30101
12.Krameš Jan ml.Smrkovský Petr         
13.Blažek JanMarko Jiří         
14.Krameš Jan st.Boštíková Věra         
15.Krameš Jan ml.Semián Richard         
16.Blažek JanSmrkovský Petr         
17.Krameš Jan st.Marko Jiří         
18.Šobáň RadekBoštíková Věra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jan20Semián Richard03
Krameš Jan st.20Smrkovský Petr02
Šobáň Radek30Marko Jiří02
Krameš Jan ml.20Boštíková Věra02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:33326:449TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čáha Jiří
Cihlář Matěj
 
 
Dalešický Josef
Šmolík Jindřich
 
 
5-5-9-7 1301
2.Pražák Bohumil
Novotný Marek
 
 
Kotrč Pavel
Štencek Jiří
 
 
-6-5-6  0302
3.Pražák BohumilŠtencek Jiří-8-4-4  0303
4.Novotný MarekDalešický Josef-8-6-8  0304
5.Cihlář MatějKotrč Pavel1010-99 3114
6.Čáha JiříŠmolík Jindřich-49-4-6 1315
7.Novotný MarekŠtencek Jiří-2-9-4  0316
8.Cihlář MatějDalešický Josef-810-95103226
9.Čáha JiříKotrč Pavel9-8-4-10 1327
10.Pražák BohumilŠmolík Jindřich-3-10-4  0328
11.Cihlář MatějŠtencek Jiří-7-75-11 1329
12.Čáha JiříDalešický Josef-4-4-9  03210
13.Pražák BohumilKotrč Pavel         
14.Novotný MarekŠmolík Jindřich         
15.Čáha JiříŠtencek Jiří         
16.Pražák BohumilDalešický Josef         
17.Novotný MarekKotrč Pavel         
18.Cihlář MatějŠmolík Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pražák Bohumil02Štencek Jiří30
Novotný Marek02Dalešický Josef21
Cihlář Matěj21Kotrč Pavel11
Čáha Jiří03Šmolík Jindřich20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:27 TJ Sokol Suchdol-Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Michal
Zúbrik Mário
 
 
Zatroch Ondrej
Procházka Ivan ml.
 
 
     3210
2.Růžička Václav
Hojovec Ondřej
 
 
Šprongl Jaroslav
Nagy Ondrej
 
 
     1311
3.Růžička VáclavZatroch Ondrej     0312
4.Hojovec OndřejŠprongl Jaroslav     1313
5.Zúbrik MárioProcházka Ivan ml.     3123
6.Kuchař MichalNagy Ondrej     3033
7.Hojovec OndřejZatroch Ondrej     0334
8.Zúbrik MárioŠprongl Jaroslav     3144
9.Kuchař MichalProcházka Ivan ml.     3054
10.Růžička VáclavNagy Ondrej     3064
11.Zúbrik MárioZatroch Ondrej     0365
12.Kuchař MichalŠprongl Jaroslav     3175
13.Růžička VáclavProcházka Ivan ml.     1376
14.Hojovec OndřejNagy Ondrej     3286
15.Kuchař MichalZatroch Ondrej     3196
16.Růžička VáclavŠprongl Jaroslav     31106
17.Hojovec OndřejProcházka Ivan ml.         
18.Zúbrik MárioNagy Ondrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Václav22Zatroch Ondrej31
Hojovec Ondřej12Šprongl Jaroslav13
Zúbrik Mário21Procházka Ivan ml.12
Kuchař Michal40Nagy Ondrej03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS