Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Miroslav
Černý Ondřej
 
 
Procházka Ivan ml.
Rejent Martin
 
 
     2301
2.Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
Rezek Jan st.
Hobík Zdeněk
 
 
     3211
3.Černý OndřejProcházka Ivan ml.     0312
4.Klindera AntonínRejent Martin     1313
5.Adámek JiříRezek Jan st.     3023
6.Pešek MiroslavHobík Zdeněk     3133
7.Klindera AntonínProcházka Ivan ml.     0334
8.Adámek JiříRejent Martin     1335
9.Pešek MiroslavRezek Jan st.     3045
10.Černý OndřejHobík Zdeněk     0346
11.Adámek JiříProcházka Ivan ml.     0347
12.Pešek MiroslavRejent Martin     3057
13.Černý OndřejRezek Jan st.     3167
14.Klindera AntonínHobík Zdeněk     3177
15.Pešek MiroslavProcházka Ivan ml.     2378
16.Černý OndřejRejent Martin     2379
17.Klindera AntonínRezek Jan st.     3089
18.Adámek JiříHobík Zdeněk     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Ondřej13Procházka Ivan ml.40
Klindera Antonín22Rejent Martin31
Adámek Jiří22Rezek Jan st.04
Pešek Miroslav31Hobík Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:631:23 SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Antonín
Hezina Jiří
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
     3110
2.Ulrych Jiří
Stočes Petr
 
 
Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
     3020
3.Ulrych JiříSkála Patrik     3030
4.Kadlec AntonínTáborský Michal     0331
5.Hezina JiříKolařík Ivan     0332
6.Stočes PetrZáhorský Vladislav     3042
7.Kadlec AntonínSkála Patrik     0343
8.Hezina JiříTáborský Michal     0344
9.Stočes PetrKolařík Ivan     0345
10.Ulrych JiříZáhorský Vladislav     3055
11.Hezina JiříSkála Patrik     3265
12.Stočes PetrTáborský Michal     3075
13.Ulrych JiříKolařík Ivan     3085
14.Kadlec AntonínZáhorský Vladislav     1386
15.Stočes PetrSkála Patrik     3196
16.Ulrych JiříTáborský Michal     31106
17.Kadlec AntonínKolařík Ivan         
18.Hezina JiříZáhorský Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ulrych Jiří40Skála Patrik13
Kadlec Antonín03Táborský Michal22
Hezina Jiří12Kolařík Ivan21
Stočes Petr31Záhorský Vladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2349:213AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Tomáš
Skopec Daniel
 
 
Král Ludvík st.
Zelinka Václav
 
 
396  3010
2.Košek Lukáš
Kroupa Rudolf
 
 
Hlaváček Petr
Hložek Vojtěch
 
 
696  3020
3.Kubišta JanZelinka Václav8109  3030
4.Skopec DanielKrál Ludvík st.5810  3040
5.Bláha TomášHložek Vojtěch473  3050
6.Košek LukášHlaváček Petr-9369 3160
7.Skopec DanielZelinka Václav627  3070
8.Bláha TomášKrál Ludvík st.875  3080
9.Košek LukášHložek Vojtěch5102  3090
10.Kubišta JanHlaváček Petr5-767 31100
11.Bláha TomášZelinka Václav677  30  
12.Košek LukášKrál Ludvík st.         
13.Kubišta JanHložek Vojtěch         
14.Skopec DanielHlaváček Petr         
15.Košek LukášZelinka Václav         
16.Kubišta JanKrál Ludvík st.         
17.Skopec DanielHložek Vojtěch         
18.Bláha TomášHlaváček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubišta Jan20Zelinka Václav02
Skopec Daniel20Král Ludvík st.02
Bláha Tomáš20Hložek Vojtěch02
Košek Lukáš20Hlaváček Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:32 TJ Pankrác E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Arsenjev Petr
Frait František
 
 
Siblík Michal
Modl Josef
 
 
     3010
2.Vobruba Aleš
Svoboda Milan
 
 
Pejchal Vlastimil
Holub Martin
 
 
     0311
3.Svoboda MilanPejchal Vlastimil     1312
4.Vobruba AlešHolub Martin     0313
5.Frait FrantišekSiblík Michal     2314
6.Arsenjev PetrModl Josef     3024
7.Vobruba AlešPejchal Vlastimil     0325
8.Frait FrantišekHolub Martin     2326
9.Arsenjev PetrSiblík Michal     3036
10.Svoboda MilanModl Josef     0337
11.Frait FrantišekPejchal Vlastimil     3047
12.Arsenjev PetrHolub Martin     2348
13.Svoboda MilanSiblík MichalWO    0349
14.Vobruba AlešModl Josef     3159
15.Arsenjev PetrPejchal Vlastimil     3169
16.Svoboda MilanHolub MartinWO    03610
17.Vobruba AlešSiblík Michal         
18.Frait FrantišekModl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Milan02Pejchal Vlastimil22
Vobruba Aleš12Holub Martin30
Frait František12Siblík Michal11
Arsenjev Petr31Modl Josef12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
Bartoňová Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:39 TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Jiří
Trnka Josef
 
 
Vanka Petr
Marek Jaroslav
 
 
     0301
2.Bartoňová Eva
Hrubý Jan
 
 
Hanšpach Daniel
Dufek Stanislav
 
 
     1302
3.Trnka JosefVanka Petr     3112
4.Hrubý JanMarek Jaroslav     3122
5.Bartoňová EvaDufek Stanislav     1323
6.Hrdý JiříHanšpach Daniel     3233
7.Hrubý JanVanka Petr     3043
8.Vrba KarelMarek Jaroslav     0344
9.Hrdý JiříDufek Stanislav     3254
10.Trnka JosefHanšpach Daniel     3264
11.Vrba KarelVanka Petr     2365
12.Hrdý JiříMarek Jaroslav     0366
13.Trnka JosefDufek Stanislav     2367
14.Hrubý JanHanšpach Daniel     1368
15.Hrdý JiříVanka Petr     3178
16.Trnka JosefMarek Jaroslav     1379
17.Hrubý JanDufek Stanislav     03710
18.Vrba KarelHanšpach Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trnka Josef22Vanka Petr13
Hrubý Jan22Marek Jaroslav31
Bartoňová Eva01Dufek Stanislav31
Hrdý Jiří31Hanšpach Daniel12
Vrba Karel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19495:437SF SKK EL Niňo Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozkoš Michal
Sedláček Tomáš
 
 
Najbertová Lucie
Vokál Roman
 
 
11810  3010
2.Kotrč Michal
Prokopenko Oleg
 
 
Baxa Karel
Ťuík Jan
 
 
92-88 3120
3.Rozkoš MichalŤuík Jan-86-7863230
4.Kotrč MichalBaxa Karel8-9-8-9 1331
5.Sedláček TomášVokál Roman9-6-91083241
6.Prokopenko OlegNajbertová Lucie871  3051
7.Kotrč MichalŤuík Jan-3-8-8  0352
8.Sedláček TomášBaxa Karel-9-637-52353
9.Prokopenko OlegVokál Roman76-65 3163
10.Rozkoš MichalNajbertová Lucie11612  3073
11.Sedláček Tomᚍuík Jan-23-3463283
12.Prokopenko OlegBaxa Karel963  3093
13.Rozkoš MichalVokál Roman7-26-7832103
14.Kotrč MichalNajbertová Lucie-85-6  12  
15.Prokopenko OlegŤuík Jan         
16.Rozkoš MichalBaxa Karel         
17.Kotrč MichalVokál Roman         
18.Sedláček TomášNajbertová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rozkoš Michal30Ťuík Jan12
Kotrč Michal02Baxa Karel21
Sedláček Tomáš21Vokál Roman03
Prokopenko Oleg30Najbertová Lucie02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS