Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18513:353TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krameš Jan ml.
Krameš Jan st.
 
 
Kačinetz Alan
Koubek Arnošt
 
 
88-6-743210
2.Šobáň Radek
Blažek Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Krameš Jan st.Kačinetz Alan9-8-7363230
4.Šobáň RadekKoubek Arnošt38-8-8-72331
5.Krameš Jan ml.Brenner Zdeněk-71047 3141
6.Rotari VjačeslavWO    3051
7.Šobáň RadekKačinetz Alan1089  3061
8.Krameš Jan ml.Koubek Arnošt-8-9-3  0362
9.Rotari VjačeslavBrenner Zdeněk75-11-7-82363
10.Krameš Jan st.WO    3073
11.Krameš Jan ml.Kačinetz Alan9-6-6-8 1374
12.Rotari VjačeslavKoubek Arnošt-2647 3184
13.Krameš Jan st.Brenner Zdeněk936  3094
14.Šobáň RadekWO    30104
15.Rotari VjačeslavKačinetz Alan         
16.Krameš Jan st.Koubek Arnošt         
17.Šobáň RadekBrenner Zdeněk         
18.Krameš Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krameš Jan st.20Kačinetz Alan12
Šobáň Radek11Koubek Arnošt21
Krameš Jan ml.12Brenner Zdeněk12
Rotari Vjačeslav11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:14 TJ Sokol Břevnov Hradčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herrmann Vít
Jankovec Jiří
 
 
Komín Ondřej
Čáha Jiří
 
 
     3010
2.Luxemburk Jaroslav
Popelka Antonín st.
 
 
Handl Erich
Dvořáková Lucie
 
 
WO    3020
3.Jankovec JiříHandl Erich     3030
4.Herrmann VítKomín Ondřej     3140
5.Popelka Antonín st.Čáha Jiří     0341
6.Luxemburk JaroslavDvořáková LucieWO    3051
7.Herrmann VítHandl Erich     3061
8.Popelka Antonín st.Komín Ondřej     1362
9.Luxemburk JaroslavČáha Jiří     2363
10.Jankovec JiříDvořáková LucieWO    3073
11.Popelka Antonín st.Handl Erich     0374
12.Luxemburk JaroslavKomín Ondřej     3184
13.Jankovec JiříČáha Jiří     3094
14.Herrmann VítDvořáková LucieWO    30104
15.Luxemburk JaroslavHandl Erich         
16.Jankovec JiříKomín Ondřej         
17.Herrmann VítČáha Jiří         
18.Popelka Antonín st.Dvořáková Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jankovec Jiří20Handl Erich12
Herrmann Vít20Komín Ondřej12
Popelka Antonín st.03Čáha Jiří21
Luxemburk Jaroslav11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11 TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipták Milan
Fišer Martin
 
 
Hojovec Ondřej
Růžička Václav
 
 
     3210
2.Tůma Ladislav
Holub Martin
 
 
Klatovský Karel
Studničný Jaromír
 
 
     3120
3.Tůma LadislavRůžička Václav     3030
4.Lipták MilanHojovec Ondřej     3240
5.Fišer MartinKlatovský Karel     3150
6.Holub MartinStudničný Jaromír     3060
7.Lipták MilanRůžička Václav     3170
8.Fišer MartinHojovec Ondřej     3180
9.Holub MartinKlatovský Karel     1381
10.Tůma LadislavStudničný Jaromír     3091
11.Fišer MartinRůžička Václav     30101
12.Holub MartinHojovec Ondřej         
13.Tůma LadislavKlatovský Karel         
14.Lipták MilanStudničný Jaromír         
15.Holub MartinRůžička Václav         
16.Tůma LadislavHojovec Ondřej         
17.Lipták MilanKlatovský Karel         
18.Fišer MartinStudničný Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Ladislav20Růžička Václav03
Lipták Milan20Hojovec Ondřej02
Fišer Martin30Klatovský Karel11
Holub Martin11Studničný Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:28609:573SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mára Karel
Vojta Martin
 
 
Zatroch Ondrej
Procházka Ivan ml.
 
 
7-86-9-82301
2.Brož Josef
Procházka Radek
 
 
Šprongl Jaroslav
Richter Jan
 
 
810-10-1083211
3.Procházka RadekZatroch Ondrej6-4712 3121
4.Brož JosefProcházka Ivan ml.-87-3643231
5.Vojta MartinRichter Jan6-688 3141
6.Martinek PatrikŠprongl Jaroslav3-9-68103251
7.Brož JosefZatroch Ondrej-8-7-8  0352
8.Vojta MartinProcházka Ivan ml.138-9-8123262
9.Martinek PatrikRichter Jan576  3072
10.Procházka RadekŠprongl Jaroslav-99-13-6 1373
11.Vojta MartinZatroch Ondrej99-109 3183
12.Martinek PatrikProcházka Ivan ml.-9-3-9  0384
13.Procházka RadekRichter Jan-8-69-13 1385
14.Brož JosefŠprongl Jaroslav3-975 3195
15.Martinek PatrikZatroch Ondrej5-759 31105
16.Procházka RadekProcházka Ivan ml.         
17.Brož JosefRichter Jan         
18.Vojta MartinŠprongl Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Radek12Zatroch Ondrej13
Brož Josef21Procházka Ivan ml.12
Vojta Martin30Richter Jan12
Martinek Patrik31Šprongl Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kachlík Jan
Šimánek Lubomír
 
 
Šmolík Jindřich
Dalešický Josef
 
 
     1301
2.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Kotrč Pavel
Lösterová Anna
 
 
     1302
3.Bratka ArnoštKotrč Pavel     1303
4.Šimánek LubomírŠmolík Jindřich     1304
5.Kachlík JanDalešický Josef     3214
6.Pospíšil AloisLösterová Anna     3024
7.Šimánek LubomírKotrč Pavel     3134
8.Kachlík JanŠmolík Jindřich     2335
9.Pospíšil AloisDalešický Josef     1336
10.Bratka ArnoštLösterová Anna     3046
11.Kachlík JanKotrč Pavel     1347
12.Pospíšil AloisŠmolík Jindřich     3057
13.Bratka ArnoštDalešický Josef     3167
14.Šimánek LubomírLösterová Anna     0368
15.Pospíšil AloisKotrč Pavel     3178
16.Bratka ArnoštŠmolík Jindřich     3188
17.Šimánek LubomírDalešický Josef     1389
18.Kachlík JanLösterová Anna     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bratka Arnošt31Kotrč Pavel22
Šimánek Lubomír13Šmolík Jindřich22
Kachlík Jan13Dalešický Josef22
Pospíšil Alois31Lösterová Anna22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:27599:574TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipták Ondřej
Čečák Milan
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
896  3010
2.Kalaš Vladislav
Konopásek Luboš
 
 
Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
-13-8-7  0311
3.Čečák MilanSmrkovský Petr-111237 3121
4.Konopásek LubošSemián Richard6-4-98-92322
5.Kalaš VladislavBoštíková Věra-7-9-9  0323
6.Lipták OndřejMarko Jiří4810  3033
7.Konopásek LubošSmrkovský Petr-11-9-8  0334
8.Kalaš VladislavSemián Richard8-6-8-11 1335
9.Lipták OndřejBoštíková Věra-6896 3145
10.Čečák MilanMarko Jiří-841010 3155
11.Kalaš VladislavSmrkovský Petr-3-3-5  0356
12.Lipták OndřejSemián Richard997  3066
13.Čečák MilanBoštíková Věra-5687 3176
14.Konopásek LubošMarko Jiří-878-9-72377
15.Lipták OndřejSmrkovský Petr-6866 3187
16.Čečák MilanSemián Richard8109  3097
17.Konopásek LubošBoštíková Věra-8869 31107
18.Kalaš VladislavMarko Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čečák Milan40Smrkovský Petr22
Konopásek Luboš13Semián Richard22
Kalaš Vladislav03Boštíková Věra13
Lipták Ondřej40Marko Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS