Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:21 KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Kačinetz Alan
Koubek Arnošt
 
 
     3110
2.Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
Berný Lukáš
Čapek Karel
 
 
     3020
3.Semián RichardKačinetz Alan     3030
4.Marko JiříBerný Lukáš     3240
5.Boštíková VěraČapek Karel     2341
6.Smrkovský PetrKoubek Arnošt     3051
7.Marko JiříKačinetz Alan     1352
8.Boštíková VěraBerný Lukáš     3062
9.Smrkovský PetrČapek Karel     3072
10.Semián RichardKoubek Arnošt     1373
11.Boštíková VěraKačinetz Alan     3083
12.Smrkovský PetrBerný Lukáš     3293
13.Semián RichardČapek Karel     2394
14.Marko JiříKoubek Arnošt     2395
15.Smrkovský PetrKačinetz Alan     31105
16.Semián RichardBerný Lukáš         
17.Marko JiříČapek Karel         
18.Boštíková VěraKoubek Arnošt         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Semián Richard12Kačinetz Alan13
Marko Jiří12Berný Lukáš03
Boštíková Věra21Čapek Karel21
Smrkovský Petr40Koubek Arnošt21
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipták Ondřej
Slatinská Nataša
 
 
Lösterová Anna
Kotrč Pavel
 
 
     3010
2.Kalaš Vladislav
Konopásek Luboš
 
 
Šmolík Jindřich
Sochor Adam
 
 
     3220
3.Slatinská NatašaSochor Adam     1321
4.Kalaš VladislavLösterová Anna     1322
5.Konopásek LubošŠmolík Jindřich     1323
6.Lipták OndřejKotrč Pavel     3033
7.Kalaš VladislavSochor Adam     3143
8.Konopásek LubošLösterová Anna     3053
9.Lipták OndřejŠmolík Jindřich     3163
10.Slatinská NatašaKotrč Pavel     0364
11.Konopásek LubošSochor Adam     0365
12.Lipták OndřejLösterová Anna     3075
13.Slatinská NatašaŠmolík Jindřich     3185
14.Kalaš VladislavKotrč Pavel     0386
15.Lipták OndřejSochor Adam     3296
16.Slatinská NatašaLösterová Anna     1397
17.Kalaš VladislavŠmolík Jindřich     0398
18.Konopásek LubošKotrč Pavel     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slatinská Nataša13Sochor Adam22
Kalaš Vladislav13Lösterová Anna22
Konopásek Luboš13Šmolík Jindřich22
Lipták Ondřej40Kotrč Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32 TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
Zatroch Ondrej
Vítek Milan
 
 
     3110
2.Šimánek Lubomír
Arsenjev Petr
 
 
Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
     2311
3.Bratka ArnoštZatroch Ondrej     1312
4.Arsenjev PetrVítek Milan     0313
5.Šimánek LubomírRichter Jan     2314
6.Pospíšil AloisŠprongl Jaroslav     3124
7.Arsenjev PetrZatroch Ondrej     1325
8.Šimánek LubomírVítek Milan     0326
9.Pospíšil AloisRichter Jan     3036
10.Bratka ArnoštŠprongl Jaroslav     2337
11.Šimánek LubomírZatroch Ondrej     0338
12.Pospíšil AloisVítek Milan     0339
13.Bratka ArnoštRichter Jan     13310
14.Arsenjev PetrŠprongl Jaroslav         
15.Pospíšil AloisZatroch Ondrej         
16.Bratka ArnoštVítek Milan         
17.Arsenjev PetrRichter Jan         
18.Šimánek LubomírŠprongl Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bratka Arnošt03Zatroch Ondrej30
Arsenjev Petr02Vítek Milan30
Šimánek Lubomír03Richter Jan21
Pospíšil Alois21Šprongl Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31657:642SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mára Karel
Vojta Martin
 
 
Kuchař Michal
Zúbrik Mário
 
 
8611  3010
2.Brož Josef
Procházka Radek
 
 
Růžička Václav
Hojovec Ondřej
 
 
787  3020
3.Procházka RadekKuchař Michal97-9-9-112321
4.Mára KarelZúbrik Mário9-5-6-4 1322
5.Vojta MartinRůžička Václav-6-3-1  0323
6.Martinek PatrikHojovec Ondřej-867-963233
7.Mára KarelKuchař Michal-99-8-6 1334
8.Vojta MartinZúbrik Mário-10-87-11 1335
9.Martinek PatrikRůžička Václav-3-86883245
10.Procházka RadekHojovec Ondřej-9748 3155
11.Vojta MartinKuchař Michal-6-12-11  0356
12.Martinek PatrikZúbrik Mário-7981 3166
13.Procházka RadekRůžička Václav877  3076
14.Brož JosefHojovec Ondřej-8-71111-62377
15.Martinek PatrikKuchař Michal6-699 3187
16.Procházka RadekZúbrik Mário41013  3097
17.Brož JosefRůžička Václav-7-13-13  0398
18.Vojta MartinHojovec Ondřej967  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Radek31Kuchař Michal31
Mára Karel02Zúbrik Mário22
Vojta Martin13Růžička Václav22
Martinek Patrik40Hojovec Ondřej13
Brož Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12 TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipták Milan
Fišer Martin
 
 
Handl Erich
Cihlář Matěj
 
 
     3010
2.Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
Komín Ondřej
Čáha Jiří
 
 
     3120
3.Tůma LadislavCihlář Matěj     3130
4.Lipták MilanKomín Ondřej     3040
5.Fišer PetrČáha Jiří     1341
6.Fišer MartinHandl Erich     3051
7.Lipták MilanCihlář Matěj     3161
8.Fišer PetrKomín Ondřej     3271
9.Fišer MartinČáha Jiří     3181
10.Tůma LadislavHandl Erich     3091
11.Fišer PetrCihlář Matěj     2392
12.Fišer MartinKomín Ondřej     30102
13.Tůma LadislavČáha Jiří         
14.Lipták MilanHandl Erich         
15.Fišer MartinCihlář Matěj         
16.Tůma LadislavKomín Ondřej         
17.Lipták MilanČáha Jiří         
18.Fišer PetrHandl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Ladislav20Cihlář Matěj12
Lipták Milan20Komín Ondřej03
Fišer Petr12Čáha Jiří11
Fišer Martin30Handl Erich02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35 TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelka Antonín st.
Ptáček Jan
 
 
Krameš Jan ml.
Rotari Vjačeslav
 
 
     1301
2.Herrmann Vít
Luxemburk Jaroslav
 
 
Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
     3211
3.Herrmann VítKrameš Jan ml.     0312
4.Luxemburk JaroslavRotari Vjačeslav     3122
5.Popelka Antonín st.Šobáň Radek     3032
6.Ptáček JanBlažek Jan     3242
7.Luxemburk JaroslavKrameš Jan ml.     0343
8.Popelka Antonín st.Rotari Vjačeslav     2344
9.Ptáček JanŠobáň Radek     2345
10.Herrmann VítBlažek Jan     3055
11.Popelka Antonín st.Krameš Jan ml.     1356
12.Ptáček JanRotari Vjačeslav     0357
13.Herrmann VítŠobáň Radek     2358
14.Luxemburk JaroslavBlažek Jan     0359
15.Ptáček JanKrameš Jan ml.     03510
16.Herrmann VítRotari Vjačeslav         
17.Luxemburk JaroslavŠobáň Radek         
18.Popelka Antonín st.Blažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herrmann Vít12Krameš Jan ml.40
Luxemburk Jaroslav12Rotari Vjačeslav21
Popelka Antonín st.12Šobáň Radek21
Ptáček Jan13Blažek Jan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS