Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33679:647SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Berný Lukáš
 
 
Luxemburk Jaroslav
Popelka Antonín st.
 
 
8-137-4-142301
2.Kačinetz Alan
Koubek Arnošt
 
 
Herrmann Vít
Botoněk Ivo
 
 
-4-58-7 1302
3.Berný LukášHerrmann Vít-8-6-6  0303
4.Čapek KarelPopelka Antonín st.8-863 3113
5.Kačinetz AlanLuxemburk Jaroslav9-10-5363223
6.Koubek ArnoštBotoněk Ivo9-88-7-102324
7.Čapek KarelHerrmann Vít-67-6-10 1325
8.Kačinetz AlanPopelka Antonín st.-8-97-10 1326
9.Koubek ArnoštLuxemburk Jaroslav8212  3036
10.Berný LukášBotoněk Ivo3-489 3146
11.Kačinetz AlanHerrmann Vít-686-783256
12.Koubek ArnoštPopelka Antonín st.6-2-4-7 1357
13.Berný LukášLuxemburk Jaroslav449  3067
14.Čapek KarelBotoněk Ivo886  3077
15.Koubek ArnoštHerrmann Vít-41077 3187
16.Berný LukášPopelka Antonín st.-867-9-62388
17.Čapek KarelLuxemburk Jaroslav58-75 3198
18.Kačinetz AlanBotoněk Ivo7-774 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Berný Lukáš22Herrmann Vít22
Čapek Karel31Popelka Antonín st.31
Kačinetz Alan31Luxemburk Jaroslav04
Koubek Arnošt22Botoněk Ivo13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22523:456TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Tůma Ladislav
Fišer Petr
 
 
5-7-9683210
2.Krameš Jan st.
Krameš Jan ml.
 
 
Lipták Milan
Fišer Martin
 
 
5-87-8-32311
3.Krameš Jan st.Fišer Martin-8-10-9  0312
4.Šobáň RadekTůma Ladislav75-69 3122
5.Rotari VjačeslavLipták Milan-4-6-9  0323
6.Krameš Jan ml.Fišer Petr645  3033
7.Šobáň RadekFišer Martin-103-71073243
8.Rotari VjačeslavTůma Ladislav-48-5-9 1344
9.Krameš Jan ml.Lipták Milan9-10105 3154
10.Krameš Jan st.Fišer Petr343  3064
11.Rotari VjačeslavFišer Martin59-88 3174
12.Krameš Jan ml.Tůma Ladislav-4-79893284
13.Krameš Jan st.Lipták Milan56-74 3194
14.Šobáň RadekFišer Petr577  30104
15.Krameš Jan ml.Fišer Martin         
16.Krameš Jan st.Tůma Ladislav         
17.Šobáň RadekLipták Milan         
18.Rotari VjačeslavFišer Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krameš Jan st.21Fišer Martin12
Šobáň Radek30Tůma Ladislav12
Rotari Vjačeslav12Lipták Milan12
Krameš Jan ml.30Fišer Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Handl Erich
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:Handlová Natálie
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:Čáha Jiří
Datum dle rozpisu28. 03. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Chaloupek Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30252:384SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čáha Jiří
Cihlář Matěj
 
 
Martinek Patrik
Mára Karel
 
 
-411-8-8 1301
2.Handl Erich
Pilný Pavel
 
 
Brož Josef
Procházka Radek
 
 
-8-2-9  0302
3.Cihlář MatějMartinek Patrik-39-12-8 1303
4.Čáha JiříProcházka Radek-7-84-8 1304
5.Handl ErichBrož Josef-7-88-8 1305
6.Pilný PavelMára Karel-7-5-3  0306
7.Čáha JiříMartinek Patrik-3-5-9  0307
8.Handl ErichProcházka Radek-5-19-4 1308
9.Pilný PavelBrož Josef-5-610-3 1309
10.Cihlář MatějMára Karel-7-6-6  03010
11.Handl ErichMartinek Patrik         
12.Pilný PavelProcházka Radek         
13.Cihlář MatějBrož Josef         
14.Čáha JiříMára Karel         
15.Pilný PavelMartinek Patrik         
16.Cihlář MatějProcházka Radek         
17.Čáha JiříBrož Josef         
18.Handl ErichMára Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cihlář Matěj02Martinek Patrik20
Čáha Jiří02Procházka Radek20
Handl Erich02Brož Josef20
Pilný Pavel02Mára Karel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14 TJ Sokol Suchdol-Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Michal
Zúbrik Mário
 
 
Bratka Arnošt
Arsenjev Petr
 
 
     3210
2.Růžička Václav
Hojovec Ondřej
 
 
Šimánek Lubomír
Kop František
 
 
     3020
3.Růžička VáclavBratka Arnošt     0321
4.Hojovec OndřejŠimánek Lubomír     2322
5.Zúbrik MárioArsenjev Petr     3032
6.Kuchař MichalKop František     3042
7.Hojovec OndřejBratka Arnošt     3252
8.Zúbrik MárioŠimánek Lubomír     3062
9.Kuchař MichalArsenjev Petr     3172
10.Růžička VáclavKop František     3182
11.Zúbrik MárioBratka Arnošt     3292
12.Kuchař MichalŠimánek Lubomír     30102
13.Růžička VáclavArsenjev Petr         
14.Hojovec OndřejKop František         
15.Kuchař MichalBratka Arnošt         
16.Růžička VáclavŠimánek Lubomír         
17.Hojovec OndřejArsenjev Petr         
18.Zúbrik MárioKop František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Václav11Bratka Arnošt12
Hojovec Ondřej11Šimánek Lubomír12
Zúbrik Mário30Arsenjev Petr02
Kuchař Michal30Kop František02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Chmelík David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:37557:597TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůčková Marie
Procházka Ivan ml.
 
 
Kalaš Vladislav
Jágr Martin
 
 
-102-4-15 1301
2.Sejpka Ladislav
Chmelík David
 
 
Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
-9-87-7 1302
3.Brůčková MarieLipták Ondřej106-84 3112
4.Chmelík DavidČečák Milan-4-6107-62313
5.Sejpka LadislavKalaš Vladislav-98107 3123
6.Procházka Ivan ml.Jágr Martin-10-437113233
7.Chmelík DavidLipták Ondřej-5-9-7  0334
8.Sejpka LadislavČečák Milan-8-8-8  0335
9.Procházka Ivan ml.Kalaš Vladislav9-655 3145
10.Brůčková MarieJágr Martin1178  3055
11.Sejpka LadislavLipták Ondřej-65-9-3 1356
12.Procházka Ivan ml.Čečák Milan-79-10-5 1357
13.Brůčková MarieKalaš Vladislav5-8-13753267
14.Chmelík DavidJágr Martin-9-108-6 1368
15.Procházka Ivan ml.Lipták Ondřej-8-9-4  0369
16.Brůčková MarieČečák Milan-4-8-5  03610
17.Chmelík DavidKalaš Vladislav-810   11  
18.Sejpka LadislavJágr Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brůčková Marie31Lipták Ondřej31
Chmelík David03Čečák Milan40
Sejpka Ladislav12Kalaš Vladislav03
Procházka Ivan ml.22Jágr Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:37 KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Adam
Dalešický Josef
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
     3110
2.Hadrava Petr
Šmolík Jindřich
 
 
Smrkovský Petr
Semián Richard
 
 
     0311
3.Sochor AdamSmrkovský Petr     3221
4.Šmolík JindřichSemián Richard     1322
5.Hadrava PetrMarko Jiří     1323
6.Dalešický JosefBoštíková Věra     3133
7.Šmolík JindřichSmrkovský Petr     0334
8.Hadrava PetrSemián Richard     0335
9.Dalešický JosefMarko Jiří     3045
10.Sochor AdamBoštíková Věra     3155
11.Hadrava PetrSmrkovský Petr     0356
12.Dalešický JosefSemián Richard     3166
13.Sochor AdamMarko Jiří     2367
14.Šmolík JindřichBoštíková Věra     0368
15.Dalešický JosefSmrkovský Petr     3078
16.Sochor AdamSemián Richard     3188
17.Šmolík JindřichMarko Jiří     1389
18.Hadrava PetrBoštíková Věra     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Adam31Smrkovský Petr22
Šmolík Jindřich04Semián Richard22
Hadrava Petr04Marko Jiří31
Dalešický Josef40Boštíková Věra22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS