Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:38535:611TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubelka Martin
Khalaila Adam
 
 
Pešek Miroslav
Černý Ondřej
 
 
-5-8-4  0301
2.Pastorek Lukáš
Khozeuly Yedil
 
 
Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
-6-8-8  0302
3.Khozeuly YedilPešek Miroslav-7-4-4  0303
4.Kubelka MartinČerný Ondřej9-39-8-82304
5.Khalaila AdamKlindera Antonín-3-34723214
6.Pastorek LukášAdámek Jiří-798-993224
7.Kubelka MartinPešek Miroslav-3-5-2  0325
8.Khalaila AdamČerný Ondřej96-9-11-72326
9.Pastorek LukášKlindera Antonín14-4811 3136
10.Khozeuly YedilAdámek Jiří-11-866-82337
11.Khalaila AdamPešek Miroslav13-6-88-92338
12.Pastorek LukášČerný Ondřej-8577 3148
13.Khozeuly YedilKlindera Antonín-105-8-9 1349
14.Kubelka MartinAdámek Jiří9-8-5883259
15.Pastorek LukášPešek Miroslav-10-7-9  03510
16.Khozeuly YedilČerný Ondřej-4-95-14 13  
17.Kubelka MartinKlindera Antonín-756-31132  
18.Khalaila AdamAdámek Jiří-6-258832  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Khozeuly Yedil03Pešek Miroslav40
Kubelka Martin12Černý Ondřej21
Khalaila Adam12Klindera Antonín12
Pastorek Lukáš31Adámek Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:23 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
Hrdý Jiří
Trnka Josef
 
 
     0301
2.Vokál Roman
Šilar Bohuslav
 
 
Hrubý Jan
Klouček Martin
 
 
     3211
3.Ťuík JanHrdý Jiří     3121
4.Šilar BohuslavHrubý Jan     0322
5.Vokál RomanTrnka Josef     3032
6.Baxa KarelKlouček Martin     3042
7.Šilar BohuslavHrdý Jiří     0343
8.Vokál RomanHrubý Jan     3253
9.Baxa KarelTrnka Josef     2354
10.Ťuík JanKlouček Martin     3164
11.Vokál RomanHrdý Jiří     3174
12.Baxa KarelHrubý Jan     3184
13.Ťuík JanTrnka Josef     3194
14.Šilar BohuslavKlouček Martin     32104
15.Baxa KarelHrdý Jiří         
16.Ťuík JanHrubý Jan         
17.Šilar BohuslavTrnka Josef         
18.Vokál RomanKlouček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ťuík Jan30Hrdý Jiří12
Šilar Bohuslav12Hrubý Jan12
Vokál Roman30Trnka Josef12
Baxa Karel21Klouček Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Ibl Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:Bednář Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:Jiřička Miroslav
Datum dle rozpisu28. 01. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Hofman Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15 TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Petr
Zseller Jiří
 
 
Svoboda Milan
Vobruba Aleš
 
 
     3210
2.Dufek Stanislav
Hanšpach Daniel
 
 
Maršálek Petr
Arsenjev Petr
 
 
     3120
3.Zseller JiříArsenjev Petr     1321
4.Mareš PetrSvoboda Milan     3131
5.Dufek StanislavVobruba Aleš     3041
6.Hanšpach DanielMaršálek Petr     3051
7.Mareš PetrArsenjev Petr     0352
8.Dufek StanislavSvoboda Milan     3062
9.Hanšpach DanielVobruba Aleš     3172
10.Zseller JiříMaršálek Petr     3182
11.Dufek StanislavArsenjev Petr     0383
12.Hanšpach DanielSvoboda Milan     3093
13.Zseller JiříVobruba Aleš     30103
14.Mareš PetrMaršálek Petr         
15.Hanšpach DanielArsenjev Petr         
16.Zseller JiříSvoboda Milan         
17.Mareš PetrVobruba Aleš         
18.Dufek StanislavMaršálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zseller Jiří21Arsenjev Petr30
Mareš Petr11Svoboda Milan03
Dufek Stanislav21Vobruba Aleš03
Hanšpach Daniel30Maršálek Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:30 AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Martin
Pejchal Vlastimil
 
 
Látal Jan
Košek Lukáš
 
 
     2301
2.Siblík Michal
Modl Josef
 
 
Kubišta Jan
Hubač Martin
 
 
     3011
3.Holub MartinKošek Lukáš     1312
4.Modl JosefLátal Jan     0313
5.Siblík MichalKubišta Jan     0314
6.Pejchal VlastimilHubač Martin     1315
7.Modl JosefKošek Lukáš     1316
8.Siblík MichalLátal Jan     0317
9.Pejchal VlastimilKubišta Jan     2318
10.Holub MartinHubač Martin     2319
11.Siblík MichalKošek Lukáš     03110
12.Pejchal VlastimilLátal Jan         
13.Holub MartinKubišta Jan         
14.Modl JosefHubač Martin         
15.Pejchal VlastimilKošek Lukáš         
16.Holub MartinLátal Jan         
17.Modl JosefKubišta Jan         
18.Siblík MichalHubač Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holub Martin02Košek Lukáš30
Modl Josef02Látal Jan20
Siblík Michal03Kubišta Jan20
Pejchal Vlastimil02Hubač Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Král Ludvík st.
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:Král Ludvík st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Diblík Radek
Datum dle rozpisu28. 01. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7396:287TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblík Radek
Kopřiva Jan
 
 
Kadlec Antonín
Stýblo Jaroslav
 
 
4108  3010
2.Zimmel Václav
Král Ludvík st.
 
 
Totzauer Karel
Hezina Jiří
 
 
7-897 3120
3.Diblík RadekKadlec Antonín656  3030
4.Zimmel VáclavHezina Jiří1088  3040
5.Král Ludvík st.Totzauer Karel37-8-4123250
6.Kopřiva JanStýblo Jaroslav1-1186 3160
7.Zimmel VáclavKadlec Antonín8-648 3170
8.Král Ludvík st.Hezina Jiří-8910-1263280
9.Kopřiva JanTotzauer Karel336  3090
10.Diblík RadekStýblo Jaroslav4127  30100
11.Král Ludvík st.Kadlec Antonín         
12.Kopřiva JanHezina Jiří         
13.Diblík RadekTotzauer Karel         
14.Zimmel VáclavStýblo Jaroslav         
15.Kopřiva JanKadlec Antonín         
16.Diblík RadekHezina Jiří         
17.Zimmel VáclavTotzauer Karel         
18.Král Ludvík st.Stýblo Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Diblík Radek20Kadlec Antonín02
Zimmel Václav20Hezina Jiří02
Král Ludvík st.20Totzauer Karel02
Kopřiva Jan20Stýblo Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
Táborský Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:34579:568TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
876  3010
2.Kolařík Ivan
Makal František
 
 
Rezek Jan st.
Veselý Vladimír
 
 
-86-76-82311
3.Táborský MichalVeselý Vladimír67-57 3121
4.Makal FrantišekProcházka Ivan ml.-877-5-72322
5.Skála PatrikProcházka Ivan st.-877-6-102323
6.Kolařík IvanRezek Jan st.765  3033
7.Makal FrantišekVeselý Vladimír85-12-9-82334
8.Skála PatrikProcházka Ivan ml.-76-53-32335
9.Kolařík IvanProcházka Ivan st.-88-77-92336
10.Táborský MichalRezek Jan st.5-973 3146
11.Skála PatrikVeselý Vladimír-899-873256
12.Kolařík IvanProcházka Ivan ml.-6-3-8  0357
13.Táborský MichalProcházka Ivan st.563  3067
14.Záhorský VladislavRezek Jan st.-8-7-6  0368
15.Kolařík IvanVeselý Vladimír-9-5-8  0369
16.Táborský MichalProcházka Ivan ml.-7-8-9  03610
17.Záhorský VladislavProcházka Ivan st.         
18.Skála PatrikRezek Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Michal31Veselý Vladimír22
Makal František02Procházka Ivan ml.40
Skála Patrik12Procházka Ivan st.21
Kolařík Ivan13Rezek Jan st.12
Záhorský Vladislav01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS