Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:17459:400SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabian Jiří
Kačinetz Alan
 
 
Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
-7-8-7  0301
2.Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
Honek Jan st.
Koťátko Pravoslav
 
 
8-9-7873211
3.Kačinetz AlanZúbrik Mário-6-84663221
4.Dlouhý KarelRůžička Václav10-546 3131
5.Koubek ArnoštKoťátko Pravoslav-864-1083241
6.Fabian JiříHonek Jan st.8-8106 3151
7.Dlouhý KarelZúbrik Mário-6-6-5  0352
8.Koubek ArnoštRůžička Václav1076  3062
9.Fabian JiříKoťátko Pravoslav8-858 3172
10.Kačinetz AlanHonek Jan st.885  3082
11.Koubek ArnoštZúbrik Mário127-9-673292
12.Fabian JiříRůžička Václav299  30102
13.Kačinetz AlanKoťátko Pravoslav         
14.Dlouhý KarelHonek Jan st.         
15.Fabian JiříZúbrik Mário         
16.Kačinetz AlanRůžička Václav         
17.Dlouhý KarelKoťátko Pravoslav         
18.Koubek ArnoštHonek Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačinetz Alan20Zúbrik Mário12
Dlouhý Karel11Růžička Václav03
Koubek Arnošt30Koťátko Pravoslav02
Fabian Jiří30Honek Jan st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Zatroch Ondrej
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:15502:386TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatroch Ondrej
Procházka Ivan ml.
 
 
Handl Erich
Komín Ondřej
 
 
-9963 3110
2.Šprongl Jaroslav
Richter Jan
 
 
Čáha Jiří
Cihlář Matěj
 
 
-1098-10-92311
3.Procházka Ivan ml.Handl Erich7-756 3121
4.Šprongl JaroslavKomín Ondřej8612  3031
5.Richter JanCihlář Matěj7-7-911-62332
6.Zatroch OndrejČáha Jiří-8384 3142
7.Šprongl JaroslavHandl Erich-4-116383252
8.Richter JanKomín Ondřej58-97 3162
9.Zatroch OndrejCihlář Matěj686  3072
10.Procházka Ivan ml.Čáha Jiří633  3082
11.Richter JanHandl Erich73-95 3192
12.Zatroch OndrejKomín Ondřej96-6-9632102
13.Procházka Ivan ml.Cihlář Matěj         
14.Šprongl JaroslavČáha Jiří         
15.Zatroch OndrejHandl Erich         
16.Procházka Ivan ml.Komín Ondřej         
17.Šprongl JaroslavCihlář Matěj         
18.Richter JanČáha Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Ivan ml.20Handl Erich03
Šprongl Jaroslav20Komín Ondřej03
Richter Jan21Cihlář Matěj11
Zatroch Ondrej30Čáha Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34 TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmolík Jindřich
Lösterová Anna
 
 
Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
     2301
2.Štencek Jiří
Sochor Adam
 
 
Krameš Jan ml.
Krameš Jan st.
 
 
     1302
3.Lösterová AnnaKrameš Jan ml.     0303
4.Šmolík JindřichŠobáň Radek     2304
5.Sochor AdamKrameš Jan st.     0305
6.Štencek JiříBlažek Jan     3215
7.Šmolík JindřichKrameš Jan ml.     0316
8.Sochor AdamŠobáň Radek     2317
9.Štencek JiříKrameš Jan st.     3127
10.Lösterová AnnaBlažek Jan     0328
11.Sochor AdamKrameš Jan ml.     2329
12.Štencek JiříŠobáň Radek     3139
13.Lösterová AnnaKrameš Jan st.     03310
14.Šmolík JindřichBlažek Jan         
15.Štencek JiříKrameš Jan ml.         
16.Lösterová AnnaŠobáň Radek         
17.Šmolík JindřichKrameš Jan st.         
18.Sochor AdamBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lösterová Anna03Krameš Jan ml.30
Šmolík Jindřich02Šobáň Radek21
Sochor Adam03Krameš Jan st.21
Štencek Jiří30Blažek Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Luxemburk Jaroslav
Popelka Antonín st.
 
 
     3210
2.Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
Ptáček Jan
Jankovec Jiří
 
 
     3020
3.Semián RichardPopelka Antonín st.     1321
4.Marko JiříLuxemburk Jaroslav     0322
5.Boštíková VěraJankovec Jiří     1323
6.Smrkovský PetrPtáček Jan     3033
7.Marko JiříPopelka Antonín st.     0334
8.Boštíková VěraLuxemburk Jaroslav     2335
9.Smrkovský PetrJankovec Jiří     2336
10.Semián RichardPtáček Jan     2337
11.Boštíková VěraPopelka Antonín st.     3047
12.Smrkovský PetrLuxemburk Jaroslav     3057
13.Semián RichardJankovec Jiří     2358
14.Marko JiříPtáček Jan     3068
15.Smrkovský PetrPopelka Antonín st.     3078
16.Semián RichardLuxemburk Jaroslav     2379
17.Marko JiříJankovec Jiří     3189
18.Boštíková VěraPtáček Jan     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Semián Richard04Popelka Antonín st.22
Marko Jiří22Luxemburk Jaroslav31
Boštíková Věra22Jankovec Jiří31
Smrkovský Petr31Ptáček Jan13
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:40690:722TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
Tůma Ladislav
Holub Martin
 
 
9-57-673210
2.Kalaš Vladislav
Svatoš Daniel
 
 
Lipták Milan
Fišer Martin
 
 
-787-7-92311
3.Čečák MilanFišer Martin786  3021
4.Kalaš VladislavPeštuka Zdeněk-6699 3131
5.Svatoš DanielTůma Ladislav8-12-6-8 1332
6.Lipták OndřejLipták Milan5-13-9-8 1333
7.Kalaš VladislavFišer Martin-7-7-7  0334
8.Svatoš DanielPeštuka Zdeněk-6-12-9  0335
9.Lipták OndřejTůma Ladislav10-898 3145
10.Čečák MilanLipták Milan5-8-79-92346
11.Svatoš DanielFišer Martin-6-7-5  0347
12.Lipták OndřejPeštuka Zdeněk-45-6573257
13.Čečák MilanTůma Ladislav-109-8863267
14.Kalaš VladislavLipták Milan8-8-9-9 1368
15.Lipták OndřejFišer Martin-56-7893278
16.Čečák MilanPeštuka Zdeněk9810  3088
17.Kalaš VladislavTůma Ladislav99-10-5-92389
18.Svatoš DanielLipták Milan-5-689-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čečák Milan31Fišer Martin22
Kalaš Vladislav13Peštuka Zdeněk13
Svatoš Daniel04Tůma Ladislav22
Lipták Ondřej31Lipták Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:38 SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimánek Lubomír
Kachlík Jan
 
 
Mára Karel
Martinek Patrik
 
 
     1301
2.Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
Brož Josef
Procházka Radek
 
 
     3111
3.Bratka ArnoštMartinek Patrik     3021
4.Šimánek LubomírProcházka Radek     1322
5.Kachlík JanBrož Josef     0323
6.Pospíšil AloisMára Karel     3133
7.Šimánek LubomírMartinek Patrik     0334
8.Kachlík JanProcházka Radek     1335
9.Pospíšil AloisBrož Josef     3245
10.Bratka ArnoštMára Karel     3255
11.Kachlík JanMartinek Patrik     1356
12.Pospíšil AloisProcházka Radek     3066
13.Bratka ArnoštBrož Josef     3276
14.Šimánek LubomírMára Karel     0377
15.Pospíšil AloisMartinek Patrik     0378
16.Bratka ArnoštProcházka Radek     1379
17.Šimánek LubomírBrož Josef     23710
18.Kachlík JanMára Karel     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bratka Arnošt31Martinek Patrik31
Šimánek Lubomír04Procházka Radek31
Kachlík Jan03Brož Josef22
Pospíšil Alois31Mára Karel12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS