Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34489:537TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
Kalaš Vladislav
Zubčák Patrik
 
 
-6-1061343210
2.Kačinetz Alan
Berný Lukáš
 
 
Lipták Ondřej
Čečák Milan
 
 
-95-99-92311
3.Berný LukášZubčák Patrik-5-3-4  0312
4.Dlouhý KarelLipták Ondřej-76-8-10 1313
5.Koubek ArnoštČečák Milan-9-11-12  0314
6.Kačinetz AlanKalaš Vladislav779  3024
7.Dlouhý KarelZubčák Patrik-3-10-7  0325
8.Koubek ArnoštLipták Ondřej-9-5-8  0326
9.Kačinetz AlanČečák Milan7-6-77-122327
10.Berný LukášKalaš Vladislav87-11-833237
11.Koubek ArnoštZubčák Patrik-7-4-5  0338
12.Kačinetz AlanLipták Ondřej1293  3048
13.Berný LukášČečák Milan-146-78-112349
14.Dlouhý KarelKalaš Vladislav7-9-4-3 13410
15.Kačinetz AlanZubčák Patrik         
16.Berný LukášLipták Ondřej         
17.Dlouhý KarelČečák Milan         
18.Koubek ArnoštKalaš Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berný Lukáš12Zubčák Patrik30
Dlouhý Karel03Lipták Ondřej21
Koubek Arnošt03Čečák Milan30
Kačinetz Alan21Kalaš Vladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:23 KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
     0301
2.Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
Kachlík Jan
Frait František
 
 
     3111
3.Semián RichardPospíšil Alois     3121
4.Marko JiříBratka Arnošt     1322
5.Boštíková VěraFrait František     3132
6.Smrkovský PetrKachlík Jan     3042
7.Marko JiříPospíšil Alois     2343
8.Boštíková VěraBratka Arnošt     3253
9.Smrkovský PetrFrait František     3263
10.Semián RichardKachlík Jan     3073
11.Boštíková VěraPospíšil Alois     3283
12.Smrkovský PetrBratka Arnošt     3193
13.Semián RichardFrait František     1394
14.Marko JiříKachlík Jan     31104
15.Smrkovský PetrPospíšil Alois         
16.Semián RichardBratka Arnošt         
17.Marko JiříFrait František         
18.Boštíková VěraKachlík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Semián Richard21Pospíšil Alois12
Marko Jiří12Bratka Arnošt12
Boštíková Věra30Frait František12
Smrkovský Petr30Kachlík Jan03
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:23 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmolík Jindřich
Dalešický Josef
 
 
Martinek Patrik
Randáček Miroslav
 
 
     2301
2.Štencek Jiří
Kotrč Pavel
 
 
Brož Josef
Procházka Radek
 
 
     3011
3.Kotrč PavelRandáček Miroslav     3021
4.Šmolík JindřichBrož Josef     3131
5.Štencek JiříMartinek Patrik     0332
6.Dalešický JosefProcházka Radek     0333
7.Šmolík JindřichRandáček Miroslav     3243
8.Štencek JiříBrož Josef     3153
9.Dalešický JosefMartinek Patrik     1354
10.Kotrč PavelProcházka Radek     3164
11.Štencek JiříRandáček Miroslav     3074
12.Dalešický JosefBrož Josef     3084
13.Kotrč PavelMartinek Patrik     2385
14.Šmolík JindřichProcházka Radek     0386
15.Dalešický JosefRandáček Miroslav     3096
16.Kotrč PavelBrož Josef     30106
17.Šmolík JindřichMartinek Patrik         
18.Štencek JiříProcházka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrč Pavel31Randáček Miroslav04
Šmolík Jindřich21Brož Josef04
Štencek Jiří21Martinek Patrik30
Dalešický Josef22Procházka Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
Zatroch Ondrej
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:37628:636TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatroch Ondrej
Procházka Ivan ml.
 
 
Lipták Milan
Fišer Martin
 
 
95-8-9123210
2.Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
Tůma Ladislav
Holub Martin
 
 
-5-96-7 1311
3.Šprongl JaroslavHolub Martin3-106-983221
4.Richter JanFišer Martin-10-6-8  0322
5.Procházka Ivan ml.Lipták Milan-868-6-72323
6.Zatroch OndrejTůma Ladislav-10-988-82324
7.Richter JanHolub Martin-29-9-9 1325
8.Procházka Ivan ml.Fišer Martin8-6146 3135
9.Zatroch OndrejLipták Milan7104  3045
10.Šprongl JaroslavTůma Ladislav9-99-9-42346
11.Procházka Ivan ml.Holub Martin588  3056
12.Zatroch OndrejFišer Martin10-6-6893266
13.Šprongl JaroslavLipták Milan-8-7-7  0367
14.Richter JanTůma Ladislav-75-10-7 1368
15.Zatroch OndrejHolub Martin582  3078
16.Šprongl JaroslavFišer Martin-10-9-8  0379
17.Richter JanLipták Milan-8-10-8  03710
18.Procházka Ivan ml.Tůma Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šprongl Jaroslav13Holub Martin13
Richter Jan04Fišer Martin22
Procházka Ivan ml.21Lipták Milan31
Zatroch Ondrej31Tůma Ladislav30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18 TJ Sokol Suchdol-Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Michal
Zúbrik Mário
 
 
Herrmann Vít
Holub Roman
 
 
     3110
2.Růžička Václav
Hojovec Ondřej
 
 
Popelka Antonín st.
Červenka Boris
 
 
     3120
3.Růžička VáclavHerrmann Vít     0321
4.Hojovec OndřejHolub Roman     3031
5.Zúbrik MárioPopelka Antonín st.     3141
6.Kuchař MichalČervenka Boris     3051
7.Hojovec OndřejHerrmann Vít     2352
8.Zúbrik MárioHolub Roman     3162
9.Kuchař MichalPopelka Antonín st.     3272
10.Růžička VáclavPtáček Jan     3082
11.Zúbrik MárioHerrmann Vít     0383
12.Kuchař MichalHolub Roman     3093
13.Růžička VáclavPopelka Antonín st.     0394
14.Hojovec OndřejPtáček Jan     30104
15.Kuchař MichalHerrmann Vít         
16.Růžička VáclavHolub Roman         
17.Hojovec OndřejPopelka Antonín st.         
18.Zúbrik MárioPtáček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Václav12Herrmann Vít30
Hojovec Ondřej21Holub Roman03
Zúbrik Mário21Popelka Antonín st.12
Kuchař Michal30Červenka Boris01
   Ptáček Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Domnosil Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:Janeba Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:Bednárik Martin
Datum dle rozpisu23. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:34462:529TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilný Pavel
Komín Ondřej
 
 
Rotari Vjačeslav
Krameš Jan ml.
 
 
86-25 3110
2.Cankař Radek
Dvořáková Lucie
 
 
Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
WO    3020
3.Komín OndřejRotari Vjačeslav-5-413793230
4.Dvořáková LucieKrameš Jan ml.-610-7-3 1331
5.Cankař RadekŠobáň Radek-3-5-11  0332
6.Handl ErichBlažek Jan97-64 3142
7.Dvořáková LucieRotari Vjačeslav-6-5-9  0343
8.Cankař RadekKrameš Jan ml.-53-6-8 1344
9.Handl ErichŠobáň Radek-9-1-6  0345
10.Komín OndřejBlažek Jan-8-10-10  0346
11.Cankař RadekRotari Vjačeslav8-98-6-62347
12.Handl ErichKrameš Jan ml.-59-8-5 1348
13.Komín OndřejŠobáň Radek-6-7-12  0349
14.Dvořáková LucieBlažek Jan888  3059
15.Handl ErichRotari Vjačeslav7-179-8 22  
16.Komín OndřejKrameš Jan ml.-599-4-723510
17.Dvořáková LucieŠobáň Radek         
18.Cankař RadekBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Komín Ondřej13Rotari Vjačeslav21
Dvořáková Lucie12Krameš Jan ml.40
Cankař Radek03Šobáň Radek30
Handl Erich12Blažek Jan12
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS