Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Miroslav
Černý Ondřej
 
 
Kopřiva Jan
Diblík Radek
 
 
     3110
2.Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
Král Ludvík st.
Zimmel Václav
 
 
     3220
3.Klindera AntonínKopřiva Jan     3130
4.Pešek MiroslavDiblík Radek     3040
5.Adámek JiříZimmel Václav     2341
6.Černý OndřejKrál Ludvík st.     3151
7.Pešek MiroslavKopřiva Jan     0352
8.Adámek JiříDiblík Radek     0353
9.Černý OndřejZimmel Václav     1354
10.Klindera AntonínKrál Ludvík st.     3264
11.Adámek JiříKopřiva Jan     1365
12.Černý OndřejDiblík Radek     1366
13.Klindera AntonínZimmel Václav     0367
14.Pešek MiroslavKrál Ludvík st.     3077
15.Černý OndřejKopřiva Jan     1378
16.Klindera AntonínDiblík Radek     0379
17.Pešek MiroslavZimmel Václav     3189
18.Adámek JiříKrál Ludvík st.     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klindera Antonín22Kopřiva Jan31
Pešek Miroslav31Diblík Radek31
Adámek Jiří13Zimmel Václav31
Černý Ondřej13Král Ludvík st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32 TJ Pankrác E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Pejchal Vlastimil
Holub Martin
 
 
     2301
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Bauer Radek
Peštuka Zdeněk
 
 
     1302
3.Táborský MichalPeštuka Zdeněk     3212
4.Skála PatrikPejchal Vlastimil     1313
5.Záhorský VladislavBauer Radek     0314
6.Kolařík IvanHolub Martin     1315
7.Skála PatrikPeštuka Zdeněk     0316
8.Záhorský VladislavPejchal Vlastimil     2317
9.Kolařík IvanBauer Radek     0318
10.Táborský MichalHolub Martin     0319
11.Záhorský VladislavPeštuka Zdeněk     23110
12.Kolařík IvanPejchal Vlastimil         
13.Táborský MichalBauer Radek         
14.Skála PatrikHolub Martin         
15.Kolařík IvanPeštuka Zdeněk         
16.Táborský MichalPejchal Vlastimil         
17.Skála PatrikBauer Radek         
18.Záhorský VladislavHolub Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Táborský Michal11Peštuka Zdeněk21
Skála Patrik02Pejchal Vlastimil20
Záhorský Vladislav03Bauer Radek20
Kolařík Ivan02Holub Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
Rejent Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:31384:467TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Martin
Procházka Ivan ml.
 
 
Marek Jaroslav
Jiřička Miroslav
 
 
-9-73-5 1301
2.Rezek Jan ml.
Rezek Jan st.
 
 
Dufek Stanislav
Hanšpach Daniel
 
 
-1089-5-52302
3.Procházka Ivan st.Jiřička Miroslav-3-3-6  0303
4.Rezek Jan ml.Marek Jaroslav953  3013
5.Rezek Jan st.Hanšpach Daniel-6-8-3  0314
6.Rejent MartinDufek Stanislav-94-9-9 1315
7.Rezek Jan ml.Jiřička Miroslav847  3025
8.Rezek Jan st.Marek Jaroslav-310-65-62326
9.Rejent MartinHanšpach Daniel-9-5-7  0327
10.Procházka Ivan st.Dufek Stanislav814-38 3137
11.Rezek Jan st.Jiřička Miroslav-49-4-4 1338
12.Rejent MartinMarek Jaroslav11-7-4-9 1339
13.Procházka Ivan st.Hanšpach Daniel-8-6-7  03310
14.Rezek Jan ml.Dufek Stanislav         
15.Rejent MartinJiřička Miroslav         
16.Procházka Ivan st.Marek Jaroslav         
17.Rezek Jan ml.Hanšpach Daniel         
18.Rezek Jan st.Dufek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Ivan st.12Jiřička Miroslav21
Rezek Jan ml.20Marek Jaroslav21
Rezek Jan st.03Hanšpach Daniel30
Rejent Martin03Dufek Stanislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14 SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrych Jiří
Stočes Petr
 
 
Baxa Karel
Ťuík Jan
 
 
     3010
2.Kadlec Antonín
Hezina Jiří
 
 
Dalešický Tomáš
Šilar Bohuslav
 
 
     3020
3.Kadlec AntonínBaxa Karel     1321
4.Stočes PetrŤuík Jan     3031
5.Hezina JiříDalešický Tomáš     1332
6.Ulrych JiříŠilar Bohuslav     3042
7.Stočes PetrBaxa Karel     3152
8.Hezina JiříŤuík Jan     3262
9.Ulrych JiříDalešický Tomáš     3072
10.Kadlec AntonínŠilar Bohuslav     0373
11.Hezina JiříBaxa Karel     3283
12.Ulrych JiříŤuík Jan     3093
13.Kadlec AntonínDalešický Tomáš     30103
14.Stočes PetrŠilar Bohuslav         
15.Ulrych JiříBaxa Karel         
16.Kadlec AntonínŤuík Jan         
17.Stočes PetrDalešický Tomáš         
18.Hezina JiříŠilar Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlec Antonín12Baxa Karel12
Stočes Petr20Ťuík Jan03
Hezina Jiří21Dalešický Tomáš12
Ulrych Jiří30Šilar Bohuslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13476:370AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Tomáš
Skopec Daniel
 
 
Khalaila Adam
Kubelka Martin
 
 
9-867 3110
2.Kroupa Rudolf
Látal Jan
 
 
Beke Jiří
Sedláček Tomáš
 
 
-9939 3120
3.Kubišta JanKubelka Martin6-9-5-11 1321
4.Skopec DanielSedláček Tomáš497  3031
5.Bláha TomášBeke Jiří746  3041
6.Látal JanKhalaila Adam9410  3051
7.Skopec DanielKubelka Martin-10289 3161
8.Bláha TomášSedláček Tomáš7-893 3171
9.Látal JanBeke Jiří-11479 3181
10.Kubišta JanKhalaila Adam-6-657-102382
11.Bláha TomášKubelka Martin71-6-10123292
12.Látal JanSedláček Tomáš876  30102
13.Kubišta JanBeke Jiří5-10   11  
14.Hubač MartinKhalaila Adam8-8-7-6 13  
15.Látal JanKubelka Martin         
16.Kubišta JanSedláček Tomáš         
17.Hubač MartinBeke Jiří         
18.Bláha TomášKhalaila Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubišta Jan02Kubelka Martin12
Skopec Daniel20Sedláček Tomáš03
Bláha Tomáš30Beke Jiří02
Látal Jan30Khalaila Adam11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:41 TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbek Ivan
Arsenjev Petr
 
 
Hrubý Jan
Klouček Martin
 
 
     1301
2.Kop František
Vobruba Aleš
 
 
Hrdý Jiří
Trnka Josef
 
 
     3211
3.Hrbek IvanTrnka Josef     3221
4.Kop FrantišekHrdý Jiří     2322
5.Vobruba AlešKlouček Martin     0323
6.Arsenjev PetrHrubý Jan     3233
7.Kop FrantišekTrnka Josef     2334
8.Vobruba AlešHrdý Jiří     1335
9.Arsenjev PetrKlouček Martin     3245
10.Hrbek IvanHrubý Jan     3155
11.Vobruba AlešTrnka Josef     0356
12.Arsenjev PetrHrdý Jiří     3166
13.Hrbek IvanKlouček Martin     2367
14.Kop FrantišekHrubý Jan     3077
15.Arsenjev PetrTrnka Josef     2378
16.Hrbek IvanHrdý Jiří     3188
17.Kop FrantišekKlouček Martin     0389
18.Vobruba AlešHrubý Jan     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrbek Ivan31Trnka Josef31
Kop František13Hrdý Jiří22
Vobruba Aleš04Klouček Martin31
Arsenjev Petr31Hrubý Jan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS