Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26572:521TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
Berný Lukáš
Fabian Jiří
 
 
-10278 3110
2.Svatoš Daniel
Kalaš Vladislav
 
 
Kačinetz Alan
Koubek Arnošt
 
 
-87-89-102311
3.Čečák MilanKačinetz Alan9-787 3121
4.Kalaš VladislavKoubek Arnošt10-9-15-4 1322
5.Svatoš DanielFabian Jiří-6-11-5  0323
6.Lipták OndřejBerný Lukáš-115-2673233
7.Kalaš VladislavKačinetz Alan-7-10-5  0334
8.Svatoš DanielKoubek Arnošt810-10-943244
9.Lipták OndřejFabian Jiří7-9106 3154
10.Čečák MilanBerný Lukáš3-767 3164
11.Svatoš DanielKačinetz Alan-6-5-7  0365
12.Lipták OndřejKoubek Arnošt643  3075
13.Čečák MilanFabian Jiří56-53 3185
14.Kalaš VladislavBerný Lukáš9-8311 3195
15.Lipták OndřejKačinetz Alan10-987 31105
16.Čečák MilanKoubek Arnošt         
17.Kalaš VladislavFabian Jiří         
18.Svatoš DanielBerný Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čečák Milan30Kačinetz Alan22
Kalaš Vladislav12Koubek Arnošt12
Svatoš Daniel12Fabian Jiří12
Lipták Ondřej40Berný Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:31 SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Arsenjev Petr
Frait František
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
     3210
2.Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
     3120
3.Bratka ArnoštSmrkovský Petr     3230
4.Arsenjev PetrSemián Richard     0331
5.Frait FrantišekMarko Jiří     1332
6.Pospíšil AloisBoštíková Věra     3042
7.Arsenjev PetrSmrkovský Petr     0343
8.Frait FrantišekSemián Richard     3253
9.Pospíšil AloisMarko Jiří     3263
10.Bratka ArnoštBoštíková Věra     0364
11.Frait FrantišekSmrkovský Petr     2365
12.Pospíšil AloisSemián Richard     3175
13.Bratka ArnoštMarko Jiří     3185
14.Arsenjev PetrBoštíková Věra     2386
15.Pospíšil AloisSmrkovský Petr     3296
16.Bratka ArnoštSemián Richard     30106
17.Arsenjev PetrMarko Jiří     03  
18.Frait FrantišekBoštíková Věra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bratka Arnošt31Smrkovský Petr22
Arsenjev Petr03Semián Richard13
Frait František12Marko Jiří12
Pospíšil Alois40Boštíková Věra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35691:658SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mára Karel
Vojta Martin
 
 
Šmolík Jindřich
Dalešický Josef
 
 
95-99 3110
2.Brož Josef
Procházka Radek
 
 
Kotrč Pavel
Štencek Jiří
 
 
7-78-873220
3.Procházka RadekŠtencek Jiří5104  3030
4.Mára KarelDalešický Josef-67-14-9 1331
5.Vojta MartinŠmolík Jindřich76-86 3141
6.Martinek PatrikKotrč Pavel-8-5-3  0342
7.Mára KarelŠtencek Jiří-7-10-11  0343
8.Vojta MartinDalešický Josef-7889 3153
9.Martinek PatrikŠmolík Jindřich9-1010-1083263
10.Procházka RadekKotrč Pavel545  3073
11.Vojta MartinŠtencek Jiří-86-5-10 1374
12.Martinek PatrikDalešický Josef-11-6-6  0375
13.Procházka RadekŠmolík Jindřich2-5-9733285
14.Brož JosefKotrč Pavel-9-95-11 1386
15.Martinek PatrikŠtencek Jiří-57-11-8 1387
16.Procházka RadekDalešický Josef4914  3097
17.Brož JosefŠmolík Jindřich-33-88-102398
18.Vojta MartinKotrč Pavel9-911-101032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Radek40Štencek Jiří31
Mára Karel02Dalešický Josef22
Vojta Martin31Šmolík Jindřich13
Martinek Patrik13Kotrč Pavel22
Brož Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28 TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Ladislav
Holub Martin
 
 
Zatroch Ondrej
Vítek Milan
 
 
     0301
2.Fišer Martin
Lipták Milan
 
 
Šprongl Jaroslav
Richter Jan
 
 
     3211
3.Tůma LadislavZatroch Ondrej     2312
4.Fišer MartinVítek Milan     3222
5.Holub MartinRichter Jan     3032
6.Lipták MilanŠprongl Jaroslav     3042
7.Fišer MartinZatroch Ondrej     1343
8.Holub MartinVítek Milan     3153
9.Lipták MilanRichter Jan     3163
10.Tůma LadislavŠprongl Jaroslav     3173
11.Holub MartinZatroch Ondrej     2374
12.Lipták MilanVítek Milan     3284
13.Tůma LadislavRichter Jan     3094
14.Fišer MartinŠprongl Jaroslav     0395
15.Lipták MilanZatroch Ondrej     0396
16.Tůma LadislavVítek Milan     31106
17.Fišer MartinRichter Jan         
18.Holub MartinŠprongl Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Ladislav31Zatroch Ondrej40
Fišer Martin12Vítek Milan04
Holub Martin21Richter Jan03
Lipták Milan31Šprongl Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13 TJ Sokol Břevnov Hradčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herrmann Vít
Jankovec Jiří
 
 
Koťátko Pravoslav
Oppitz Karel
 
 
     3010
2.Luxemburk Jaroslav
Popelka Antonín st.
 
 
Hojovec Ondřej
Růžička Václav
 
 
     1311
3.Herrmann VítRůžička Václav     3021
4.Luxemburk JaroslavHojovec Ondřej     3031
5.Jankovec JiříKoťátko Pravoslav     3041
6.Popelka Antonín st.Oppitz Karel     3251
7.Luxemburk JaroslavRůžička Václav     3261
8.Jankovec JiříHojovec Ondřej     2362
9.Popelka Antonín st.Koťátko Pravoslav     3072
10.Herrmann VítOppitz Karel     3082
11.Jankovec JiříRůžička Václav     3292
12.Popelka Antonín st.Hojovec Ondřej     31102
13.Herrmann VítKoťátko Pravoslav         
14.Luxemburk JaroslavOppitz Karel         
15.Popelka Antonín st.Růžička Václav         
16.Herrmann VítHojovec Ondřej         
17.Luxemburk JaroslavKoťátko Pravoslav         
18.Jankovec JiříOppitz Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herrmann Vít20Růžička Václav03
Luxemburk Jaroslav20Hojovec Ondřej12
Jankovec Jiří21Koťátko Pravoslav02
Popelka Antonín st.30Oppitz Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8393:260TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krameš Jan ml.
Krameš Jan st.
 
 
Komín Ondřej
Čáha Jiří
 
 
7411  3010
2.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Handl Erich
Cihlář Matěj
 
 
-587-703220
3.Krameš Jan st.Cihlář Matěj-8724 3130
4.Blažek JanHandl Erich9-993 3140
5.Šobáň RadekKomín Ondřej-9-9-9  0341
6.Krameš Jan ml.Čáha Jiří143  3051
7.Blažek JanCihlář Matěj696  3061
8.Šobáň RadekHandl Erich788  3071
9.Krameš Jan ml.Komín Ondřej994  3081
10.Krameš Jan st.Čáha Jiří145  3091
11.Šobáň RadekCihlář Matěj56-56 31101
12.Krameš Jan ml.Handl Erich894  30  
13.Krameš Jan st.Komín Ondřej737  30  
14.Blažek JanČáha Jiří         
15.Krameš Jan ml.Cihlář Matěj         
16.Krameš Jan st.Handl Erich         
17.Blažek JanKomín Ondřej         
18.Šobáň RadekČáha Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krameš Jan st.20Cihlář Matěj03
Blažek Jan20Handl Erich02
Šobáň Radek21Komín Ondřej11
Krameš Jan ml.20Čáha Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS