Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30666:597SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
Brož Josef
Procházka Radek
 
 
-87-71173210
2.Kačinetz Alan
Berný Lukáš
 
 
Mára Karel
Habrych Richard
 
 
8-6-55-92311
3.Dlouhý KarelBrož Josef188  3021
4.Kačinetz AlanProcházka Radek-75-9-4 1322
5.Koubek ArnoštMára Karel-5-8-7  0323
6.Berný LukášHabrych Richard-10-86-13 1324
7.Kačinetz AlanBrož Josef889  3034
8.Koubek ArnoštProcházka Radek49-4-10-62335
9.Berný LukášMára Karel383  3045
10.Dlouhý KarelHabrych Richard7-1070 3155
11.Koubek ArnoštBrož Josef10-7-5-9 1356
12.Berný LukášProcházka Radek-8-211-6 1357
13.Dlouhý KarelMára Karel677  3067
14.Kačinetz AlanHabrych Richard-5246 3177
15.Berný LukášBrož Josef-28-148-102378
16.Dlouhý KarelProcházka Radek736  3088
17.Kačinetz AlanMára Karel568  3098
18.Koubek ArnoštHabrych Richard10-8-85332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Karel40Brož Josef22
Kačinetz Alan31Procházka Radek31
Koubek Arnošt13Mára Karel13
Berný Lukáš13Habrych Richard13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:34 TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Šimánek Lubomír
 
 
Tůma Ladislav
Fišer Petr
 
 
     3010
2.Jůzek Karel
Beneš Milan
 
 
Fišer Martin
Lipták Milan
 
 
     1311
3.Šimánek LubomírLipták Milan     2312
4.Jůzek KarelTůma Ladislav     1313
5.Beneš MilanFišer Petr     0314
6.Bratka ArnoštFišer Martin     3124
7.Jůzek KarelLipták Milan     1325
8.Beneš MilanTůma Ladislav     0326
9.Bratka ArnoštFišer Petr     3136
10.Šimánek LubomírFišer Martin     0337
11.Beneš MilanLipták Milan     0338
12.Bratka ArnoštTůma Ladislav     3248
13.Šimánek LubomírFišer Petr     0349
14.Jůzek KarelFišer Martin     03410
15.Bratka ArnoštLipták Milan         
16.Šimánek LubomírTůma Ladislav         
17.Jůzek KarelFišer Petr         
18.Beneš MilanFišer Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimánek Lubomír03Lipták Milan30
Jůzek Karel03Tůma Ladislav21
Beneš Milan03Fišer Petr21
Bratka Arnošt30Fišer Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:33 TJ Sokol Břevnov Hradčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konopásek Luboš
Svatoš Daniel
 
 
Herrmann Vít
Popelka Antonín st.
 
 
     3110
2.Kalaš Vladislav
Lipták Ondřej
 
 
Luxemburk Jaroslav
Jankovec Jiří
 
 
     3120
3.Svatoš DanielLuxemburk Jaroslav     1321
4.Kalaš VladislavHerrmann Vít     0322
5.Konopásek LubošJankovec Jiří     3032
6.Lipták OndřejPopelka Antonín st.     3042
7.Kalaš VladislavLuxemburk Jaroslav     2343
8.Konopásek LubošHerrmann Vít     0344
9.Lipták OndřejJankovec Jiří     3054
10.Svatoš DanielPopelka Antonín st.     1355
11.Konopásek LubošLuxemburk Jaroslav     2356
12.Lipták OndřejHerrmann Vít     1357
13.Svatoš DanielJankovec Jiří     2358
14.Kalaš VladislavPopelka Antonín st.     1359
15.Lipták OndřejLuxemburk Jaroslav     3169
16.Svatoš DanielHerrmann Vít     03610
17.Kalaš VladislavJankovec Jiří         
18.Konopásek LubošPopelka Antonín st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svatoš Daniel04Luxemburk Jaroslav31
Kalaš Vladislav03Herrmann Vít40
Konopásek Luboš12Jankovec Jiří12
Lipták Ondřej31Popelka Antonín st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:34 TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Rotari Vjačeslav
Šobáň Radek
 
 
     3210
2.Semián Richard
Ouroda František
 
 
Krameš Jan ml.
Krameš Jan st.
 
 
     2311
3.Semián RichardRotari Vjačeslav     2312
4.Boštíková VěraŠobáň Radek     1313
5.Ouroda FrantišekKrameš Jan ml.     0314
6.Marko JiříKrameš Jan st.     1315
7.Boštíková VěraRotari Vjačeslav     1316
8.Ouroda FrantišekŠobáň Radek     0317
9.Marko JiříKrameš Jan ml.     2318
10.Semián RichardKrameš Jan st.     3228
11.Ouroda FrantišekRotari Vjačeslav     1329
12.Marko JiříŠobáň Radek     23210
13.Semián RichardKrameš Jan ml.         
14.Boštíková VěraKrameš Jan st.         
15.Marko JiříRotari Vjačeslav         
16.Semián RichardŠobáň Radek         
17.Boštíková VěraKrameš Jan ml.         
18.Ouroda FrantišekKrameš Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Semián Richard11Rotari Vjačeslav30
Boštíková Věra02Šobáň Radek30
Ouroda František03Krameš Jan ml.20
Marko Jiří03Krameš Jan st.11
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Petr
Kotrč Pavel
 
 
Komín Ondřej
Pilný Pavel
 
 
     3110
2.Dalešický Josef
Šmolík Jindřich
 
 
Janeba Vladimír
Handl Erich
 
 
     3020
3.Hadrava PetrKomín Ondřej     3030
4.Šmolík JindřichHandl Erich     3240
5.Kotrč PavelJaneba Vladimír     3250
6.Dalešický JosefPilný Pavel     3060
7.Šmolík JindřichKomín Ondřej     3070
8.Kotrč PavelHandl Erich     2371
9.Dalešický JosefJaneba Vladimír     3081
10.Hadrava PetrPilný Pavel     3091
11.Kotrč PavelKomín Ondřej     30101
12.Dalešický JosefHandl Erich         
13.Hadrava PetrJaneba Vladimír         
14.Šmolík JindřichPilný Pavel         
15.Dalešický JosefKomín Ondřej         
16.Hadrava PetrHandl Erich         
17.Šmolík JindřichJaneba Vladimír         
18.Kotrč PavelPilný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hadrava Petr20Komín Ondřej03
Šmolík Jindřich20Handl Erich11
Kotrč Pavel21Janeba Vladimír02
Dalešický Josef20Pilný Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Zatroch Ondrej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:23567:510TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatroch Ondrej
Procházka Ivan ml.
 
 
Zúbrik Mário
Hojovec Ondřej
 
 
-5-89-6 1301
2.Šprongl Jaroslav
Richter Jan
 
 
Studničný Jaromír
Růžička Václav
 
 
687  3011
3.Procházka Ivan ml.Zúbrik Mário-58-99-72312
4.Richter JanRůžička Václav9-985 3122
5.Šprongl JaroslavHojovec Ondřej-1-6-6  0323
6.Zatroch OndrejStudničný Jaromír5-583 3133
7.Richter JanZúbrik Mário-9-1110-8 1334
8.Šprongl JaroslavRůžička Václav7-9126 3144
9.Zatroch OndrejHojovec Ondřej1-9129 3154
10.Procházka Ivan ml.Studničný Jaromír546  3064
11.Šprongl JaroslavZúbrik Mário-38-7-7 1365
12.Zatroch OndrejRůžička Václav774  3075
13.Procházka Ivan ml.Hojovec Ondřej758  3085
14.Richter JanStudničný Jaromír1059  3095
15.Zatroch OndrejZúbrik Mário-68-9-10 1396
16.Procházka Ivan ml.Růžička Václav6-858 31106
17.Richter JanHojovec Ondřej         
18.Šprongl JaroslavStudničný Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Ivan ml.31Zúbrik Mário40
Richter Jan21Růžička Václav04
Šprongl Jaroslav12Hojovec Ondřej12
Zatroch Ondrej31Studničný Jaromír03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS