Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:28610:574SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mára Karel
Habrych Richard
 
 
Skoupý Libor
Tomek Jakub
 
 
-4694 3110
2.Vojta Libor
Zajíček Jaroslav
 
 
Dufek Stanislav
Ibl Josef
 
 
-6457 3120
3.Vojta LiborTomek Jakub94-10-10-82321
4.Zajíček JaroslavSkoupý Libor-8-541193231
5.Habrych RichardJiřička Miroslav96-88 3141
6.Mára KarelDufek Stanislav-9865 3151
7.Zajíček JaroslavTomek Jakub-5-13-8  0352
8.Habrych RichardSkoupý Libor-11-67-7 1353
9.Mára KarelJiřička Miroslav696  3063
10.Vojta LiborDufek Stanislav5-10-11-10 1364
11.Habrych RichardTomek Jakub-2-6-7  0365
12.Mára KarelSkoupý Libor1568  3075
13.Vojta LiborJiřička Miroslav-88-45113285
14.Zajíček JaroslavDufek Stanislav-61110-953295
15.Mára KarelTomek Jakub-9-13-10  0396
16.Vojta LiborSkoupý Libor788  30106
17.Zajíček JaroslavJiřička Miroslav         
18.Habrych RichardDufek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojta Libor22Tomek Jakub40
Zajíček Jaroslav21Skoupý Libor13
Habrych Richard12Jiřička Miroslav03
Mára Karel31Dufek Stanislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 3 ; K Červenému dvoru 24, Třebešín -bus č.133 a 297Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7389:288TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Miloš
Semaník Viktor
 
 
Jirků Jaromír
Turek Tomáš
 
 
9-6-99103210
2.Turcmanovič František
Laštůvka Petr
 
 
Martykiewiecz Dušan
Novotný Martin
 
 
-8954 3120
3.Trnka MilošJirků Jaromír9-1087 3130
4.Semaník ViktorTurek Tomáš795  3040
5.Laštůvka PetrMartykiewiecz Dušan87-96 3150
6.Turcmanovič FrantišekNovotný Martin7-765 3160
7.Semaník ViktorJirků Jaromír858  3070
8.Laštůvka PetrTurek Tomáš879  3080
9.Turcmanovič FrantišekMartykiewiecz Dušan764  3090
10.Trnka MilošNovotný Martin7-965 31100
11.Laštůvka PetrJirků Jaromír         
12.Turcmanovič FrantišekTurek Tomáš         
13.Trnka MilošMartykiewiecz Dušan         
14.Semaník ViktorNovotný Martin         
15.Turcmanovič FrantišekJirků Jaromír         
16.Trnka MilošTurek Tomáš         
17.Semaník ViktorMartykiewiecz Dušan         
18.Laštůvka PetrNovotný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trnka Miloš20Jirků Jaromír02
Semaník Viktor20Turek Tomáš02
Laštůvka Petr20Martykiewiecz Dušan02
Turcmanovič František20Novotný Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádráží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:33536:563TJ Sokol Žižkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Dunder Jiří
 
 
Fišer Josef
Ruml Jiří
 
 
7-9-6-6 1301
2.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Červeňák Marian
Vláčil Jiří
 
 
-6108-6-52302
3.Dvořák Jiří st.Červeňák Marian6-144-763212
4.Jantač PetrVláčil Jiří-9-3-8  0313
5.Dvořák Jiří ml.Ruml Jiří78-6-9-72314
6.Dunder JiříFišer Josef6-66-9-62315
7.Jantač PetrČerveňák Marian1085  3025
8.Dvořák Jiří ml.Vláčil Jiří6117  3035
9.Dunder JiříRuml Jiří13-17-9-72336
10.Dvořák Jiří st.Fišer Josef-9-3-6  0337
11.Dvořák Jiří ml.Červeňák Marian7-723 3147
12.Dunder JiříVláčil Jiří-611-9-5 1348
13.Dvořák Jiří st.Ruml Jiří-6-7-7  0349
14.Jantač PetrFišer Josef6511  3059
15.Dunder JiříČerveňák Marian87-7-8-823510
16.Dvořák Jiří st.Vláčil Jiří         
17.Jantač PetrRuml Jiří         
18.Dvořák Jiří ml.Fišer Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Jiří st.12Červeňák Marian13
Jantač Petr21Vláčil Jiří21
Dvořák Jiří ml.21Ruml Jiří30
Dunder Jiří04Fišer Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice HVrchní
rozhodčí:
Šrámek Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:32 TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Karel
Němický Jiří
 
 
Tichý Dominik
Laube David
 
 
     2301
2.Šrámek Daniel
Petříková Michaela
 
 
Vodička Šimon
Lamprecht Matyáš
 
 
     1302
3.Říha KarelLamprecht Matyáš     0303
4.Šrámek DanielTichý Dominik     3213
5.Petříková MichaelaMotlík Pavel     2314
6.Němický JiříVodička Šimon     2315
7.Šrámek DanielLamprecht Matyáš     1316
8.Petříková MichaelaTichý Dominik     0317
9.Němický JiříMotlík Pavel     1318
10.Říha KarelVodička Šimon     1319
11.Petříková MichaelaLamprecht Matyáš     03110
12.Němický JiříTichý Dominik         
13.Říha KarelLaube David         
14.Šrámek DanielVodička Šimon         
15.Němický JiříLamprecht Matyáš         
16.Říha KarelTichý Dominik         
17.Šrámek DanielLaube David         
18.Petříková MichaelaVodička Šimon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Říha Karel02Lamprecht Matyáš30
Šrámek Daniel11Tichý Dominik11
Petříková Michaela03Motlík Pavel20
Němický Jiří02Vodička Šimon20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17 TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek Václav
Jaroš Petr
 
 
Koťátko Pravoslav
Oppitz Karel
 
 
     3110
2.Krameš Jan st.
Nágr Pavel
 
 
Klatovský Karel
Studničný Jaromír
 
 
     3020
3.Jaroš PetrKoťátko Pravoslav     2321
4.Pekárek VáclavOppitz Karel     3131
5.Nágr PavelKlatovský Karel     3041
6.Krameš Jan st.Studničný Jaromír     3051
7.Pekárek VáclavKoťátko Pravoslav     3161
8.Nágr PavelOppitz Karel     0362
9.Krameš Jan st.Klatovský Karel     2363
10.Jaroš PetrStudničný Jaromír     3073
11.Nágr PavelKoťátko Pravoslav     3283
12.Krameš Jan st.Oppitz Karel     3293
13.Jaroš PetrKlatovský Karel     31103
14.Pekárek VáclavStudničný Jaromír         
15.Krameš Jan st.Koťátko Pravoslav         
16.Jaroš PetrOppitz Karel         
17.Pekárek VáclavKlatovský Karel         
18.Nágr PavelStudničný Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jaroš Petr21Koťátko Pravoslav12
Pekárek Václav20Oppitz Karel12
Nágr Pavel21Klatovský Karel12
Krameš Jan st.21Studničný Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
Verner Pavel
Horčák Martin
 
 
     2301
2.Kalíšek Jiří
Adámek Jiří
 
 
Šírek Evžen
Nový Pavel
 
 
     3011
3.Kobras LudvíkVerner Pavel     1312
4.Vytisk VáclavHorčák Martin     3222
5.Adámek JiříŠírek Evžen     2323
6.Kalíšek JiříNový Pavel     1324
7.Vytisk VáclavVerner Pavel     2325
8.Adámek JiříHorčák Martin     2326
9.Kalíšek JiříŠírek Evžen     3236
10.Kobras LudvíkNový Pavel     2337
11.Adámek JiříVerner Pavel     0338
12.Kalíšek JiříHorčák Martin     3048
13.Kobras LudvíkŠírek Evžen     3258
14.Vytisk VáclavNový Pavel     1359
15.Kalíšek JiříVerner Pavel     3169
16.Kobras LudvíkHorčák Martin     3279
17.Vytisk VáclavŠírek Evžen     3089
18.Adámek JiříNový Pavel     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kobras Ludvík22Verner Pavel31
Vytisk Václav22Horčák Martin13
Adámek Jiří13Šírek Evžen13
Kalíšek Jiří31Nový Pavel31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy