Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32429:491TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Berný Lukáš
 
 
Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
895  3010
2.Koubek Arnošt
Kačinetz Alan
 
 
Krameš Jan ml.
Krameš Jan st.
 
 
-84-6-7 1311
3.Berný LukášKrameš Jan ml.710-10-7-132312
4.Čapek KarelŠobáň Radek-610-7-8 1313
5.Koubek ArnoštKrameš Jan st.-5-6-3  0314
6.Kačinetz AlanBlažek Jan467  3024
7.Čapek KarelKrameš Jan ml.10104  3034
8.Koubek ArnoštŠobáň Radek-4-8-7  0335
9.Kačinetz AlanKrameš Jan st.-7-6-15  0336
10.Berný LukášBlažek Jan-976-1023246
11.Koubek ArnoštKrameš Jan ml.-4-8-9  0347
12.Kačinetz AlanŠobáň Radek-5-9-3  0348
13.Berný LukášKrameš Jan st.-6-8-4  0349
14.Čapek KarelBlažek Jan-6-699-723410
15.Kačinetz AlanKrameš Jan ml.7-7510 31  
16.Berný Lukᚊobáň Radek         
17.Čapek KarelKrameš Jan st.         
18.Koubek ArnoštBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berný Lukáš12Krameš Jan ml.21
Čapek Karel12Šobáň Radek30
Koubek Arnošt03Krameš Jan st.30
Kačinetz Alan12Blažek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Handl Erich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:Cankař Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:Pinkas Jan
Datum dle rozpisu14. 03. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Komín Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:38558:635TJ Sokol Břevnov Hradčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komín Ondřej
Čáha Jiří
 
 
Herrmann Vít
Jankovec Jiří
 
 
7-6-8-6 1301
2.Handl Erich
Cankař Radek
 
 
Luxemburk Jaroslav
Popelka Antonín st.
 
 
-710-5773211
3.Komín OndřejHerrmann Vít-8-3-7  0312
4.Čáha JiříLuxemburk Jaroslav-1-3-7  0313
5.Cihlář MatějPopelka Antonín st.987  3023
6.Handl ErichJankovec Jiří-38-4-8 1324
7.Čáha JiříHerrmann Vít-978-5-82325
8.Cihlář MatějLuxemburk Jaroslav6-8-12763235
9.Handl ErichPopelka Antonín st.6-7-9-6 1336
10.Komín OndřejJankovec Jiří8-58-583246
11.Cihlář MatějHerrmann Vít8-8-12-8 1347
12.Handl ErichLuxemburk Jaroslav10-9-8983257
13.Komín OndřejPopelka Antonín st.8-7-39-102358
14.Cankař RadekJankovec Jiří67-9-8-62359
15.Handl ErichHerrmann Vít-10-689-523510
16.Komín OndřejLuxemburk Jaroslav         
17.Cankař RadekPopelka Antonín st.         
18.Cihlář MatějJankovec Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komín Ondřej12Herrmann Vít40
Čáha Jiří02Luxemburk Jaroslav12
Cihlář Matěj21Popelka Antonín st.21
Handl Erich13Jankovec Jiří21
Cankař Radek01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33 TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honek Jan st.
Zúbrik Mário
 
 
Lipták Milan
Fišer Martin
 
 
     0301
2.Růžička Václav
Hojovec Ondřej
 
 
Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
     2302
3.Růžička VáclavTůma Ladislav     3112
4.Honek Jan st.Lipták Milan     2313
5.Hojovec OndřejFišer Martin     1314
6.Zúbrik MárioFišer Petr     3024
7.Honek Jan st.Tůma Ladislav     0325
8.Hojovec OndřejLipták Milan     0326
9.Zúbrik MárioFišer Martin     0327
10.Růžička VáclavFišer Petr     3037
11.Hojovec OndřejTůma Ladislav     1338
12.Zúbrik MárioLipták Milan     3148
13.Růžička VáclavFišer Martin     0349
14.Honek Jan st.Fišer Petr     3159
15.Zúbrik MárioTůma Ladislav     03510
16.Růžička VáclavLipták Milan         
17.Honek Jan st.Fišer Martin         
18.Hojovec OndřejFišer Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Václav21Tůma Ladislav31
Honek Jan st.12Lipták Milan21
Hojovec Ondřej03Fišer Martin30
Zúbrik Mário22Fišer Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Zatroch Ondrej
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:34563:594SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatroch Ondrej
Brůčková Marie
 
 
Procházka Radek
Brož Josef
 
 
-1084-6-52301
2.Šprongl Jaroslav
Chmelík David
 
 
Vojta Martin
Martinek Patrik
 
 
-6-7-11  0302
3.Chmelík DavidMartinek Patrik-4-911-6 1303
4.Brůčková MarieProcházka Radek-95-8-3 1304
5.Šprongl JaroslavVojta Martin15-4-9-1 1305
6.Zatroch OndrejBrož Josef656  3015
7.Brůčková MarieMartinek Patrik9-11117 3125
8.Šprongl JaroslavProcházka Radek15-6-73-82326
9.Zatroch OndrejVojta Martin-581011 3136
10.Chmelík DavidBrož Josef-710-9-12 1337
11.Šprongl JaroslavMartinek Patrik943  3047
12.Zatroch OndrejProcházka Radek-12-1011863257
13.Chmelík DavidVojta Martin-86-5-9 1358
14.Brůčková MarieBrož Josef-7-6-4  0359
15.Zatroch OndrejMartinek Patrik556  3069
16.Chmelík DavidProcházka Radek-8-2-10  03610
17.Brůčková MarieVojta Martin         
18.Šprongl JaroslavBrož Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chmelík David04Martinek Patrik13
Brůčková Marie12Procházka Radek31
Šprongl Jaroslav12Vojta Martin21
Zatroch Ondrej40Brož Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:37 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmolík Jindřich
Sochor Adam
 
 
Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
     3110
2.Štencek Jiří
Dalešický Josef
 
 
Arsenjev Petr
Šimánek Lubomír
 
 
     3220
3.Kotrč PavelPospíšil Alois     2321
4.Šmolík JindřichBratka Arnošt     0322
5.Štencek JiříArsenjev Petr     3232
6.Dalešický JosefŠimánek Lubomír     3242
7.Sochor AdamPospíšil Alois     2343
8.Štencek JiříBratka Arnošt     0344
9.Dalešický JosefArsenjev Petr     3254
10.Kotrč PavelŠimánek Lubomír     1355
11.Štencek JiříPospíšil Alois     3265
12.Dalešický JosefBratka Arnošt     1366
13.Kotrč PavelArsenjev Petr     2367
14.Sochor AdamŠimánek Lubomír     3177
15.Dalešický JosefPospíšil Alois     3087
16.Kotrč PavelBratka Arnošt     3297
17.Sochor AdamArsenjev Petr     32107
18.Štencek JiříŠimánek Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotrč Pavel13Pospíšil Alois22
Šmolík Jindřich01Bratka Arnošt31
Štencek Jiří21Arsenjev Petr13
Dalešický Josef31Šimánek Lubomír12
Sochor Adam21   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:35 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
     1301
2.Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
Kalaš Vladislav
Jágr Martin
 
 
     3011
3.Semián RichardLipták Ondřej     0312
4.Marko JiříČečák Milan     0313
5.Boštíková VěraKalaš Vladislav     2314
6.Smrkovský PetrJágr Martin     3024
7.Marko JiříLipták Ondřej     0325
8.Boštíková VěraČečák MilanWO    0326
9.Smrkovský PetrKalaš Vladislav     3136
10.Semián RichardJágr Martin     3146
11.Boštíková VěraLipták OndřejWO    0347
12.Smrkovský PetrČečák Milan     3157
13.Semián RichardKalaš Vladislav     0358
14.Marko JiříJágr Martin     1359
15.Smrkovský PetrLipták Ondřej     3269
16.Semián RichardČečák Milan     03610
17.Marko JiříKalaš Vladislav         
18.Boštíková VěraJágr Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Semián Richard13Lipták Ondřej21
Marko Jiří03Čečák Milan21
Boštíková Věra01Kalaš Vladislav21
Smrkovský Petr40Jágr Martin12
WO02WO20
NE

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS