Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16477:400SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačinetz Alan
Fabian Jiří
 
 
Hartmann Miroslav
Kachlík Jan
 
 
7-775 3110
2.Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
7-994 3120
3.Kačinetz AlanPospíšil Alois77-58 3130
4.Koubek ArnoštBratka Arnošt1033  3040
5.Fabian JiříHartmann Miroslav78-99 3150
6.Dlouhý KarelKachlík Jan366  3060
7.Koubek ArnoštPospíšil Alois7-1169 3170
8.Fabian JiříBratka Arnošt-8-7-6  0371
9.Dlouhý KarelHartmann Miroslav8103  3081
10.Kačinetz AlanKachlík Jan-11-48-8 1382
11.Fabian JiříPospíšil Alois-8-95-7 1383
12.Dlouhý KarelBratka Arnošt-76810 3193
13.Kačinetz AlanHartmann Miroslav910-55 31103
14.Koubek ArnoštKachlík Jan         
15.Dlouhý KarelPospíšil Alois         
16.Kačinetz AlanBratka Arnošt         
17.Koubek ArnoštHartmann Miroslav         
18.Fabian JiříKachlík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kačinetz Alan21Pospíšil Alois12
Koubek Arnošt20Bratka Arnošt12
Fabian Jiří12Hartmann Miroslav03
Dlouhý Karel30Kachlík Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
Čečák Milan
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14470:387TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
Brož Josef
Procházka Radek
 
 
5-6117 3110
2.Zubčák Patrik
Kalaš Vladislav
 
 
Mára Karel
Martinek Patrik
 
 
3-967 3120
3.Lipták OndřejMartinek Patrik10911  3030
4.Čečák MilanBrož Josef899  3040
5.Kalaš VladislavMára Karel-486-9-92341
6.Zubčák PatrikProcházka Radek758  3051
7.Čečák MilanMartinek Patrik464  3061
8.Kalaš VladislavBrož Josef-10-9-7  0362
9.Zubčák PatrikMára Karel957  3072
10.Lipták OndřejProcházka Radek675  3082
11.Kalaš VladislavMartinek Patrik-67-10-1 1383
12.Zubčák PatrikBrož Josef89-113 3193
13.Lipták OndřejMára Karel-411-57232103
14.Čečák MilanProcházka Radek         
15.Zubčák PatrikMartinek Patrik         
16.Lipták OndřejBrož Josef         
17.Čečák MilanMára Karel         
18.Kalaš VladislavProcházka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lipták Ondřej30Martinek Patrik12
Čečák Milan20Brož Josef12
Kalaš Vladislav03Mára Karel12
Zubčák Patrik30Procházka Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:32 TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Fišer Martin
Lipták Milan
 
 
     2301
2.Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
Tůma Ladislav
Holub Martin
 
 
     1302
3.Semián RichardTůma Ladislav     0303
4.Marko JiříLipták Milan     0304
5.Boštíková VěraFišer Martin     0305
6.Smrkovský PetrHolub Martin     3015
7.Marko JiříTůma Ladislav     0316
8.Ouroda FrantišekLipták Milan     2317
9.Smrkovský PetrFišer Martin     2318
10.Semián RichardHolub Martin     3228
11.Ouroda FrantišekTůma Ladislav     2329
12.Smrkovský PetrLipták Milan     23210
13.Semián RichardFišer Martin         
14.Marko JiříHolub Martin         
15.Smrkovský PetrTůma Ladislav         
16.Semián RichardLipták Milan         
17.Marko JiříFišer Martin         
18.Ouroda FrantišekHolub Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Semián Richard11Tůma Ladislav30
Marko Jiří02Lipták Milan30
Boštíková Věra01Fišer Martin20
Smrkovský Petr12Holub Martin02
Ouroda František02   
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmolík Jindřich
Dalešický Josef
 
 
Popelka Antonín st.
Ptáček Jan
 
 
     3010
2.Lösterová Anna
Vokál Roman
 
 
Jankovec Jiří
Botoněk Ivo
 
 
     2311
3.Sochor AdamJankovec Jiří     3121
4.Šmolík JindřichPopelka Antonín st.     1322
5.Lösterová AnnaBotoněk Ivo     3232
6.Dalešický JosefPtáček Jan     3242
7.Šmolík JindřichJankovec Jiří     3052
8.Lösterová AnnaPopelka Antonín st.     1353
9.Dalešický JosefBotoněk Ivo     3063
10.Sochor AdamPtáček Jan     3073
11.Lösterová AnnaJankovec Jiří     3183
12.Dalešický JosefPopelka Antonín st.     3193
13.Sochor AdamBotoněk Ivo     0394
14.Šmolík JindřichPtáček Jan     30104
15.Dalešický JosefJankovec Jiří         
16.Sochor AdamPopelka Antonín st.         
17.Šmolík JindřichBotoněk Ivo         
18.Lösterová AnnaPtáček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Adam21Jankovec Jiří03
Šmolík Jindřich21Popelka Antonín st.21
Lösterová Anna21Botoněk Ivo12
Dalešický Josef30Ptáček Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Zatroch Ondrej
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:34490:540TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatroch Ondrej
Procházka Ivan ml.
 
 
Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
5-9-210-92301
2.Richter Jan
Brůčková Marie
 
 
Rotari Vjačeslav
Krameš Jan ml.
 
 
-3-66-9 1302
3.Brůčková MarieRotari Vjačeslav11-7-8-5 1303
4.Richter JanKrameš Jan ml.-8-9-6  0304
5.Procházka Ivan ml.Šobáň Radek-57-8-6 1305
6.Zatroch OndrejBlažek Jan69-97 3115
7.Richter JanRotari Vjačeslav-9-9-8  0316
8.Procházka Ivan ml.Krameš Jan ml.-7-10-4  0317
9.Zatroch OndrejŠobáň Radek-2452 3127
10.Brůčková MarieBlažek Jan9-7-10-7 1328
11.Procházka Ivan ml.Rotari Vjačeslav8-4-8-3 1329
12.Zatroch OndrejKrameš Jan ml.81112  3039
13.Brůčková MarieŠobáň Radek8710  3049
14.Richter JanBlažek Jan5-75-1083259
15.Zatroch OndrejRotari Vjačeslav-8-8-9  03510
16.Brůčková MarieKrameš Jan ml.         
17.Richter JanŠobáň Radek         
18.Procházka Ivan ml.Blažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brůčková Marie12Rotari Vjačeslav40
Richter Jan12Krameš Jan ml.21
Procházka Ivan ml.03Šobáň Radek12
Zatroch Ondrej31Blažek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8 TJ Sokol Suchdol-Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
Komín Ondřej
Čáha Jiří
 
 
     3010
2.Hojovec Ondřej
Koťátko Pravoslav
 
 
Pilný Pavel
Handl Erich
 
 
     3020
3.Růžička VáclavKomín Ondřej     3230
4.Koťátko PravoslavHandl Erich     3140
5.Hojovec OndřejPilný Pavel     3150
6.Zúbrik MárioČáha Jiří     3060
7.Koťátko PravoslavKomín Ondřej     3170
8.Hojovec OndřejHandl Erich     3280
9.Zúbrik MárioPilný Pavel     3090
10.Růžička VáclavČáha Jiří     31100
11.Hojovec OndřejKomín Ondřej     31  
12.Zúbrik MárioHandl Erich         
13.Růžička VáclavPilný Pavel         
14.Koťátko PravoslavČáha Jiří         
15.Zúbrik MárioKomín Ondřej         
16.Růžička VáclavHandl Erich         
17.Koťátko PravoslavPilný Pavel         
18.Hojovec OndřejČáha Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Václav20Komín Ondřej02
Koťátko Pravoslav20Handl Erich02
Hojovec Ondřej20Pilný Pavel02
Zúbrik Mário20Čáha Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS