Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Zatroch Ondrej
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:35562:600SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatroch Ondrej
Žambokréthyová Milena
 
 
Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
-8885 3110
2.Šprongl Jaroslav
Chmelík David
 
 
Čapek Karel
Kačinetz Alan
 
 
988  3020
3.Chmelík DavidDlouhý Karel-47-6-2 1321
4.Šprongl JaroslavČapek Karel-69-710-122322
5.Zatroch OndrejKoubek Arnošt-9667 3132
6.Žambokréthyová MilenaKačinetz Alan159-79 3142
7.Šprongl JaroslavDlouhý Karel388  3052
8.Zatroch OndrejČapek Karel5-99-7-122353
9.Sejpka LadislavKoubek Arnošt-11-6-4  0354
10.Chmelík DavidKačinetz Alan-8-10-3  0355
11.Zatroch OndrejDlouhý Karel-91111-1133265
12.Sejpka LadislavČapek Karel-98-10-8 1366
13.Chmelík DavidKoubek Arnošt-811-8-10 1367
14.Šprongl JaroslavKačinetz Alan-8-8-7  0368
15.Sejpka LadislavDlouhý Karel-8-8-4  0369
16.Chmelík DavidČapek Karel-9-10-8  03610
17.Šprongl JaroslavKoubek Arnošt         
18.Zatroch OndrejKačinetz Alan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chmelík David04Dlouhý Karel22
Šprongl Jaroslav12Čapek Karel40
Zatroch Ondrej21Koubek Arnošt21
Žambokréthyová Milena10Kačinetz Alan21
Sejpka Ladislav03   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:28 TJ Sokol Suchdol-Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Michal
Zúbrik Mário
 
 
Štencek Jiří
Dalešický Josef
 
 
     3110
2.Růžička Václav
Hojovec Ondřej
 
 
Kotrč Pavel
Šmolík Jindřich
 
 
     1311
3.Růžička VáclavŠtencek Jiří     3121
4.Hojovec OndřejKotrč Pavel     1322
5.Zúbrik MárioDalešický Josef     3232
6.Kuchař MichalŠmolík Jindřich     3042
7.Hojovec OndřejŠtencek Jiří     2343
8.Zúbrik MárioKotrč Pavel     3253
9.Kuchař MichalDalešický Josef     3263
10.Růžička VáclavŠmolík Jindřich     0364
11.Zúbrik MárioŠtencek Jiří     0365
12.Kuchař MichalKotrč Pavel     3175
13.Růžička VáclavDalešický Josef     3285
14.Hojovec OndřejŠmolík Jindřich     3095
15.Kuchař MichalŠtencek Jiří     32105
16.Růžička VáclavKotrč Pavel         
17.Hojovec OndřejDalešický Josef         
18.Zúbrik MárioŠmolík Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Václav21Štencek Jiří22
Hojovec Ondřej12Kotrč Pavel12
Zúbrik Mário21Dalešický Josef03
Kuchař Michal40Šmolík Jindřich12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31 KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komín Ondřej
Janeba Vladimír
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
     0301
2.Pilný Pavel
Handl Erich
 
 
Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
     0302
3.Janeba VladimírSmrkovský Petr     1303
4.Pilný PavelSemián Richard     1304
5.Komín OndřejMarko Jiří     1305
6.Handl ErichBoštíková Věra     0306
7.Pilný PavelSmrkovský Petr     0307
8.Komín OndřejSemián Richard     3117
9.Handl ErichMarko Jiří     0318
10.Janeba VladimírBoštíková Věra     1319
11.Komín OndřejSmrkovský Petr     03110
12.Handl ErichSemián Richard         
13.Janeba VladimírMarko Jiří         
14.Pilný PavelBoštíková Věra         
15.Handl ErichSmrkovský Petr         
16.Janeba VladimírSemián Richard         
17.Pilný PavelMarko Jiří         
18.Komín OndřejBoštíková Věra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janeba Vladimír02Smrkovský Petr30
Pilný Pavel02Semián Richard11
Komín Ondřej12Marko Jiří20
Handl Erich02Boštíková Věra20
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:16491:403TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rotari Vjačeslav
Šobáň Radek
 
 
Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
669  3010
2.Krameš Jan ml.
Krameš Jan st.
 
 
Kalaš Vladislav
Lipták Ondřej
 
 
794  3020
3.Blažek JanLipták Ondřej8-7-10-8 1321
4.Šobáň RadekSvatoš Daniel786  3031
5.Krameš Jan ml.Kalaš Vladislav911-1210 3141
6.Rotari VjačeslavJágr Martin434  3051
7.Šobáň RadekLipták Ondřej-9-3-8  0352
8.Krameš Jan ml.Svatoš Daniel825  3062
9.Rotari VjačeslavKalaš Vladislav436  3072
10.Blažek JanJágr Martin8-7-6883282
11.Krameš Jan ml.Lipták Ondřej-610-7-10 1383
12.Rotari VjačeslavSvatoš Daniel278  3093
13.Blažek JanKalaš Vladislav9-6-10-7 1394
14.Šobáň RadekJágr Martin9-867 31104
15.Rotari VjačeslavLipták Ondřej         
16.Blažek JanSvatoš Daniel         
17.Šobáň RadekKalaš Vladislav         
18.Krameš Jan ml.Jágr Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Jan12Lipták Ondřej30
Šobáň Radek21Svatoš Daniel03
Krameš Jan ml.21Kalaš Vladislav12
Rotari Vjačeslav30Jágr Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:6 TJ Sokol Břevnov Hradčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herrmann Vít
Popelka Antonín st.
 
 
Kachlík Jan
Šimánek Lubomír
 
 
     3010
2.Luxemburk Jaroslav
Jankovec Jiří
 
 
Bratka Arnošt
Frait František
 
 
     3020
3.Luxemburk JaroslavBratka Arnošt     0321
4.Jankovec JiříŠimánek Lubomír     3031
5.Herrmann VítFrait František     3041
6.Popelka Antonín st.Kachlík Jan     3151
7.Jankovec JiříBratka Arnošt     3161
8.Herrmann VítŠimánek Lubomír     3071
9.Popelka Antonín st.Frait František     3081
10.Luxemburk JaroslavKachlík JanWO    3091
11.Herrmann VítBratka Arnošt     31101
12.Popelka Antonín st.Šimánek Lubomír     30  
13.Luxemburk JaroslavFrait František         
14.Jankovec JiříKachlík Jan         
15.Popelka Antonín st.Bratka Arnošt         
16.Luxemburk JaroslavŠimánek Lubomír         
17.Jankovec JiříFrait František         
18.Herrmann VítKachlík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Luxemburk Jaroslav01Bratka Arnošt12
Jankovec Jiří20Šimánek Lubomír02
Herrmann Vít30Frait František02
Popelka Antonín st.20Kachlík Jan01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16 TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
Mára Karel
Vojta Martin
 
 
     3010
2.Lipták Milan
Holub Martin
 
 
Brož Josef
Procházka Radek
 
 
     1311
3.Lipták MilanMartinek Patrik     3021
4.Tůma LadislavBrož Josef     3031
5.Fišer PetrVojta Martin     3141
6.Holub MartinMára Karel     3151
7.Tůma LadislavMartinek Patrik     3061
8.Fišer PetrProcházka Radek     3071
9.Holub MartinVojta Martin     3281
10.Lipták MilanMára Karel     3291
11.Fišer PetrMartinek Patrik     2392
12.Holub MartinProcházka Radek     1393
13.Lipták MilanVojta Martin     31103
14.Tůma LadislavMára Karel         
15.Holub MartinMartinek Patrik         
16.Lipták MilanProcházka Radek         
17.Tůma LadislavVojta Martin         
18.Fišer PetrMára Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipták Milan30Martinek Patrik12
Tůma Ladislav20Brož Josef01
Fišer Petr21Vojta Martin03
Holub Martin21Mára Karel02
   Procházka Radek11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS